Wybierz daty
Barcelona

wycieczki

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 515
Sortuj według:
1 - 16 / 515

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki w: Barcelona

Oprócz atrakcji typu wycieczki jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Barcelona?

W: Barcelona są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Barcelona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Barcelona? Kliknij tutaj.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 22 153 opinii

Nasz przewodnik Pep opowiedział wiele ciekawych historii o Barcelonie i Montserrat oraz regionach winiarskich regionu, a podróż autobusem była bardzo krótka ze względu na ciekawe fakty. Właściwie na miejscu nie ma zbyt wiele wolnego czasu, ale na pewno można odnieść wrażenie tego miejsca. Tapas były bardzo smaczne, a wino również było naszym zdaniem bardzo dobre. Po degustacji istnieje możliwość spróbowania różnych win w winiarni od około 5 €. Na tym przystanku jest też trochę wolnego czasu. Polecamy wycieczkę wszystkim i zarezerwujemy ją ponownie, jeśli odwiedzimy ją ponownie.

Przyjechaliśmy trochę wcześnie z powodu opóźnienia, ale zameldowanie było bardzo szybkie i łatwe. Jazda była przyjemna, była muzyka i możliwość kupienia zimnych napojów za kilka euro. Jedyny punkt krytyczny: podczas wycieczki eko-katamaranem nie chcesz jednorazowych plastikowych kubków, więc możesz wybrać alternatywę

Wspaniałe doświadczenie rodzinne, przewodnik zawsze bardzo przyjazny powiedział nam wszystko, co mógł, aby pomóc nam poznać historię powstania i rozwoju Montserrat jako miejsca pielgrzymek. Ponadto krajobrazy i sam klasztor są bajeczne, co sprawiło, że nasza wizyta była bardzo przyjemna!

Mogę tylko polecić podróż katamaranem! To było bardzo relaksujące i widzisz Barcelonę z innej perspektywy. Na pokładzie można było kupić dobrze schłodzone napoje. Muzyka jazzowa dawała dobry klimat. Wrócę następnym razem, gdy będę w Barcelonie.

Super spędzony czas, bardzo miły i pomocny kapitan. Polecamy jednak zaopatrzyć się przed w leki na chorobę lokomocyjną (na wszelki wypadek lepiej wziąć ;))