Atrakcje i wycieczki
Lloret de Mar

Lloret de Mar – nasze najbardziej polecane atrakcje

Lloret de Mar: Rejs katamaranem z grillem i napojami

1. Lloret de Mar: Rejs katamaranem z grillem i napojami

Spędź dzień pełen zabawy w słońcu podczas rejsu wzdłuż Costa Brava. Wsiądź na pokład pięknego katamaranu w Lloret de Mar i rozpocznij rejs. Połóż się na wielkiej siatce i unoś się nad wodą. Słuchaj muzyki i delektuj się drinkami.   Po 1 godzinie żeglowania obok wspaniałych klifów, jaskiń, ustronnych plaż oraz wiosek rybackich łódź zatrzyma się w zacisznym miejscu. Pływaj w małej zatoczce, baw się na olbrzymich materacach i nurkuj z rurką. Zjedz na pokładzie posiłek z rusztu. Menu obejmuje hamburgery z wołowiną, marynowane kawałki kurczaka, makaron z sosem pomidorowym, sałatkę oraz deser. Sięgnij po bezpłatne napoje, w tym piwo, sangrię, wodę i napoje bezalkoholowe. Wróć do Lloret de Mar przy dźwiękach muzyki, ciesząc się wspaniałą atmosferą.

Z Barcelony: Jednodniowa wycieczka na Costa Brava

2. Z Barcelony: Jednodniowa wycieczka na Costa Brava

Poznaj surowe wybrzeże z urokliwymi plażami, lasami sosnowymi i krystalicznie czystą wodą na wybrzeżu Girony podczas tej jednodniowej wycieczki z Barcelony. Podróżuj klimatyzowanym autobusem do Lloret de Mar i popłyń łodzią do Tossa de Mar na wycieczkę z przewodnikiem. Wyrusz rano z dworca autobusowego "Estació del Nord" w centrum Barcelony, aby udać się do Lloret de Mar, głównej miejscowości turystycznej na wybrzeżu Costa Brava. Po przyjeździe zanurz się w zgiełku tego tętniącego życiem miasta. Spaceruj wzdłuż promenady, aby podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na majestatyczną plażę Lloret i ukrytą Sa Caleta. Spaceruj wąskimi uliczkami, które zachowują atmosferę morskiej przeszłości Lloret. Odkryj modernistyczną architekturę kościoła św. Romy. Wejdź na pokład Dofijets i popłyń do sąsiedniej miejscowości Tossa de Mar. Podczas rejsu podziwiaj charakterystyczny krajobraz, procesję ogromnych klifów, które przez wieki zostały ukształtowane przez morze i wiatr w fantazyjne formy. Dotrzyj do Tossa de Mar i odkryj jej plaże oraz średniowieczne pozostałości. Poznaj stare miasto Tossa, wpisane na listę zabytków artystyczno-historycznych od 1931 roku i jedno z niewielu zachowanych ufortyfikowanych średniowiecznych miast na katalońskim wybrzeżu. Odkryj tradycyjne dzielnice rybackie, takie jak Sa Roqueta. Miej czas wolny na lunch w Tossie, gdzie możesz zapoznać się z szeroką ofertą gastronomiczną lub odwiedzić sklepy butikowe. Po południu wróć autobusem do Barcelony.

Lloret de Mar: Uroczysty rejs z grillem i napojami

3. Lloret de Mar: Uroczysty rejs z grillem i napojami

Wejdź na pokład pięknego katamaranu i przywitaj się z załogą. Posłuchaj DJ-a podczas rejsu. Ciesz się grillem i pływaj w krystalicznie czystych wodach Costa Brava. Zacznij wypływać w morze i zarzuć kotwicę w pięknej zatoce, aby popływać przez około 20 minut. Baw się dobrze na pływających materacach, trampolinie i opalaj się na dużej siatce. Usiądź, aby zjeść lunch, w tym makaron, hamburgery wołowe, marynowane kostki kurczaka i koktajle owocowe. Podczas posiłku zrealizuj swój bilet na 5 szklanek darmowego piwa, sangrii lub napojów bezalkoholowych. Ciesz się także nieograniczoną ilością wody. Wróć w kierunku Lloret de Mar, gdy muzyka się rozkręci. Zatańcz, obejrzyj występ gospodarza, a w drodze powrotnej opalaj się na tarasie. Pamiętaj, że wieczory kawalerskie nie są dozwolone. Kostiumy, gwizdki, megafony itp. są całkowicie zabronione.

Sant Feliu de Guíxols: Kajakarstwo i nurkowanie z rurką

4. Sant Feliu de Guíxols: Kajakarstwo i nurkowanie z rurką

Odkryj Cala dels Frares, Punta de Garbí, S'Adolix i okoliczny region Costa Brava podczas spływu kajakowego i nurkowania z rurką. Podziwiaj ukryte zatoczki, wiosłując wzdłuż nierównego wybrzeża. Zatrzymaj się, aby nurkować na odległej plaży Cala Vigatà i obserwuj rodzime ryby i dziką przyrodę. Rozpocznij wycieczkę od spotkania z przewodnikiem, zebrania sprzętu do nurkowania i kajakarstwa oraz nauczenia się podstawowych technik bezpieczeństwa i manewrowania kajakiem typu sit-on-top. Następnie nadszedł czas, aby wsiąść do kajaka i popłynąć na północ lub południe. Eksploruj ukryte zatoczki, podziwiaj skaliste klify i obserwuj lokalną przyrodę, unosząc się nad cudowną wodą. Zrób sobie przerwę w Cala Vigatà lub ponurkuj w czystych wodach zatoki, zanim popłyniesz kajakiem z powrotem na plażę, aby zakończyć wycieczkę.

Lloret de Mar: rejs katamaranem o zachodzie słońca z DJ-em i napojami

5. Lloret de Mar: rejs katamaranem o zachodzie słońca z DJ-em i napojami

Doświadcz ekscytującej atmosfery podczas rejsu żaglówką dostosowanego do młodych ludzi kochających imprezy. Płyń wzdłuż linii brzegowej Lloret de Mar, słuchając na pokładzie muzyki DJ-a i popijając napoje (5 napojów jest wliczonych w cenę). Zatrzymaj się w pięknej, zacisznej zatoce, gdzie możesz popływać i podziwiać zachód słońca. Zakończ dzień we wspaniały sposób, wchodząc na pokład przestronnego katamaranu w Lloret de Mar, aby spędzić zabawny wieczór na morzu. Wypłyń w rejs wzdłuż słynnego wybrzeża Costa Brava ze skalistym brzegiem i urokliwymi domami. Odkryj spokojną zatokę, zanurz się w turkusowych wodach i zobacz słońce zachodzące nad morzem. Daj się oczarować widokom wybrzeża skąpanego w złotym świetle, śpiewając radosne utwory grane przez DJ-a i popijając napoje wliczone w cenę. Zabierz ze sobą znajomych i rozkręć imprezę z grupą podobnie myślących młodych osób.

Z Lloret de Mar: prom w obie strony do Tossa de Mar

6. Z Lloret de Mar: prom w obie strony do Tossa de Mar

Ciesz się biletami promowymi w obie strony do Tossa de Mar z LLoret de Mar. Podróżuj wzdłuż wybrzeża i odkryj wyjątkowy krajobraz pięknych zatoczek i plaż, które można zobaczyć tylko z morza. Wyruszając z Lloret, prom potrzebuje około 45 minut, aby dotrzeć do Tossa de Mar. Gdy łódź dotrze do Tossa de Mar, opuść ją i odwiedź to stare rybackie miasto. Spaceruj po tym średniowiecznym mieście, odwiedź zamek lub zrelaksuj się na plaży otoczonej naturalnymi formacjami skalnymi. Alternatywnie możesz pozostać na pokładzie, aby od razu wrócić do pierwotnego miejsca wypłynięcia. Ciesz się dniem spędzonym na odkrywaniu tego oszałamiającego odcinka wybrzeża Costa Brava. Dostępne godziny powrotu z Tossa de Mar to: KWIECIEŃ 12:30, 13:45 lub 15:15,- MAJ 12:30, 14:30, 15:00

Lloret de Mar: Wycieczka kajakiem po Costa Brava i pływanie

7. Lloret de Mar: Wycieczka kajakiem po Costa Brava i pływanie

Trasa: Fenals-S’Agulla- Fenals Dystans: 4 km Trudność: Łatwa, odpowiednia dla wszystkich Poznaj Costa Brava w kajakach. Dwuosobowe kajaki o dużej stabilności i łatwej obsłudze, idealne dla rodzin z dziećmi. Przed rozpoczęciem trasy przewodnik instruktor udzieli technicznych wyjaśnień dotyczących nawigacji i bezpieczeństwa. Trasa przebiega wzdłuż przepięknej linii brzegowej, która umożliwia dostęp do trudno dostępnych odcinków, w połowie trasy zatrzymujemy się na kąpiel w zatoczce z krystalicznie czystą wodą.

Z Costa Brava: wycieczka autobusowa po Barcelonie i Antoniego Gaudiego

8. Z Costa Brava: wycieczka autobusowa po Barcelonie i Antoniego Gaudiego

Odkrywaj Barcelonę, śledząc prace modernistycznego architekta Antoniego Gaudiego. Dowiedz się ze swojego przewodnika o projektowaniu i budowie La Sagrada Familia i Casa Batlló. Skorzystaj z odbioru z centralnych miejsc na Costa Brava, w tym Malgrat de Mar, Blanes, Pineda de Mar, Calella, Lloret de Mar i Tossa de Mar. Odkryj życie i dziedzictwo Antoniego Gaudi, znany architekt pochodzący z Katalonii. Zatrzymaj się w La Sagrada Familia, największym na świecie niedokończonym kościele katolickim, oraz w Casa Batlló w sercu centrum miasta. Doceń niezwykły styl każdego budynku, z którego słynął Gaudi. Podziwiaj wyłączone z ruchu kołowego i wysadzane drzewami ulice w Rambles i poznaj jego znaczenie jako historycznego element krajobrazu. Zobacz wysoki Arco de Triunfo, który był kiedyś bramą do Światowych Targów w Barcelonie. Dowiedz się, dlaczego Plaça Catalunya jest uważana za prawdziwe centrum Barcelony. . Zobacz panoramę miasta i portu na Montjuïc i Mirador de l'Alcalde na wzgórzach na obrzeżach miasta.

Lloret de Mar: Doświadczenie nurkowe bez licencji

9. Lloret de Mar: Doświadczenie nurkowe bez licencji

Poczuj magię nurkowania, nurkując w spokojnych wodach wokół Lloret de Mar w Hiszpanii z instruktorem przydzielonym do Ciebie i Twojej grupy. Bądź zamknięty w wodzie i pod dobrą opieką instruktora, abyś mógł cieszyć się pierwszymi niezapomnianymi oddechami pod wodą. Rozpocznij od sesji teoretycznej i wyjaśnij ci cały sprzęt. Następnie udaj się do zatoki przypominającej basen, aby poćwiczyć pierwszy oddech pod wodą i zapoznać się ze sprzętem do nurkowania. Na koniec zrób kilka kroków dalej i zacznij oddychać pod wodą, pływając poza zatoką. Zbliż się do życia morskiego na maksymalnej głębokości 12 metrów i poznaj podwodny świat.

Lloret de Mar: Wycieczka kajakiem i snorkelingiem na Costa Brava

10. Lloret de Mar: Wycieczka kajakiem i snorkelingiem na Costa Brava

Excursión en kajak en Lloret de Mar desde la Playa de Fenals. Antes de iniciar la ruta, el guía instruktor realizará una explicación de técnica de navegación y seguridad. El recorrido transcurre entre pasos estrechos, canales de rocas, playas y calas de una Costa Brava auténtica. Desembarcaremos en una cala sin acceso por tierra, para practicar snorkel y descubrir la diversidad del fondo marino. El material de snorkel está incluido.

Wszystkie atrakcje

Lloret de Mar – nasze najbardziej polecane atrakcje

Lloret de Mar: Rejs katamaranem z grillem i napojami

Lloret de Mar: Rejs katamaranem z grillem i napojami

Spędź dzień pełen zabawy w słońcu podczas rejsu wzdłuż Costa Brava. Wsiądź na pokład pięknego katamaranu w Lloret de Mar i rozpocznij rejs. Połóż się na wielkiej siatce i unoś się nad wodą. Słuchaj muzyki i delektuj się drinkami.   Po 1 godzinie żeglowania obok wspaniałych klifów, jaskiń, ustronnych plaż oraz wiosek rybackich łódź zatrzyma się w zacisznym miejscu. Pływaj w małej zatoczce, baw się na olbrzymich materacach i nurkuj z rurką. Zjedz na pokładzie posiłek z rusztu. Menu obejmuje hamburgery z wołowiną, marynowane kawałki kurczaka, makaron z sosem pomidorowym, sałatkę oraz deser. Sięgnij po bezpłatne napoje, w tym piwo, sangrię, wodę i napoje bezalkoholowe. Wróć do Lloret de Mar przy dźwiękach muzyki, ciesząc się wspaniałą atmosferą.

Z Barcelony: Jednodniowa wycieczka na Costa Brava

Z Barcelony: Jednodniowa wycieczka na Costa Brava

Poznaj surowe wybrzeże z urokliwymi plażami, lasami sosnowymi i krystalicznie czystą wodą na wybrzeżu Girony podczas tej jednodniowej wycieczki z Barcelony. Podróżuj klimatyzowanym autobusem do Lloret de Mar i popłyń łodzią do Tossa de Mar na wycieczkę z przewodnikiem. Wyrusz rano z dworca autobusowego "Estació del Nord" w centrum Barcelony, aby udać się do Lloret de Mar, głównej miejscowości turystycznej na wybrzeżu Costa Brava. Po przyjeździe zanurz się w zgiełku tego tętniącego życiem miasta. Spaceruj wzdłuż promenady, aby podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na majestatyczną plażę Lloret i ukrytą Sa Caleta. Spaceruj wąskimi uliczkami, które zachowują atmosferę morskiej przeszłości Lloret. Odkryj modernistyczną architekturę kościoła św. Romy. Wejdź na pokład Dofijets i popłyń do sąsiedniej miejscowości Tossa de Mar. Podczas rejsu podziwiaj charakterystyczny krajobraz, procesję ogromnych klifów, które przez wieki zostały ukształtowane przez morze i wiatr w fantazyjne formy. Dotrzyj do Tossa de Mar i odkryj jej plaże oraz średniowieczne pozostałości. Poznaj stare miasto Tossa, wpisane na listę zabytków artystyczno-historycznych od 1931 roku i jedno z niewielu zachowanych ufortyfikowanych średniowiecznych miast na katalońskim wybrzeżu. Odkryj tradycyjne dzielnice rybackie, takie jak Sa Roqueta. Miej czas wolny na lunch w Tossie, gdzie możesz zapoznać się z szeroką ofertą gastronomiczną lub odwiedzić sklepy butikowe. Po południu wróć autobusem do Barcelony.

Lloret de Mar: Uroczysty rejs z grillem i napojami

Lloret de Mar: Uroczysty rejs z grillem i napojami

Wejdź na pokład pięknego katamaranu i przywitaj się z załogą. Posłuchaj DJ-a podczas rejsu. Ciesz się grillem i pływaj w krystalicznie czystych wodach Costa Brava. Zacznij wypływać w morze i zarzuć kotwicę w pięknej zatoce, aby popływać przez około 20 minut. Baw się dobrze na pływających materacach, trampolinie i opalaj się na dużej siatce. Usiądź, aby zjeść lunch, w tym makaron, hamburgery wołowe, marynowane kostki kurczaka i koktajle owocowe. Podczas posiłku zrealizuj swój bilet na 5 szklanek darmowego piwa, sangrii lub napojów bezalkoholowych. Ciesz się także nieograniczoną ilością wody. Wróć w kierunku Lloret de Mar, gdy muzyka się rozkręci. Zatańcz, obejrzyj występ gospodarza, a w drodze powrotnej opalaj się na tarasie. Pamiętaj, że wieczory kawalerskie nie są dozwolone. Kostiumy, gwizdki, megafony itp. są całkowicie zabronione.

Sant Feliu de Guíxols: Kajakarstwo i nurkowanie z rurką

Sant Feliu de Guíxols: Kajakarstwo i nurkowanie z rurką

Odkryj Cala dels Frares, Punta de Garbí, S'Adolix i okoliczny region Costa Brava podczas spływu kajakowego i nurkowania z rurką. Podziwiaj ukryte zatoczki, wiosłując wzdłuż nierównego wybrzeża. Zatrzymaj się, aby nurkować na odległej plaży Cala Vigatà i obserwuj rodzime ryby i dziką przyrodę. Rozpocznij wycieczkę od spotkania z przewodnikiem, zebrania sprzętu do nurkowania i kajakarstwa oraz nauczenia się podstawowych technik bezpieczeństwa i manewrowania kajakiem typu sit-on-top. Następnie nadszedł czas, aby wsiąść do kajaka i popłynąć na północ lub południe. Eksploruj ukryte zatoczki, podziwiaj skaliste klify i obserwuj lokalną przyrodę, unosząc się nad cudowną wodą. Zrób sobie przerwę w Cala Vigatà lub ponurkuj w czystych wodach zatoki, zanim popłyniesz kajakiem z powrotem na plażę, aby zakończyć wycieczkę.

Lloret de Mar: rejs katamaranem o zachodzie słońca z DJ-em i napojami

Lloret de Mar: rejs katamaranem o zachodzie słońca z DJ-em i napojami

Doświadcz ekscytującej atmosfery podczas rejsu żaglówką dostosowanego do młodych ludzi kochających imprezy. Płyń wzdłuż linii brzegowej Lloret de Mar, słuchając na pokładzie muzyki DJ-a i popijając napoje (5 napojów jest wliczonych w cenę). Zatrzymaj się w pięknej, zacisznej zatoce, gdzie możesz popływać i podziwiać zachód słońca. Zakończ dzień we wspaniały sposób, wchodząc na pokład przestronnego katamaranu w Lloret de Mar, aby spędzić zabawny wieczór na morzu. Wypłyń w rejs wzdłuż słynnego wybrzeża Costa Brava ze skalistym brzegiem i urokliwymi domami. Odkryj spokojną zatokę, zanurz się w turkusowych wodach i zobacz słońce zachodzące nad morzem. Daj się oczarować widokom wybrzeża skąpanego w złotym świetle, śpiewając radosne utwory grane przez DJ-a i popijając napoje wliczone w cenę. Zabierz ze sobą znajomych i rozkręć imprezę z grupą podobnie myślących młodych osób.

Z Lloret de Mar: prom w obie strony do Tossa de Mar

Z Lloret de Mar: prom w obie strony do Tossa de Mar

Ciesz się biletami promowymi w obie strony do Tossa de Mar z LLoret de Mar. Podróżuj wzdłuż wybrzeża i odkryj wyjątkowy krajobraz pięknych zatoczek i plaż, które można zobaczyć tylko z morza. Wyruszając z Lloret, prom potrzebuje około 45 minut, aby dotrzeć do Tossa de Mar. Gdy łódź dotrze do Tossa de Mar, opuść ją i odwiedź to stare rybackie miasto. Spaceruj po tym średniowiecznym mieście, odwiedź zamek lub zrelaksuj się na plaży otoczonej naturalnymi formacjami skalnymi. Alternatywnie możesz pozostać na pokładzie, aby od razu wrócić do pierwotnego miejsca wypłynięcia. Ciesz się dniem spędzonym na odkrywaniu tego oszałamiającego odcinka wybrzeża Costa Brava. Dostępne godziny powrotu z Tossa de Mar to: KWIECIEŃ 12:30, 13:45 lub 15:15,- MAJ 12:30, 14:30, 15:00

Lloret de Mar: Wycieczka kajakiem po Costa Brava i pływanie

Lloret de Mar: Wycieczka kajakiem po Costa Brava i pływanie

Trasa: Fenals-S’Agulla- Fenals Dystans: 4 km Trudność: Łatwa, odpowiednia dla wszystkich Poznaj Costa Brava w kajakach. Dwuosobowe kajaki o dużej stabilności i łatwej obsłudze, idealne dla rodzin z dziećmi. Przed rozpoczęciem trasy przewodnik instruktor udzieli technicznych wyjaśnień dotyczących nawigacji i bezpieczeństwa. Trasa przebiega wzdłuż przepięknej linii brzegowej, która umożliwia dostęp do trudno dostępnych odcinków, w połowie trasy zatrzymujemy się na kąpiel w zatoczce z krystalicznie czystą wodą.

Z Costa Brava: wycieczka autobusowa po Barcelonie i Antoniego Gaudiego

Z Costa Brava: wycieczka autobusowa po Barcelonie i Antoniego Gaudiego

Odkrywaj Barcelonę, śledząc prace modernistycznego architekta Antoniego Gaudiego. Dowiedz się ze swojego przewodnika o projektowaniu i budowie La Sagrada Familia i Casa Batlló. Skorzystaj z odbioru z centralnych miejsc na Costa Brava, w tym Malgrat de Mar, Blanes, Pineda de Mar, Calella, Lloret de Mar i Tossa de Mar. Odkryj życie i dziedzictwo Antoniego Gaudi, znany architekt pochodzący z Katalonii. Zatrzymaj się w La Sagrada Familia, największym na świecie niedokończonym kościele katolickim, oraz w Casa Batlló w sercu centrum miasta. Doceń niezwykły styl każdego budynku, z którego słynął Gaudi. Podziwiaj wyłączone z ruchu kołowego i wysadzane drzewami ulice w Rambles i poznaj jego znaczenie jako historycznego element krajobrazu. Zobacz wysoki Arco de Triunfo, który był kiedyś bramą do Światowych Targów w Barcelonie. Dowiedz się, dlaczego Plaça Catalunya jest uważana za prawdziwe centrum Barcelony. . Zobacz panoramę miasta i portu na Montjuïc i Mirador de l'Alcalde na wzgórzach na obrzeżach miasta.

Lloret de Mar: Doświadczenie nurkowe bez licencji

Lloret de Mar: Doświadczenie nurkowe bez licencji

Poczuj magię nurkowania, nurkując w spokojnych wodach wokół Lloret de Mar w Hiszpanii z instruktorem przydzielonym do Ciebie i Twojej grupy. Bądź zamknięty w wodzie i pod dobrą opieką instruktora, abyś mógł cieszyć się pierwszymi niezapomnianymi oddechami pod wodą. Rozpocznij od sesji teoretycznej i wyjaśnij ci cały sprzęt. Następnie udaj się do zatoki przypominającej basen, aby poćwiczyć pierwszy oddech pod wodą i zapoznać się ze sprzętem do nurkowania. Na koniec zrób kilka kroków dalej i zacznij oddychać pod wodą, pływając poza zatoką. Zbliż się do życia morskiego na maksymalnej głębokości 12 metrów i poznaj podwodny świat.

Lloret de Mar: Wycieczka kajakiem i snorkelingiem na Costa Brava

Lloret de Mar: Wycieczka kajakiem i snorkelingiem na Costa Brava

Excursión en kajak en Lloret de Mar desde la Playa de Fenals. Antes de iniciar la ruta, el guía instruktor realizará una explicación de técnica de navegación y seguridad. El recorrido transcurre entre pasos estrechos, canales de rocas, playas y calas de una Costa Brava auténtica. Desembarcaremos en una cala sin acceso por tierra, para practicar snorkel y descubrir la diversidad del fondo marino. El material de snorkel está incluido.

Często zadawane pytania dotyczące: Lloret de Mar

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Lloret de Mar?

Najlepsze atrakcje to:

Lloret de Mar: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Lloret de Mar: Najciekawsze atrakcje

Lloret de Mar: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Lloret de Mar: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lloret de Mar? Kliknij tutaj.

Lloret de Mar: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(1234 recenzji)

Absolutnie wyjątkowa, genialna wycieczka łodzią. Porównanie? DJ był niesamowity, naprawdę lubił swoją pracę, pozostali 2 pracownicy, którzy podawali napoje i jedzenie, byli naprawdę nieszczęśliwi i zrzędliwi. Nie zepsuli nam tego, chociaż bawiliśmy się najlepiej i dzięki Bogu za DJ-a z dredami, naprawdę fajnie! Zrobił to dla nas i zaśpiewał wszystkiego najlepszego mojej synowej Gemmie.

Taka fajna aktywność z pięknymi widokami. Miły przystanek na kąpiel. Jedzenie było proste, ale można się było spodziewać, napoje były płynne i dobrze smakowały. Muzyka była głośna, a personel wykonał świetną robotę, utrzymując dobrą atmosferę, nie będąc jednocześnie zbyt dzikim.

Niezła aktywność. Piękne zabytki. Najlepszą częścią była sangria. 😀 Spóźniliśmy się na autobus o godzinie odjazdu, nie było problemu z dostaniem się do następnej łodzi. 👍

To były niesamowite 4 godziny. Poszło tak szybko, jak to mówią, czas leci, kiedy ty się dobrze bawisz, a my po prostu byliśmy!

Pierwszy raz odbyliśmy taką wycieczkę. I bardzo nam się podobało. . . wrócimy . . .