Atrakcje i wycieczki
Walencja

Skosztuj paelli w miejscu, z którego pochodzi, i podziwiaj futurystyczną architekturę oraz piękną lagunę.

Walencja – nasze najbardziej polecane atrakcje

Walencja: bilet wstępu do oceanarium L’Oceanogràfic

1. Walencja: bilet wstępu do oceanarium L’Oceanogràfic

Oceanarium L’Oceanogràfic usytuowane jest na terenie Miasteczka Sztuki i Nauki. Obejmuje ono gatunki z wielu najważniejszych ekosystemów morskich na świecie. Zanurz się w wyjątkowym morskim świecie i przejdź przez najdłuższy podwodny tunel w Europie. Zobacz rodzinę białuch arktycznych i stań twarzą w twarz z rekinami. Oceanarium zajmuje 2 poziomy. Górny, z ekspozycją zewnętrzną, otoczony jest wspaniałym jeziorem słodkowodnym, które zamieszkują pelikany, kormorany i flamingi. Na dolnym poziomie znajdują się największe akwaria w Europie, a w nich przedstawiciele głównych ekosystemów wodnych. Odkryj środowiska wodne m.in. Morza Śródziemnego, Antarktydy, Arktyki i Morza Czerwonego. Zobacz ponad 45 000 wodnych stworzeń z 500 różnych gatunków, w tym białuch, morsów, meduz, lwów morskich i rekinów. Gdy zechcesz zrobić sobie przerwę, odwiedź podwodną restaurację.

Walencja: Rejs katamaranem z opcją zachodu słońca

2. Walencja: Rejs katamaranem z opcją zachodu słońca

Weź udział w rejsie wzdłuż wybrzeża Walencji na przestronnym katamaranie w towarzystwie doświadczonej załogi. Płyń z wiatrem po wspaniałym Morzu Śródziemnym. Wypłyń katamaranem z przystani w Walencji i ciesz się morską bryzą i widokami na wybrzeże. Z punktu widokowego na oceanie zobaczysz słynne zabytki, takie jak Miasto Sztuki i Nauki, wieżę El Miguelete i panoramę Walencji. Opcja rejsu o zachodzie słońca obejmuje odprężającą muzykę, lampkę wina musującego cava i możliwość podziwiania zachodzącego słońca na tle panoramy Walencji, które barwi ocean na złoto i pomarańczowo. W środy od czerwca do września 2023 r. możesz wziąć udział w relaksującym rejsie o zachodzie słońca z odprężającą muzyką graną przez DJ-a.

Walencja: 24- lub 48-godzinny bilet autobusowy Hop-on Hop-off

3. Walencja: 24- lub 48-godzinny bilet autobusowy Hop-on Hop-off

Zwiedź najlepsze miejsca w Walencji we własnym tempie dzięki Valencia Bus Turistic. Skorzystaj z 24- lub 48-godzinnego biletu autobusowego na wycieczkę autobusową hop-on hop-off i zobacz miejsca, które najbardziej Cię interesują. Dostępnych jest 17 przystanków rozmieszczonych w całym mieście, na których możesz wsiadać i wysiadać bez ograniczeń. Zobacz najlepsze atrakcje i zabytki w Walencji. Korzystaj z audioprzewodnika w czasie rzeczywistym, który dostępny jest w języku angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, chińskim, portugalskim, japońskim, walenckim i rosyjskim. 1. Poeta Querol 2. Plaza Toros 3. Museo Fallero 4. Ciudad Artes y Ciencias 5. Oceanogràfic 6. C.C. Aqua 7. Marina Real 8. Las Arenas 9. Puerto 10. Baleares 11. Mestalla Museo Militar 12. San Pio V 13. Nuevo Centro 14. Dama Ibérica 15. Bioparc 16. Museo H. Valencia 17. Ivam

Walencja: bilet na pokaz flamenco w Palosanto

4. Walencja: bilet na pokaz flamenco w Palosanto

Doświadcz hiszpańskiej kultury i muzyki dzięki biletowi do teatru flamenco Palosanto w Walencji.Odwiedź samo serce malowniczej dzielnicy, aby obejrzeć pokaz w awangardowym, ale jednocześnie tradycyjnym tablao flamenco. Okaż swój kupon w recepcji i wejdź do miejsca o przytulnej atmosferze i niezwykłej akustyce. Zachwyć się pokazem pod kierownictwem artystycznym tancerki Veróniki Pulido. Poczuj, jak Twoje serce bije w rytm intensywnych ruchów tancerzy. Doświadcz silnych emocji, słuchając utalentowanego gitarzysty. Daj się ponieść cante jondo (pieśni głębokiej)w wykonaniu wybitnych śpiewaków. Możesz zostać w obiekcie po występie, aby dalej chłonąć atmosferę miejsca lub wypić drinka.

Walencja: Oceanografic, Hemisferic i Science Museum Combos

5. Walencja: Oceanografic, Hemisferic i Science Museum Combos

Zdecyduj, którą atrakcję Miasta Sztuki i Nauki w Walencji chcesz odwiedzić, korzystając z różnych oferowanych opcji łączonych. Możesz wybierać między różnymi opcjami łączonymi: - Hemisferic i Muzeum Nauki - Połączenie Oceanografic i Hemisferic - Połączenie Oceanografic i Muzeum Nauki - Połączenie Oceanografic, Hemisferic i Muzeum Nauki (upewnij się, że wybrałeś odpowiednią opcję podczas finalizowania rezerwacji). Opis atrakcji: 1. Oceanografic Zobacz ponad 500 gatunków zwierząt morskich w L'Oceanografic, które zostało zaprojektowane przez Felixa Candelę w kształcie lilii wodnej. Poznaj eksponaty przedstawiające środowiska wodne Arktyki, Morza Czerwonego i nie tylko. Miej szansę na zakup posiłku w podwodnej restauracji. Udaj się na górne piętra na wystawy plenerowe i otocz się wspaniałym jeziorem słodkowodnym zamieszkałym przez pelikany, kormorany i flamingi. Na niższym poziomie znajdziesz życie morskie z głównych ekosystemów morskich na świecie. Zobacz bieługi, morsy, meduzy, lwy morskie i rekiny. 2. Muzeum Nauki Príncipe Felipe Dotknij, poczuj i zastanów się nad szeregiem teorii naukowych w interaktywnym Muzeum Nauki Príncipe Felipe. Pozwól, aby włosy stanęły Ci dęba, gdy nieco ekscentryczny wynalazca demonstruje fizyczne zasady elektryczności przed audytorium z miejscami siedzącymi dla maksymalnie 50 osób. 3. Kino Hemisfèric Kino Hemisfèric zostało zainaugurowane w 1998 roku i było pierwszym budynkiem w Mieście Sztuki i Nauki, który otworzył swoje podwoje dla publiczności. Podziwiaj spektakularną konstrukcję zaprojektowaną przez Santiago Calatravę w Hemisfèric Cinema. Zachwyć się jego owalnym dachem, który ma ponad 100 metrów długości i zawiera dużą kulę, która stanowi salę projekcyjną 3D. Wybierz film z katalogu, który zawiera filmy od dokumentalnych po dzieła dla dzieci.

Z Walencji: Wędrówka z przewodnikiem po Montanejos z naturalnymi basenami

6. Z Walencji: Wędrówka z przewodnikiem po Montanejos z naturalnymi basenami

Zaledwie godzinę jazdy od Walencji wyrusz na malowniczą przygodę w Montanejos. Wybierz się na wędrówkę z przewodnikiem, podziwiaj widoki na okoliczne krajobrazy, zobacz potężnego Chorro i ciesz się naturalnymi basenami ("Fuentes de los Baños"). Rozpocznij dzień od porannej wędrówki przez góry i udaj się wzdłuż rzeki Mijares, podziwiając widoki na miasto i majestatyczną rzekę. Ścieżka ostatecznie prowadzi do Chorro, potężnego strumienia wody, który uwalnia 4000 litrów wody na minutę, hipnotyzujący spektakl. Zanurz się w basenach termalnych (Fuentes de los Baños), o których mówi się, że zostały zbudowane przez mauretańskiego króla Abu Zeita, aby zapewnić piękno jego królowych. Utrzymując temperaturę 23°C przez cały rok (więc latem może wydawać się chłodniej), są one znane ze swojego bogatego w minerały składu, zarówno relaksującego, jak i dobrego dla twojego zdrowia.

Z Walencji: Jaskinie San José - wycieczka z przewodnikiem i bilet wstępu

7. Z Walencji: Jaskinie San José - wycieczka z przewodnikiem i bilet wstępu

Jaskinie San José to atrakcja, której nie można pominąć podczas pobytu w Walencji. Udaj się do jaskiń z przewodnikiem i zwiedzaj okolicę pieszo oraz łodzią. Podążaj wzdłuż najdłuższej żeglownej podziemnej rzeki w Europie i zobacz stalaktyty, stalagmity oraz malowidła jaskiniowe wpisane na listę UNESCO. Wyjedź z Walencji i udaj się autobusem w stronę wioski Vall d'Uixo, gdzie znajdują się słynne jaskinie San José. Przed wejściem do środka przewodnik przybliży Ci system jaskiń, w którym znajduje się najdłuższa żeglowna podziemna rzeka w Europie o długości około 3000 metrów. W jaskini wejdź na pokład małej łodzi, by zacząć odkrywanie systemu jaskiń. Po drodze podziwiaj stalaktyty, stalagmity i malowidła jaskiniowe wpisane na listę UNESCO. Po rejsie łodzią kontynuuj zwiedzanie pieszo w suchej galerii. Przed powrotem do Walencji skorzystaj z 30 minut czasu wolnego w okolicy, aby podziwiać iberyjskie zabytki archeologiczne, napić się kawy lub odwiedzić sklep z pamiątkami. Więcej szczegółów: Podczas wycieczki możesz korzystać z usług oficjalnego przewodnika (Valencia&Go), który będzie Ci towarzyszył przez całą drogę i przybliży Ci najważniejsze informacje o Walencji, a także zdradzi wszystkie tajemnice ukryte w jaskiniach Cuevas de San José, niesamowitą historię tego miejsca i związane z nim ciekawostki (j. hiszpański i angielski). Po dotarciu do jaskiń wsiądziesz na pokład łodzi, aby przepłynąć rzekę razem z przewodnikiem, który pokaże Ci kilka najważniejszych miejsc tego cudu natury (przewodnik może być hiszpańskojęzyczny). Po opuszczeniu jaskiń przewodnik firmy Valencia&Go chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Walencja: Najważniejsze atrakcje miasta - wycieczka rowerowa z przewodnikiem

8. Walencja: Najważniejsze atrakcje miasta - wycieczka rowerowa z przewodnikiem

Przejedź rowerem po przytulnych uliczkach starego centrum Walencji z lokalnym przewodnikiem. Odkryj spektakularne budynki, w tym katedrę w Walencji. Wybierz dołączenie do grupowej wycieczki rowerowej lub zdecyduj się na prywatną wycieczkę i dostosuj swój plan podróży, aby zobaczyć preferowane lokalizacje w Walencji. Jedź rowerem w kierunku rzeki Túria i odwiedź jej piękny ogród. Przejdź obok Palau de la Música i gigantycznego placu zabaw Guliwera z książki Podróże Guliwera. W ostatniej części wycieczki zwiedzaj Miasto Sztuki i Nauki. Zobacz słynne modernistyczne budynki architekta Santiago Calatrava przed powrotem do centrum miasta.

Walencja: Rejs katamaranem z pływaniem i opcjonalnym DJ-em

9. Walencja: Rejs katamaranem z pływaniem i opcjonalnym DJ-em

Ucieknij od ruchliwych plaż Walencji i wyrusz w malowniczy rejs katamaranem. Żegluj wokół oszałamiającego wybrzeża i opalaj się na podwieszanej siatce łodzi. Po drodze podziwiaj otaczające Cię panoramiczne widoki i poznaj miasto z nowej perspektywy. Ochłodź się podczas orzeźwiającej kąpieli w morzu. Następnie katamaran wraca do punktu odbioru.

Walencja: Rejs katamaranem o zachodzie słońca z koktajlem

10. Walencja: Rejs katamaranem o zachodzie słońca z koktajlem

Będziesz cieszyć się niezapomnianym przeżyciem w wodach pięknego wybrzeża Walencji o zachodzie słońca. Przygotuj się na zachwycenie magią, która pojawia się, gdy słońce żegna się zza gór. Nasz katamaran został zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie, oferując przestronną i przyjazną przestrzeń, w której możesz się zrelaksować i podziwiać panoramiczne widoki na wybrzeże i okolice. Podczas łagodnej żeglugi po spokojnych wodach będziesz mógł kontemplować majestat łodzi i jachtów pływających po morzu oraz docenić piękno i spokój wybrzeża Walencji. Po zakończeniu naszej wycieczki wrócimy do portu w Walencji, ale jesteśmy pewni, że zabierzesz ze sobą niezapomniane wspomnienie tego wyjątkowego doświadczenia. Chcemy podziękować za wybranie nas jako opcji cieszenia się zachodem słońca z katamaranami Boramar i mamy nadzieję, że ta podróż była dla Ciebie tak samo wyjątkowa, jak dla nas gościć Cię na pokładzie. Znajdujemy się tutaj: https://www.google.com/maps/place/BORAMAR+LOUNGE+Arroces+%26+Tapas/@39.460339,-0.3325188,19z/data=!4m9!1m2!2m1!1sPuerto +de+Valencia.j+Entre+Edificio+el+reloj+y+tinglado+2,+46024+Val%C3%A8ncia,+Valencia,+Espa%C3%B1a!3m5!1s0xd60485c0b6f0617:0xc39c44aed9890dad!8m2!3d39. 460339!4d-0.3315126!16s%2Fg%2F11fz9y98x6?hl=es&entry=ttu

Najciekawsze atrakcje

Walencja: najciekawsze atrakcje

Wyjątkowa Walencja

Pokaż wszystkie

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 422
Sortuj wg::

Walencja – nasze najbardziej polecane atrakcje

Walencja: bilet wstępu do oceanarium L’Oceanogràfic

Walencja: bilet wstępu do oceanarium L’Oceanogràfic

Oceanarium L’Oceanogràfic usytuowane jest na terenie Miasteczka Sztuki i Nauki. Obejmuje ono gatunki z wielu najważniejszych ekosystemów morskich na świecie. Zanurz się w wyjątkowym morskim świecie i przejdź przez najdłuższy podwodny tunel w Europie. Zobacz rodzinę białuch arktycznych i stań twarzą w twarz z rekinami. Oceanarium zajmuje 2 poziomy. Górny, z ekspozycją zewnętrzną, otoczony jest wspaniałym jeziorem słodkowodnym, które zamieszkują pelikany, kormorany i flamingi. Na dolnym poziomie znajdują się największe akwaria w Europie, a w nich przedstawiciele głównych ekosystemów wodnych. Odkryj środowiska wodne m.in. Morza Śródziemnego, Antarktydy, Arktyki i Morza Czerwonego. Zobacz ponad 45 000 wodnych stworzeń z 500 różnych gatunków, w tym białuch, morsów, meduz, lwów morskich i rekinów. Gdy zechcesz zrobić sobie przerwę, odwiedź podwodną restaurację.

Walencja: Rejs katamaranem z opcją zachodu słońca

Walencja: Rejs katamaranem z opcją zachodu słońca

Weź udział w rejsie wzdłuż wybrzeża Walencji na przestronnym katamaranie w towarzystwie doświadczonej załogi. Płyń z wiatrem po wspaniałym Morzu Śródziemnym. Wypłyń katamaranem z przystani w Walencji i ciesz się morską bryzą i widokami na wybrzeże. Z punktu widokowego na oceanie zobaczysz słynne zabytki, takie jak Miasto Sztuki i Nauki, wieżę El Miguelete i panoramę Walencji. Opcja rejsu o zachodzie słońca obejmuje odprężającą muzykę, lampkę wina musującego cava i możliwość podziwiania zachodzącego słońca na tle panoramy Walencji, które barwi ocean na złoto i pomarańczowo. W środy od czerwca do września 2023 r. możesz wziąć udział w relaksującym rejsie o zachodzie słońca z odprężającą muzyką graną przez DJ-a.

Walencja: 24- lub 48-godzinny bilet autobusowy Hop-on Hop-off

Walencja: 24- lub 48-godzinny bilet autobusowy Hop-on Hop-off

Zwiedź najlepsze miejsca w Walencji we własnym tempie dzięki Valencia Bus Turistic. Skorzystaj z 24- lub 48-godzinnego biletu autobusowego na wycieczkę autobusową hop-on hop-off i zobacz miejsca, które najbardziej Cię interesują. Dostępnych jest 17 przystanków rozmieszczonych w całym mieście, na których możesz wsiadać i wysiadać bez ograniczeń. Zobacz najlepsze atrakcje i zabytki w Walencji. Korzystaj z audioprzewodnika w czasie rzeczywistym, który dostępny jest w języku angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, chińskim, portugalskim, japońskim, walenckim i rosyjskim. 1. Poeta Querol 2. Plaza Toros 3. Museo Fallero 4. Ciudad Artes y Ciencias 5. Oceanogràfic 6. C.C. Aqua 7. Marina Real 8. Las Arenas 9. Puerto 10. Baleares 11. Mestalla Museo Militar 12. San Pio V 13. Nuevo Centro 14. Dama Ibérica 15. Bioparc 16. Museo H. Valencia 17. Ivam

Walencja: bilet na pokaz flamenco w Palosanto

Walencja: bilet na pokaz flamenco w Palosanto

Doświadcz hiszpańskiej kultury i muzyki dzięki biletowi do teatru flamenco Palosanto w Walencji.Odwiedź samo serce malowniczej dzielnicy, aby obejrzeć pokaz w awangardowym, ale jednocześnie tradycyjnym tablao flamenco. Okaż swój kupon w recepcji i wejdź do miejsca o przytulnej atmosferze i niezwykłej akustyce. Zachwyć się pokazem pod kierownictwem artystycznym tancerki Veróniki Pulido. Poczuj, jak Twoje serce bije w rytm intensywnych ruchów tancerzy. Doświadcz silnych emocji, słuchając utalentowanego gitarzysty. Daj się ponieść cante jondo (pieśni głębokiej)w wykonaniu wybitnych śpiewaków. Możesz zostać w obiekcie po występie, aby dalej chłonąć atmosferę miejsca lub wypić drinka.

Walencja: Oceanografic, Hemisferic i Science Museum Combos

Walencja: Oceanografic, Hemisferic i Science Museum Combos

Zdecyduj, którą atrakcję Miasta Sztuki i Nauki w Walencji chcesz odwiedzić, korzystając z różnych oferowanych opcji łączonych. Możesz wybierać między różnymi opcjami łączonymi: - Hemisferic i Muzeum Nauki - Połączenie Oceanografic i Hemisferic - Połączenie Oceanografic i Muzeum Nauki - Połączenie Oceanografic, Hemisferic i Muzeum Nauki (upewnij się, że wybrałeś odpowiednią opcję podczas finalizowania rezerwacji). Opis atrakcji: 1. Oceanografic Zobacz ponad 500 gatunków zwierząt morskich w L'Oceanografic, które zostało zaprojektowane przez Felixa Candelę w kształcie lilii wodnej. Poznaj eksponaty przedstawiające środowiska wodne Arktyki, Morza Czerwonego i nie tylko. Miej szansę na zakup posiłku w podwodnej restauracji. Udaj się na górne piętra na wystawy plenerowe i otocz się wspaniałym jeziorem słodkowodnym zamieszkałym przez pelikany, kormorany i flamingi. Na niższym poziomie znajdziesz życie morskie z głównych ekosystemów morskich na świecie. Zobacz bieługi, morsy, meduzy, lwy morskie i rekiny. 2. Muzeum Nauki Príncipe Felipe Dotknij, poczuj i zastanów się nad szeregiem teorii naukowych w interaktywnym Muzeum Nauki Príncipe Felipe. Pozwól, aby włosy stanęły Ci dęba, gdy nieco ekscentryczny wynalazca demonstruje fizyczne zasady elektryczności przed audytorium z miejscami siedzącymi dla maksymalnie 50 osób. 3. Kino Hemisfèric Kino Hemisfèric zostało zainaugurowane w 1998 roku i było pierwszym budynkiem w Mieście Sztuki i Nauki, który otworzył swoje podwoje dla publiczności. Podziwiaj spektakularną konstrukcję zaprojektowaną przez Santiago Calatravę w Hemisfèric Cinema. Zachwyć się jego owalnym dachem, który ma ponad 100 metrów długości i zawiera dużą kulę, która stanowi salę projekcyjną 3D. Wybierz film z katalogu, który zawiera filmy od dokumentalnych po dzieła dla dzieci.

Z Walencji: Wędrówka z przewodnikiem po Montanejos z naturalnymi basenami

Z Walencji: Wędrówka z przewodnikiem po Montanejos z naturalnymi basenami

Zaledwie godzinę jazdy od Walencji wyrusz na malowniczą przygodę w Montanejos. Wybierz się na wędrówkę z przewodnikiem, podziwiaj widoki na okoliczne krajobrazy, zobacz potężnego Chorro i ciesz się naturalnymi basenami ("Fuentes de los Baños"). Rozpocznij dzień od porannej wędrówki przez góry i udaj się wzdłuż rzeki Mijares, podziwiając widoki na miasto i majestatyczną rzekę. Ścieżka ostatecznie prowadzi do Chorro, potężnego strumienia wody, który uwalnia 4000 litrów wody na minutę, hipnotyzujący spektakl. Zanurz się w basenach termalnych (Fuentes de los Baños), o których mówi się, że zostały zbudowane przez mauretańskiego króla Abu Zeita, aby zapewnić piękno jego królowych. Utrzymując temperaturę 23°C przez cały rok (więc latem może wydawać się chłodniej), są one znane ze swojego bogatego w minerały składu, zarówno relaksującego, jak i dobrego dla twojego zdrowia.

Z Walencji: Jaskinie San José - wycieczka z przewodnikiem i bilet wstępu

Z Walencji: Jaskinie San José - wycieczka z przewodnikiem i bilet wstępu

Jaskinie San José to atrakcja, której nie można pominąć podczas pobytu w Walencji. Udaj się do jaskiń z przewodnikiem i zwiedzaj okolicę pieszo oraz łodzią. Podążaj wzdłuż najdłuższej żeglownej podziemnej rzeki w Europie i zobacz stalaktyty, stalagmity oraz malowidła jaskiniowe wpisane na listę UNESCO. Wyjedź z Walencji i udaj się autobusem w stronę wioski Vall d'Uixo, gdzie znajdują się słynne jaskinie San José. Przed wejściem do środka przewodnik przybliży Ci system jaskiń, w którym znajduje się najdłuższa żeglowna podziemna rzeka w Europie o długości około 3000 metrów. W jaskini wejdź na pokład małej łodzi, by zacząć odkrywanie systemu jaskiń. Po drodze podziwiaj stalaktyty, stalagmity i malowidła jaskiniowe wpisane na listę UNESCO. Po rejsie łodzią kontynuuj zwiedzanie pieszo w suchej galerii. Przed powrotem do Walencji skorzystaj z 30 minut czasu wolnego w okolicy, aby podziwiać iberyjskie zabytki archeologiczne, napić się kawy lub odwiedzić sklep z pamiątkami. Więcej szczegółów: Podczas wycieczki możesz korzystać z usług oficjalnego przewodnika (Valencia&Go), który będzie Ci towarzyszył przez całą drogę i przybliży Ci najważniejsze informacje o Walencji, a także zdradzi wszystkie tajemnice ukryte w jaskiniach Cuevas de San José, niesamowitą historię tego miejsca i związane z nim ciekawostki (j. hiszpański i angielski). Po dotarciu do jaskiń wsiądziesz na pokład łodzi, aby przepłynąć rzekę razem z przewodnikiem, który pokaże Ci kilka najważniejszych miejsc tego cudu natury (przewodnik może być hiszpańskojęzyczny). Po opuszczeniu jaskiń przewodnik firmy Valencia&Go chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Walencja: Najważniejsze atrakcje miasta - wycieczka rowerowa z przewodnikiem

Walencja: Najważniejsze atrakcje miasta - wycieczka rowerowa z przewodnikiem

Przejedź rowerem po przytulnych uliczkach starego centrum Walencji z lokalnym przewodnikiem. Odkryj spektakularne budynki, w tym katedrę w Walencji. Wybierz dołączenie do grupowej wycieczki rowerowej lub zdecyduj się na prywatną wycieczkę i dostosuj swój plan podróży, aby zobaczyć preferowane lokalizacje w Walencji. Jedź rowerem w kierunku rzeki Túria i odwiedź jej piękny ogród. Przejdź obok Palau de la Música i gigantycznego placu zabaw Guliwera z książki Podróże Guliwera. W ostatniej części wycieczki zwiedzaj Miasto Sztuki i Nauki. Zobacz słynne modernistyczne budynki architekta Santiago Calatrava przed powrotem do centrum miasta.

Walencja: Rejs katamaranem z pływaniem i opcjonalnym DJ-em

Walencja: Rejs katamaranem z pływaniem i opcjonalnym DJ-em

Ucieknij od ruchliwych plaż Walencji i wyrusz w malowniczy rejs katamaranem. Żegluj wokół oszałamiającego wybrzeża i opalaj się na podwieszanej siatce łodzi. Po drodze podziwiaj otaczające Cię panoramiczne widoki i poznaj miasto z nowej perspektywy. Ochłodź się podczas orzeźwiającej kąpieli w morzu. Następnie katamaran wraca do punktu odbioru.

Walencja: Rejs katamaranem o zachodzie słońca z koktajlem

Walencja: Rejs katamaranem o zachodzie słońca z koktajlem

Będziesz cieszyć się niezapomnianym przeżyciem w wodach pięknego wybrzeża Walencji o zachodzie słońca. Przygotuj się na zachwycenie magią, która pojawia się, gdy słońce żegna się zza gór. Nasz katamaran został zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie, oferując przestronną i przyjazną przestrzeń, w której możesz się zrelaksować i podziwiać panoramiczne widoki na wybrzeże i okolice. Podczas łagodnej żeglugi po spokojnych wodach będziesz mógł kontemplować majestat łodzi i jachtów pływających po morzu oraz docenić piękno i spokój wybrzeża Walencji. Po zakończeniu naszej wycieczki wrócimy do portu w Walencji, ale jesteśmy pewni, że zabierzesz ze sobą niezapomniane wspomnienie tego wyjątkowego doświadczenia. Chcemy podziękować za wybranie nas jako opcji cieszenia się zachodem słońca z katamaranami Boramar i mamy nadzieję, że ta podróż była dla Ciebie tak samo wyjątkowa, jak dla nas gościć Cię na pokładzie. Znajdujemy się tutaj: https://www.google.com/maps/place/BORAMAR+LOUNGE+Arroces+%26+Tapas/@39.460339,-0.3325188,19z/data=!4m9!1m2!2m1!1sPuerto +de+Valencia.j+Entre+Edificio+el+reloj+y+tinglado+2,+46024+Val%C3%A8ncia,+Valencia,+Espa%C3%B1a!3m5!1s0xd60485c0b6f0617:0xc39c44aed9890dad!8m2!3d39. 460339!4d-0.3315126!16s%2Fg%2F11fz9y98x6?hl=es&entry=ttu

Często zadawane pytania dotyczące: Walencja

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Walencja?

Najlepsze atrakcje to:

Walencja: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Walencja

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Walencja to:

Walencja – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Walencja: Najciekawsze atrakcje

Walencja: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Walencja: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Walencja? Kliknij tutaj.

Walencja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(10 615 recenzji)

To był super zabawny poranek. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Naprawdę pięknie jest zobaczyć jaskinię od środka, gorąco polecam.

Ferran był bardzo dobry... wiele nam powiedział podczas obu wycieczek, a wizyta w jaskiniach była absolutnie spektakularna. Do zrobienia!

Naprawdę podobały mi się informacje zawarte w autobusowej wycieczce po mieście w drodze do jaskini

Miejsce bardzo fajne dla dzieci i doroslych, duzo dodatkowych atrakcji

To było wspaniałe i piękne przeżycie!!! Cieszyłem się każdą minutą