Barcelona
Tours

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki w: Barcelona

Oprócz atrakcji typu wycieczki jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Barcelona?

W: Barcelona są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Barcelona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Barcelona? Kliknij tutaj.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 22 153 opinii

Mój mąż i ja wybraliśmy się na tę wycieczkę i świetnie się bawiliśmy. Obie winnice były absolutnie piękne, a przed degustacją otrzymaliśmy szczegółową i intymną wycieczkę po każdej z nich. Początkowa lokalizacja, w której spotkaliśmy naszego kierowcę, była łatwa do znalezienia, transport był świetny i ogólnie świetnie się bawiliśmy. Powiem, że słowo „tapas” jest używane luźno. Małe kęsy podawane są jako dopełnienie wina, ale nie jest to dużo jedzenia. Polecam jedzenie przed, przyniesienie przekąsek lub zaplanowanie jedzenia zaraz po. Podsumowując, świetna wycieczka i zrobiłbym to ponownie!

Daniel był świetnym przewodnikiem, bardzo pouczającym. Mogliśmy nie spieszyć się, ciesząc się wszystkim, co Barcelona miała do zaoferowania. Wiele się dowiedziałem o historii. Sprawił, że podróż była przyjemna, nie wspominając o tym, że mieliśmy świetną grupę podróżników. Bardzo podobał mi się odbiór i odbiór hotelu.

Bardzo fajna atrakcja za dobrą cenę! Godzina rejsu jest zupełnie wystarczająca żeby zobaczyć miasto z innej perspektywy. Super organizacja, byliśmy bardzo zadowoleni. Najlepiej wybrać godzinę 11 lub 11:50, im później tym więcej jest ludzi.

Or guide, Nerea, was very friendly and informative. Visits in Monastery and Vineyard very attractive. In addition, visit in Montserrat Museum containing art collections from different time periods is recommended.

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka, polecam!!!!Mili i pomocni przewodnicy. Degustacja wina była prawdziwą ucztą dla podniebienia.