Los Tarantos

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Los Tarantos: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Los Tarantos? Kliknij tutaj.

Los Tarantos: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1127 opinii

Bardzo fajny pokaz, jesteśmy zanurzeni w kulturze hiszpańskiej, tancerze są naprawdę utalentowani i pełni pasji, tak właśnie czuliśmy. Naprawdę warto objechać, nie trzeba płacić więcej, ten był idealny! Położony na pięknym PLACA REIAL, mogliśmy wtedy napić się romantycznego drinka, polecam!

Wyjątkowy, namiętny pokaz flamenco w kameralnej lokalizacji! Jest tylko miejsce dla mniej niż 100 osób, więc przyjdź około 25 minut wcześniej, aby zająć dobre miejsce. I przygotuj się na 40 minut intensywnego tańca i muzyki flamenco, czas minie. Genialne .. dziękuję Los Tarantos

TAK! Jeśli mieszkasz w pobliżu Las Ramblas i potrzebujesz NIESAMOWITEGO programu, nie szukaj więcej. Śmiesznie blisko Las Rambles jest to wspaniałe miejsce, z jeszcze wspanialszym zestawem wykonawców. Pojechaliśmy DWUKROTNIE w ciągu 4 dni, ponieważ było tak dobrze!

Ekscytujące doświadczenie typowo hiszpańskiego tańca, z bardzo dobrymi wokalistami, którzy przyprawiali mnie o gęsią skórkę za umiejętności wokalne i interpretacyjne.Bardzo dobrzy i super ekspresywni tancerze, dzięki którym zakochałem się w latynoskim flamenco !!

Po prostu fantastycznie, idź bez wahania! Nawet główni sceptycy byli zdumieni i pod wrażeniem. Rzeczywiście, przyjdź wcześnie, aby być dobrze ustawionym i dobrze widzieć stopy. Bardzo sympatyczni artyści i w oczywistej harmonii na scenie