Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Bilbao

W tym portowym mieście czeka na Ciebie piękne wybrzeże, górskie krajobrazy oraz baskijska kultura i kuchnia.

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 75
Sortuj według:
Strona 1 z 5

Często zadawane pytania dotyczące: Bilbao

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Bilbao?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Bilbao

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Bilbao to:

San Sebastián

Bilbao: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bilbao? Kliknij tutaj.

Bilbao: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1604 opinii

Dobry plan! Oko! miejsce zbiórki NIE DOBRZE WSKAZANE ANI WYJAŚNIONE w aplikacji Polecam: 1- wejdź do muzeum i z kodem rezerwacji dadzą ci bilety 2- zejdź do muzeum i poświęć trochę czasu na oglądanie tego, co tam jest pokazane, 15-20 minut spokojnie (możesz też wrócić po zakończeniu wycieczki z przewodnikiem, jeśli coś zostawiłeś). I czekaj na przewodnika, gdy dotrzesz do końca muzeum 3- w czasie wizyty przewodnik przechodzi przez muzeum, aby zebrać grupę osób, które zamierzają z nim odwiedzić w ostatniej sali. I zaczyna się wizyta.

Wspaniała wycieczka, idealna jako wprowadzenie do tego, co ma do zaoferowania Kraj Basków. Nasz przewodnik Stefane (mam nadzieję, że dobrze się pisowni) był po prostu niesamowity, jego dogłębna znajomość historii i geografii / geologii tego obszaru była fantastyczna. Opowiadał swoje historie z dowcipem i humorem i sprawiał, że chcieliśmy dowiedzieć się więcej. Na pewno wrócę do tej najpiękniejszej części Hiszpanii, aby dowiedzieć się więcej.

Podczas jednodniowej wycieczki do Bilbao zakończyliśmy popołudnie wizytą na stadionie San Mames. Dzieci i mój partner uwielbiali to, zastanawiając się, co będziemy robić! Współczujący przewodnik, który rozmawiał z nami po francusku. Zrobić to nawet bez bycia fanem piłki nożnej.

Wieś zrobiła na nas wrażenie. Ostatnią wizytę wybraliśmy o 17:45 i robiło się już ciemno, więc zraszacze i „gadżety”, które mieli do ochrony pola, dawały światło, które je oświetlało i było świetnie. Wizyta była trochę szybka, chcielibyśmy cieszyć się nią spokojniej.

Idealna wycieczka, aby uzyskać wrażenie Kraju Basków.

Uważny przewodnik, dobrze zorganizowany, biorąc pod uwagę krótki czas. Dobre wskazówki kulinarne bez zobowiązań. Wycieczka spełniła wszystkie moje oczekiwania.