Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Benalmadena

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 54
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Często zadawane pytania dotyczące: Benalmadena

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Benalmadena?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Benalmadena

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Benalmadena to:

Malaga

Benalmadena: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Benalmadena? Kliknij tutaj.

Benalmadena: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 6597 opinii

Autobus był dobry. Podróż przebiegła gładko. Wskazówki (w języku angielskim) były jasne i zrozumiałe. Cena obejmowała tylko wycieczkę na Gibraltar iz powrotem. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych usług na wycieczkę (delfiny, jazda na górę,...) Na górę można wejść pieszo lub wjechać kolejką królika na własną rękę. Pojechaliśmy na górę kolejką kabinową, która odjeżdża z końca Main Street. Ryba z frytkami (mała) była dobra i wystarczająca na głównej ulicy.

Bardzo dobrze zorganizowane. Nasz przewodnik Gabriela miał wszystko pod kontrolą, a przede wszystkim przez cały czas udzielał nam bardzo przydatnych, interesujących i zabawnych informacji. Również lokalny przewodnik do skały był bardzo dobry, jego jazda wąskimi uliczkami była niesamowita. I było wystarczająco dużo czasu na smaczny lunch i zakupy. Mój mąż i ja byliśmy bardzo zadowoleni.

Wspaniała wizyta Ronda musi to zobaczyć i Sentenil Chciałbym mieć wolny czas od Rondy, ponieważ spędziłbym tam tydzień. Przewodnik Cathie, wspaniały.

Great way to see dolphins in nature and experience a bit of sea power. Our trip was planned for 2 hours but took 3h due to weather conditions

Bardzo ciekawe miejsca do zobaczenia. Przewodnik bardzo miły i komunikatywny. Polecam z całego serca.