Atrakcje i wycieczki
Alicante

Słońce przez cały rok, przysmaki z owoców morza i ekscytujące życie nocne na Costa Blanca.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Alicante

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Alicante?

Na jakich wycieczkach w: Alicante obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Alicante: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Alicante? Kliknij tutaj.

Alicante: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 709 opinii

To była niesamowita wycieczka. Zrobiłem to z moimi nastoletnimi dziećmi i wybraliśmy e-rowery, wszyscy świetnie się bawiliśmy! Manu był DOSKONAŁYM przewodnikiem, naprawdę wciągającym i pouczającym. To była najlepsza rzecz, jaką zrobiliśmy podczas naszych wakacji. Gorąco polecam (a e-rowery to świetna zabawa dla łatwo znudzonych nastolatków!)

Bardzo miłe odkrycie tej ładnej wioski z wieloma interesującymi wyjaśnieniami i kilkoma niesamowitymi punktami widzenia! Mały spacer po czcionkach Algar jest idealny do ochłodzenia i odkrywania wspaniałych wodospadów! Alberto poświęcił czas, aby odpowiedzieć na nasze pytania i wskazać rzeczy, których nie można przegapić.

Mieliśmy fenomenalne doświadczenie. Nasz przewodnik zasłużył sobie na wysokie noty za umiejętności prowadzenia pojazdu, przyjacielską postawę, doskonałą nawigację i doskonałą znajomość regionu. Wspominając trasę, najwięcej mówimy o naszym przewodniku. Był zabawny, przystojny i prawdziwy klejnot człowieka.

Mogę wszystkim polecić tę wycieczkę, przewodnik był naprawdę miły i zabawny. Miał świetną wiedzę o wszystkim, a miejsca były przepiękne! Czasami myślę o zrobieniu tego jeszcze raz

Bardzo dobra wycieczka z bardzo miłym przewodnikiem. Wskazówka, gdy jesteś przy wodospadach, weź ze sobą klapki!