Atrakcje i wycieczki
Nerja

Nerja – nasze najbardziej polecane atrakcje

Nerja: Wycieczka kajakiem morskim po Nerja i Cascada de Maro

1. Nerja: Wycieczka kajakiem morskim po Nerja i Cascada de Maro

Zachwyć się wspaniałą scenerią miasta Nerja, spoglądając na nie z wyjątkowego miejsca na wodzie. Wiosłuj w towarzystwie przewodnika, przepływając przez miejscowe jaskinie i mijając klify. Wsiądź do kajaka dla 1 lub 2 osób i wyrusz z plaży Burriana. Udaj się w kierunku wodospadu Cascada de Maro i przepłyń obok lokalnych atrakcji turystycznych. Podziwiaj mnóstwo niewielkich klifów i zatok, do których nie można dotrzeć z lądu. Wysłuchaj przewodnika, który przybliży Ci elementy miejscowego krajobrazu. Odpocznij od wiosłowania i zanurz się w krystalicznie czystej wodzie. Opanuj podstawowe techniki wiosłowania i zapoznaj się z ważnymi zagadnieniami dotyczącymi bezpieczeństwa. Całą wyprawę na zdjęciach i nagraniach uwieczni kamera GoPro. Pobierz zdjęcia, by móc wrócić wspomnieniami do dnia wyprawy.

Nerja: Klify Maro-Cerro Gordo Wycieczka kajakowa z przewodnikiem

2. Nerja: Klify Maro-Cerro Gordo Wycieczka kajakowa z przewodnikiem

Wybierz się na wycieczkę kajakiem z przewodnikiem na klify Nerja-Maro-Cerro Gordo, aby zobaczyć imponujące góry, zaciszne zatoczki i piękne plaże. Wskocz do morza i popływaj podczas swojej przygody, rób niezapomniane zdjęcia. Przyjdź na plażę, aby spotkać się ze swoim przewodnikiem. Następnie wskocz na kajak i wiosłuj w morzu. Podziwiaj spektakularny widok na klify, słynące z wieży strażniczej zbudowanej w XVI wieku. Wybierz między krótką trasą kajakową a długą trasą z lepszym widokiem na klify. Aktywność odbywa się na plaży Maro, tuż obok wodospadu (w rzeczywistości nie ma wody, ponieważ w tym roku mamy mało opadów), więc w ciągu zaledwie kilku minut zaczniesz cieszyć się tym niezrównanym i wyjątkowym pięknem. Weź ze sobą własny sprzęt do nurkowania (jeśli nie, pozwolimy ci nosić gogle) i zatrzymaj się po drodze, aby popływać. Uzyskaj także niesamowite zdjęcia zrobione przez przewodnika podczas wycieczki. Na koniec wróć do punktu początkowego na plaży, aby zakończyć swoją przygodę.

Nerja: bilet wstępu do jaskiń Nerja z audioprzewodnikiem

3. Nerja: bilet wstępu do jaskiń Nerja z audioprzewodnikiem

Przygotuj się na naprawdę wyjątkowe wrażenia podczas odkrywania niesamowitych jaskiń Nerja. Twój bilet do Jaskini Nerja pozwoli Ci skorzystać z wycieczki z audioprzewodnikiem po różnych obszarach. Niesamowite stalagmity i stalaktyty będą pojawiać się podczas wycieczki, aż dotrzesz do pokoju Cataclysm. Jest to największe i najwyżej położone pomieszczenie dostępne dla zwiedzających i to właśnie tutaj znajduje się największa kolumna na świecie, będąca wynikiem spotkania stalaktytu ze stalagmitem. Będziesz wędrować po naturalnym laboratorium bogatym w znaleziska archeologiczne, geologiczne i biologiczne. Od czasu odkrycia w 1959 roku jaskinie były przedmiotem licznych eksploracji i wykopalisk, obecnie częściowo zamknięte dla zwiedzających w celu ich zachowania. Według niektórych źródeł obecne tu malowidła byłyby najstarszymi odkrytymi do tej pory i pochodziłyby z czasów człowieka neandertalskiego. Oprócz tej eksploracji podziemnego świata, będziesz także mógł cieszyć się wizytą w Muzeum Nerja, aby zagłębić się w historię i przeszłość jaskiń.

Z Malagi: jednodniowa wycieczka do jaskiń Nerja, Nerja i Frigiliana

4. Z Malagi: jednodniowa wycieczka do jaskiń Nerja, Nerja i Frigiliana

Poznaj jaskinię Nerja i odkryj długą historię ludzkich mieszkańców jaskiń. Podziwiaj formacje skalne, a następnie odwiedź dwie andaluzyjskie wioski, Frigiliana i Nerja. Przeglądaj urocze wioski i zobacz ich piękne ulice i budynki. Rozpocznij wycieczkę od wizyty w jaskiniach Nerja, dużych prehistorycznych jaskiniach z rozległymi grotami, pozostałościami archeologicznymi i jedną z największych kolumn na świecie, wznoszącą się na wysokość 105 stóp (32 metry). Podziwiaj formacje jaskiniowe przypominające piszczałki organowe i poznaj dowody obecności człowieka na tym obszarze datowane na 25 000 lat wstecz, aż do okresu paleolitu. Zatrzymaj się w muzeum, aby zobaczyć galerie prezentujące artefakty, obrazy i szkielety odkryte od czasu odkrycia jaskiń w 1959 roku. Zostaw jaskinie i udaj się do dwóch pięknych andaluzyjskich wiosek. Odwiedź Frigiliana i podziwiaj piękno bielonych domów i brukowanych uliczek. Spójrz na piękne kwiaty i skorzystaj z okazji, aby skosztować słynnego słodkiego wina w mieście. Zatrzymaj się w Nerja, starej wiosce rybackiej i przejdź jej wąskimi uliczkami do Balkonu Europy i zobacz Sierra de Almijara, morze i Afrykę, jeśli jest ładna pogoda. Zatrzymaj się w Frigiliana, uważanej za jedną z najpiękniejszych wiosek w Maladze, położoną w Axarquia Málagueña. Podróżuj wąskimi brukowanymi uliczkami i spójrz na pobliskie domy ozdobione kwiatami.

Z Malagi: 1-dniowa wycieczka z przewodnikiem do wiosek Nerja i Frigiliana

5. Z Malagi: 1-dniowa wycieczka z przewodnikiem do wiosek Nerja i Frigiliana

Odwiedzimy dwie najważniejsze i najpiękniejsze wioski na wschodzie Malagi, Frigiliana z bielonymi domami, brukowanymi uliczkami pełnymi roślin i kwiatów oraz możliwością degustacji słynnego słodkiego wina. Nerja, stara wioska rybacka, przejdziemy jej wąskimi uliczkami do Balkonu Europy, skąd widać Sierra de Almijara, widoki na morze, aw pogodne dni do Afryki. Położona w Axarquia Málagueña, Frigiliana jest uważana za najpiękniejszą wioskę Malagi, jej wąskie brukowane uliczki i domy udekorowane bugenwillą, pelargoniami i jaśminem zakochują się od pierwszego wejrzenia. Historyczny przypadek Frigiliany jest w stylu mudejar i jest najbardziej nagradzanym z regionu Axarquia. To bez wątpienia jedno z miejsc, których nie można ominąć na trasie po Andaluzji. Nerja jest jednym z najbardziej turystycznych miast w prowincji Malaga. Jeśli to z jakiegoś powodu, nie sądzisz? To nadmorskie miasteczko może poszczycić się tym, że jest jedną z najpiękniejszych wiosek w Andaluzji. Dodatkowo wraz z upływem czasu nie straciła ani trochę na uroku. Jest pełna białych domów, ma bardzo zadbane centrum i wspaniałe widoki na Morze Śródziemne. Balkon Europy, co za piękne miejsce, co za widok! Balcón de Europa to duży plac z widokiem na morze, klify i plaże Nerja. Widoki z tego punktu widokowego są jednymi z najlepszych na Costa del Sol. Stamtąd widać też, że woda w tym rejonie jest niesamowicie krystalicznie czysta i niebieska. Uwielbiam widok.

Nerja, Torrox lub Torre del Mar: wycieczka całodniowa szlakiem Caminito del Rey

6. Nerja, Torrox lub Torre del Mar: wycieczka całodniowa szlakiem Caminito del Rey

Zachwyć się pięknem wąwozu Desfiladero de los Gaitanes w ramach tej całodniowej wycieczki z miejscowości Nerja, Torrox lub Torre del Mar na szlak pieszy Caminito del Rey. Skorzystaj z odbioru ze znajdującego się najbliżej Ciebie miejsca. Odpręż się na pokładzie przestronnego i komfortowego autobusu, zmierzając w stronę szlaku Caminito del Rey. W czasie podróży przewodnik przybliży Ci okolicę i historię Caminito del Rey. Odbierz butelkę wody i późnym rankiem rozpocznij wędrówkę. Przejdź przez tunel prowadzący do miejsca, gdzie rozpoczyna się szlak Caminito del Rey. Załóż kask i wyrusz w drogę. Poczuj dreszcz emocji, spacerując w swoim tempie ponad lustrem rzeki Guadalhorce. Skorzystaj z północnego wejścia na szlak i maszeruj nieśpiesznie przez około 2,5 godziny.  Podczas postojów uwiecznij na zdjęciach niepowtarzalną scenerię wąwozu. Pod koniec wędrówki zrób sobie przerwę, by się orzeźwić lub zjeść coś w punktach znajdujących się przy południowym wejściu na szlak.  Następnie przewodnik zaprowadzi Cię do miejsca, skąd zostaniesz odebrany(-a) przez autobus. Odpocznij nieco i powróć do miejsca odbioru.

Od Nerja: Maro-Cerro Gordo Cliffs Paddle Surf and Snorkel

7. Od Nerja: Maro-Cerro Gordo Cliffs Paddle Surf and Snorkel

Weź udział w kursie inicjacyjnym, podczas którego nauczysz się, jak poruszać się po desce wiosłowej i jak używać wiosła. Dostępnych jest wiele różnych desek, dzięki czemu Twój doświadczony przewodnik będzie w stanie zapewnić Ci odpowiednią deskę. Następnie popłyń z plaży Burriana wzdłuż klifów Maro-Cerro Gordo aż do wodospadu Maro i jaskiń Acantilado. Eksploruj jaskinie na pokładzie, ale także pod wodą z własnym sprzętem do nurkowania (brak w zestawie). Podziwiaj formacje skalne, koralowce i kolorowe ryby. Pod koniec wycieczki otrzymasz filmy i zdjęcia zrobione przez GoPro.

Nerja-Maro: Snorkeling i skuter morski

8. Nerja-Maro: Snorkeling i skuter morski

Wypłyń łodzią na dramatyczne klify Nerja-Maro Cerro Gordo. Naucz się od przewodnika podstawowych technik nurkowania z rurką i ciesz się wolnością wody dzięki dostarczonemu sprzętowi. Wybierz między południem a godziną 15 odlot na popołudniową lub wieczorną przygodę podwodnej eksploracji. Wokół klifów, które przecinają wodę, spróbuj zbadać niektóre z jaskiń, które pokrywają krawędzie skały deskami surfingowymi z wiosłem. Zanurz się w głębiny wody ze swoim przewodnikiem, który pokaże Ci, jak korzystać ze sprzętu. Zachowaj wspomnienia z wycieczki dzięki dodatkowym zdjęciom i filmom wideo przesłanym później, aby mieć do nich dostęp. Zobacz florę i faunę oceanu, zanim ponownie wyruszysz z powrotem do Nerji na łodzi motorowej. Osusz ręcznikami dostarczonymi z tym biletem na wycieczkę.

Torremolinos/Benalmadena: Wycieczka do jaskiń Nerja z Frigilianą

9. Torremolinos/Benalmadena: Wycieczka do jaskiń Nerja z Frigilianą

Lu Tour-Nerja to jedna z ulubionych wycieczek, podczas której poznamy niektóre z najbardziej spektakularnych miejsc w Hiszpanii, takie jak La Cueva de Nerja, jaskinia o znaczeniu historycznym i przyrodniczym ze względu na pozostałości archeologiczne, takie jak malowidła naskalne i jej stalaktytów i stalagmitów, będziemy również cieszyć się pieszą wycieczką po słynnym białym mieście Frigiliana, gdzie skosztujemy jego pysznego słodkiego wina i przejdziemy się jego wąskimi uliczkami z białymi domami, następnie odwiedzimy stare miasto Nerja, gdzie jedną z najbardziej imponujących miejsc w Maladze znajduje się Balkon Europy, jeden z najpiękniejszych punktów widokowych w prowincji!

Nerja: Rejs łodzią na klify Maro-Cerro Gordo

10. Nerja: Rejs łodzią na klify Maro-Cerro Gordo

Wyrusz w rejs, aby odkryć Klify Maro-Cerro, jeden z najdzikszych obszarów na Costa del Sol, gdzie plaże i zatoczki mają krystalicznie czyste wody. Po drodze zatrzymaj się, aby nurkować z rurką, zobaczyć Balcón de Europa, a na koniec podziwiać wodospad Maro. Na tym ostatnim przystanku wskocz na kajak lub standup paddleboard, aby dotrzeć do wodospadu i wykąpać się w płytkiej wodzie. Oprócz naturalnej scenerii, ciesz się zdjęciami i filmami GoPro wliczonymi w cenę. Aktywność rozpoczyna się w porcie Caleta de Velez w Maladze, załoga czeka na Ciebie przy bramie C, aby wejść na pokład naszej łodzi "AVENTUMAR". Na pokład możesz wnieść własne jedzenie i napoje. Wycieczka obejmuje napoje, zdjęcia z wycieczki, pływanie na paddle surfingu i pływanie z okularami do nurkowania. Na łodzi znajduje się prywatna toaleta.

Wszystkie atrakcje

Nerja – nasze najbardziej polecane atrakcje

Nerja: Wycieczka kajakiem morskim po Nerja i Cascada de Maro

Nerja: Wycieczka kajakiem morskim po Nerja i Cascada de Maro

Zachwyć się wspaniałą scenerią miasta Nerja, spoglądając na nie z wyjątkowego miejsca na wodzie. Wiosłuj w towarzystwie przewodnika, przepływając przez miejscowe jaskinie i mijając klify. Wsiądź do kajaka dla 1 lub 2 osób i wyrusz z plaży Burriana. Udaj się w kierunku wodospadu Cascada de Maro i przepłyń obok lokalnych atrakcji turystycznych. Podziwiaj mnóstwo niewielkich klifów i zatok, do których nie można dotrzeć z lądu. Wysłuchaj przewodnika, który przybliży Ci elementy miejscowego krajobrazu. Odpocznij od wiosłowania i zanurz się w krystalicznie czystej wodzie. Opanuj podstawowe techniki wiosłowania i zapoznaj się z ważnymi zagadnieniami dotyczącymi bezpieczeństwa. Całą wyprawę na zdjęciach i nagraniach uwieczni kamera GoPro. Pobierz zdjęcia, by móc wrócić wspomnieniami do dnia wyprawy.

Nerja: Klify Maro-Cerro Gordo Wycieczka kajakowa z przewodnikiem

Nerja: Klify Maro-Cerro Gordo Wycieczka kajakowa z przewodnikiem

Wybierz się na wycieczkę kajakiem z przewodnikiem na klify Nerja-Maro-Cerro Gordo, aby zobaczyć imponujące góry, zaciszne zatoczki i piękne plaże. Wskocz do morza i popływaj podczas swojej przygody, rób niezapomniane zdjęcia. Przyjdź na plażę, aby spotkać się ze swoim przewodnikiem. Następnie wskocz na kajak i wiosłuj w morzu. Podziwiaj spektakularny widok na klify, słynące z wieży strażniczej zbudowanej w XVI wieku. Wybierz między krótką trasą kajakową a długą trasą z lepszym widokiem na klify. Aktywność odbywa się na plaży Maro, tuż obok wodospadu (w rzeczywistości nie ma wody, ponieważ w tym roku mamy mało opadów), więc w ciągu zaledwie kilku minut zaczniesz cieszyć się tym niezrównanym i wyjątkowym pięknem. Weź ze sobą własny sprzęt do nurkowania (jeśli nie, pozwolimy ci nosić gogle) i zatrzymaj się po drodze, aby popływać. Uzyskaj także niesamowite zdjęcia zrobione przez przewodnika podczas wycieczki. Na koniec wróć do punktu początkowego na plaży, aby zakończyć swoją przygodę.

Nerja: bilet wstępu do jaskiń Nerja z audioprzewodnikiem

Nerja: bilet wstępu do jaskiń Nerja z audioprzewodnikiem

Przygotuj się na naprawdę wyjątkowe wrażenia podczas odkrywania niesamowitych jaskiń Nerja. Twój bilet do Jaskini Nerja pozwoli Ci skorzystać z wycieczki z audioprzewodnikiem po różnych obszarach. Niesamowite stalagmity i stalaktyty będą pojawiać się podczas wycieczki, aż dotrzesz do pokoju Cataclysm. Jest to największe i najwyżej położone pomieszczenie dostępne dla zwiedzających i to właśnie tutaj znajduje się największa kolumna na świecie, będąca wynikiem spotkania stalaktytu ze stalagmitem. Będziesz wędrować po naturalnym laboratorium bogatym w znaleziska archeologiczne, geologiczne i biologiczne. Od czasu odkrycia w 1959 roku jaskinie były przedmiotem licznych eksploracji i wykopalisk, obecnie częściowo zamknięte dla zwiedzających w celu ich zachowania. Według niektórych źródeł obecne tu malowidła byłyby najstarszymi odkrytymi do tej pory i pochodziłyby z czasów człowieka neandertalskiego. Oprócz tej eksploracji podziemnego świata, będziesz także mógł cieszyć się wizytą w Muzeum Nerja, aby zagłębić się w historię i przeszłość jaskiń.

Z Malagi: jednodniowa wycieczka do jaskiń Nerja, Nerja i Frigiliana

Z Malagi: jednodniowa wycieczka do jaskiń Nerja, Nerja i Frigiliana

Poznaj jaskinię Nerja i odkryj długą historię ludzkich mieszkańców jaskiń. Podziwiaj formacje skalne, a następnie odwiedź dwie andaluzyjskie wioski, Frigiliana i Nerja. Przeglądaj urocze wioski i zobacz ich piękne ulice i budynki. Rozpocznij wycieczkę od wizyty w jaskiniach Nerja, dużych prehistorycznych jaskiniach z rozległymi grotami, pozostałościami archeologicznymi i jedną z największych kolumn na świecie, wznoszącą się na wysokość 105 stóp (32 metry). Podziwiaj formacje jaskiniowe przypominające piszczałki organowe i poznaj dowody obecności człowieka na tym obszarze datowane na 25 000 lat wstecz, aż do okresu paleolitu. Zatrzymaj się w muzeum, aby zobaczyć galerie prezentujące artefakty, obrazy i szkielety odkryte od czasu odkrycia jaskiń w 1959 roku. Zostaw jaskinie i udaj się do dwóch pięknych andaluzyjskich wiosek. Odwiedź Frigiliana i podziwiaj piękno bielonych domów i brukowanych uliczek. Spójrz na piękne kwiaty i skorzystaj z okazji, aby skosztować słynnego słodkiego wina w mieście. Zatrzymaj się w Nerja, starej wiosce rybackiej i przejdź jej wąskimi uliczkami do Balkonu Europy i zobacz Sierra de Almijara, morze i Afrykę, jeśli jest ładna pogoda. Zatrzymaj się w Frigiliana, uważanej za jedną z najpiękniejszych wiosek w Maladze, położoną w Axarquia Málagueña. Podróżuj wąskimi brukowanymi uliczkami i spójrz na pobliskie domy ozdobione kwiatami.

Z Malagi: 1-dniowa wycieczka z przewodnikiem do wiosek Nerja i Frigiliana

Z Malagi: 1-dniowa wycieczka z przewodnikiem do wiosek Nerja i Frigiliana

Odwiedzimy dwie najważniejsze i najpiękniejsze wioski na wschodzie Malagi, Frigiliana z bielonymi domami, brukowanymi uliczkami pełnymi roślin i kwiatów oraz możliwością degustacji słynnego słodkiego wina. Nerja, stara wioska rybacka, przejdziemy jej wąskimi uliczkami do Balkonu Europy, skąd widać Sierra de Almijara, widoki na morze, aw pogodne dni do Afryki. Położona w Axarquia Málagueña, Frigiliana jest uważana za najpiękniejszą wioskę Malagi, jej wąskie brukowane uliczki i domy udekorowane bugenwillą, pelargoniami i jaśminem zakochują się od pierwszego wejrzenia. Historyczny przypadek Frigiliany jest w stylu mudejar i jest najbardziej nagradzanym z regionu Axarquia. To bez wątpienia jedno z miejsc, których nie można ominąć na trasie po Andaluzji. Nerja jest jednym z najbardziej turystycznych miast w prowincji Malaga. Jeśli to z jakiegoś powodu, nie sądzisz? To nadmorskie miasteczko może poszczycić się tym, że jest jedną z najpiękniejszych wiosek w Andaluzji. Dodatkowo wraz z upływem czasu nie straciła ani trochę na uroku. Jest pełna białych domów, ma bardzo zadbane centrum i wspaniałe widoki na Morze Śródziemne. Balkon Europy, co za piękne miejsce, co za widok! Balcón de Europa to duży plac z widokiem na morze, klify i plaże Nerja. Widoki z tego punktu widokowego są jednymi z najlepszych na Costa del Sol. Stamtąd widać też, że woda w tym rejonie jest niesamowicie krystalicznie czysta i niebieska. Uwielbiam widok.

Nerja, Torrox lub Torre del Mar: wycieczka całodniowa szlakiem Caminito del Rey

Nerja, Torrox lub Torre del Mar: wycieczka całodniowa szlakiem Caminito del Rey

Zachwyć się pięknem wąwozu Desfiladero de los Gaitanes w ramach tej całodniowej wycieczki z miejscowości Nerja, Torrox lub Torre del Mar na szlak pieszy Caminito del Rey. Skorzystaj z odbioru ze znajdującego się najbliżej Ciebie miejsca. Odpręż się na pokładzie przestronnego i komfortowego autobusu, zmierzając w stronę szlaku Caminito del Rey. W czasie podróży przewodnik przybliży Ci okolicę i historię Caminito del Rey. Odbierz butelkę wody i późnym rankiem rozpocznij wędrówkę. Przejdź przez tunel prowadzący do miejsca, gdzie rozpoczyna się szlak Caminito del Rey. Załóż kask i wyrusz w drogę. Poczuj dreszcz emocji, spacerując w swoim tempie ponad lustrem rzeki Guadalhorce. Skorzystaj z północnego wejścia na szlak i maszeruj nieśpiesznie przez około 2,5 godziny.  Podczas postojów uwiecznij na zdjęciach niepowtarzalną scenerię wąwozu. Pod koniec wędrówki zrób sobie przerwę, by się orzeźwić lub zjeść coś w punktach znajdujących się przy południowym wejściu na szlak.  Następnie przewodnik zaprowadzi Cię do miejsca, skąd zostaniesz odebrany(-a) przez autobus. Odpocznij nieco i powróć do miejsca odbioru.

Od Nerja: Maro-Cerro Gordo Cliffs Paddle Surf and Snorkel

Od Nerja: Maro-Cerro Gordo Cliffs Paddle Surf and Snorkel

Weź udział w kursie inicjacyjnym, podczas którego nauczysz się, jak poruszać się po desce wiosłowej i jak używać wiosła. Dostępnych jest wiele różnych desek, dzięki czemu Twój doświadczony przewodnik będzie w stanie zapewnić Ci odpowiednią deskę. Następnie popłyń z plaży Burriana wzdłuż klifów Maro-Cerro Gordo aż do wodospadu Maro i jaskiń Acantilado. Eksploruj jaskinie na pokładzie, ale także pod wodą z własnym sprzętem do nurkowania (brak w zestawie). Podziwiaj formacje skalne, koralowce i kolorowe ryby. Pod koniec wycieczki otrzymasz filmy i zdjęcia zrobione przez GoPro.

Nerja-Maro: Snorkeling i skuter morski

Nerja-Maro: Snorkeling i skuter morski

Wypłyń łodzią na dramatyczne klify Nerja-Maro Cerro Gordo. Naucz się od przewodnika podstawowych technik nurkowania z rurką i ciesz się wolnością wody dzięki dostarczonemu sprzętowi. Wybierz między południem a godziną 15 odlot na popołudniową lub wieczorną przygodę podwodnej eksploracji. Wokół klifów, które przecinają wodę, spróbuj zbadać niektóre z jaskiń, które pokrywają krawędzie skały deskami surfingowymi z wiosłem. Zanurz się w głębiny wody ze swoim przewodnikiem, który pokaże Ci, jak korzystać ze sprzętu. Zachowaj wspomnienia z wycieczki dzięki dodatkowym zdjęciom i filmom wideo przesłanym później, aby mieć do nich dostęp. Zobacz florę i faunę oceanu, zanim ponownie wyruszysz z powrotem do Nerji na łodzi motorowej. Osusz ręcznikami dostarczonymi z tym biletem na wycieczkę.

Torremolinos/Benalmadena: Wycieczka do jaskiń Nerja z Frigilianą

Torremolinos/Benalmadena: Wycieczka do jaskiń Nerja z Frigilianą

Lu Tour-Nerja to jedna z ulubionych wycieczek, podczas której poznamy niektóre z najbardziej spektakularnych miejsc w Hiszpanii, takie jak La Cueva de Nerja, jaskinia o znaczeniu historycznym i przyrodniczym ze względu na pozostałości archeologiczne, takie jak malowidła naskalne i jej stalaktytów i stalagmitów, będziemy również cieszyć się pieszą wycieczką po słynnym białym mieście Frigiliana, gdzie skosztujemy jego pysznego słodkiego wina i przejdziemy się jego wąskimi uliczkami z białymi domami, następnie odwiedzimy stare miasto Nerja, gdzie jedną z najbardziej imponujących miejsc w Maladze znajduje się Balkon Europy, jeden z najpiękniejszych punktów widokowych w prowincji!

Nerja: Rejs łodzią na klify Maro-Cerro Gordo

Nerja: Rejs łodzią na klify Maro-Cerro Gordo

Wyrusz w rejs, aby odkryć Klify Maro-Cerro, jeden z najdzikszych obszarów na Costa del Sol, gdzie plaże i zatoczki mają krystalicznie czyste wody. Po drodze zatrzymaj się, aby nurkować z rurką, zobaczyć Balcón de Europa, a na koniec podziwiać wodospad Maro. Na tym ostatnim przystanku wskocz na kajak lub standup paddleboard, aby dotrzeć do wodospadu i wykąpać się w płytkiej wodzie. Oprócz naturalnej scenerii, ciesz się zdjęciami i filmami GoPro wliczonymi w cenę. Aktywność rozpoczyna się w porcie Caleta de Velez w Maladze, załoga czeka na Ciebie przy bramie C, aby wejść na pokład naszej łodzi "AVENTUMAR". Na pokład możesz wnieść własne jedzenie i napoje. Wycieczka obejmuje napoje, zdjęcia z wycieczki, pływanie na paddle surfingu i pływanie z okularami do nurkowania. Na łodzi znajduje się prywatna toaleta.

Często zadawane pytania dotyczące: Nerja

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Nerja?

Najlepsze atrakcje to:

Nerja: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Nerja

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Nerja to:

Nerja – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Nerja: Najciekawsze atrakcje

Nerja: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Nerja: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Nerja? Kliknij tutaj.

Nerja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(679 recenzji)

Fantastyczna wycieczka kajakami. Przewodnik Miguel pełny energii, cierpliwości i poczucia humoru. Widać że ma doświadczenie zarówno w tym co robi jak i w obejściu z ludźmi. Dużo opowiada, zagaduje, niewątpliwie jest ważnym elementem całej wycieczki. Zaangażowany, robi zdjęcia, filmuje. Na miejscu okazało się że mówi również płynnie po niemiecku co było dla nas bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Sama wycieczka bajeczna. Piękne widoki, i dobrze zorganizowane, był czas na wszystko.

Fantastyczna wycieczka. Samy najlepszy przewodnik z jakim moglismy eksplorować Nerje! Wybraliśmy godzinę 10 i to był sztos! Piękny sloneczny poranek a wokół tylko przyroda i my w kajakach. Samy jest fantastycznym przewodnikiem, emanującym radością i pasją, jego opowieści o otaczającej przyrodzie, zwyczajach mieszkańców i ciekawych miejscach jakie jeszcze możemy zobaczyć na lądzie były bezcenne!

Świetna zabawa z naszym przewodnikiem Miguelem, który zrobił zdjęcia i filmy swoim GoPro, które okazały się dobrej jakości. Bardzo pouczające i przyjemne

Zajęcia były świetne, przewodnik bardzo dobrze sprawił, że wycieczka była przyjemna i zabawna. W naszym przypadku mogliśmy nawet zobaczyć delfiny.

Wspaniały moment. Ponadto nie wiem, jak odzyskać zdjęcia zrobione przez naszego przewodnika Miguela.