Kawiarnia Els Quatre Gats: bilety i atrakcje

Kawiarnia Els Quatre Gats – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Barcelona: spacer śladami Picassa i zwiedzanie Muzeu Picasso

1. Barcelona: spacer śladami Picassa i zwiedzanie Muzeu Picasso

Zanurz się w świecie Picassa, odkrywając barcelońską bohemę artystyczną podczas tego 2-godzinnego zwiedzania. Odkryj dzielnicę, w której mieszkał Pablo Picasso, wyobrażając sobie jak wyglądała na początku ubiegłego wieku. Poznaj historię tego słynnego ekscentrycznego malarza hiszpańskiego, słuchając anegdot o przyjaciołach Picassa i wydarzeniach, które wpłynęły na jego życie i karierę artystyczną. Odwiedź restaurację Els Quatre Gats, miejsce spotkań ówcześnie żyjących intelektualistów. Podziwiaj fryzy na fasadzie budynku Stowarzyszenia Architektów, jedynego dzieła sztuki publicznej wykonanego przez Picassa. Zobacz Llotja de Mar, szkołę artystyczną, w której studiował. Zwiedź także Muzeum Picassa i odkryj najważniejszą kolekcję dzieł pochodzących z okresu młodości artysty i czasu, kiedy kształtował się jego styl. Druga godzina wycieczki poświęcona jest zwiedzaniu Muzeum Picassa z przewodnikiem. Zobacz najważniejszą na świecie kolekcję dzieł z okresu młodości Picassa i okresu, w którym kształtował się jego styl. Zobacz na własne oczy, jak ewoluował on od stylu bardziej klasycznego aż do wynalezienia kubizmu. Muzeum Picassa mieści się w zabytkowej rezydencji w pobliżu ostatniego studia, w którym pracował artysta, zanim przeniósł się Paryża. W muzeum znajdują się także najważniejsze dzieła Picassa z późniejszego okresu jego twórczości, takie jak seria interpretacji Las Meninas Velázqueza z 1957 r., a także ceramika i ryciny.

Barcelona: Wycieczka piesza Picasso z biletem wstępu do muzeum

2. Barcelona: Wycieczka piesza Picasso z biletem wstępu do muzeum

Ta wycieczka ExperienceFirst to podróż przez życie Picassa w Barcelonie, gdzie mieszkał od 14 roku życia. Pierwszy przystanek na naszej trasie Picassa znajduje się przed restauracją Els Quatre Gats, modernistycznym budynkiem, który był tawerną, gdy Picasso mieszkał w Barcelonie. Było to również miejsce spotkań artystów, pierwsze miejsce, w którym wystawił swój geniusz. Z lokalnym przewodnikiem udaj się do Sala Parès, niegdyś sklepu z farbami, a obecnie galerii. Picasso i inni barcelońscy artyści wystawiali tu kiedyś swoje obrazy. Możemy nawet wejść do środka, aby zobaczyć, jak zmieniło się na przestrzeni lat! Nasz następny przystanek to Carrer d'Avinyó 44, gdzie Picasso odwiedzał znajdujący się tam niegdyś dom publiczny. Kobiety, które tam pracowały, zainspirowały jego słynne dzieło Les Demoiselles d'Avinyó, obecnie jeden z najlepszych przykładów jego kubistycznych dzieł. Gdy wycieczka piesza dobiegnie końca, przejdziemy obok La Llotja, historycznego budynku, w którym niegdyś mieściła się Akademia Sztuk Pięknych, w której Picasso studiował jako nastolatek. Jest on nadal używany jako centrum kulturalne. Nadszedł czas, aby zakończyć pieszą wycieczkę po mieście Picassa. Zaprowadzi nas to do malowniczej Carrer Montcada, średniowiecznej ulicy przy wejściu do Muzeum Picassa (lub Museu Picasso de Barcelona w języku katalońskim). Twój przewodnik powie Ci, czego szukać podczas samodzielnej wizyty w muzeum. Tutaj odkryjesz szczególny związek Picassa z Barceloną i zobaczysz, jak miasto zmieniło i ukształtowało jego sztukę.

Barcelona: Literacka wycieczka piesza "Cień wiatru"

3. Barcelona: Literacka wycieczka piesza "Cień wiatru"

Światowy bestseller hiszpańskiego autora Carlosa Ruiza Zafóna „Cień wiatru” urzekł tysiące czytelników na całym świecie, a podczas tej 2-godzinnej pieszej wycieczki wejdziesz na jej strony i odkryjesz części Barcelony tak żywo uchwycone w powieści. Zamieniając fikcję w rzeczywistość, wycieczka rozpoczyna się od słynnej Ramblas Sta. Moniki w Arc del Teatre, a następnie udaj się na Placa Reial i Baixada de la Llibreteria. Odwiedzicie miejsca, które jeszcze na początku XX wieku przesiąknięte były magią Barcelony. Przejdź się po mrocznej Dzielnicy Gotyckiej i Riberze, przeżywając na nowo wydarzenia, których doświadczyli Daniel Sempere, Julian Carax, Fermín Romero de Torres i inne postacie z powieści. Odkryj labirynt tajemnic, podczas gdy uczestnicy wycieczki wcielą się w postacie na cmentarzu Forgotten Books i Santa Maria del Mar. Wędruj wzdłuż Calle Montcada i odkryj Santa Lucia Asylum, bar tapas Xampanyet i restaurację Els Quatre Gats. Zobacz dom i księgarnię „Sempere and Sons” i przejdź obok starej biblioteki Ateneu Barcelonès.

Barcelona: najlepsza wycieczka rowerowa z tapasami

4. Barcelona: najlepsza wycieczka rowerowa z tapasami

Poznaj Barcelonę podczas wycieczki z przewodnikiem na e-rowerze i zobacz więcej w krótszym czasie z pomocą roweru napędzanego silnikiem elektrycznym. Przejedź od najpopularniejszych atrakcji miasta do ukrytych skarbów, w tym tajnych barów i kawiarni. Zrób sobie przerwę przy wliczonym w cenę winie i tapas. Zaczynając od dzielnicy Born, Twój przewodnik udzieli Ci krótkiej informacji na temat rowerów i hiszpańskich zasad jazdy na rowerze, a następnie poprowadzi Cię do la Ciudadela. Odkryj dawną wioskę rybacką Barceloneta, obecnie jedną z najbardziej klimatycznych dzielnic miasta. Chłoń tętniące życiem miejskie plaże. Przejedź obok architektury Art Noveau oraz sklepów i barów z początku wieku. Otwórz swoje zmysły na bogate hiszpańskie smaki i wyjedź ze zdjęciami i wspomnieniami tajemniczości, romansu i przygody podczas wycieczki idealnej zarówno dla początkujących rowerzystów elektrycznych, jak i ekspertów.

Barcelona: Całodniowa wycieczka do Sagrada Familia i Parku Guell

5. Barcelona: Całodniowa wycieczka do Sagrada Familia i Parku Guell

Rozpocznij na słynnej Las Ramblas, w pobliżu pierwszego przystanku, Palau Güell. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem i udaj się do centralnej fontanny Plaza Real, aby podziwiać elegancję gotyckiego placu. Zobacz piękne łuki, latarnie Gaudiego lub po prostu obserwuj, jak miejscowi zajmują się codziennym życiem. Następnie udaj się na targ La Boqueria. Podziwiaj widoki i zapachy rynku, jednego z najstarszych w Barcelonie. Wędruj wąskimi przejściami Dzielnicy Gotyckiej i posłuchaj wielu legend i opowieści z tych ulic od swojego przewodnika. Ciesz się krótką przerwą na kawę w kawiarni, w której spotykali się znani artyści, tacy jak Picasso. Kontynuuj spacer wzdłuż najbardziej eleganckiej alei Barcelony, imponującej Paseo de Gracia. Podziwiaj najbardziej arystokratyczne pałace miasta, Casa Mila (La Pedrera) i Casa Batlló, dwa arcydzieła architektury Gaudiego. Dowiedz się więcej o ekscytującej epoce secesyjnej miasta, życiu Gaudiego i jego dziwnej śmierci. Następnie zatrzymaj się na lunch i skosztuj typowych barcelońskich tapas z kieliszkiem czerwonego wina w tradycyjnej restauracji przy pięknej promenadzie. Po relaksującej przerwie taksówka zabierze Cię do Parku Güell, gdzie sztuka Gaudiego współistnieje z naturą. Ciesz się biletami wstępu bez kolejki do parku i dołącz do swojego przewodnika w wędrówce po jego pięknych ścieżkach. Po spacerze w parku taksówka zabierze Cię na ostatni przystanek. Odwiedź najbardziej charakterystyczny przykład pracy Gaudiego, Sagrada Familia. Twój przewodnik pokaże Ci różne fasady katedry i zapozna Cię z historią budynku. Pożegnaj się ze swoim przewodnikiem i odbierz bilety wstępu bez kolejki do katedry, a także audioprzewodnik, dzięki któremu możesz zwiedzać jej wnętrze we własnym tempie.

Wycieczka do Barcelony i Muzeum Picassa

6. Wycieczka do Barcelony i Muzeum Picassa

Spośród wszystkich wielkich artystów w historii sztuki Hiszpanii jest nazwisko, które zyskało światową sławę i uznanie przede wszystkim: Pablo Picasso. Kubizm, unikalny styl artysty, cieszy się zarówno uznaniem, jak i krytyką. Ale jedno wiemy na pewno: wobec wspaniałej sztuki i osobowości Picassa nikt nie pozostaje obojętny. Podczas tej wycieczki dowiesz się o życiu Picassa w Barcelonie i o tym, jak miasto, w którym spędził młodość, ukształtowało jego wyjątkową osobowość. Krótko mówiąc, ta wycieczka pomoże Ci zrozumieć, dlaczego Picasso to Picasso. Razem ze swoim przewodnikiem będziesz spacerować po kultowych miejscach Barri Gòtic, takich jak artystyczna kawiarnia Els Quatre Gats, gdzie Picasso i inni intelektualiści spotykali się i spędzali wieczory. Podczas wycieczki zobaczysz także dzieła Picassa na świeżym powietrzu, miejsca, które zainspirowały artystę do stworzenia niektórych z jego najważniejszych arcydzieł, a nawet dzieła innych artystów, którzy czerpali inspirację z Picassa. Po półtorej godziny pieszej wycieczce po dzielnicach Gotyckiej i Born – dzielnicach, w których Picasso spędził większość swojego życia w Barcelonie, dotrzesz do Muzeum Picassa z zarezerwowanym miejscem. Będziesz mógł ominąć kolejki po bilety i szybciej wejść do środka, aby rozpocząć zwiedzanie kolekcji.

Barcelona: Prywatne doświadczenie Picassa

7. Barcelona: Prywatne doświadczenie Picassa

Rozpocznij swoją przygodę w Barcelonie od spotkania ze swoim informacyjnym i przyjaznym przewodnikiem w wyznaczonym miejscu zbiórki w mieście. Po przyjeździe odbędziesz krótkie spotkanie i powitanie ze swoim przewodnikiem przed wyruszeniem w podróż. Twoja wycieczka rozpocznie się w Porxos d’En Xifre, gdzie rodzina Ruiz Picasso miała swoje pierwsze zakwaterowanie w Barcelonie po przyjeździe z Paryża. Przybywając 21 września 1895 roku, gdy Pablo miał trzynaście lat, rodzina osiedliła się w tym miejscu, wyznaczając początek jego podróży jako wielkiego artysty. Kontynuuj odkrywanie tego artysty, wybierając się na wycieczkę do Muzeum Picassa. Tutaj możesz cieszyć się wygodą biletów wstępu bez kolejki, spacerując po pięknym budynku, podziwiając 4251 dzieł, które składają się na stałą kolekcję. Co więcej, otwarte w 1963 roku muzeum Picassa ujawnia również jego głęboki związek z Barceloną: intymny, trwały związek, który ukształtował się w okresie dorastania i młodości i trwał aż do śmierci. Po wizycie w muzeum będziesz miał okazję zwiedzić dzielnicę Born, uważaną przez mieszkańców za jedną z najbardziej artystycznych dzielnic miasta. Jednym z ostatnich przystanków na trasie będzie Sala Parés w Carrer Petritxol, miejscu, w którym w 1901 roku zorganizowano wystawę serii pastelowych rysunków Picassa wspólnie z Ramonem Casasem. Zakończ wycieczkę pyszną kawą lub herbatą w Els Quatre Gats, przy Carrer Montsió, gdzie możesz porozmawiać ze swoim przewodnikiem o wszystkim, co dotyczy Barcelony i Picassa.

Liczba znalezionych atrakcji: 7
Sortuj wg::

Kawiarnia Els Quatre Gats: najlepsze atrakcje w pobliżu

Kawiarnia Els Quatre Gats – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Barcelona: spacer śladami Picassa i zwiedzanie Muzeu Picasso

Barcelona: spacer śladami Picassa i zwiedzanie Muzeu Picasso

Zanurz się w świecie Picassa, odkrywając barcelońską bohemę artystyczną podczas tego 2-godzinnego zwiedzania. Odkryj dzielnicę, w której mieszkał Pablo Picasso, wyobrażając sobie jak wyglądała na początku ubiegłego wieku. Poznaj historię tego słynnego ekscentrycznego malarza hiszpańskiego, słuchając anegdot o przyjaciołach Picassa i wydarzeniach, które wpłynęły na jego życie i karierę artystyczną. Odwiedź restaurację Els Quatre Gats, miejsce spotkań ówcześnie żyjących intelektualistów. Podziwiaj fryzy na fasadzie budynku Stowarzyszenia Architektów, jedynego dzieła sztuki publicznej wykonanego przez Picassa. Zobacz Llotja de Mar, szkołę artystyczną, w której studiował. Zwiedź także Muzeum Picassa i odkryj najważniejszą kolekcję dzieł pochodzących z okresu młodości artysty i czasu, kiedy kształtował się jego styl. Druga godzina wycieczki poświęcona jest zwiedzaniu Muzeum Picassa z przewodnikiem. Zobacz najważniejszą na świecie kolekcję dzieł z okresu młodości Picassa i okresu, w którym kształtował się jego styl. Zobacz na własne oczy, jak ewoluował on od stylu bardziej klasycznego aż do wynalezienia kubizmu. Muzeum Picassa mieści się w zabytkowej rezydencji w pobliżu ostatniego studia, w którym pracował artysta, zanim przeniósł się Paryża. W muzeum znajdują się także najważniejsze dzieła Picassa z późniejszego okresu jego twórczości, takie jak seria interpretacji Las Meninas Velázqueza z 1957 r., a także ceramika i ryciny.

Barcelona: Wycieczka piesza Picasso z biletem wstępu do muzeum

Barcelona: Wycieczka piesza Picasso z biletem wstępu do muzeum

Ta wycieczka ExperienceFirst to podróż przez życie Picassa w Barcelonie, gdzie mieszkał od 14 roku życia. Pierwszy przystanek na naszej trasie Picassa znajduje się przed restauracją Els Quatre Gats, modernistycznym budynkiem, który był tawerną, gdy Picasso mieszkał w Barcelonie. Było to również miejsce spotkań artystów, pierwsze miejsce, w którym wystawił swój geniusz. Z lokalnym przewodnikiem udaj się do Sala Parès, niegdyś sklepu z farbami, a obecnie galerii. Picasso i inni barcelońscy artyści wystawiali tu kiedyś swoje obrazy. Możemy nawet wejść do środka, aby zobaczyć, jak zmieniło się na przestrzeni lat! Nasz następny przystanek to Carrer d'Avinyó 44, gdzie Picasso odwiedzał znajdujący się tam niegdyś dom publiczny. Kobiety, które tam pracowały, zainspirowały jego słynne dzieło Les Demoiselles d'Avinyó, obecnie jeden z najlepszych przykładów jego kubistycznych dzieł. Gdy wycieczka piesza dobiegnie końca, przejdziemy obok La Llotja, historycznego budynku, w którym niegdyś mieściła się Akademia Sztuk Pięknych, w której Picasso studiował jako nastolatek. Jest on nadal używany jako centrum kulturalne. Nadszedł czas, aby zakończyć pieszą wycieczkę po mieście Picassa. Zaprowadzi nas to do malowniczej Carrer Montcada, średniowiecznej ulicy przy wejściu do Muzeum Picassa (lub Museu Picasso de Barcelona w języku katalońskim). Twój przewodnik powie Ci, czego szukać podczas samodzielnej wizyty w muzeum. Tutaj odkryjesz szczególny związek Picassa z Barceloną i zobaczysz, jak miasto zmieniło i ukształtowało jego sztukę.

Barcelona: Literacka wycieczka piesza "Cień wiatru"

Barcelona: Literacka wycieczka piesza "Cień wiatru"

Światowy bestseller hiszpańskiego autora Carlosa Ruiza Zafóna „Cień wiatru” urzekł tysiące czytelników na całym świecie, a podczas tej 2-godzinnej pieszej wycieczki wejdziesz na jej strony i odkryjesz części Barcelony tak żywo uchwycone w powieści. Zamieniając fikcję w rzeczywistość, wycieczka rozpoczyna się od słynnej Ramblas Sta. Moniki w Arc del Teatre, a następnie udaj się na Placa Reial i Baixada de la Llibreteria. Odwiedzicie miejsca, które jeszcze na początku XX wieku przesiąknięte były magią Barcelony. Przejdź się po mrocznej Dzielnicy Gotyckiej i Riberze, przeżywając na nowo wydarzenia, których doświadczyli Daniel Sempere, Julian Carax, Fermín Romero de Torres i inne postacie z powieści. Odkryj labirynt tajemnic, podczas gdy uczestnicy wycieczki wcielą się w postacie na cmentarzu Forgotten Books i Santa Maria del Mar. Wędruj wzdłuż Calle Montcada i odkryj Santa Lucia Asylum, bar tapas Xampanyet i restaurację Els Quatre Gats. Zobacz dom i księgarnię „Sempere and Sons” i przejdź obok starej biblioteki Ateneu Barcelonès.

Barcelona: najlepsza wycieczka rowerowa z tapasami

Barcelona: najlepsza wycieczka rowerowa z tapasami

Poznaj Barcelonę podczas wycieczki z przewodnikiem na e-rowerze i zobacz więcej w krótszym czasie z pomocą roweru napędzanego silnikiem elektrycznym. Przejedź od najpopularniejszych atrakcji miasta do ukrytych skarbów, w tym tajnych barów i kawiarni. Zrób sobie przerwę przy wliczonym w cenę winie i tapas. Zaczynając od dzielnicy Born, Twój przewodnik udzieli Ci krótkiej informacji na temat rowerów i hiszpańskich zasad jazdy na rowerze, a następnie poprowadzi Cię do la Ciudadela. Odkryj dawną wioskę rybacką Barceloneta, obecnie jedną z najbardziej klimatycznych dzielnic miasta. Chłoń tętniące życiem miejskie plaże. Przejedź obok architektury Art Noveau oraz sklepów i barów z początku wieku. Otwórz swoje zmysły na bogate hiszpańskie smaki i wyjedź ze zdjęciami i wspomnieniami tajemniczości, romansu i przygody podczas wycieczki idealnej zarówno dla początkujących rowerzystów elektrycznych, jak i ekspertów.

Barcelona: Całodniowa wycieczka do Sagrada Familia i Parku Guell

Barcelona: Całodniowa wycieczka do Sagrada Familia i Parku Guell

Rozpocznij na słynnej Las Ramblas, w pobliżu pierwszego przystanku, Palau Güell. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem i udaj się do centralnej fontanny Plaza Real, aby podziwiać elegancję gotyckiego placu. Zobacz piękne łuki, latarnie Gaudiego lub po prostu obserwuj, jak miejscowi zajmują się codziennym życiem. Następnie udaj się na targ La Boqueria. Podziwiaj widoki i zapachy rynku, jednego z najstarszych w Barcelonie. Wędruj wąskimi przejściami Dzielnicy Gotyckiej i posłuchaj wielu legend i opowieści z tych ulic od swojego przewodnika. Ciesz się krótką przerwą na kawę w kawiarni, w której spotykali się znani artyści, tacy jak Picasso. Kontynuuj spacer wzdłuż najbardziej eleganckiej alei Barcelony, imponującej Paseo de Gracia. Podziwiaj najbardziej arystokratyczne pałace miasta, Casa Mila (La Pedrera) i Casa Batlló, dwa arcydzieła architektury Gaudiego. Dowiedz się więcej o ekscytującej epoce secesyjnej miasta, życiu Gaudiego i jego dziwnej śmierci. Następnie zatrzymaj się na lunch i skosztuj typowych barcelońskich tapas z kieliszkiem czerwonego wina w tradycyjnej restauracji przy pięknej promenadzie. Po relaksującej przerwie taksówka zabierze Cię do Parku Güell, gdzie sztuka Gaudiego współistnieje z naturą. Ciesz się biletami wstępu bez kolejki do parku i dołącz do swojego przewodnika w wędrówce po jego pięknych ścieżkach. Po spacerze w parku taksówka zabierze Cię na ostatni przystanek. Odwiedź najbardziej charakterystyczny przykład pracy Gaudiego, Sagrada Familia. Twój przewodnik pokaże Ci różne fasady katedry i zapozna Cię z historią budynku. Pożegnaj się ze swoim przewodnikiem i odbierz bilety wstępu bez kolejki do katedry, a także audioprzewodnik, dzięki któremu możesz zwiedzać jej wnętrze we własnym tempie.

Wycieczka do Barcelony i Muzeum Picassa

Wycieczka do Barcelony i Muzeum Picassa

Spośród wszystkich wielkich artystów w historii sztuki Hiszpanii jest nazwisko, które zyskało światową sławę i uznanie przede wszystkim: Pablo Picasso. Kubizm, unikalny styl artysty, cieszy się zarówno uznaniem, jak i krytyką. Ale jedno wiemy na pewno: wobec wspaniałej sztuki i osobowości Picassa nikt nie pozostaje obojętny. Podczas tej wycieczki dowiesz się o życiu Picassa w Barcelonie i o tym, jak miasto, w którym spędził młodość, ukształtowało jego wyjątkową osobowość. Krótko mówiąc, ta wycieczka pomoże Ci zrozumieć, dlaczego Picasso to Picasso. Razem ze swoim przewodnikiem będziesz spacerować po kultowych miejscach Barri Gòtic, takich jak artystyczna kawiarnia Els Quatre Gats, gdzie Picasso i inni intelektualiści spotykali się i spędzali wieczory. Podczas wycieczki zobaczysz także dzieła Picassa na świeżym powietrzu, miejsca, które zainspirowały artystę do stworzenia niektórych z jego najważniejszych arcydzieł, a nawet dzieła innych artystów, którzy czerpali inspirację z Picassa. Po półtorej godziny pieszej wycieczce po dzielnicach Gotyckiej i Born – dzielnicach, w których Picasso spędził większość swojego życia w Barcelonie, dotrzesz do Muzeum Picassa z zarezerwowanym miejscem. Będziesz mógł ominąć kolejki po bilety i szybciej wejść do środka, aby rozpocząć zwiedzanie kolekcji.

Barcelona: Prywatne doświadczenie Picassa

Barcelona: Prywatne doświadczenie Picassa

Rozpocznij swoją przygodę w Barcelonie od spotkania ze swoim informacyjnym i przyjaznym przewodnikiem w wyznaczonym miejscu zbiórki w mieście. Po przyjeździe odbędziesz krótkie spotkanie i powitanie ze swoim przewodnikiem przed wyruszeniem w podróż. Twoja wycieczka rozpocznie się w Porxos d’En Xifre, gdzie rodzina Ruiz Picasso miała swoje pierwsze zakwaterowanie w Barcelonie po przyjeździe z Paryża. Przybywając 21 września 1895 roku, gdy Pablo miał trzynaście lat, rodzina osiedliła się w tym miejscu, wyznaczając początek jego podróży jako wielkiego artysty. Kontynuuj odkrywanie tego artysty, wybierając się na wycieczkę do Muzeum Picassa. Tutaj możesz cieszyć się wygodą biletów wstępu bez kolejki, spacerując po pięknym budynku, podziwiając 4251 dzieł, które składają się na stałą kolekcję. Co więcej, otwarte w 1963 roku muzeum Picassa ujawnia również jego głęboki związek z Barceloną: intymny, trwały związek, który ukształtował się w okresie dorastania i młodości i trwał aż do śmierci. Po wizycie w muzeum będziesz miał okazję zwiedzić dzielnicę Born, uważaną przez mieszkańców za jedną z najbardziej artystycznych dzielnic miasta. Jednym z ostatnich przystanków na trasie będzie Sala Parés w Carrer Petritxol, miejscu, w którym w 1901 roku zorganizowano wystawę serii pastelowych rysunków Picassa wspólnie z Ramonem Casasem. Zakończ wycieczkę pyszną kawą lub herbatą w Els Quatre Gats, przy Carrer Montsió, gdzie możesz porozmawiać ze swoim przewodnikiem o wszystkim, co dotyczy Barcelony i Picassa.

Barcelona: Najciekawsze atrakcje

Kawiarnia Els Quatre Gats: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Kawiarnia Els Quatre Gats: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kawiarnia Els Quatre Gats? Kliknij tutaj.

Kawiarnia Els Quatre Gats: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(727 recenzji)

Wycieczka była niesamowita. Lokalizacja była łatwa do osiągnięcia, tuż przy głównej ulicy handlowej Pl. z Katalonii. Nasz przewodnik (przepraszam, że nie dosłyszałem jej imienia) był bardzo punktualny, kompetentny i przyjazny. Miło było wcześnie rano spacerować ulicami Dzielnicy Gotyckiej i słuchać przewodnika (dają ci słuchawki, bo ulica jest dość ruchliwa i głośna). Wycieczka trwała około 2 godzin. W muzeum Picassa spędziliśmy około godziny. Przewodnik chodził od pokoju do pokoju, wyjaśniając historię każdego obrazu i jego znaczenie. Jako fan Picassa od dzieciństwa wiedziałem sporo, ale mimo to dzięki przewodnikowi dowiedziałem się wielu informacji o nim i jego życiu. Na koniec wycieczki możesz samodzielnie zwiedzać muzeum. Zdecydowanie było warto wydać te pieniądze.

Nie przegap odpowiedniego czasu i miejsca spotkania, aby rozpocząć wycieczkę. Przegapiliśmy miejsce spotkania i właściwy czas na rozpoczęcie wycieczki. Sugeruję wcześniejsze ustalenie tego tempa. Przegapiliśmy pierwszą pieszą część wycieczki. Jednak druga część zwiedzania muzeum była doskonała.

Nasza wycieczka była doskonała! ! był to fantastyczny sposób na poznanie ciekawych faktów na temat centrum gotyckiego i życia Picassa w Hiszpanii. Cała wycieczka pomogła nam zrozumieć i docenić twórczość Picassa. Zdecydowanie polecamy tę wycieczkę wszystkim odwiedzającym Barcelonę!

bardzo się podobała a pr,ewodnik świetny z bardzo dobrym angielskim zrozumiałym w przekazie dla obcokrajowców brawo dla przewodnika

Świetna wycieczka nie tylko dla fanów książki / great trip that is suitable for those who did not read the book either.