Dodaj daty

Barcelona
Zwiedzanie

Zwiedzanie

Nasze najbardziej polecane Barcelona Zwiedzanie

Barcelona: Bilet wstępu do Sagrada Familia i audioprzewodnik

1. Barcelona: Bilet wstępu do Sagrada Familia i audioprzewodnik

Zwiedź niedokończone arcydzieło Antoniego Gaudíego – bazylikę Sagrada Familia – i odkrywaj tę piękną świątynię we własnym tempie. Poznaj jej historię dzięki wliczonemu w cenę audioprzewodnikowi. Przekonaj się na własne oczy, dlaczego ikoniczne dzieło Gaudíego z imponującymi fasadami i wnętrzem jest jednym z najczęściej odwiedzanych zabytków w Hiszpanii. Podziwiaj połączenie form gotyckich i secesyjnych w tej wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO budowli, która dominuje w panoramie Barcelony. Gaudí rozpoczął pracę nad świątynią Sagrada Familia w 1882 roku. To dzieło – będące obecnie prawdziwym symbolem Barcelony – do dziś pozostaje nieukończone. Pomimo to bazylikę koniecznie trzeba zobaczyć. 

Barcelona: Bilet wstępu do Parku Güell

2. Barcelona: Bilet wstępu do Parku Güell

Zarezerwuj bilet wstępu do parku Güell i zwiedzaj to wyjątkowe miejsce w swoim tempie. Podziwiaj kolorowe mozaiki autorstwa Gaudiego i zobacz schody wejściowe ze słynną na całym świecie salamandrą. Odpocznij od miejskiego zgiełku, spacerując przez zielone ogrody. Zrób wspaniałe zdjęcia Barcelony ze znajdujących się tu punktów widokowych.  Zaprojektowanie tego miejsca zlecił Gaudíemu Eusebi Güell – kataloński przedsiębiorca, który pragnął stworzyć na Muntanya Pelada (kat. „Łysa Góra”) park mieszkaniowy w stylu brytyjskim. W 1926 roku park Güell stał się publicznym parkiem miejskim. W 1969 roku uznano go za zabytek sztuki, zaś w 1984 roku został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Chociaż należy się udać do parku o godzinie określonej w rezerwacji, to można w nim pozostać tak długo, jak się zechce.

Barcelona: bilet na kolejkę linową Montjuïc (w obie strony)

3. Barcelona: bilet na kolejkę linową Montjuïc (w obie strony)

Spójrz na Barcelonę z góry, korzystając z tego biletu na przejazd w obie strony kolejką linową Telefèric de Montjuïc. Wjedź na wzgórze Montjuïc niedawno wyremontowaną kolejką linową i podziwiaj wspaniałe widoki na Barcelonę. Udaj się do stacji Parc de Montjuïc i wsiądź do przestronnego wagonika. Wjedź na wysokość około 84,5 metra, pokonując trasę o długości 750 metrów. Zachwyć się widokami na cały region – od pasma górskiego Serra de Collserola po Morze Śródziemne. Zmierzając na szczyt wzgórza, odwiedzisz 3 stacje kolejki linowej – Parc de Montjuïc, Miramar oraz Castell de Montjuïc. Przyjrzyj się z lotu ptaka słynnym zabytkom, w tym imponującemu kościołowi Sagrada Família. Dzięki biletowi w obie strony nie będziesz musiał(-a) schodzić w dół pieszo.

Barcelona: wstęp do Casa Batlló z audioprzewodnikiem

4. Barcelona: wstęp do Casa Batlló z audioprzewodnikiem

Odkryj Casa Batlló przy pomocy połączenia sztucznej inteligencji, rozszerzonej rzeczywistości i uczenia maszynowego. Doświadcz w wyjątkowy sposób jednego z arcydzieł Antoniego Gaudiego – legendy architektury i designu. Wyrusz w podróż przez gaudiński wszechświat pełen pozornie niemożliwych projekcji wolumetrycznych, dźwięku binauralnego, czujników ruchu oraz porywających przestrzeni, smaków i zapachów. Wejdź do sypialni lorda Batlló (jeśli wybierzesz opcję złotą). Wejdź do niesamowitego pomieszczenia zwanego Gaudí Cube (unikatowej na skalę światową, sześciennej kostki z LED). Posłuchaj opisu dostępnego w 15 językach, a także ścieżki dźwiękowej specjalnie stworzonej przez kompozytorkę Dani Howard i wykonywanej przez Berlińską Orkiestrę Symfoniczną. Wśród oferowanych nowości można odkryć nowy rdzeń komunikacji pionowej zaprojektowany przez japońskiego architekta Kengo Kumę, zawieszoną w powietrzu 13-tonową drabinę z marmuru, pierwszy 6-stronny mapping wewnętrzny na patio z lampami Gaudiego i nowy sklep „Simbolic”.

Barcelona: Karta podróżna transportu publicznego Hola Barcelona

5. Barcelona: Karta podróżna transportu publicznego Hola Barcelona

Dzięki biletowi na transport publiczny, który oferuje nieograniczone przejazdy przez co najmniej 2 dni, będziesz mógł poruszać się po Barcelonie i okolicach, oszczędzając czas i pieniądze. Odkrywaj Barcelonę w wolnym czasie, podróżując metrem, autobusami i tramwajami tyle razy, ile chcesz. Przed rozpoczęciem przygody udaj się do Punktu Informacji Turystycznej i wymień swój voucher. Zwiedzaj zabytki i zabytki miasta we własnym tempie dzięki karnetowi uprawniającemu do nieograniczonej liczby przejazdów metrem i autobusami obsługiwanymi przez Transports Metropolitans de Barcelona (TMB), pociągami obsługiwanymi przez sieć miejską Generalitat oraz tramwajem i podmiejską koleją Renfe pociągi. W cenę wliczona jest przepustka umożliwiająca połączenie z linią lotniska w Barcelonie. Twój bilet na transport publiczny jest ważny przez 48, 72, 96 lub 120 kolejnych godzin od daty ważności (w zależności od wybranej opcji).

Barcelona: Opcja biletów i przewodników audio La Pedrera-Casa Milà

6. Barcelona: Opcja biletów i przewodników audio La Pedrera-Casa Milà

Obejrzyj budynek Casa Milà (La Pedrera) – jeden z najwybitniejszych i najbardziej innowacyjnych budynków XX wieku, który został zaprojektowany przez Antoniego Gaudíego u szczytu jego kariery. Ciesz się wstępem bez kolejki i skorzystaj z audioprzewodnika. Minąwszy fasadę tego nadzwyczajnego budynku przy eleganckiej ulicy Passeig de Grácia, podziwiaj przyciągające wzrok klatki schodowe i korkociągi kominów, które stały się symbolami Barcelony Gaudíego. Wejdź na dach budynku, aby przyjrzeć się z bliska jego krętej formie i strukturze wymyślnych kominów. Następnie wybierz się na poddasze, aby zobaczyć „Espai Gaudí” – jedyną wystawę poświęconą życiu i twórczości Gaudíego. Dowiedz się więcej o jego innowacjach architektonicznych dzięki prezentacji trójwymiarowych modeli budynków, planom budowlanym oraz historycznym fotografiom i filmom. Wykorzystaj w pełni wizytę w budynku La Pedrera, łącząc ją z nową atrakcją – La Pedrera Virtual Experience. Rzeczywistości mieszanej można tu doświadczać od 2022 roku. Decydując się na atrakcję La Pedrera Virtual Experience, przeniesiesz się do niezwykłej przestrzeni budynku La Pedrera, w czym pomogą Ci najnowocześniejsze zdobycze technologii. Zachwyć się połączeniem rzeczywistości z niesamowitymi elementami holograficznymi. Załóż okulary rzeczywistości mieszanej, dzięki którym wyruszysz w podróż do różnych epok i miejsc. Poczuj się tak, jakbyś stanowił(-a) część historii budynku.

Barcelona: wycieczka po parku Guell z przewodnikiem i wstępem bez kolejki

7. Barcelona: wycieczka po parku Guell z przewodnikiem i wstępem bez kolejki

Odwiedź kompleks ogrodów parku Guell na wzgórzu Carmel w ramach wycieczki pieszej z przewodnikiem i biletami wstępu bez kolejki. Dowiedz się więcej o jednym z najtrwalszych dzieł Antoniego Gaudiego i wyrusz na spacer śladami sztuki. Udaj się na wzgórze Carmel i zobacz park miejski zaprojektowany przez Gaudiego ponad sto lat temu. Podziwiaj charakterystyczny styl Gaudiego na przykładzie kolorowych mozaik rzeźby jaszczurki (El Drac) przy wejściu. Dowiedz się więcej o początkach parku w 1900 roku, kiedy Barcelona przekształcała się w globalną metropolię. Posłuchaj o inżynierze Ildefonsie Cerdzie, który zajął się analizą problemów rozrastającego się miasta i potrzeb Barcelony, która tak szybko rozwijała się w drugiej połowie XX wieku. Przewodnik pokaże Ci, w jaki sposób główne elementy architektoniczne parku są inspirowane secesją. Podziwiaj rzeźby i wzory parku i dowiedz się, jak zastosowanie starych technik budowlanych wpłynęło na ruch modernizmu w Barcelonie. Zakończ wycieczkę spacerem przez park i wspinaczką na wzgórze, aby zachwycić się wspaniałymi widokami na Barcelonę z placu Natury.

Oceanarium w Barcelonie: Bilet wstępu bez kolejki

8. Oceanarium w Barcelonie: Bilet wstępu bez kolejki

Oceanarium w Barcelonie znajduje się w Port Vell, starej dzielnicy portowej miasta, i jest najważniejszym na świecie morskim centrum rozrywki i edukacji, poświęconym życiu podwodnemu Morza Śródziemnego. Zarezerwuj bilet priorytetowy do tej wyjątkowej atrakcji, którą odwiedziło już ponad 14 milionów ludzi. Oceanarium to idealne miejsce na poznanie faktów dotyczących dna morza i żyjących na nim gatunków zwierząt. Zobacz 35 zbiorników, w których żyje 11 000 zwierząt reprezentujących 450 różnych gatunków zwierząt śródziemnomorskich i tropikalnych. Najbardziej imponujący z nich ma głębokość 5 metrów oraz średnicę 36 metrów. Przez jego wnętrze biegnie przezroczysty 80-metrowy tunel, w którym można spacerować wśród rekinów, dorad, muren, samogłowów i wielu innych gatunków. Bilet obejmuje także wstęp na wystawy stałe: Planeta Aqua i Explora!, które przedstawiają znaczenie wody w życiu planety i w których dzieciaki mogą odkrywać podwodny świat przy użyciu wszystkich 5 zmysłów. Po wizycie w oceanarium możesz skorzystać z różnych usług (kawiarnie, sklepy i inne). 

Barcelona: wycieczka autobusowa po mieście typu Hop-On Hop-Off

9. Barcelona: wycieczka autobusowa po mieście typu Hop-On Hop-Off

Weź udział w wycieczce po Barcelonie. Wybieraj spośród 2 różnych tras i 40 przystanków. Zobacz główne atrakcje, poruszając się piętrowym autobusem z otwartym dachem. Wysiadaj w najważniejszych miejscach, do których należy dzielnica Barri Gòtic i Muzeum Picassa. Wskakuj z powrotem na pokład autobusu, aby kontynuować jazdę. Usiądź wygodnie i odpręż się, podróżując piętrowym autobusem z otwartym dachem w ramach wycieczki z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach. Zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje Barcelony, wskakując i wyskakując z autobusu dowolną liczbę razy. Wysiądź, aby zwiedzić Muzeum Picassa. W instytucji tej zgromadzono jedną z największych na świecie kolekcji dzieł autorstwa Picassa. Przespaceruj się po ulicy La Rambla. Poznaj jedną z najbardziej tętniących życiem okolic miasta, gdzie działa mnóstwo barów i restauracji. Zobacz wiele obiektów z listy światowego dziedzictwa UNESCO, którymi szczyci się Barcelona. Zwróć uwagę na kościół Sagrada Família. Jest to jedno z najwspanialszych dzieł słynnego architekta Antoniego Gaudíego, które dostrzeżesz z dowolnego miejsca w mieście. Autobusy kursują co 20-30 minut. Przejazd każdej trasy zajmuje około 2 godzin. Przystanki na trasach:  Linia czerwona: • Plac Kataloński • Casa Batlló – Fundació Antoni Tàpies • Passeig de Gràcia – La Pedrera • Francesc Macià – Diagonal • Estació de Sants • Plac Hiszpański • Caixa Fòrum – Pavelló Mies van der Rohe • Poble Espanyol • Narodowe Muzeum Sztuki Katalonii • Anella Olímpica • Fundació Joan Miró • Telefèric de Montjuïc • Miramar – Jardins Costa i Llobera • World Trade Center • Colom – Museu Marítim • Port Vell • Muzeum Historii Katalonii • Port Olímpic • Zoo • Parc de la Ciutadella Linia niebieska: • Plac Kataloński • Casa Batlló – Fundació Antoni Tàpies • Passeig de Gràcia – La Pedrera • Sagrada Família • Sant Pau Recinte Modernista • Park Güell • Tramvia Blau – Tibidabo • Sarrià • Klasztor w Pedralbes • Palau Reial – Pavellons Güell • Futbol Club Barcelona – Camp Nou • Diagonal Les Corts • Francesc Macià – Diagonal • Eixample

Barcelona: wycieczka hop-on hop-off – 24/48 godzin

10. Barcelona: wycieczka hop-on hop-off – 24/48 godzin

Zobacz to, co najlepsze w Barcelonie podczas wycieczki autobusem piętrowym z możliwością wsiadania i wysiadania. Uzyskaj dostęp do dwóch tras z jednym biletem, aby uzyskać pełne wrażenia ze zwiedzania. Każda trasa ma przybliżony czas trwania 2 godziny. Weź bezpłatną mapę, która pomoże Ci zdecydować, gdzie chcesz się udać, i ciesz się komentarzem audio. Oprócz otwartego dachu autobusy mają również elektryczny dach na górze, z którego można korzystać w przypadku deszczu. Autobusy są przystosowane dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej i wyposażone w anatomiczne siedzenia oraz ogrzewanie na obu pokładach. Mają też asystenta na pokładzie, który pomoże ci we wszystkim, czego możesz potrzebować. Trasa wschodnia • Plaça de Catalunya • Port Vell • Muzeum Historii Katalonii • La Barcelonetę • Port Olimpijski • Poble Nou — ogród zoologiczny • Teatr Narodowy - Auditori • Chwały — Torre Agbar • Katedra Sagrada Familia • Recinte Modernista de Sant Pau • Park Güell • Tibidabo • La Pedrera • Casa Batlló Trasa zachodnia • Plaça Catalunya • Łuk Triumfalny • El Born – Ciutadella – zoo • Passeig Colom • Światowe Centrum Handlu • Ogrody Miramar • Fundació Joan Miró • Anella Olimpica • Mnac (Museo Nacional de Catalunya) • Poble Espanyol • Caixa Fòrum-Pavelló Mies Van Der Rohe • Plaça d'Espanya • Estació de Sants • Spotify Camp Nou (FC Barcelona) • Plaça Pius XII-Palau Reial – Pavellons Guell-Monestir de Pedralbes • Przekątna L'illa • Avinguda Diagonal • La Pedrera • Casa Batlló • Plac Kataloński

Liczba znalezionych atrakcji: 399
Sortuj wg::
Barcelona

Barcelona

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Zwiedzanie w: Barcelona

Oprócz atrakcji typu Zwiedzanie jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Barcelona?

W: Barcelona są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Barcelona: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Barcelona? Kliknij tutaj.

Barcelona: Co mówią inni?

Park Guell jest bardzo piękny i byłem bardzo zadowolony z zakupu biletu w Get your Guide. Bilet do wydrukowania lub na smartfona dotarł w bardzo krótkim czasie. Oczywiście zdecydowanie zaleca się zakup biletu online, aby uniknąć długich kolejek w kasach biletowych i dotyczy to ogólnie każdej atrakcji. Ale wróćmy do Parku Guell... jest dużo wspinaczki, aby dostać się do różnych wejść, ale kiedy już tam dotrzesz, wysiłek jest dobrze wynagradzany. Park można przejść w całości bez wysiłku, aw najwyższej części rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na całą Barcelonę... Dzieło Antoniego Gaudiego, które przenika cały park, jest po prostu BOskie

Musimy poinformować, że metrem jest 500 stromych metrów do pokonania i nie jest pokryty wieloma automatycznymi schodami do wejścia ... A bilet do muzeum w domu Gaudiego w centrum parku można zapłacić tylko przez Internet przez telefon za resztę cudownie .. Dobra robota

an extraordinary journey to an extraordinary place. Sagrada is a place like a fantasy novel where everything is perfectly designed and even the smallest detail has its extraordinary role and task. a place that will delight a child as well as a demanding adult.

Świetnie zorganizowane, kupujesz online, nie stoisz w żadnej kolejce, wchodzisz, pobierasz przewodnik i zwiedzasz;)

cudowne miejsce,trzeba koniecznie zobaczyć ,tak jak Wenecję