Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Madryt

W stolicy Hiszpanii czekają na Ciebie wspaniałe budynki, zdumiewająca sztuka i wykwintna kuchnia.

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 389
Sortuj według:
Strona 1 z 25

Często zadawane pytania dotyczące: Madryt

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Madryt?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Madryt

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Madryt to:

Toledo

Madryt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Madryt? Kliknij tutaj.

Madryt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 45 682 opinii

Spektakl jest doskonały, artyści dają z siebie wszystko i ekscytują się. Okładki są akceptowalnej jakości. To, co powinno być zjedzone na ciepło, już przychodzi ciepłe, a ty jesz na zimno. Deser jest nie do zapomnienia. Miejcie na uwadze, że można trafić na okropną lokację, przyklejoną do sceny i z boku, tak jak nam się to przytrafiło. W tym przypadku bardzo mało się docenia, choć na szczęście energia artystów jest odczuwalna.

The tour was organized in a very professional way in a nice atmosphere - you can be sure that you’ll be very well taken care of. Alex, the guide, was very open, friendly and probably one of the nicest people ever. Overall an amazing experience that I’d recommend to everyone :)

Muzeum Prado to must be turysty odwiedzającego Madryt. Przepiękne dzieła, większość po konserwacji więc kolory jakby były namalowane wczoraj. Ale jeden cały dzień to stanowczo za mało, to zaledwie otarcie się o sztukę.

Dobrze zorganizowana wycieczka. oprowadzenia po miastach były w formie walking tour (uwaga: nie zwiedza się katedr w środku). transport w porządku, przewodnicy mili i uśmiechnięci. Fajna opcja na wypad z Madrytu.

Rocio was a great guide,very passionate and told us a lot historical facts in a fun way,therefore I highly recommend this tour:)