Karta miejska

Barcelona: Karta podróżna transportu publicznego Hola Barcelona

Organizator atrakcji: Turisme de Barcelona

Barcelona: Karta podróżna transportu publicznego Hola Barcelona

Organizator atrakcji: Turisme de Barcelona

Od 77,17 zł za osobę

Poznaj Barcelonę dzięki biletowi komunikacji publicznej, który umożliwia podróżowanie bez ograniczeń miejskimi i podmiejskimi środkami transportu. Odkryj piękno Barcelony i jej liczne skarby dzięki karnetowi na 48, 72, 96 lub 120 godzin.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 2 - 5 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis

Dzięki biletowi na transport publiczny, który oferuje nieograniczone przejazdy przez co najmniej 2 dni, będziesz mógł poruszać się po Barcelonie i okolicach, oszczędzając czas i pieniądze. Odkrywaj Barcelonę w wolnym czasie, podróżując metrem, autobusami i tramwajami tyle razy, ile chcesz. Przed rozpoczęciem przygody udaj się do Punktu Informacji Turystycznej i wymień swój voucher. Zwiedzaj zabytki i zabytki miasta we własnym tempie dzięki karnetowi uprawniającemu do nieograniczonej liczby przejazdów metrem i autobusami obsługiwanymi przez Transports Metropolitans de Barcelona (TMB), pociągami obsługiwanymi przez sieć miejską Generalitat oraz tramwajem i podmiejską koleją Renfe pociągi. W cenę wliczona jest przepustka umożliwiająca połączenie z linią lotniska w Barcelonie. Twój bilet na transport publiczny jest ważny przez 48, 72, 96 lub 120 kolejnych godzin od daty ważności (w zależności od wybranej opcji).

Wliczone w cenę
 • Przejazdy metrem i autobusami Transports Metropolitans de Barcelona (TMB)
 • Przejazdy pociągami kolei miejskiej Generalitat
 • Przejazdy tramwajami i pociągami kolei podmiejskiej Renfe (w tym karnet umożliwiający dotarcie na lotnisko w Barcelonie)
 • Przejazdy środkami komunikacji publicznej nocą

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Dzieci do 4. roku życia podróżują za darmo.
 • Kupon uprawnia do nielimitowanych przejazdów (w okresie ważności kuponu) pociągami metra, autobusami (TMB), pociągami kolei miejskiej (FGC, strefa 1), kolejką linową na Montjuïc, tramwajami (TRAM) oraz pociągami regionalnymi (Rodalies de Catalunya, strefa 1).
 •  Ważność biletu rozpoczyna się w momencie jego skasowania po raz pierwszy.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 10495 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  4,4/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Bezpieczeństwo
  4,6/5
 • Jakość usług
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Karta podróżna była bardzo przydatna, ponieważ działa w metrze, pociągu i autobusie po Barcelonie. Ułatwiło to zwiedzanie miasta bez obawy, że wydamy zbyt dużo na transport, ponieważ jest to jedna stawka ryczałtowa. Jednak— Nie obejmuje autobusu wahadłowego na lotnisko, który był najszybszą drogą na lotnisko na mapach google, więc zaplanuj dodatkowy czas na przesiadkę na linie metra, aby dostać się na lotnisko (w zależności od Twojej lokalizacji)

Czytaj dalej

14 stycznia 2023

Bilet na transport Hola Barcelona to absolutna konieczność. Mieliśmy 120 godzin na 5 dni i od razu pojechaliśmy metrem z lotniska do centrum miasta. Pojechaliśmy metrem, tramwajem i autobusem, wszystko było bardzo proste, oczywiste iz tym biletem nie trzeba było się dwa razy zastanawiać, czy znajdujemy się we właściwej strefie lub właściwym środku transportu. Idealny!

Czytaj dalej

13 stycznia 2023

karta bardzo przydatna w podróży po mieście oraz na lotnisko iz lotniska, ostatecznie koszt był korzystny w porównaniu do zakupu pojedynczych biletów i przy dodatkowej oszczędności czasu w porównaniu do zakupu pojedynczych biletów. Trzeba pilnować jak przechowywać kartę, żeby nie uległa uszkodzeniu, mi się to zdarzyło i od razu została wymieniona, ale nie wszystkie stacje metra są obsługiwane przez obsługę i jeśli zdarzy się to na stacji bez kierownika, to będzie problem. Reszta do polecenia.

Czytaj dalej

12 grudnia 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 50000