Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Kordoba

Wybierz się w podróż do średniowiecza i odkryj wspaniałą architekturę, pełne kwiatów patia i mnóstwo tapas.

Wycieczki dostępne w dniu

  • Mezquita i dzielnica żydowska
  • Alkazar, Medina Azahara i inne
  • Pałace i dziedzińce kwiatowe
  • Tapas, wina i nie tylko
  • Przez Kordobę na kołach
Liczba znalezionych atrakcji: 127
Sortuj według:
Strona 1 z 8

Często zadawane pytania dotyczące: Kordoba

Kordoba: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kordoba? Kliknij tutaj.

Kordoba: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 16 177 opinii

Moja żona i ja byliśmy bardzo zadowoleni z tej wspaniałej wycieczki. Faktycznie zapłaciliśmy za wejście do meczetu poprzedniego dnia, ale okazało się, że byliśmy przytłoczeni i chcieliśmy dowiedzieć się więcej o historii, budowie i historii budowania i zrozumienia zaangażowanych ludzi i kultur. Ta wycieczka była idealnym rozwiązaniem, cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na nią i gorąco polecamy. To jedyny sposób, aby zobaczyć budynek i naprawdę go zrozumieć

Absolutnie fantastyczne - zarówno Mezquita, jak i nasz przewodnik Juan. Opowiedział nam tak wiele ciekawych rzeczy, ożywił wszystko, sprawił, że wizyta była punktem kulminacyjnym naszych wakacji. Nasza grupa była mała i kameralna, mogliśmy zadawać pytania, a Juan zawsze miał odpowiedzi, które jeszcze bardziej otwierały fascynującą historię. Dziękuję Juan, jesteś przewodnikiem na najwyższym poziomie.

nasza przewodniczka, Olivia, była bardzo kompetentna i cierpliwie odpowiadała na nasze pytania. fajna wycieczka i pozycja obowiązkowa, jeśli chcesz poznać historię tego niesamowitego miejsca, zamiast po prostu przepływać bez celu. wyjazd na popołudniową wycieczkę jest lepszy z mniejszymi ludźmi pod koniec dnia i mniej chaotyczny z ludźmi i lepszy do robienia zdjęć.

To była nasza druga wizyta w Meczecie w Kordobie. Za pierwszym razem, 10 lat temu, zwiedzaliśmy sami, tym razem zdecydowaliśmy się na wizytę z przewodnikiem. Było bardzo ciekawie, przewodnik zwracał uwagę na miejsca i fakty, których opisu nie znajdziesz w przewodniku. Warto było odbyć tę "podróż" w czasie.