Lloret de Mar

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Lloret de Mar: największe atrakcje

Lloret de Mar: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lloret de Mar? Kliknij tutaj.

Lloret de Mar: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 687 opinii

Dzisiaj był rewelacyjny dzień. Irene była moim przewodnikiem i dobrze nas poinformowała po angielsku. Czego można się spodziewać, wytyczonego dnia ... nie spieszyło się. Naprawdę dzień pełen chwil aha. Dwie plaże są wspaniałe, a przejażdżka łodzią była idealna. Łódź ze szklanym dnem pomogła nam zobaczyć pod wodą i rybami. Kierowca autobusu i dwaj pozostali przewodnicy również byli bardzo przyjaźni. Jeśli potrafisz zmieścić się w czasie, uczyń go częścią swojej podróży. Dziękuję bardzo.

Doskonała trasa

Zwiedziłem tę trasę w zasadzie, ponieważ widziałem już kilka fajnych zdjęć z Costa Brava i dla dobrych recenzji, ale moim zaskoczeniem jest to, że rzeczywistość jest znacznie lepsza, miejsca są niesamowite, szczególnie Tossa de Mar. To jest jak sen! Firma Tour to również bardzo profesjonalna, doskonała organizacja, ładne połączenie autobusu, łodzi i spaceru. Przewodniki wiedzy. Polecam wszystkim odwiedzającym Barcelonę. Dziękuję Ci bardzo!

Byłem pozytywnie zaskoczony. Wszystko było zgodne z opisem. Grill z kiełbaskami, burgerami, bagietką itp., napoje w cenie, muzyka wprawia w dobry nastrój i nie jest zbyt głośna. Około 90 minut pobytu w zatoce, aby popływać i zjeść. Cena/oferta: Bardzo dobrze! Było fajnie, a junior w wieku 9 lat również był entuzjastyczny.

Doskonałe wrażenia z grilla, nic, o czym można by pisać do domu, a napoje zmieszano z wodą (przypuszczam, że ludzie się nie upijają) Nie wiem. . . dla reszty bardzo przyjazny personel, bardzo przyjazny kubański dj i bardzo dobra muzyka komercyjna

Inny i świetny plan. Najlepszy plan plaży, basenu, grilla i imprezy; wszyscy razem.