Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Lloret de Mar

Liczba znalezionych atrakcji: 16
Sortuj według:

Lloret de Mar – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Lloret de Mar

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Lloret de Mar na deszczowe dni?

Lloret de Mar: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lloret de Mar? Kliknij tutaj.

Lloret de Mar: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1233 opinii

Ja i grupa moich przyjaciół ze studiów za granicą wybraliśmy się na tę wycieczkę i świetnie się bawiliśmy! Było dużo wolnego czasu na jedzenie, zakupy i zwiedzanie. Rejs łodzią jest absolutną koniecznością, jeśli wybierasz się na Costa Brava! Nasi przewodnicy byli również bardzo kompetentni i upewnili się, że świetnie się bawimy! To świetna wycieczka, jeśli masz rezerwację na coś wieczorem, ale nie masz nic zaplanowanego na wcześniejszą część dnia. Udało nam się zobaczyć Costa Brava i nadal wrócić na zakupy i zjeść!

Miałem niesamowite wrażenia, świetną muzykę, jedzenie było dobre za to, co zapłaciłeś za kiełbaski, burgera, ryż, makaron, warzywa i chleb Pływanie w morzu było cudowne, nie ma kamizelek ratunkowych, więc jeśli nie jesteś pewnym siebie pływakiem, ja poleciłbym zakup lub wynajęcie jednego (ogólnie kupiliśmy go u nas), również maski do nurkowania nie są dostarczane Ogólnie rzecz biorąc, był to wspaniały dzień i ci się spodoba

Doskonałe doświadczenie. Odwiedzamy Lloret del Mar, które jest bardzo ładne, ale Tossa del Mar jest niesamowita. Bardzo lubimy to małe miasteczko i mamy czas, aby rozejrzeć się po okolicy i zjeść pyszny obiad w jednej z restauracji. Nasi przewodnicy Monica, Giuseppe i Paul wykonali świetną robotę. Polecane w 100%!!!

Fantastycznie piękna wycieczka na piękne wybrzeże, piękne plaże, cudowne morze, piękne wioski i okolice, zdecydowanie zrób to. Przewodnik Paul był bardzo dobry, inni przewodnicy też byli bardzo dobrzy, Monika i Javier. Trasa była w 2 językach dla 2 grup, bardzo ciekawe historie, świeciło słońce i było dużo zabawy

Byliśmy bardzo zadowoleni. Świetne doświadczenie! Możemy tylko polecić. Nasi przewodnicy byli bardzo pomocni i uprzejmi. Bardzo dziękujemy za super spędzony czas. Autobus był nowoczesny i klimatyzowany. Informacje były bardzo szczegółowe i wystarczające.