Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Walencja

Skosztuj paelli w miejscu, z którego pochodzi, i podziwiaj futurystyczną architekturę oraz piękną lagunę.

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 160
Sortuj według:
Strona 1 z 10

Często zadawane pytania dotyczące: Walencja

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Walencja?

Walencja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Walencja? Kliknij tutaj.

Walencja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 10 615 opinii

Cudowny sposób na zobaczenie miasta, jazda na rowerze przez wieczorny cień w parku był świetnym sposobem na poruszanie się. Maria, nasza przewodniczka, była bardzo kompetentna i doskonale posługuje się językiem angielskim. Ścieżki rowerowe sprawiają, że Walencja jest bardzo bezpieczna i łatwa do pokonania. Gorąco polecam wycieczkę, bardzo mi się podobało. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty w tym uroczym mieście?

Piękna przejażdżka łodzią po przyrodzie i pyszne jedzenie !!! Były trzy dania, z których wszystkie były bardzo dobre i bardzo uprzejma obsługa. Potem było wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie tego miejsca i podziwianie pól ryżowych. Organizacja działała świetnie. I nie jest to impreza masowa, jak to często bywa z takimi wycieczkami!! Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony :-) :-)

Bardzo fajna przestrzeń pięknych moich zdjęć do zrobienia dla fotografów. Muzeum nauki jest w porządku, niestety niektóre eksperymenty nie działają. Kino 3D bardzo dobre, ale trzeba ustawić się w środku zbyt nisko, to nie jest idealne. Szkoda, że nie ma francuskiego tłumaczenia.

Voucher wymieniany na bilety u kierowcy bez problemu wskakuj i wysiadaj. Połączenie z Oceanographic również poszło dobrze. Voucher z kodami, które można zarezerwować jako bilet wstępu poprzez link na stronie. Idealny!!

Autobus dojeżdża we wszystkie kluczowe miejsca. Sam pojazd w bardzo dobrym stanie i ma dobry rozkład jazdy. Kierowcy pomocni i mili