Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Jerez de la Frontera

Jerez de la Frontera – najciekawsze atrakcje

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 39
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Często zadawane pytania dotyczące: Jerez de la Frontera

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Jerez de la Frontera?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Jerez de la Frontera

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Jerez de la Frontera to:

Kadyks

Jakie są najlepsze atrakcje w: Jerez de la Frontera dla osób z dziećmi?

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Jerez de la Frontera na deszczowe dni?

Jerez de la Frontera: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jerez de la Frontera? Kliknij tutaj.

Jerez de la Frontera: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 4485 opinii

Ciekawe przedstawienie, w którym prezentowane są najróżniejsze sekwencje kroków, jakie ćwiczył jeździec i koń. Spektaklu zawsze towarzyszy typowa hiszpańska muzyka. Niestety poszczególne występy odbywają się bez wyjaśnień, wszystko jest tylko po hiszpańsku. Chcielibyśmy kilka notatek w języku angielskim, aby lepiej zrozumieć trening koni i prezentacje. W przerwach masz możliwość obserwowania i fotografowania koni i jeźdźców na terenie zewnętrznym. Ogólnie nam się podobało.

Personel jest uprzejmy i pomocny. Teren jest piękny i warto przyjechać godzinę wcześniej, żeby się pospacerować. Spektakl to widok do zobaczenia. Konie i jeźdźcy są ze sobą zjednoczeni, a zsynchronizowane wyświetlacze są cudem. Jeśli masz jakieś doświadczenie i/lub wiedzę na temat ujeżdżenia, będziesz zdumiony, ale jeśli nie, pokaz nadal jest niesamowitym i podnoszącym na duchu przeżyciem. Można też spotkać konie i uważam to za wspaniałe przeżycie.

Nie mam nic wspólnego ze sportami „końskimi” natomiast - zwierzęta sa piękne, sama instytucja bardzo elegancka, pokaz wzorowy. Nie można nie zobaczyć tzw hiszpańskiej szkoły jazdy u samego źródła :) Uwaga: wstęp na 30-45 min przed pokazem, pokaz 1,5 h. Jeśli ktoś specjalnie przyjeżdża spoza Jerez na pokaz (jak ja) ma później relatywnie mało czasu na obejrzenie zabytków i wizytę w wytwórni sherry!

Piękne przedstawienie. Dostępne są tam napoje i lekkie przekąski. Jest przerwa. Parking trochę trudny do znalezienia, ale po prostu szukaj. Budynek jest ciepły/chłodny, więc na wszelki wypadek weź ze sobą mały wentylator.

Piękne miejsce, szczególnie dla tych którzy kochoją konie.