Dodaj daty

Lotnisko Barcelona-El Prat

Lotnisko Barcelona-El Prat

Lotnisko Barcelona-El Prat – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Barcelona: Karta podróżna transportu publicznego Hola Barcelona

1. Barcelona: Karta podróżna transportu publicznego Hola Barcelona

Dzięki biletowi na transport publiczny, który oferuje nieograniczone przejazdy przez co najmniej 2 dni, będziesz mógł poruszać się po Barcelonie i okolicach, oszczędzając czas i pieniądze. Odkrywaj Barcelonę w wolnym czasie, podróżując metrem, autobusami i tramwajami tyle razy, ile chcesz. Przed rozpoczęciem przygody udaj się do Punktu Informacji Turystycznej i wymień swój voucher. Zwiedzaj zabytki i zabytki miasta we własnym tempie dzięki karnetowi uprawniającemu do nieograniczonej liczby przejazdów metrem i autobusami obsługiwanymi przez Transports Metropolitans de Barcelona (TMB), pociągami obsługiwanymi przez sieć miejską Generalitat oraz tramwajem i podmiejską koleją Renfe pociągi. W cenę wliczona jest przepustka umożliwiająca połączenie z linią lotniska w Barcelonie. Twój bilet na transport publiczny jest ważny przez 48, 72, 96 lub 120 kolejnych godzin od daty ważności (w zależności od wybranej opcji).

Barcelona: Wspólny transfer w jedną stronę na lotnisko/z lotniska i do miasta

2. Barcelona: Wspólny transfer w jedną stronę na lotnisko/z lotniska i do miasta

Barcelona Aerobus zapewnia doskonałe połączenia transportowe między lotniskiem Barcelona El Prat a placem Katalońskim w Barcelonie. Przejazdy odbywają się nowoczesnymi autobusami z bezpłatnym WiFi, systemem multimedialnym i klimatyzacją na pokładzie. Nie zaprzątaj sobie głowy przesiadkami w transporcie miejskim przed lub po długiej podróży. Zamiast tego usiądź wygodnie, odpręż się i podziwiaj widoki na Barcelonę z autobusu z dodatkową przestrzenią na nogi i źródłem zasilania przy każdym fotelu. Wszystkie autobusy są przystosowane do przewozu wózków inwalidzkich, rowerów i bagażu wielkogabarytowego. Wsiądź na pokład nowoczesnego autobusu, zapominając o wszelkich zmartwieniach. Dojedź punktualnie do swego miejsca docelowego – portu lotniczego lub centrum miasta. Ponadto do autobusu możesz zabrać zwierzęta, o ile znajdują się one w odpowiednich rozmiarów pudełkach lub klatkach i nie zakłócają spokoju pozostałych pasażerów. Osoby niewidzące i niesłyszące mogą podróżować w towarzystwie psów przewodników.

Barcelona: Prywatny transfer z lotniska El Prat (BCN).

3. Barcelona: Prywatny transfer z lotniska El Prat (BCN).

Zaoszczędź na czasie i kłopotach dzięki prywatnemu transferowi między Barceloną a lotniskiem El Prat (BCN) w wygodnym, nowoczesnym pojeździe. Czy to w interesach, czy dla przyjemności, zyskaj więcej czasu dla siebie dzięki wcześniej zarezerwowanemu odbiorowi. Wygodny i bezpieczny, możesz zorganizować odbiór z dowolnego adresu w Barcelonie lub dowolnego terminalu na lotnisku El Prat. Twój kierowca pomoże Ci z bagażem do pojazdu i przywita gości z lotniska szyldem powitalnym specjalnie dla Ciebie. Zrelaksuj się, wiedząc, że Twój harmonogram pozostanie nienaruszony, a kierowcy śledzą loty w celu odbioru z lotniska, aby zapewnić punktualną usługę bez względu na to, czy loty są wczesne, późne czy punktualne. Pamiętaj, aby podać numer lotu w momencie rezerwacji. Jedyne, co pozostaje do zrobienia, to usiąść wygodnie, zrelaksować się i cieszyć się widokami, jakie Barcelona ma do zaoferowania w drodze do następnego celu.

Barcelona: Prywatny transfer z/na lotnisko El Prat

4. Barcelona: Prywatny transfer z/na lotnisko El Prat

Zapomnij o długich kolejkach taksówek po przylocie na lotnisko Barcelona-El Prat dzięki ekskluzywnemu prywatnemu transferowi, który będzie na Ciebie czekał. Usiądź wygodnie w nowym sedanie lub wygodnym 7-osobowym minivanie i pozwól profesjonalnemu kierowcy zawieźć Cię na miejsce, podczas gdy Ty będziesz podziwiać krajobrazy. Dostępne są również pojazdy przystosowane do przewozu wózków inwalidzkich. Jeśli Twój lot przyleci wcześniej lub później, operator dostosuje odbiór do nowego czasu przylotu. Po wylądowaniu będziesz mieć godzinę na spotkanie z kierowcą w strefie przylotów. Będzie on miał plakat z Twoim imieniem i nazwiskiem, abyś mógł go łatwo zlokalizować. Otrzymasz kupon potwierdzający z aktywnym numerem telefonu pomocy przez całą dobę w przypadku jakichkolwiek problemów. Transfery są również dostępne w przypadku lotów odlotowych z odbiorem z holu Twojego hotelu lub kwatery prywatnej.

Barcelona: 1-5-dniowa karta miejska z opcjonalnym transportem publicznym

5. Barcelona: 1-5-dniowa karta miejska z opcjonalnym transportem publicznym

Zwiedzaj Barcelonę bez kłopotów dzięki Barcelona City Pass. Ta przepustka all-inclusive pozwoli Ci odwiedzić ponad 25 atrakcji, w tym Crypta Gaudi, Casa Vicens, Casa Batllò, Casa Mila, barcelońskie muzeum figur woskowych i cieszyć się przejażdżką kolejką linową Montjuic. Skorzystaj z bezpłatnego rejsu po porcie, aby odkryć Barcelonę od strony wody i zobaczyć zabytki Barcelony dzięki przejażdżce autobusem hop on hop. Pozbądź się stresu związanego z planowaniem podróży do Barcelony i poznaj bogatą historię, kulturę i tętniącą życiem atmosferę miasta dzięki muzeom, wycieczkom i gastronomii. Zwiedzaj miasto we własnym tempie i poświęć na to 5 dni. Karnet obejmuje bezpłatny wstęp do najważniejszych zabytków, wycieczki z przewodnikiem, a wieczorem skorzystaj z okazji, aby dołączyć do katamaranu o zachodzie słońca, pieszej wycieczki Tapas lub lekcji gotowania Paelli. Dzięki City Pass możesz w pełni doświadczyć Barcelony i zaoszczędzić ponad 60% w porównaniu do pojedynczych rezerwacji. Zarezerwuj karnet na 1 do 5 dni i opcjonalnie bilet na transport publiczny, w tym na lotnisko. Następujące atrakcje są wliczone w cenę: Muzea i galerie: Casa Vicens Muzeum Magicznego Świata Zabawy Muzeum Moco Muzeum figur woskowych w Barcelonie Punkty orientacyjne i pomniki: Casa Milà - La Pedrera Casa Batlló Casa Amatller Cripta Gaudi Castell del Fels Zajęcia i atrakcje rekreacyjne: Odkryj magię Poble Espanyol: Hiszpańska wioska w sercu Barcelony Teleferic de Montjuic Mirador Torre Glòries Mirador de Colom Akwarium w Barcelonie Lekcja gotowania paelli Hop On Hop Off & Boat Experience: 24-godzinny bilet autobusowy Hop On Hop Off Oryginalna wycieczka łodzią po porcie Wycieczka katamaranem o zachodzie słońca Wycieczka z przewodnikiem: Wycieczka piesza z tapas Gotyckie Stare Miasto w Barcelonie (po angielsku) Odkryj fascynujące Barri Gòtic (od kwietnia do listopada w języku niemieckim) Wycieczka piesza z Muzeum Picassa Wycieczka z przewodnikiem krimi: "Morderstwo przy katedrze" Półdniowa wycieczka do Montserrat Transport publiczny: Zarezerwuj opcjonalny transport publiczny w Barcelonie, w tym z / na lotnisko "El Prat" Zaoszczędź do 10% u partnera rabatowego: Jedz z

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

6. eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

Niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem zwiedzającym Wielką Brytanię, czy wyruszasz na europejską przygodę z wieloma krajami, karta eSIM zapewnia stałą łączność. Ciesz się natychmiastową dostawą mobilną i opcjami zasięgu od 1 do 30 dni z 500 MB do 10 GB. Ta karta eSIM jest idealna dla nowoczesnych podróżników korzystających z urządzeń takich jak iPhone lub inne smartfony obsługujące funkcję eSIM. Ciesz się wygodą przedpłaconego zasięgu we wszystkich głównych europejskich miejscach docelowych z nieprzerwaną łącznością i bez niespodzianek. Ta karta eSIM obejmuje następujące lokalizacje: Austria (Österreich) Belgia (Belgien) Bułgaria (Bulgarien) Cypr (Zypern) Chorwacja (Kroatien) Dania (Dänemark) Estonia (Estland) Finlandia (Finnland) Francja (Frankreich) Niemcy (Deutschland) Grecja (Griechenland) Węgry (Ungarn) Irlandia (Irland) Islandia (Island) Włochy (Italien) Łotwa (Lettland) Litwa (Litauen) Luksemburg (Luxemburg) Malta Norwegia (Norwegen) Holandia (Niederlande) Polska (Polen) Portugalia Słowacja (Slowakei) Słowenia (Slowenien) Hiszpania (Spanien) Zjednoczone Królestwo (Vereinigtes Königreich) Republika Czeska (Tschechische Republik) Rumunia (Rumänien) Szwecja (Schweden) Szwajcaria (Schweiz) Ukraina

Europa: eSIM z nielimitowanymi danymi

7. Europa: eSIM z nielimitowanymi danymi

Pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi podczas podróży po Europie dzięki nieograniczonej karcie eSIM do transmisji danych w ConnectPhone. Surfuj po Internecie na swoim smartfonie, niezależnie od tego, czy jesteś w Paryżu, Amsterdamie, Barcelonie czy gdziekolwiek indziej w Europie. Wybierz różne opcje ważności dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz 3, 7, 15 lub 30-dniowy plan nieograniczonej transmisji danych, a następnie kup i pobierz kartę eSIM. Aktywuj go natychmiast po przybyciu do Europy. Jeśli masz jakiekolwiek trudności, uzyskaj dostęp do pomocy technicznej klienta. Korzystaj z szybkiej transmisji danych, aby aktualizować media społecznościowe, wykonywać rozmowy wideo i nie tylko.

Barcelona: Hiszpania lub Europa – plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

8. Barcelona: Hiszpania lub Europa – plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

Ciesz się wygodą karty eSIM z szybką mobilną siecią danych, aby pozostać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi podczas podróży do Hiszpanii lub Europy. Zeskanuj kod QR, aby połączyć się z Internetem bez konieczności kupowania kolejnej fizycznej karty SIM. Skorzystaj z obsługi klienta i wyboru planów transmisji danych. Sprawdź, czy Twoje urządzenie jest kompatybilne z eSIM i czy nie ma blokady operatora. Następnie kup eSIM i otrzymaj kod QR. Połącz się z Internetem za pomocą Wi-Fi, a następnie zeskanuj kod, aby zainstalować eSIM. Zacznij od razu z niego korzystać, aby korzystać z Internetu na swoim smartfonie lub tablecie. Jeśli chcesz, udostępnij kod QR za pośrednictwem AirDrop lub zeskanuj go na inne urządzenie. Wybierz plan transmisji danych dla 42 krajów, jeśli podróżujesz po Europie, lub wybierz plan do użytku tylko we Włoszech lub Hiszpanii. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, zapoznaj się z sekcją rozwiązywania problemów. Kup inny plan, aby w razie potrzeby doładować. Te 42 kraje to Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Polska, Portugalia , Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania, Wyspy Alandzkie, Wyspa Man, Jersey, Federacja Rosyjska, Guernsey, Liechtenstein, Macedonia, Norwegia, Serbia, Gibraltar, Turcja.

Barcelona: Wynajem kieszonkowego Wi-Fi z dostawą do hotelu

9. Barcelona: Wynajem kieszonkowego Wi-Fi z dostawą do hotelu

Ciesz się wygodą jednostki Wi-Fi z twardym etui, kablem do ładowania i ładowarką ścienną dostarczoną do hotelu. TravelWifi to kieszonkowe urządzenie, które zapewnia bezprzewodowy dostęp do Internetu w każdym miejscu w Hiszpanii. Jest jak każdy inny hotspot Wi-Fi, ale mieści się w Twojej kieszeni. Pozostań w kontakcie i korzystaj z 10 GB dziennie podczas podróży, nie martwiąc się o nieoczekiwane opłaty za transmisję danych i nieprzyjemne niespodzianki związane z roamingiem. TravelWifi tworzy wokół Ciebie hotspot Wifi, który może połączyć do 5 osób/urządzeń jednocześnie - idealny do dzielenia się z przyjaciółmi i rodziną! Pamiętaj, że musisz podać informacje o hotelu, nazwę rezerwacji i datę zameldowania w celu dostarczenia TravelWifi (jeśli różnią się od danych podanych w rezerwacji). Ważna informacja: Dostawy w weekendy są obecnie niedostępne; zaplanuj odpowiednio odbiór w dni powszednie.

Barcelona (BCN) Lotnisko z / do Cruise Port Prywatny transfer

10. Barcelona (BCN) Lotnisko z / do Cruise Port Prywatny transfer

Pozbądź się stresu związanego z rozpoczęciem lub zakończeniem rejsu do Barcelony i zarezerwuj z wyprzedzeniem prywatny transfer z terminalu wycieczkowego w porcie w Barcelonie na lotnisko w Barcelonie lub z lotniska w Barcelonie do portu w Barcelonie. Po przybyciu statku kierowca będzie czekał gotowy, aby odprowadzić Cię do pojazdu i zawieźć do miejsca docelowego. Dostępna 24 godziny na dobę usługa obejmuje również foteliki dziecięce i foteliki podwyższające bez dodatkowych opłat w razie potrzeby. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podróżując pojazdem klasy wyższej. Dotrzyj do miejsca docelowego jak VIP. Wszystko, co musisz zdecydować, to o której godzinie chcesz odebrać.

Liczba znalezionych atrakcji: 65
Sortuj wg::

Lotnisko Barcelona-El Prat: najlepsze atrakcje w pobliżu

Lotnisko Barcelona-El Prat: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Barcelona-El Prat? Kliknij tutaj.

Lotnisko Barcelona-El Prat: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 12 430 opinii

Pyszne. Barcelona miło mnie zaskoczyła! Jednak stacje turystyczne są trudne do znalezienia, a my nie znaleźliśmy ich w T1 na lotnisku, więc najpierw musieliśmy kupić osobne bilety, aby dostać się do hotelu. Później odnaleziony w mieście i dobrze wykorzystany. Wskazówka: upewnij się, że karta nie marszczy się na czarnej linii. Potem możesz to wyrzucić!

Zdecydowanie polecam, ponieważ po Barcelonie łatwo jest poruszać się komunikacją miejską. Jednak zajęło mi dużo czasu, aby dowiedzieć się, gdzie można wymienić bon. W końcu było łatwo i dowiedziałem się pytając, ale można było to lepiej opisać

Karta transportu publicznego Hola Barcelona, to zdecydowanie jedna z najlepszych inwestycji na kilkudniowy wypad do Barcelony, bardzo ułatwia podróżowanie z i do lotniska i po samym mieście.

To było świetne, bardzo przydatne i łatwe w użyciu. Umożliwia nam wygodne podróżowanie po całym mieście!

Bardzo praktyczny na spacery po Barcelonie, w tym metro na lotnisku