Atrakcje i wycieczki
Jerez de la Frontera

Wszystkie atrakcje

Jerez de la Frontera – nasze najbardziej polecane atrakcje

Jerez de la Frontera: Jak tańczą konie andaluzyjskie

Jerez de la Frontera: Jak tańczą konie andaluzyjskie

Podziwiaj umiejętności jeździeckie hiszpańskich koni i jeźdźców podczas wyjątkowego baletu „Jak tańczą konie andaluzyjskie” w Fundacion Real Escuela Andaluza Del Arte Ecuestre (Fundacja Królewskiej Andaluzyjskiej Szkoły Sztuki Jeździeckiej) w Jerez de la Frontera. Choreografia, której towarzyszy typowa hiszpańska muzyka i XVIII-wieczne kostiumy, wykorzystuje ruchy oparte na klasycznym ujeżdżeniu, Doma Vaquera (jazda konna w wiejskim stylu) i tradycyjnych pracach jeździeckich. Każde przedstawienie składa się z 6-8 różnych choreografii, zaplanowanych przez szkołę według następującego repertuaru: Doma Vaquera: Doma Vaquera to hiszpańska dyscyplina jeździecka, oparta na tradycyjnej hodowli bydła. Jeździec jeździ na koniu po arenie tylko jedną ręką, najpierw kłusem, a później galopem, zmieniając rytm i wykonując piruety i arreony (przechodząc w galop). Ujeżdżenie klasyczne: Zobacz różne choreografie, takie jak „The Colts”, „Airs on Horseback”, „Pas de Deux”, „Passage and Piaffer”, „Domino on Horseback”, „Airs Above the Ground” i „Fantasy”. Konie wykonują zaawansowane ćwiczenia do muzyki klasycznej. Prowadzenie bryczką: Podziwiaj, jak konie demonstrują swoją umiejętność ciągnięcia powozów. Te powozy konne były pierwotnie używane do transportu, ale obecnie są relegowane do sportu i wystaw, przy użyciu klasycznych uprzęży i prowadzone przez woźniców, którzy zręcznie demonstrują ekscytujące umiejętności. Praca w ręku: Podziwiaj umiejętności konia, który jest posłuszny jeźdźcowi, nawet gdy jeździec nie siedzi w siodle. Wykonają klasyczne ćwiczenia ujeżdżeniowe Haute École, takie jak lewady, capriole, courbettes, piaffe (między filarami) czy stęp hiszpański. Karuzela: Zobacz, jak grupa koni i jeźdźców wspólnie wykonuje zaawansowane ćwiczenia jeździeckie, zapewniając odpowiednie zakończenie występu. Gala V Schools z okazji 50-lecia 30 czerwca i 1 lipca o godzinie 21:00 po raz pierwszy wspólnie wystąpią Cztery Europejskie Szkoły Jeździeckie: Austria, Francja, Hiszpania i Portugalia. Zupełnie nowa Międzynarodowa Szkoła Jeździecka w Abu Dhabi dołączy do tego wydarzenia opracowanego pod nadzorem i szkoleniem naszej Królewskiej Andaluzyjskiej Szkoły Sztuki Jeździeckiej. Będzie to historyczne wydarzenie, podczas którego każda Szkoła wystawi swoje najlepsze i najwybitniejsze numery. Aby spełnić ogromne oczekiwania, 4000 miejsc zostanie udostępnionych na trybunach, które zostaną zainstalowane na arenie zewnętrznej Szkoły Królewskiej, znajdującej się obok ujeżdżalni „Álvaro Domecq”, a także przestrzeń rekreacyjna i gastronomiczna. Możesz kupić bilety, wybierając odpowiednią opcję we wspomnianych terminach.

Jerez de la Frontera: andaluzyjski taniec konny i muzea

Jerez de la Frontera: andaluzyjski taniec konny i muzea

Podziwiaj umiejętności jeździeckie hiszpańskich koni i jeźdźców podczas wyjątkowego baletu „Jak tańczą konie andaluzyjskie” w Królewskiej Andaluzyjskiej Szkole Sztuki Jeździeckiej w Jerez de la Frontera. Choreografia, której towarzyszy typowa hiszpańska muzyka i XVIII-wieczne kostiumy, wykorzystuje ruchy oparte na klasycznym ujeżdżeniu, Doma Vaquera i tradycyjnych pracach jeździeckich. Konie wykonują zaawansowane ćwiczenia do muzyki klasycznej. Każdy pokaz składa się z 6-8 różnych choreografii, takich jak „The Colts”, Airs on Horseback, Pas de Deux, Passage and Piaffer, „Domino on Horseback”, Airs Above the Ground i „Fantasy”. Zobacz, jak konie demonstrują swoją umiejętność ciągnięcia powozów, które pierwotnie były używane do transportu, ale obecnie są wykorzystywane do celów sportowych i wystawowych, przy użyciu klasycznych uprzęży i prowadzone przez woźniców, którzy zręcznie demonstrują swoje umiejętności. Zobacz klasyczne ćwiczenia ujeżdżeniowe „Haute École”, takie jak lewady, capriole, courbettes, piaffe (między filarami) i chód hiszpański. Zobacz, jak grupa koni i jeźdźców wspólnie wykonuje zaawansowane ćwiczenia jeździeckie, zapewniając odpowiednie zakończenie występu. Wejście na teren obiektu prowadzi przez Visitor Reception Centre, gdzie do godziny 11:00 znajduje się cyfrowe kino, w którym można obejrzeć spektakularną audiowizualną prezentację historii sztuki jeździeckiej w Andaluzji. Obszar ten prowadzi do ogrodów, w których znajduje się wiele egzotycznych roślin. Sam Pałac wznosi się majestatycznie nad ogrodami i jest pięknym przykładem XIX-wiecznej architektury. W piwnicy znajdziesz Muzeum Sztuki Jeździeckiej, które składa się z 11 sal, w których odkryjesz początki i historię sztuki jeździeckiej oraz konia w Andaluzji. Podziwiaj Siodlarnię, miejsce, w którym powstają i naprawiane są uprzęże. Muzeum powozów to koniec Twojej podróży, w którym zobaczysz uprzęże i kostiumy jeździeckie.

Jerez: Pokaz flamenco i opcjonalna kolacja w Tablao Puro Arte

Jerez: Pokaz flamenco i opcjonalna kolacja w Tablao Puro Arte

Ciesz się autentycznym pokazem flamenco w Jerez, położonym w regionie znanym jako miejsce narodzin flamenco. Pokaz odbywa się w Tablao Flamenco Puro Arte, bodedze z 1739 roku. Będziesz mieć okazję obejrzeć flamenco w różnych stylach, takich jak martinetes, soleá i bulerías. Pokaz trwa około godziny i dziesięciu minut. Jest on prowadzony przez grupę czterech artystów i jest specjalnie zaprojektowany dla tych, którzy szukają wysokiej jakości pokazu flamenco. Masz możliwość ulepszenia swojego doświadczenia dzięki opcji kolacji. Dostępne są dwie różne opcje menu, które obejmują jedne z najlepszych regionalnych specjałów. Jeśli wybierzesz pokaz z napojami, możesz kupić dania tapas z menu. Możesz także skosztować lokalnych win z regionu.

Jerez: Wycieczka z przewodnikiem po winnicy z degustacją wina

Jerez: Wycieczka z przewodnikiem po winnicy z degustacją wina

Zanurz się w kulturze winiarskiej Jerez de la Frontera, andaluzyjskiego miasta słynącego z produkcji sherry i brandy. Przejdź obok białych bodeg, wysadzanych kwiatami alei i bujnych winnic do najbardziej znanej hiszpańskiej bodegi z sherry, Tio Pepe w González Byass. Zwiedź jego piwnice i skosztuj degustacji wina. Udaj się do winnicy położonej w sercu Jerez, w pobliżu katedry i Alcazaru. Dołącz do przewodnika w podróży w czasie, począwszy od XIX wieku, kiedy Jerez zostało przekształcone w światową stolicę wina, a młody Manuel Mª González Ángel położył pierwszy kamień pod obecną Winiarnię Tío Pepe . Spaceruj po winnicach, tarasach i starych brukowanych uliczkach, aby odkryć system dojrzewania win i brandy z Jerez. Dowiedz się o tradycyjnych procesach związanych z produkcją jednych z najlepszych win na świecie. Po zwiedzaniu piwnic czas na delektowanie się aromatami i smakami produkowanych tu win. Popijaj wzmocnione białe wina i ciesz się ich charakterystycznym orzechowym smakiem.

Jerez: Królewska Andaluzyjska Szkoła Sztuki Jeździeckiej Wstęp

Jerez: Królewska Andaluzyjska Szkoła Sztuki Jeździeckiej Wstęp

Z biletem wstępu wejdziesz do Królewskiej Andaluzyjskiej Szkoły Sztuki Jeździeckiej w centrum obsługi gości, gdzie obejrzysz audiowizualną prezentację na temat historii sztuki jeździeckiej w Andaluzji (dostępna do 11:00 ). Recepcja prowadzi do ogrodów z różnorodnymi egzotycznymi roślinami. Zwróć uwagę na wielką fontannę, która zdobi centrum ogrodów i której strumienie wody zapraszają gości do wejścia w głąb terenu Szkoły Królewskiej. Po drugiej stronie fontanny pałac wznosi się majestatycznie nad ogrodami. To piękny przykład XIX-wiecznej architektury, zaprojektowany przez Charlesa Garniera. Na parterze można podziwiać kajuty, urządzone zgodnie z pierwotnym założeniem. W podziemiach znajduje się Muzeum Sztuki Jeździeckiej, które składa się z 11 sal poświęconych początkom i historii sztuki jeździeckiej oraz koniom w Andaluzji. Później zobaczysz, gdzie powstają i naprawiane są uprzęże. Ta mozolna praca jest wykonywana w rymarstwie przez mistrza rymarskiego i jego uczniów. Obejrzyj trening, który odbywa się na zewnętrznych ringach do ćwiczeń i zobacz halę sportową, budynek zaprojektowany w autentycznym andaluzyjskim stylu. Z pojemnością 1600 osób jest to idealne miejsce do oglądania codziennego treningu koni i jeźdźców. W stajniach, ośmiokątnym kompleksie, zobaczysz najbardziej charakterystyczne konie szkoły. W centrum stajni znajduje się siodlarnia, w której przechowywane są wszystkie uprzęże używane do codziennych treningów i pokazów. Wizyta w muzeum powozów to koniec wizyty. Podziwiaj pojazdy, konie, uprzęże i stroje jeździeckie w kolekcji muzeum.

Z Sewilli: jednodniowa wycieczka do Kadyksu i Jerez de la Frontera

Z Sewilli: jednodniowa wycieczka do Kadyksu i Jerez de la Frontera

Poznaj historię Kadyksu i Jerez podczas tej wycieczki z przewodnikiem z Sewilli. Ciesz się lokalnymi tapas, zrelaksuj się na plaży i zwiedzaj urocze uliczki zabytkowego centrum Kadyksu. Rozpocznij w Zatoce Kadyksu i zobacz jej piękne wybrzeże Costa de la Luz. Najpierw zatrzymaj się w Jerez de la Frontera, gdzie będziesz miał okazję odwiedzić tradycyjną bodegę i skosztować słynnych win z południa Hiszpanii. Następnie przejazd do Kadyksu, miasta z zachwycającymi plażami i smacznymi tapas, którego mieszkańcy słyną na całym świecie ze swojego radosnego nastawienia. Odwiedź centrum miasta i wspaniałą katedrę i stopniowo odkrywaj najstarsze miasto w Europie z ponad 3 tysiącleciami historii. Następnie spędź popołudnie na jednej z plaż lub spaceruj wąskimi uliczkami Barrio de la Viña lub El Pópulo, najbardziej urokliwych i tradycyjnych dzielnic miasta.

Jerez: wycieczka z przewodnikiem po Bodegas Fundador z sesją degustacyjną

Jerez: wycieczka z przewodnikiem po Bodegas Fundador z sesją degustacyjną

Podczas tej pouczającej wycieczki dowiesz się, jak od podstaw przygotować Sherry i Brandy. Dowiedz się, jak alkohol zaczyna się w winnicy i kończy w Bodegas Fundador, i ciesz się degustacją Sherry i Brandy w Bodega. Zapraszamy do odwiedzenia najbardziej wyjątkowej i najstarszej bodegi w Jerez, założonej w 1730 roku. Zacznij od charakterystycznej bodegi o wyjątkowej architekturze zwanej „La Mezquita”; jego ogrody, uważane za zasób o znaczeniu kulturalnym. Odwiedź muzeum, w którym możesz poznać historię Bodegas Fundador i jego marek. Dowiedz się o procesie produkcji sherry i brandy, a także spróbuj i ciesz się nimi. Poznaj historię najlepiej sprzedającej się marki sherry na świecie. Skosztuj win najbardziej docenianych przez największych sommelierów i szefów kuchni na świecie.

Jerez: Yeguada de la Cartuja Carthusian Horses Tour

Jerez: Yeguada de la Cartuja Carthusian Horses Tour

Udaj się do historycznego stanu Fuente del Suero w Andaluzji, aby zobaczyć najbardziej znaną na świecie stado koni Cartujano. Od czasów starożytnych te szlachetne bestie odgrywały ważną rolę w kulturze hiszpańskiej, a stadnina koni Yeguada de la Cartuja, obok klasztoru La Cartuja, jest idealnym miejscem do ich hodowli, dzięki klimatowi i żyznym ziemiom. Region stał się sławny, gdy w XV wieku klasztor kartuzów stał się niekwestionowanym ośrodkiem hodowli koni Jerezano. Tradycja ta trwa nieprzerwanie do dziś, a stadnina może pochwalić się ponad 200 końmi pełnej krwi angielskiej. Weźmiesz udział w wycieczce z przewodnikiem po farmie, aby dowiedzieć się o jej zaangażowaniu w zachowanie i doskonalenie rasy Cartujano. Zobacz swobodnie biegające ogiery i klacze, wolno biegające ogiery, wystawę ujeżdżenia, aktualną partię źrebiąt i nie tylko Przyjrzyj się wdziękowi i sile prestiżowej rasy i odkryj, dlaczego są one dumą narodową Hiszpanii.

Jerez de la Frontera: zwiedzanie winiarni Sherry z degustacją

Jerez de la Frontera: zwiedzanie winiarni Sherry z degustacją

Spotkaj się w centrum Jerez de la Frontera w zabytkowej winiarni. Na początku wizyty zapoznasz się z architekturą budynku i konkretnymi numerami produkcyjnymi winiarni. Następnie obejrzyj krótki film o Jerez, historii wina, winiarni Cayetano del Pino i produkcji wina. Następnie udaj się na wycieczkę z przewodnikiem po centrum dla zwiedzających. Zobacz eksponaty dotyczące chronologii Bodegas Cayetano del Pino, historii wina sherry, uprawy winorośli i systemu dojrzewania sherry. Znajduje się tu również sekcja, w której możesz zobaczyć listę winiarni sherry i słowniczek na temat wina. Na koniec odwiedź kącik z wystawą historycznych etykiet Możesz także spróbować 4 różnych win i zdecydować się na zakup wina i pamiątek. Po opuszczeniu winiarni skorzystaj z pobliskiego dostępu do zabytków miasta.

Jerez: Bodegas Álvaro Domecq Wycieczka z przewodnikiem połączona z degustacją wina

Jerez: Bodegas Álvaro Domecq Wycieczka z przewodnikiem połączona z degustacją wina

Odkryj wielowiekowy urok winiarni Alvaro Domecq w Jerez de la Frontera podczas wycieczki z przewodnikiem, która odkrywa dziedzictwo tego XVIII-wiecznego zakładu. Zanurz się w bogatej historii winiarni i zobacz płynne połączenie elegancji i tradycji, odkrywając sztukę produkcji wina głęboko zakorzenioną w dziedzictwie tej słynnej rodziny. To wciągające doświadczenie oferuje wewnętrzną perspektywę procesu produkcji wina, kierując się dziedzictwem pana Álvaro Domecqa, znanego ze swojej wiedzy jako konny torreador. Dowiedz się o skrupulatnym wytwarzaniu wyjątkowych win Jerez, pielęgnowanych w tradycyjnych beczkach z amerykańskiego dębu przy użyciu autentycznego systemu solera i criaderas, zachowując rzemieślniczą esencję winnicy. Podczas wycieczki z przewodnikiem poznasz szereg wyjątkowych produktów, w tym Fino La Janda, Oloroso Alburejo, Aranda Cream i Pedro Ximenez Viña 98. Podnieś poziom degustacji dzięki wyborowi win V.O.R.S o ponad 30-letnim okresie dojrzewania, w tym znakomitych odmian, takich jak Amontillado 1730, Palo Cortado 1730 i Oloroso 1730. Skosztuj wyśmienitych brandy, takich jak Solera Gran Reserva Duque de Veragua i Solera Reserva Veragua, a także prestiżowych octów Jerez, Vinagre Reserva de Familia i Vinagre Gran Reserva 1730. Wyrusz na kompleksową wycieczkę po winiarni, zwiedzając różne piwnice i będąc świadkiem kunsztu stojącego za słynnymi produktami. Odkryj sekrety produkcji brandy, zobacz historyczną piwnicę Oloroso dzięki oświetlającej prezentacji audiowizualnej i odkryj fascynujący proces starzenia solera i criaderas w piwnicy Duque de Veragua. Podróż kontynuowana jest przez piwnicę Fino Wines, gdzie zagłębisz się w specyficzne ziemie i odmiany winogron, które przyczyniają się do powstania charakterystycznych win Jerez. Następnie odkryj wyjątkową piwnicę z octem, w której znajduje się jedyny ocet z nazwą pochodzenia na świecie. To wzbogacające doświadczenie zakończy się degustacją z przewodnikiem, podczas której skosztujesz najbardziej reprezentatywnych win z linii Alvaro Domecq. Na zakończenie zwiedzania sklep oferuje wyjątkową okazję do odkrycia i nabycia najlepszych produktów z regionu Jerez i kultowych lokalnych przedmiotów, dopełniając tę wizytę odrobiną autentycznego andaluzyjskiego uroku

Często zadawane pytania dotyczące: Jerez de la Frontera

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Jerez de la Frontera?

Najlepsze atrakcje to:

Jerez de la Frontera: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Jerez de la Frontera

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Jerez de la Frontera to:

Jerez de la Frontera – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Jakie są najlepsze atrakcje w: Jerez de la Frontera dla osób z dziećmi?

Najlepsze atrakcje w: Jerez de la Frontera dla osób z dziećmi to:

Jerez de la Frontera – zobacz wszystkie atrakcje dla rodzin na GetYourGuide

Jakie są najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Jerez de la Frontera?

Najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Jerez de la Frontera to:

Jerez de la Frontera – zobacz wszystkie oferty i zniżki w na GetYourGuide

Jerez de la Frontera: Najciekawsze atrakcje

Jerez de la Frontera: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Jerez de la Frontera: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Jerez de la Frontera? Kliknij tutaj.

Jerez de la Frontera: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(4485 recenzji)

Nie przegap tego programu. Jeśli kochasz konie, pokochasz ten program. Nie ma to jak obserwowanie ruchu konia andaluzyjskiego. Spektakularny. Jeśli masz możliwość siedzenia w pierwszych rzędach, zrób to, warto dopłacić kilka dolarów. Nie przegap tego programu. Jeśli lubisz konie, pokochasz ten program. Nie ma nic piękniejszego niż widok poruszającego się konia andaluzyjskiego. A jeśli możesz usiąść w pierwszym rzędzie, zrób to.

Wspaniały! Absolutnie nie do przegapienia! Miejsce wielkiej elegancji i piękna. Najlepsze w Europie. Niesamowity, złożony i wciągający spektakl. Niesamowita muzyka. Młoda włoska amazonka z Parmy ze swoim andaluzyjskim koniem, nowa artystka Escueli. Dorośli, dzieci i młodzież – to trzeba zobaczyć!

Wspaniały pokaz jeździectwa. Połączenie jazdy na koniach, muzyki, a nawet śpiewu. Cześcią występu byl również pokaz tego w jaki sposób człowiek uczy konia poruszania się bokiem, zmieniania tępa itp.

Doskonała wystawa wspaniałych koni i jeźdźców. To miejsce jest wspaniałe. A cena wydawała nam się rozsądna... świetne przedstawienie. Wszystkiego najlepszego

Znakomity i nie do pominięcia w Jerez. Wspaniali jeźdźcy i konie. Dużo pracy w serialu