San Sebastián – nasze najbardziej polecane atrakcje

Bilbao: Wycieczka z przewodnikiem po San Sebastián i S. Juan de Gaztelugatxe

1. Bilbao: Wycieczka z przewodnikiem po San Sebastián i S. Juan de Gaztelugatxe

Poznaj Kraj Basków z wycieczką z przewodnikiem rozpoczynającą się w San Sebastian po starym mieście, aby zobaczyć kościół San Vicente i bazylikę Santa María del Coro. Cofnij się w czasie, poznając lokalną historię i odwiedzając ważne miejsca, takie jak Plaza Mayor, Plaza Gipuzkoa i Ratusz. Ciesz się atmosferą San Sebastián, spacerując po Plaza Mayor i Plaza de la Constitución. Przyjedź do portu, jednego z najważniejszych miejsc w okolicy. Dowiedz się o pożarach, które zniszczyły dużą część miasta. Przygotuj aparat do zdjęć zatoki La Concha. Przejdź się po ratuszu, jednym z najpiękniejszych budynków w mieście, aż dotrzesz do Ensanche de San Sebastián. Odwiedź płuca miasta, Plaza Gipuzkoa i Plaza Okendo, tereny zielone otoczone rzeką Urumea. Po zakończeniu wycieczki z przewodnikiem będziesz mieć trochę wolnego czasu na zwiedzanie lub zakup niektórych typowych pintxos lub małych talerzy. Wycieczka zakończy się w San Juan de Gaztelugatxe, wysepce, na którą można dostać się tylko ścieżką dla pieszych. Wybierz się na panoramiczną wycieczkę po okolicy i odkryj wymarzone klify, które pojawiły się w serialu HBO, Game of Thrones.

Wycieczka łodzią po zatoce i wybrzeżu Donostia San Sebastián

2. Wycieczka łodzią po zatoce i wybrzeżu Donostia San Sebastián

Wypłyń z czarującego portu rybackiego San Sebastián i wyrusz w niezwykłą podróż na pokładzie naszego katamaranu. Przygotuj się na zachwycenie, płynąc po lazurowych wodach, zanurzając się w hipnotyzującym doświadczeniu wzdłuż oszałamiającej zatoki i malowniczego wybrzeża. Zachwyć swoje zmysły orzeźwiającą morską bryzą, która pieści Twoją twarz, podczas gdy Twoje oczy będą rozkoszować się zapierającymi dech w piersiach panoramicznymi widokami o niezrównanym pięknie. Odkryj kultowe zabytki, takie jak budząca podziw rzeźba Oteiza, dramatyczna ściana morska Paseo Nuevo i czarujące ujście rzeki Urumea. Kontynuując naszą podróż, daj się zahipnotyzować uderzającemu Kursaal, tętniącej życiem plaży Zurriola i majestatycznym szczytom Mount Ulia i Mount Igeldo. Zobacz wspaniały Peine del Viento, arcydzieło sztuki i natury, gdzie wiatr i fale harmonijnie tańczą. Wracając do upragnionej Bahía de la Concha, rozkoszuj się nadmorskim urokiem plaży Ondarreta, królewską elegancją pałacu Miramar i panoramicznymi widokami z kultowego Pico del Loro. Uchwyć niezapomniane chwile i stwórz trwałe wspomnienia, odkrywając cuda miasta z wyjątkowej perspektywy. Podczas podróży skorzystaj z okazji, aby zrobić wspaniałe zdjęcia, które pokazują urok San Sebastián. Dołącz do nas w tej niezwykłej podróży, w której spotykają się przygoda i piękno, i przeżyj niezapomnianą wycieczkę katamaranem. Zarezerwuj miejsce już teraz i daj się oczarować zmysłom urokiem morza i przepychem San Sebastián.

San Sebastián: autobus miejski wskakuj/wyskakuj

3. San Sebastián: autobus miejski wskakuj/wyskakuj

Zwiedź kurort Belle Epoque w San Sebastian w wolnym czasie dzięki jednodniowemu biletowi na piętrowy autobus wycieczkowy z otwartym dachem. Poznaj historię baskijskiego miasta dzięki bezpłatnemu przewodnikowi audio, dostępnemu w 8 różnych językach. Możesz wsiadać i wysiadać przez cały dzień z tym samym biletem, a bezpłatny przewodnik i mapa zawierają wszystkie przystanki na trasie, aby zaplanować wizytę. Autobusy są przystosowane dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej i posiadają rozsuwany dach na wypadek deszczu. Zobacz miejsca Parte Vieja (Stare Miasto) i starożytny obszar za Pałacem Miramar. Podziwiaj wspaniałe budynki Placu Konstytucji i podziwiaj XIX-wieczną katedrę San Sebastián oraz historyczne mosty na rzece Urumea. • Akwarium/Paseo Nuevo • San Telmo/Parte Vieja • Plaza Guipúzcoa • Estación de tren-bus/Tabakalera • brutto • Playa Zurriola/Kursal • La Concha • La Perła • Playa Ondarreta • Peine del Viento • kolejka linowa Igueldo • Barrio del Antiguo • Palacio Miramar • Katedra Buen Pastor

San Sebastian: Pociąg wycieczkowy po mieście Hop-On Hop-Off

4. San Sebastian: Pociąg wycieczkowy po mieście Hop-On Hop-Off

Wejdź na pokład tego pociągu wycieczkowego, a odkryjesz wszystko, co sprawia, że San Sebastian jest wyjątkowym i wyjątkowym miejscem. Punkt wyjścia znajduje się w samym sercu historycznego centrum miasta nad Morzem Kantabryjskim, na Paseo de Salamanca. Trasa pociągu biegnie wokół historycznego centrum, wzdłuż zatoki La Concha, aby zobaczyć wyspę Santa Clara, górę Urgull, pałac Miramar, katedrę Buen Pastor, teatr Victoria Eugenia i wiele innych atrakcji. Wsiadaj i wysiadaj w wolnym czasie. Pojazd, pociąg przegubowy z 2 wagonami, posiada ekrany na wypadek deszczu, panoramiczne dachy we wszystkich wagonach zapewniające dobrą widoczność wszystkim pasażerom. Mają także ekrany TFT z informacjami o różnych miejscach na trasie i różnych wycieczkach, które można kupić w biurze Donostia-San Sebastián City Tour.

San Sebastian: wycieczka kulinarna z przewodnikiem z Pintxo Tasting & Wines

5. San Sebastian: wycieczka kulinarna z przewodnikiem z Pintxo Tasting & Wines

Zanurz się w uroczym Parte Vieja (Stare Miasto) w San Sebastian podczas wycieczki kulinarnej z przewodnikiem. Odkryj najlepsze pintxos w mieście w połączeniu z 5 hiszpańskimi winami z różnych regionów i lokalnym cydrem. Skosztuj najlepszych kreacji gastronomicznych połączonych z pysznymi hiszpańskimi winami. Poznaj historię każdego zakrętu malowniczego Starego Miasta, spacerując z przewodnikiem do pięciu restauracji. Wybierz opcję wspólną lub prywatną i nie krępuj się poprosić swojego przewodnika o rekomendacje dotyczące miejsc, w których można coś zjeść lub wypić podczas pobytu.

San Sebastian: The Ultimate Pintxos i Wine Tour

6. San Sebastian: The Ultimate Pintxos i Wine Tour

Dołącz do wyselekcjonowanej wycieczki pintxos po San Sebastian, aby odkryć najlepsze bary pintxos w mieście na starym mieście, poznając lokalne sposoby spożywania posiłków i cieszenia się baskijskim sposobem jedzenia (i picia). Po drodze poznaj fascynującą historię złożonej i wyjątkowej kuchni i kultury regionu, wędrując przez pełne tajemnic ulice. Rozpocznij wieczór w prawdziwie lokalnym stylu od lokalnego cydru i pysznych pintxos z owoców morza. Przejdź do szynki iberyjskiej karmionej żołędziami, a także lokalnej odmiany. Skosztuj najlepszych anchois w kraju, najsmaczniejszej lokalnej wołowiny, smażonego lokalnego dorsza, prosiaka i nie tylko. Zanurz się w starannie dobranych, ukrytych tawernach serwujących pyszne i wyjątkowe domowe specjały — od tradycyjnych lokalnych przysmaków po nowoczesne kreacje dla smakoszy — spróbuj ich wszystkich. Popij pintxos doskonałymi lokalnymi winami, cydrami i nie tylko. Poznaj lokalną kulturę i historię, których nie brakuje w Kraju Basków i San Sebastian, wypełniając swój umysł i brzuch. Otrzymaj bezpłatny miniprzewodnik, który zawiera wszystkie ulubione miejsca, w których można zjeść i napić się w mieście, dzięki czemu będziesz dobrze jadł przez resztę pobytu.

San Sebastian: Wycieczka rowerowa z przewodnikiem

7. San Sebastian: Wycieczka rowerowa z przewodnikiem

Poczuj się jak miejscowy, pedałując przez San Sebastian podczas wycieczki e-rowerem z przewodnikiem. Przejdź przez rozległą sieć miejskich bidegorris (ścieżek rowerowych) i zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje, zanim udasz się na południe San Sebastian, mniej turystycznego, ale równie interesującego obszaru. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w mieście i przygotuj się na zwiedzanie Donostii w zrównoważony i bezpieczny sposób dzięki miejskiej sieci ścieżek rowerowych, która rozciąga się na ponad 30 kilometrów. Poznaj lokalną kulturę i historię od swojego przewodnika, podróżując po tym malowniczym kurorcie. Pedałuj przez tętniącą życiem dzielnicę Gros i przejedź obok zatoki La Concha. Odwiedź mniej znane dzielnice miasta, takie jak El Antiguo lub Egia, wejdź na górę Igeldo i wiele więcej. Starannie zaplanowana trasa kończy się tam, gdzie rozpoczęła się Twoja wycieczka rowerowa, w biurze organizatora zajęć w sercu San Sebastian.

Bilbao: wycieczka piesza z przewodnikiem w małych grupach

8. Bilbao: wycieczka piesza z przewodnikiem w małych grupach

Poznaj najciekawsze miejsca w Bilbao, spacerując po jego zabytkowej części. Dołącz do lokalnego przewodnika i nie przegap żadnego z sekretów, jakie kryje to charakterystyczne miasto, poznając każdy szczegół jego budynków i mieszkańców. Wyjeżdżając z granicy Starego Miasta i Śródmieścia, zostaniesz poprowadzony krętymi uliczkami Starego Miasta, przechodząc przez siedem prawdziwych ulic i kościoły San Anton i Santiago, nie omijając rynku La Ribera. W dalszej części zostanie pokazana rozbudowa miasta w XIX wieku pod wpływem industrializacji i rozwoju bankowości, aż wreszcie ostatnia modernizacja miasta wraz z budową chodników nad rzeką.

San Sebastian: Highlights Self Guided Scavenger Hunt & Tour

9. San Sebastian: Highlights Self Guided Scavenger Hunt & Tour

Poznaj San Sebastián we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Po pobraniu wycieczki na poszukiwanie śmieci na urządzenie mobilne skorzystaj z aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć pieszo do 10 najważniejszych atrakcji San Sebastian. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, która może znajdować się tylko w określonym miejscu. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Wykorzystuj logikę, wyobraźnię, obserwację i umiejętność pracy zespołowej, aby odblokować właściwy kod i odkryć kolejny cel wycieczki. Spacerując po mieście, możesz w dowolnym momencie wstrzymać grę, zrobić sobie przerwę, zrobić doskonałe zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Wybierz kontynuację wycieczki później lub zachowaj resztę na inny dzień. Rozpocznij swoją wycieczkę od często fotografowanego mostu Marii Cristiny. Odwiedź katedrę San Sebastian, aby podziwiać jej absolutną dominację architektoniczną nad miastem. Odwiedź Plaza Cervantes i podziwiaj pomnik Don Kichota. Zrób sobie zdjęcie w zielonym parku miejskim ze stawami i bujną roślinnością. Udaj się na plac Gipuzkoa i zainspiruj się wyjątkową architekturą ratusza. Odwiedź kościół Saint Bizente Eliza, najstarszy kościół w mieście. Przejdź obok Muzeum San Telmo i rozkoszuj się atmosferą Placu Trójcy Świętej. Zachwyć się Bazyliką Santa María del Coro. Poczuj morską bryzę, oglądając nadmorskie akwarium San Sebastián.

San Sebastian: podkreśla pieszą wycieczkę z Pintxo i Drink

10. San Sebastian: podkreśla pieszą wycieczkę z Pintxo i Drink

Poznaj najciekawsze miejsca San Sebastian, spacerując po jego zabytkowej dzielnicy. Dołącz do lokalnego przewodnika podczas pieszej wycieczki i nie przegap żadnego z sekretów, które kryje to symboliczne miasto. Poznaj każdy szczegół jego starożytnych budynków i jego mieszkańców. Wyrusz z pogranicza Starego i Nowego Miasta, gdzie wzniesiono XIX-wieczne mury miejskie. Przejdź przez serpentynowe uliczki Starego Miasta, odwiedzając dwa główne kościoły i ulice pintxo. Później obserwuj ekspansję miasta na początku XX wieku. Przyjrzyj się wpływom hiszpańskiej królowej Marii Krystyny na budowę wielu najbardziej charakterystycznych budynków San Sebastian, takich jak Hotel de Londres i Maria Cristina, katedra Buen Pastor, Muzeum Tabakalera i Victoria Eugenia Audytorium. Ciesz się pysznym pintxos i drinkiem w tradycyjnym barze na Starym Mieście.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
San Sebastián
W tym nadmorskim miasteczku znajdziesz słoneczne plaże, uroczą starówkę i restauracje z gwiazdkami Michelin.

Najciekawsze atrakcje

San Sebastián: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 112
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

San Sebastián: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: San Sebastián

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: San Sebastián

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: San Sebastián to:

Biarritz

San Sebastián: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu San Sebastián? Kliknij tutaj.