Atrakcje i wycieczki
Malaga

Rozkoszuj się słońcem, sztuką w stylu boho, wspaniałymi widokami oraz autentycznymi andaluzyjskimi tapas.

Malaga – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Malagi: wycieczka z przewodnikiem Caminito del Rey z autobusem

1. Z Malagi: wycieczka z przewodnikiem Caminito del Rey z autobusem

Wędrówka Caminito del Rey, zawieszonym chodnikiem otoczonym malowniczym krajobrazem, z przewodnikiem podczas wycieczki z Malaga. Po drodze poznaj prawdziwą historię budowy tego wspaniałego dzieła inżynierii. Wsiądź do autobusu z Malagi i jedź do Ardales. Otrzymaj od swojego przewodnika instruktaż bezpieczeństwa i załóż kaski. Rozpocznij jednokierunkową wędrówkę Caminito del Rey od strony północnej i udaj się do strony południowej. Mijaj góry, które pojawiły się miliony lat temu i pionowe kaniony utworzone przez siłę rzeki Guadalhorce. Posłuchaj opowieści poszukiwaczy przygód i wspinaczy. Posłuchaj o wizycie jednego z najpotężniejszych ludzi w historii Hiszpanii, króla Alfonsa XIII. Szlak ma długość 4,8 mil (7,7 km), ale jest to prosty spacer, zwłaszcza z przewodnikiem dotrzymującym towarzystwa. Na końcu szlaku wróć do autobusu i odwieź go z powrotem do Malagi.

Malaga: rejs katamaranem z opcją zachodu słońca

2. Malaga: rejs katamaranem z opcją zachodu słońca

Wypłyń w morze podczas relaksującego rejsu katamaranem i podziwiaj widoki dynamicznego wybrzeża Malagi, podczas gdy słońce powoli chowa się za górami. Posłuchaj relaksującej muzyki z kieliszkiem tradycyjnego hiszpańskiego wina Cava w dłoni. Wybierz wycieczkę z pokazem świetlnym lub bez. Wskocz na pokład przestronnego katamaranu w Malaga i rozpocznij swoją żeglarską przygodę. Podziwiaj Morze Alborańskie o zachodzie słońca, szybując po falach. Podziwiaj widoki na panoramę Malagi, gdy zapalają się światła. Wzbogać swoje doznania kieliszkiem cava, dzieląc tę chwilę z kimś, kogo kochasz. Dodaj odrobinę magii do swojego wieczoru dzięki romantycznemu pokazowi świateł i muzyce podczas dryfowania nad spokojnymi wodami Morza Śródziemnego. Wróć do punktu początkowego na koniec rejsu. Odjazdy z muzyką na żywo dostępne są do połowy września i kursują w środy, piątki i niedziele w specjalnej cenie.

Z Costa del Sol i Malagi: Wycieczka z przewodnikiem Caminito del Rey

3. Z Costa del Sol i Malagi: Wycieczka z przewodnikiem Caminito del Rey

Przygotuj się na dzień pełen przygód, spacerując Caminito del Rey wzdłuż ścian wąwozu El Chorro w Maladze . Podążaj za przewodnikiem po bezpiecznej szynie prowadzącej do kładki, która biegnie przez Desfiladero de Los Gaitanes. Rozpocznij dzień od odbioru z jednego z wielu miejsc w Maladze i udaj się do Ardales. Zatrzymasz się na krótko w Ardales, białej wiosce, abyś mógł kupić śniadanie w tej okolicy przed rozpoczęciem aktywności. Wróć do autobusu i jedź dalej, aż dotrzesz do północnego punktu dostępowego Caminito del Rey. Przejdź przez mały długi tunel, aby dotrzeć do naturalnych ścieżek prowadzących do punktu kontrolnego wejścia do wąwozów. Następnie odbierz kask i wysłuchaj instrukcji bezpieczeństwa. Dowiedz się, czego możesz się spodziewać podczas wędrówki, a przewodnik będzie Ci towarzyszył na końcu grupy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania po drodze, ciesząc się doświadczeniem. Przejedź obok Wąwozu Gaitanes, naturalnego przejścia przez wzgórza, które oddziela wybrzeże Malagi od wysp, a na dnie płynie rzeka Guadalhorce. Wyrusz na bezpieczny i wygodny spacer w otoczeniu zapierających dech w piersiach krajobrazów. El Caminito del Rey, po wielu latach całkowitego opuszczenia, jest teraz odbudowaną ścieżką, która rozciąga się między 2 wąwozami i dużą doliną. Po pokonaniu trasy zjazdowej z północy na południe dotrzyj do punktu wyjścia, gdzie czeka Twój autobus. Gdy grupa znajdzie się na pokładzie autobusu, wróć na Costa del Sol i zostań wysadzony w punkcie odbioru.

Malaga: pokaz flamenco na żywo w Flamenco Alegría

4. Malaga: pokaz flamenco na żywo w Flamenco Alegría

Odkryj autentyczny pokaz flamenco w Flamenco Alegría. Zobacz tradycyjne tańce i posłuchaj pięknego śpiewu i gry na gitarze z Malagi, stolicy Costa del Sol. Ciesz się występem całej obsady. Zobacz, jak tancerze wykonują krótką scenę, zanim wokalista i gitarzysta dołączą do nich na scenie. Następnie usłysz solo gitarzysty i zobacz, jak każdy tancerz wykonuje solowy utwór, który wyraża szereg emocji, w tym radość, ból i melancholię. Podczas oglądania zrelaksuj się przy drinkach i tradycyjnych tapas. Podziwiaj niesamowite i spontaniczne występy podczas magicznego doświadczenia. Złóż zamówienie przed rozpoczęciem, ponieważ podczas występu zamówienia nie będą przyjmowane. Czeka na Ciebie niezapomniane przeżycie.

Z Malagi i Costa del Sol: wycieczka na Gibraltar

5. Z Malagi i Costa del Sol: wycieczka na Gibraltar

Twoja wycieczka rozpocznie się, gdy spotkasz swój autokar w centrum Malagi, w pobliżu El Corte Inglés lub w innym miejscu na wybrzeżu Costa del Sol. Stamtąd pojedziesz autokarem do Gibraltaru, podróżując w klimatyzowanym komforcie z rozkładanymi fotelami. Podczas całej podróży Twój przewodnik dostarczy Ci informacji na temat interesujących rzeczy do zrobienia i zobaczenia po przybyciu na Gibraltar. Po przejściu przez odprawę celną Twój autokar wjedzie do Gibraltaru, a następnie zatrzyma się w centrum miasta, aby zaparkować na czas wolny. Jeśli zarezerwowałeś pełną opcję wycieczki po rezerwacie przyrody, ciesz się panoramiczną wycieczką po Gibraltarze, odwiedzając takie miejsca jak Cieśnina Gibraltarska i dostęp do wnętrza jaskiń St. Michel. Będziesz także mógł zobaczyć makaki berberyjskie w Apes Den. Po panoramicznej wycieczce, ciesz się wolnym czasem na lunch i odkryj okolicę na zakupy i hotspoty, takie jak Main Street, Casemates Square, Marina Bay lub Mediterranean Steps. Twój autobus wróci po południu, opuszczając Gibraltar o 15:30.

Malaga: Wycieczka katamaranem o zachodzie słońca

6. Malaga: Wycieczka katamaranem o zachodzie słońca

Zachwyć się na nowo pięknem Malagi, biorąc udział w rejsie o zachodzie słońca na pokładzie luksusowego katamaranu. Spójrz na wspaniałą panoramę miasta z morza i stwórz wspomnienia, które na zawsze pozostaną w Twojej pamięci. Wskocz na pokład katamaranu i wyrusz w rejs z portu w Maladze. Pływaj po wodach Morza Śródziemnego i podziwiaj widoki na Malagę o zachodzie słońca, przy dźwiękach relaksującej muzyki. Na pokładzie katamaranu znajduje się bogato zaopatrzony bar i wysokiej klasy sprzęt muzyczny. Wszystko to pozwoli Ci nacieszyć się w pełni tą atrakcją. Udogodnienia obejmują obsługę barową oraz łazienki.

Z Malagi: 1-dniowa wycieczka autobusowa do miejscowości Ronda i Setenil

7. Z Malagi: 1-dniowa wycieczka autobusowa do miejscowości Ronda i Setenil

Odbierz z centralnie położonego miejsca zbiórki w Maladze i usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas klimatyzowanej jazdy do Setenil de las Bodegas, gdzie będziesz miał czas wolny na lunch i zwiedzanie. Kontynuuj podróż do miasta Ronda, na wycieczkę z przewodnikiem po historycznym centrum Rondy. Zatrzymaj się przy Nowym Moście, aby podziwiać wąwóz Tajo i jego panoramę, odwiedź Bullring i Muzeum Walki Byków. Ronda jest jednym z najstarszych miast w Hiszpanii i jest zbudowana na dwóch oddzielnych klifach, które są połączone najsłynniejszym hiszpańskim mostem, Nowym Mostem, który został zbudowany w XVIII wieku. Przewodnik oprowadzi Cię po Rondzie, a Ty będziesz miał trochę wolnego czasu na samodzielne zwiedzanie miasta. Wybierz się na pieszą wycieczkę po romantycznym centrum miasta, z jego kościołami, mini-pałacami i najstarszą w Hiszpanii areną walki byków. Pod koniec wycieczki wróć do miejsca spotkania w Maladze.

Malaga: Alcazaba i wycieczka z przewodnikiem po teatrze rzymskim z wejściem

8. Malaga: Alcazaba i wycieczka z przewodnikiem po teatrze rzymskim z wejściem

Alcazaba w Maladze to jedna z najpiękniejszych atrakcji, które możesz odwiedzić będąc w mieście. Przyjdź i odwiedź ten wspaniały pałac muzułmański, zwiedzając jego fortecę, ogrody i udekorowane podwórka. Poznaj jego sztukę, historię, architekturę i odkryj ukryte legendy i ciekawostki, które czynią to miejsce tak wyjątkowym. Na koniec dowiesz się, jak chrześcijanie podbili Alcazabę i Malagę, podziwiając jeden z najpiękniejszych widoków na miasto, który zaniemówi!

Malaga: Rejs katamaranem z opcjonalnym postojem na pływanie

9. Malaga: Rejs katamaranem z opcjonalnym postojem na pływanie

Ciesz się panoramicznym widokiem na Malagę z morza podczas relaksu na 24-metrowym katamaranie. Opalaj się na siatkach w części dziobowej lub odpocznij w jednym z zacienionych miejsc. Wybierz pomiędzy 1-godzinnym, 1,5-godzinnym lub 1,5-godzinnym rejsem w ciągu dnia. Jeśli wybierzesz 1,5-godzinny rejs dzienny, nastąpi dodatkowy przystanek na pływanie. Popłyń wzdłuż wybrzeża Malagi na pokładzie gigantycznego katamaranu i ciesz się Morzem Śródziemnym jak nigdy dotąd! Najlepsze miejsce na ucieczkę, poczuj przyjemną delikatną morską bryzę, opalaj się i podziwiaj niezapomniane widoki na pokładzie lub podczas orzeźwiającej kąpieli w krystalicznie czystych wodach Costa del Sol. Daj sobie możliwość bycia w środku natury, odłącz się i podziel się tą chwilą z przyjaciółmi, rodziną lub, jeśli wolisz, z samym sobą. Bez wątpienia jest to okazja do relaksu i odprężenia po przyjeździe do Malagi.

Z Malagi: jednodniowa wycieczka do Caminito del Rey

10. Z Malagi: jednodniowa wycieczka do Caminito del Rey

Odkryj Caminito del Rey, która niegdyś była najbardziej niebezpieczną ścieżką na świecie, podczas jednodniowej wycieczki z przewodnikiem z Malagi. Doświadcz piękna wąwozu Gaitanes na tej ścieżce, która została przebudowana w 2015 roku na bardzo bezpieczny i dostępny chodnik. Rozpocznij swoją przygodę w łatwo dostępnym punkcie spotkań w centrum Malagi, gdzie Twoi przewodnicy powitają Cię i odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Wejdź na pokład przestronnego i klimatyzowanego autokaru i podziwiaj widoki na okolicę podczas transferu do szlaku Caminito del Rey. Zrobimy krótki 30-minutowy postój w typowym białym andaluzyjskim miasteczku Ardales. Tutaj możemy pójść do łazienki, napić się kawy lub po prostu odkryć piękne i tradycyjne uliczki i place. Jest to okazja do odkrycia nieturystycznego miasta Przyjedź do Caminito del Rey i rozpocznij ekscytujący spacer wzdłuż klifu przez naturalne kaniony. Poznaj historię, ewolucję i posłuchaj anegdot na temat tej wyjątkowej ścieżki. Wróć autokarem do miejsca spotkania w Maladze po niesamowitym dniu wędrówki, z wieloma niezapomnianymi zdjęciami i wspomnieniami.

Najciekawsze atrakcje

Malaga: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Malaga – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Malagi: wycieczka z przewodnikiem Caminito del Rey z autobusem

Z Malagi: wycieczka z przewodnikiem Caminito del Rey z autobusem

Wędrówka Caminito del Rey, zawieszonym chodnikiem otoczonym malowniczym krajobrazem, z przewodnikiem podczas wycieczki z Malaga. Po drodze poznaj prawdziwą historię budowy tego wspaniałego dzieła inżynierii. Wsiądź do autobusu z Malagi i jedź do Ardales. Otrzymaj od swojego przewodnika instruktaż bezpieczeństwa i załóż kaski. Rozpocznij jednokierunkową wędrówkę Caminito del Rey od strony północnej i udaj się do strony południowej. Mijaj góry, które pojawiły się miliony lat temu i pionowe kaniony utworzone przez siłę rzeki Guadalhorce. Posłuchaj opowieści poszukiwaczy przygód i wspinaczy. Posłuchaj o wizycie jednego z najpotężniejszych ludzi w historii Hiszpanii, króla Alfonsa XIII. Szlak ma długość 4,8 mil (7,7 km), ale jest to prosty spacer, zwłaszcza z przewodnikiem dotrzymującym towarzystwa. Na końcu szlaku wróć do autobusu i odwieź go z powrotem do Malagi.

Malaga: rejs katamaranem z opcją zachodu słońca

Malaga: rejs katamaranem z opcją zachodu słońca

Wypłyń w morze podczas relaksującego rejsu katamaranem i podziwiaj widoki dynamicznego wybrzeża Malagi, podczas gdy słońce powoli chowa się za górami. Posłuchaj relaksującej muzyki z kieliszkiem tradycyjnego hiszpańskiego wina Cava w dłoni. Wybierz wycieczkę z pokazem świetlnym lub bez. Wskocz na pokład przestronnego katamaranu w Malaga i rozpocznij swoją żeglarską przygodę. Podziwiaj Morze Alborańskie o zachodzie słońca, szybując po falach. Podziwiaj widoki na panoramę Malagi, gdy zapalają się światła. Wzbogać swoje doznania kieliszkiem cava, dzieląc tę chwilę z kimś, kogo kochasz. Dodaj odrobinę magii do swojego wieczoru dzięki romantycznemu pokazowi świateł i muzyce podczas dryfowania nad spokojnymi wodami Morza Śródziemnego. Wróć do punktu początkowego na koniec rejsu. Odjazdy z muzyką na żywo dostępne są do połowy września i kursują w środy, piątki i niedziele w specjalnej cenie.

Z Costa del Sol i Malagi: Wycieczka z przewodnikiem Caminito del Rey

Z Costa del Sol i Malagi: Wycieczka z przewodnikiem Caminito del Rey

Przygotuj się na dzień pełen przygód, spacerując Caminito del Rey wzdłuż ścian wąwozu El Chorro w Maladze . Podążaj za przewodnikiem po bezpiecznej szynie prowadzącej do kładki, która biegnie przez Desfiladero de Los Gaitanes. Rozpocznij dzień od odbioru z jednego z wielu miejsc w Maladze i udaj się do Ardales. Zatrzymasz się na krótko w Ardales, białej wiosce, abyś mógł kupić śniadanie w tej okolicy przed rozpoczęciem aktywności. Wróć do autobusu i jedź dalej, aż dotrzesz do północnego punktu dostępowego Caminito del Rey. Przejdź przez mały długi tunel, aby dotrzeć do naturalnych ścieżek prowadzących do punktu kontrolnego wejścia do wąwozów. Następnie odbierz kask i wysłuchaj instrukcji bezpieczeństwa. Dowiedz się, czego możesz się spodziewać podczas wędrówki, a przewodnik będzie Ci towarzyszył na końcu grupy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania po drodze, ciesząc się doświadczeniem. Przejedź obok Wąwozu Gaitanes, naturalnego przejścia przez wzgórza, które oddziela wybrzeże Malagi od wysp, a na dnie płynie rzeka Guadalhorce. Wyrusz na bezpieczny i wygodny spacer w otoczeniu zapierających dech w piersiach krajobrazów. El Caminito del Rey, po wielu latach całkowitego opuszczenia, jest teraz odbudowaną ścieżką, która rozciąga się między 2 wąwozami i dużą doliną. Po pokonaniu trasy zjazdowej z północy na południe dotrzyj do punktu wyjścia, gdzie czeka Twój autobus. Gdy grupa znajdzie się na pokładzie autobusu, wróć na Costa del Sol i zostań wysadzony w punkcie odbioru.

Malaga: pokaz flamenco na żywo w Flamenco Alegría

Malaga: pokaz flamenco na żywo w Flamenco Alegría

Odkryj autentyczny pokaz flamenco w Flamenco Alegría. Zobacz tradycyjne tańce i posłuchaj pięknego śpiewu i gry na gitarze z Malagi, stolicy Costa del Sol. Ciesz się występem całej obsady. Zobacz, jak tancerze wykonują krótką scenę, zanim wokalista i gitarzysta dołączą do nich na scenie. Następnie usłysz solo gitarzysty i zobacz, jak każdy tancerz wykonuje solowy utwór, który wyraża szereg emocji, w tym radość, ból i melancholię. Podczas oglądania zrelaksuj się przy drinkach i tradycyjnych tapas. Podziwiaj niesamowite i spontaniczne występy podczas magicznego doświadczenia. Złóż zamówienie przed rozpoczęciem, ponieważ podczas występu zamówienia nie będą przyjmowane. Czeka na Ciebie niezapomniane przeżycie.

Z Malagi i Costa del Sol: wycieczka na Gibraltar

Z Malagi i Costa del Sol: wycieczka na Gibraltar

Twoja wycieczka rozpocznie się, gdy spotkasz swój autokar w centrum Malagi, w pobliżu El Corte Inglés lub w innym miejscu na wybrzeżu Costa del Sol. Stamtąd pojedziesz autokarem do Gibraltaru, podróżując w klimatyzowanym komforcie z rozkładanymi fotelami. Podczas całej podróży Twój przewodnik dostarczy Ci informacji na temat interesujących rzeczy do zrobienia i zobaczenia po przybyciu na Gibraltar. Po przejściu przez odprawę celną Twój autokar wjedzie do Gibraltaru, a następnie zatrzyma się w centrum miasta, aby zaparkować na czas wolny. Jeśli zarezerwowałeś pełną opcję wycieczki po rezerwacie przyrody, ciesz się panoramiczną wycieczką po Gibraltarze, odwiedzając takie miejsca jak Cieśnina Gibraltarska i dostęp do wnętrza jaskiń St. Michel. Będziesz także mógł zobaczyć makaki berberyjskie w Apes Den. Po panoramicznej wycieczce, ciesz się wolnym czasem na lunch i odkryj okolicę na zakupy i hotspoty, takie jak Main Street, Casemates Square, Marina Bay lub Mediterranean Steps. Twój autobus wróci po południu, opuszczając Gibraltar o 15:30.

Malaga: Wycieczka katamaranem o zachodzie słońca

Malaga: Wycieczka katamaranem o zachodzie słońca

Zachwyć się na nowo pięknem Malagi, biorąc udział w rejsie o zachodzie słońca na pokładzie luksusowego katamaranu. Spójrz na wspaniałą panoramę miasta z morza i stwórz wspomnienia, które na zawsze pozostaną w Twojej pamięci. Wskocz na pokład katamaranu i wyrusz w rejs z portu w Maladze. Pływaj po wodach Morza Śródziemnego i podziwiaj widoki na Malagę o zachodzie słońca, przy dźwiękach relaksującej muzyki. Na pokładzie katamaranu znajduje się bogato zaopatrzony bar i wysokiej klasy sprzęt muzyczny. Wszystko to pozwoli Ci nacieszyć się w pełni tą atrakcją. Udogodnienia obejmują obsługę barową oraz łazienki.

Z Malagi: 1-dniowa wycieczka autobusowa do miejscowości Ronda i Setenil

Z Malagi: 1-dniowa wycieczka autobusowa do miejscowości Ronda i Setenil

Odbierz z centralnie położonego miejsca zbiórki w Maladze i usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas klimatyzowanej jazdy do Setenil de las Bodegas, gdzie będziesz miał czas wolny na lunch i zwiedzanie. Kontynuuj podróż do miasta Ronda, na wycieczkę z przewodnikiem po historycznym centrum Rondy. Zatrzymaj się przy Nowym Moście, aby podziwiać wąwóz Tajo i jego panoramę, odwiedź Bullring i Muzeum Walki Byków. Ronda jest jednym z najstarszych miast w Hiszpanii i jest zbudowana na dwóch oddzielnych klifach, które są połączone najsłynniejszym hiszpańskim mostem, Nowym Mostem, który został zbudowany w XVIII wieku. Przewodnik oprowadzi Cię po Rondzie, a Ty będziesz miał trochę wolnego czasu na samodzielne zwiedzanie miasta. Wybierz się na pieszą wycieczkę po romantycznym centrum miasta, z jego kościołami, mini-pałacami i najstarszą w Hiszpanii areną walki byków. Pod koniec wycieczki wróć do miejsca spotkania w Maladze.

Malaga: Alcazaba i wycieczka z przewodnikiem po teatrze rzymskim z wejściem

Malaga: Alcazaba i wycieczka z przewodnikiem po teatrze rzymskim z wejściem

Alcazaba w Maladze to jedna z najpiękniejszych atrakcji, które możesz odwiedzić będąc w mieście. Przyjdź i odwiedź ten wspaniały pałac muzułmański, zwiedzając jego fortecę, ogrody i udekorowane podwórka. Poznaj jego sztukę, historię, architekturę i odkryj ukryte legendy i ciekawostki, które czynią to miejsce tak wyjątkowym. Na koniec dowiesz się, jak chrześcijanie podbili Alcazabę i Malagę, podziwiając jeden z najpiękniejszych widoków na miasto, który zaniemówi!

Malaga: Rejs katamaranem z opcjonalnym postojem na pływanie

Malaga: Rejs katamaranem z opcjonalnym postojem na pływanie

Ciesz się panoramicznym widokiem na Malagę z morza podczas relaksu na 24-metrowym katamaranie. Opalaj się na siatkach w części dziobowej lub odpocznij w jednym z zacienionych miejsc. Wybierz pomiędzy 1-godzinnym, 1,5-godzinnym lub 1,5-godzinnym rejsem w ciągu dnia. Jeśli wybierzesz 1,5-godzinny rejs dzienny, nastąpi dodatkowy przystanek na pływanie. Popłyń wzdłuż wybrzeża Malagi na pokładzie gigantycznego katamaranu i ciesz się Morzem Śródziemnym jak nigdy dotąd! Najlepsze miejsce na ucieczkę, poczuj przyjemną delikatną morską bryzę, opalaj się i podziwiaj niezapomniane widoki na pokładzie lub podczas orzeźwiającej kąpieli w krystalicznie czystych wodach Costa del Sol. Daj sobie możliwość bycia w środku natury, odłącz się i podziel się tą chwilą z przyjaciółmi, rodziną lub, jeśli wolisz, z samym sobą. Bez wątpienia jest to okazja do relaksu i odprężenia po przyjeździe do Malagi.

Z Malagi: jednodniowa wycieczka do Caminito del Rey

Z Malagi: jednodniowa wycieczka do Caminito del Rey

Odkryj Caminito del Rey, która niegdyś była najbardziej niebezpieczną ścieżką na świecie, podczas jednodniowej wycieczki z przewodnikiem z Malagi. Doświadcz piękna wąwozu Gaitanes na tej ścieżce, która została przebudowana w 2015 roku na bardzo bezpieczny i dostępny chodnik. Rozpocznij swoją przygodę w łatwo dostępnym punkcie spotkań w centrum Malagi, gdzie Twoi przewodnicy powitają Cię i odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Wejdź na pokład przestronnego i klimatyzowanego autokaru i podziwiaj widoki na okolicę podczas transferu do szlaku Caminito del Rey. Zrobimy krótki 30-minutowy postój w typowym białym andaluzyjskim miasteczku Ardales. Tutaj możemy pójść do łazienki, napić się kawy lub po prostu odkryć piękne i tradycyjne uliczki i place. Jest to okazja do odkrycia nieturystycznego miasta Przyjedź do Caminito del Rey i rozpocznij ekscytujący spacer wzdłuż klifu przez naturalne kaniony. Poznaj historię, ewolucję i posłuchaj anegdot na temat tej wyjątkowej ścieżki. Wróć autokarem do miejsca spotkania w Maladze po niesamowitym dniu wędrówki, z wieloma niezapomnianymi zdjęciami i wspomnieniami.

Często zadawane pytania dotyczące: Malaga

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Malaga

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Malaga to:

Malaga – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Malaga: Najciekawsze atrakcje

Malaga: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Malaga: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Malaga? Kliknij tutaj.

Malaga: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(23 977 recenzji)

Przewodnik Violeta był spektakularny, a miejsce zapierało dech w piersiach! ! Prawdopodobnie znalazłbym sposób, aby grupa rozpoczęła wycieczkę na miejscu i nie czekała 15 minut na rejestrację.

Wycieczka jest tego warta. Szczególnie piękne! Carlos jest bardzo pełnym pasji i entuzjazmu przewodnikiem. Bardzo ładnie i szczegółowo wyjaśnił trasę i historię! Polecam!

Świetna podróz. Było dobrze zorganizowane, przewodnik przekazał nam wiele ciekawych informacji o tym miejscu. Poleciłbym tę aktywność każdemu, kto interesuje się przyrodą

Bardzo fajny występ. Dobrze zorganizowane i efektowne. Warto zobaczyć będąc w Maladze.

Fantastyczna jednodniowa wycieczka z Malagi. Niesamowite przeżycie.