Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Toledo

To hiszpańskie miasto jest architektonicznym tyglem łączącym wpływy chrześcijańskie, żydowskie i muzułmańskie.

Wycieczki dostępne w dniu

  • Miejsca kultu, zabytki i inne
  • Wycieczki całodniowe z Madrytu
  • Średniowieczne gry i tajemnice
Liczba znalezionych atrakcji: 67
Sortuj według:
Strona 1 z 5

Często zadawane pytania dotyczące: Toledo

Jakie są najlepsze atrakcje w: Toledo dla osób z dziećmi?

Toledo: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Toledo? Kliknij tutaj.

Toledo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 6065 opinii

Wycieczka była niesamowita. Angielski przewodnik Khan jest doskonały, najlepszy przewodnik, jaki kiedykolwiek miałem. Doskonały angielski, bardzo dobrze wyjaśniający szczegóły, a jego głos jest bardzo dobrze wyświetlany w autobusie lub na zewnątrz podczas trasy. Jest nie tylko kompetentny, ale także zabawny, dzięki czemu nasza trasa była bardzo pouczająca i zabawna. Gorąco polecam wycieczkę każdemu.

The tour was organized in a very professional way in a nice atmosphere - you can be sure that you’ll be very well taken care of. Alex, the guide, was very open, friendly and probably one of the nicest people ever. Overall an amazing experience that I’d recommend to everyone :)

Naprawdę dobrze zorganizowana wycieczka. Z pewnością trzeba by spędzić więcej godzin w każdym mieście, aby móc odkryć wszystkie jego piękności. Bardzo kompetentny przewodnik, który sprawił, że spacer był naprawdę przyjemny! Zalecana!

Dobrze zorganizowana wycieczka. oprowadzenia po miastach były w formie walking tour (uwaga: nie zwiedza się katedr w środku). transport w porządku, przewodnicy mili i uśmiechnięci. Fajna opcja na wypad z Madrytu.

great way to get to Toledo and hear the most important fact about history