Lotnisko Barcelona-El Prat

Zarezerwowano ponad 300 razy w ubiegłym tygodniu

Lotnisko Barcelona-El Prat

Lotnisko Barcelona-El Prat – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Barcelona: Karta podróżna transportu publicznego Hola Barcelona

Barcelona: Karta podróżna transportu publicznego Hola Barcelona

Dzięki biletowi na transport publiczny, który oferuje nieograniczone przejazdy przez co najmniej 2 dni, będziesz mógł poruszać się po Barcelonie i okolicach, oszczędzając czas i pieniądze. Odkrywaj Barcelonę w wolnym czasie, podróżując metrem, autobusami i tramwajami tyle razy, ile chcesz. Przed rozpoczęciem przygody udaj się do Punktu Informacji Turystycznej i wymień swój voucher. Zwiedzaj zabytki i zabytki miasta we własnym tempie dzięki karnetowi uprawniającemu do nieograniczonej liczby przejazdów metrem i autobusami obsługiwanymi przez Transports Metropolitans de Barcelona (TMB), pociągami obsługiwanymi przez sieć miejską Generalitat oraz tramwajem i podmiejską koleją Renfe pociągi. W cenę wliczona jest przepustka umożliwiająca połączenie z linią lotniska w Barcelonie. Twój bilet na transport publiczny jest ważny przez 48, 72, 96 lub 120 kolejnych godzin od daty ważności (w zależności od wybranej opcji).

Barcelona: Wspólny transfer w jedną stronę na lotnisko/z lotniska i do miasta

Barcelona: Wspólny transfer w jedną stronę na lotnisko/z lotniska i do miasta

Barcelona Aerobus zapewnia doskonałe połączenia transportowe między lotniskiem Barcelona El Prat a placem Katalońskim w Barcelonie. Przejazdy odbywają się nowoczesnymi autobusami z bezpłatnym WiFi, systemem multimedialnym i klimatyzacją na pokładzie. Nie zaprzątaj sobie głowy przesiadkami w transporcie miejskim przed lub po długiej podróży. Zamiast tego usiądź wygodnie, odpręż się i podziwiaj widoki na Barcelonę z autobusu z dodatkową przestrzenią na nogi i źródłem zasilania przy każdym fotelu. Wszystkie autobusy są przystosowane do przewozu wózków inwalidzkich, rowerów i bagażu wielkogabarytowego. Wsiądź na pokład nowoczesnego autobusu, zapominając o wszelkich zmartwieniach. Dojedź punktualnie do swego miejsca docelowego – portu lotniczego lub centrum miasta. Ponadto do autobusu możesz zabrać zwierzęta, o ile znajdują się one w odpowiednich rozmiarów pudełkach lub klatkach i nie zakłócają spokoju pozostałych pasażerów. Osoby niewidzące i niesłyszące mogą podróżować w towarzystwie psów przewodników.

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

Niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem zwiedzającym Wielką Brytanię, czy wyruszasz na europejską przygodę z wieloma krajami, karta eSIM zapewnia stałą łączność. Ciesz się natychmiastową dostawą mobilną i opcjami zasięgu od 1 do 30 dni z 500 MB do 10 GB. Ta karta eSIM jest idealna dla nowoczesnych podróżników korzystających z urządzeń takich jak iPhone lub inne smartfony obsługujące funkcję eSIM. Ciesz się wygodą przedpłaconego zasięgu we wszystkich głównych europejskich miejscach docelowych z nieprzerwaną łącznością i bez niespodzianek. Ta karta eSIM obejmuje następujące lokalizacje: Austria (Österreich) Belgia (Belgien) Bułgaria (Bulgarien) Cypr (Zypern) Chorwacja (Kroatien) Dania (Dänemark) Estonia (Estland) Finlandia (Finnland) Francja (Frankreich) Niemcy (Deutschland) Grecja (Griechenland) Węgry (Ungarn) Irlandia (Irland) Islandia (Island) Włochy (Italien) Łotwa (Lettland) Litwa (Litauen) Luksemburg (Luxemburg) Malta Norwegia (Norwegen) Holandia (Niederlande) Polska (Polen) Portugalia Słowacja (Slowakei) Słowenia (Slowenien) Hiszpania (Spanien) Zjednoczone Królestwo (Vereinigtes Königreich) Republika Czeska (Tschechische Republik) Rumunia (Rumänien) Szwecja (Schweden) Szwajcaria (Schweiz) Ukraina

Barcelona: Prywatny transfer z/na lotnisko El Prat

Barcelona: Prywatny transfer z/na lotnisko El Prat

Zapomnij o długich kolejkach taksówek po przylocie na lotnisko Barcelona-El Prat dzięki ekskluzywnemu prywatnemu transferowi, który będzie na Ciebie czekał. Usiądź wygodnie w nowym sedanie lub wygodnym 7-osobowym minivanie i pozwól profesjonalnemu kierowcy zawieźć Cię na miejsce, podczas gdy Ty będziesz podziwiać krajobrazy. Dostępne są również pojazdy przystosowane do przewozu wózków inwalidzkich. Jeśli Twój lot przyleci wcześniej lub później, operator dostosuje odbiór do nowego czasu przylotu. Po wylądowaniu będziesz mieć godzinę na spotkanie z kierowcą w strefie przylotów. Będzie on miał plakat z Twoim imieniem i nazwiskiem, abyś mógł go łatwo zlokalizować. Otrzymasz kupon potwierdzający z aktywnym numerem telefonu pomocy przez całą dobę w przypadku jakichkolwiek problemów. Transfery są również dostępne w przypadku lotów odlotowych z odbiorem z holu Twojego hotelu lub kwatery prywatnej.

Barcelona: Prywatny transfer z lotniska El Prat (BCN).

Barcelona: Prywatny transfer z lotniska El Prat (BCN).

Zaoszczędź na czasie i kłopotach dzięki prywatnemu transferowi między Barceloną a lotniskiem El Prat (BCN) w wygodnym, nowoczesnym pojeździe. Czy to w interesach, czy dla przyjemności, zyskaj więcej czasu dla siebie dzięki wcześniej zarezerwowanemu odbiorowi. Wygodny i bezpieczny, możesz zorganizować odbiór z dowolnego adresu w Barcelonie lub dowolnego terminalu na lotnisku El Prat. Twój kierowca pomoże Ci z bagażem do pojazdu i przywita gości z lotniska szyldem powitalnym specjalnie dla Ciebie. Zrelaksuj się, wiedząc, że Twój harmonogram pozostanie nienaruszony, a kierowcy śledzą loty w celu odbioru z lotniska, aby zapewnić punktualną usługę bez względu na to, czy loty są wczesne, późne czy punktualne. Pamiętaj, aby podać numer lotu w momencie rezerwacji. Jedyne, co pozostaje do zrobienia, to usiąść wygodnie, zrelaksować się i cieszyć się widokami, jakie Barcelona ma do zaoferowania w drodze do następnego celu.

eSIM dla Europy - Plany taryfowe

eSIM dla Europy - Plany taryfowe

Godziny pracy (w oparciu o strefę czasową UTC+2 i z zastrzeżeniem oszczędności światła dziennego): Dni powszednie od 8:00 do 14:00 Weekendy od 8:00 do 16:00 DOSTAWA E-MAILEM - GOTOWY DO PODŁĄCZENIA - PRZEDPŁACONY - BEZ UMOWY -Jednorazowy pakiet przedpłacony. Bez automatycznego odnawiania, bez umów. -Pełna prędkość transmisji danych - bez dziennych limitów, bez dławienia. -Obsługiwany jest mobilny hotspot. -Ważność produktu i jego usług rozpocznie się tego samego dnia, w którym dokonasz rezerwacji. -Nasza usługa jest dostarczana z bezpośrednim rozliczeniem - to, co widzisz, jest tym, co otrzymujesz. Bez ukrytych opłat i dodatkowych kosztów. -Możliwość korzystania tylko z urządzeń kompatybilnych z eSIM, które nie są zablokowane przez operatora / dostawcę sieci (bez ograniczeń SIM). W przypadku urządzeń iPhone możesz to sprawdzić, przechodząc do Ustawienia-> sekcja Ogólne-> dotknij "Informacje", przeczytaj obok "Blokada SIM", "Blokada operatora" lub "Blokada dostawcy sieci". W przypadku urządzeń z systemem Android (na przykład Samsung) możesz to sprawdzić, przechodząc do Ustawienia->Połączenia->Sieci komórkowe->Operatorzy sieci->Wyłącz "Wybierz automatycznie", poczekaj chwilę. Jeśli zobaczysz listę wielu różnych dostępnych sieci, oznacza to, że telefon jest odblokowany, w przeciwnym razie jest zablokowany i niekompatybilny. -Prędkość Internetu zależy od zakupionej oferty produktu eSIM, zasięgu sieci w kraju/regionie, w którym się znajdujesz, specyfikacji i ustawień urządzenia. Zwykle, gdy prędkość 5G nie jest dostępna, karta eSIM zapewni połączenie z siecią 4G LTE. Nasza obsługa klienta działa głównie za pośrednictwem aplikacji Whatsapp i e-maili. Nasz zespół jest gotowy do pomocy w przypadku jakichkolwiek pytań lub trudności technicznych, które możesz napotkać podczas podróży. Nie wahaj się z nami skontaktować. Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Lotnisko w Barcelonie: Transfer autobusem z/do Salou

Lotnisko w Barcelonie: Transfer autobusem z/do Salou

BusPlana zapewnia doskonałe połączenia transportowe do iz lotniska El Prat w Barcelonie Przyloty T1 do Salou Boulevard Jaime I. Jeśli w końcu wrócisz do pierwotnego miejsca docelowego, możesz kupić bilet w obie strony, oszczędzając pieniądze i czas. Unikaj kłopotów związanych z poruszaniem się po systemie transportu publicznego przed lub po długiej podróży, zamiast tego zrelaksuj się i podziwiaj widoki Barcelony w zaciszu swojego miejsca. Wszystkie nasze autobusy są przystosowane dla wózków inwalidzkich. Prosimy pamiętać, że osoby o ograniczonej sprawności ruchowej muszą skontaktować się z nami co najmniej 24 godziny, aby zamówić usługę, ponieważ ze względu na problemy z przepustowością musimy ją zaplanować. Zrób zdjęcia i powiedz nam wymiary, których potrzebujesz. Wsiądź do nowoczesnego autobusu, aby zapomnieć o troskach i dotrzeć na czas do miejsca docelowego na lotnisku lub w mieście. Pozostań w kontakcie ze znajomymi dzięki darmowemu Wi-Fi.

Barcelona: karnet na ponad 40 atrakcji z opcją transportu publicznego

Barcelona: karnet na ponad 40 atrakcji z opcją transportu publicznego

Zwiedzaj Barcelonę bez przeszkód dzięki karnetowi miejskiemu Barcelona City Pass. Ta przepustka all-inclusive pozwoli Ci odwiedzić ponad 30 atrakcji, w tym Crypta Gaudi, Casa Vicens, Casa Batllò, Casa Mila, muzeum FC Barcelona, browar Estrella Damm i cieszyć się przejażdżką kolejką linową Montjuic. Skorzystaj z bezpłatnego rejsu po porcie, aby odkryć Barcelonę od strony wody i zobaczyć zabytki Barcelony dzięki przejażdżce autobusem hop on hop. Pozbądź się stresu związanego z planowaniem podróży do Barcelony i poznaj bogatą historię, kulturę i tętniącą życiem atmosferę miasta dzięki muzeom, wycieczkom i gastronomii. Zwiedzaj miasto we własnym tempie i poświęć na to 5 dni. Karnet obejmuje darmowy wstęp do najważniejszych zabytków, wycieczki z przewodnikiem, a wieczorem skorzystaj z szansy dołączenia do katamaranu Sunset, spaceru z przewodnikiem Tapas lub lekcji gotowania Paelli. Dzięki karnetowi miejskiemu możesz w pełni doświadczyć Barcelony i zaoszczędzić ponad 60% w porównaniu do pojedynczych rezerwacji. Zarezerwuj bilet na 1 do 5 dni i opcjonalnie bilet na transport publiczny, w tym na lotnisko. Następujące atrakcje są wliczone w cenę: Muzea i galerie: Casa Vicens Muzeum Magicznego Świata Zabawy Muzeum Moco Muzeum Figur Woskowych w Barcelonie Muzeum Sztuki Współczesnej Muzeum Historyczne Katalonii Muzeum Marihuany Punkty orientacyjne i pomniki: Casa Milà - La Pedrera Casa Batlló Casa Amatller Cripta Gaudi Castell del Fels Aktywności i rozrywka Atrakcje: Poble Espanyol: Hiszpańska wioska w sercu Barcelony Teleferic de Montjuic Mirador Torre Glòries Mirador de Colom Akwarium w Barcelonie FC Barcelona Immersive Tour Browar piwny Estrella Damm El Prat Estrella Damm Antigua Fabrica Doświadczenie Gaudiego Hop On Hop Off & Boat Experience: 24-godzinny bilet na autobus hop-on hop-off Oryginalny rejs wycieczkowy łodzią po porcie Wycieczka katamaranem o zachodzie słońca Wycieczka z przewodnikiem: Lekcja gotowania paelli Wycieczka piesza Tapas Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Barcelonie Gotyckie Stare Miasto w Barcelonie (po angielsku) Odkryj fascynującą Barri Gòtic (od kwietnia do listopada w języku niemieckim) Wycieczka piesza z Muzeum Picassa Wycieczka z przewodnikiem krimi: "Morderstwo przy katedrze" Poranna wycieczka do Montserrat Transport publiczny: Zarezerwuj opcjonalny transport publiczny w Barcelonie, w tym z / na lotnisko "El Prat" Partner rabatowy: 10% Jedz z Wioska handlowa La Roca Express Wycieczka 1-dniowa Figurees i Girona z krainy Dali Wycieczka z przewodnikiem Montserrat Easy Tour Wycieczka z przewodnikiem Montserrat Premium Tour Przejedź się luksusowymi samochodami

Lotnisko w Barcelonie: Transfer premium do hotelu w Barcelonie

Lotnisko w Barcelonie: Transfer premium do hotelu w Barcelonie

Będziemy śledzić Twój lot od samego początku, aby upewnić się, jaki jest Twój czas lądowania. Kierowca ze znakiem odbioru będzie czekał na Ciebie w hali przylotów na lotnisku. Pomoc z Twoim bagażem jest wliczona w cenę. Komfortowy samochód klasy premium zawiezie Cię do miejsca docelowego. Przedstawimy Ci miasto z najlepszymi miejscami i odrobiną historii, a także podamy dobre sugestie dotyczące restauracji i wskazówki, jak cieszyć się pobytem w Barcelonie. Przejażdżka z nami to piękne doświadczenie i to właśnie nas wyróżnia. UWAGA: Daj nam znać w opisie lub e-mailem te szczegóły: -Data podróży ( data Twojego przyjazdu do Barcelony ) -numer lotu -Miejsce docelowe transportu powrotnego do hotelu (nazwa hotelu, adres Airbnb, Cruise Termina lub inne) Czas oczekiwania wynosi do 1 godziny po wylądowaniu. Po upływie 1 godziny zostanie naliczona opłata w wysokości 25 euro.

Barcelona (BCN) Lotnisko z / do Cruise Port Prywatny transfer

Barcelona (BCN) Lotnisko z / do Cruise Port Prywatny transfer

Pozbądź się stresu związanego z rozpoczęciem lub zakończeniem rejsu do Barcelony i zarezerwuj z wyprzedzeniem prywatny transfer z terminalu wycieczkowego w porcie w Barcelonie na lotnisko w Barcelonie lub z lotniska w Barcelonie do portu w Barcelonie. Po przybyciu statku kierowca będzie czekał gotowy, aby odprowadzić Cię do pojazdu i zawieźć do miejsca docelowego. Dostępna 24 godziny na dobę usługa obejmuje również foteliki dziecięce i foteliki podwyższające bez dodatkowych opłat w razie potrzeby. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podróżując pojazdem klasy wyższej. Dotrzyj do miejsca docelowego jak VIP. Wszystko, co musisz zdecydować, to o której godzinie chcesz odebrać.

Liczba znalezionych atrakcji: 67
Sortuj wg::

Lotnisko Barcelona-El Prat: najlepsze atrakcje w pobliżu

Lotnisko Barcelona-El Prat – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Barcelona: Karta podróżna transportu publicznego Hola Barcelona

Barcelona: Karta podróżna transportu publicznego Hola Barcelona

Dzięki biletowi na transport publiczny, który oferuje nieograniczone przejazdy przez co najmniej 2 dni, będziesz mógł poruszać się po Barcelonie i okolicach, oszczędzając czas i pieniądze. Odkrywaj Barcelonę w wolnym czasie, podróżując metrem, autobusami i tramwajami tyle razy, ile chcesz. Przed rozpoczęciem przygody udaj się do Punktu Informacji Turystycznej i wymień swój voucher. Zwiedzaj zabytki i zabytki miasta we własnym tempie dzięki karnetowi uprawniającemu do nieograniczonej liczby przejazdów metrem i autobusami obsługiwanymi przez Transports Metropolitans de Barcelona (TMB), pociągami obsługiwanymi przez sieć miejską Generalitat oraz tramwajem i podmiejską koleją Renfe pociągi. W cenę wliczona jest przepustka umożliwiająca połączenie z linią lotniska w Barcelonie. Twój bilet na transport publiczny jest ważny przez 48, 72, 96 lub 120 kolejnych godzin od daty ważności (w zależności od wybranej opcji).

Barcelona: Wspólny transfer w jedną stronę na lotnisko/z lotniska i do miasta

Barcelona: Wspólny transfer w jedną stronę na lotnisko/z lotniska i do miasta

Barcelona Aerobus zapewnia doskonałe połączenia transportowe między lotniskiem Barcelona El Prat a placem Katalońskim w Barcelonie. Przejazdy odbywają się nowoczesnymi autobusami z bezpłatnym WiFi, systemem multimedialnym i klimatyzacją na pokładzie. Nie zaprzątaj sobie głowy przesiadkami w transporcie miejskim przed lub po długiej podróży. Zamiast tego usiądź wygodnie, odpręż się i podziwiaj widoki na Barcelonę z autobusu z dodatkową przestrzenią na nogi i źródłem zasilania przy każdym fotelu. Wszystkie autobusy są przystosowane do przewozu wózków inwalidzkich, rowerów i bagażu wielkogabarytowego. Wsiądź na pokład nowoczesnego autobusu, zapominając o wszelkich zmartwieniach. Dojedź punktualnie do swego miejsca docelowego – portu lotniczego lub centrum miasta. Ponadto do autobusu możesz zabrać zwierzęta, o ile znajdują się one w odpowiednich rozmiarów pudełkach lub klatkach i nie zakłócają spokoju pozostałych pasażerów. Osoby niewidzące i niesłyszące mogą podróżować w towarzystwie psów przewodników.

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

Niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem zwiedzającym Wielką Brytanię, czy wyruszasz na europejską przygodę z wieloma krajami, karta eSIM zapewnia stałą łączność. Ciesz się natychmiastową dostawą mobilną i opcjami zasięgu od 1 do 30 dni z 500 MB do 10 GB. Ta karta eSIM jest idealna dla nowoczesnych podróżników korzystających z urządzeń takich jak iPhone lub inne smartfony obsługujące funkcję eSIM. Ciesz się wygodą przedpłaconego zasięgu we wszystkich głównych europejskich miejscach docelowych z nieprzerwaną łącznością i bez niespodzianek. Ta karta eSIM obejmuje następujące lokalizacje: Austria (Österreich) Belgia (Belgien) Bułgaria (Bulgarien) Cypr (Zypern) Chorwacja (Kroatien) Dania (Dänemark) Estonia (Estland) Finlandia (Finnland) Francja (Frankreich) Niemcy (Deutschland) Grecja (Griechenland) Węgry (Ungarn) Irlandia (Irland) Islandia (Island) Włochy (Italien) Łotwa (Lettland) Litwa (Litauen) Luksemburg (Luxemburg) Malta Norwegia (Norwegen) Holandia (Niederlande) Polska (Polen) Portugalia Słowacja (Slowakei) Słowenia (Slowenien) Hiszpania (Spanien) Zjednoczone Królestwo (Vereinigtes Königreich) Republika Czeska (Tschechische Republik) Rumunia (Rumänien) Szwecja (Schweden) Szwajcaria (Schweiz) Ukraina

Barcelona: Prywatny transfer z/na lotnisko El Prat

Barcelona: Prywatny transfer z/na lotnisko El Prat

Zapomnij o długich kolejkach taksówek po przylocie na lotnisko Barcelona-El Prat dzięki ekskluzywnemu prywatnemu transferowi, który będzie na Ciebie czekał. Usiądź wygodnie w nowym sedanie lub wygodnym 7-osobowym minivanie i pozwól profesjonalnemu kierowcy zawieźć Cię na miejsce, podczas gdy Ty będziesz podziwiać krajobrazy. Dostępne są również pojazdy przystosowane do przewozu wózków inwalidzkich. Jeśli Twój lot przyleci wcześniej lub później, operator dostosuje odbiór do nowego czasu przylotu. Po wylądowaniu będziesz mieć godzinę na spotkanie z kierowcą w strefie przylotów. Będzie on miał plakat z Twoim imieniem i nazwiskiem, abyś mógł go łatwo zlokalizować. Otrzymasz kupon potwierdzający z aktywnym numerem telefonu pomocy przez całą dobę w przypadku jakichkolwiek problemów. Transfery są również dostępne w przypadku lotów odlotowych z odbiorem z holu Twojego hotelu lub kwatery prywatnej.

Barcelona: Prywatny transfer z lotniska El Prat (BCN).

Barcelona: Prywatny transfer z lotniska El Prat (BCN).

Zaoszczędź na czasie i kłopotach dzięki prywatnemu transferowi między Barceloną a lotniskiem El Prat (BCN) w wygodnym, nowoczesnym pojeździe. Czy to w interesach, czy dla przyjemności, zyskaj więcej czasu dla siebie dzięki wcześniej zarezerwowanemu odbiorowi. Wygodny i bezpieczny, możesz zorganizować odbiór z dowolnego adresu w Barcelonie lub dowolnego terminalu na lotnisku El Prat. Twój kierowca pomoże Ci z bagażem do pojazdu i przywita gości z lotniska szyldem powitalnym specjalnie dla Ciebie. Zrelaksuj się, wiedząc, że Twój harmonogram pozostanie nienaruszony, a kierowcy śledzą loty w celu odbioru z lotniska, aby zapewnić punktualną usługę bez względu na to, czy loty są wczesne, późne czy punktualne. Pamiętaj, aby podać numer lotu w momencie rezerwacji. Jedyne, co pozostaje do zrobienia, to usiąść wygodnie, zrelaksować się i cieszyć się widokami, jakie Barcelona ma do zaoferowania w drodze do następnego celu.

eSIM dla Europy - Plany taryfowe

eSIM dla Europy - Plany taryfowe

Godziny pracy (w oparciu o strefę czasową UTC+2 i z zastrzeżeniem oszczędności światła dziennego): Dni powszednie od 8:00 do 14:00 Weekendy od 8:00 do 16:00 DOSTAWA E-MAILEM - GOTOWY DO PODŁĄCZENIA - PRZEDPŁACONY - BEZ UMOWY -Jednorazowy pakiet przedpłacony. Bez automatycznego odnawiania, bez umów. -Pełna prędkość transmisji danych - bez dziennych limitów, bez dławienia. -Obsługiwany jest mobilny hotspot. -Ważność produktu i jego usług rozpocznie się tego samego dnia, w którym dokonasz rezerwacji. -Nasza usługa jest dostarczana z bezpośrednim rozliczeniem - to, co widzisz, jest tym, co otrzymujesz. Bez ukrytych opłat i dodatkowych kosztów. -Możliwość korzystania tylko z urządzeń kompatybilnych z eSIM, które nie są zablokowane przez operatora / dostawcę sieci (bez ograniczeń SIM). W przypadku urządzeń iPhone możesz to sprawdzić, przechodząc do Ustawienia-> sekcja Ogólne-> dotknij "Informacje", przeczytaj obok "Blokada SIM", "Blokada operatora" lub "Blokada dostawcy sieci". W przypadku urządzeń z systemem Android (na przykład Samsung) możesz to sprawdzić, przechodząc do Ustawienia->Połączenia->Sieci komórkowe->Operatorzy sieci->Wyłącz "Wybierz automatycznie", poczekaj chwilę. Jeśli zobaczysz listę wielu różnych dostępnych sieci, oznacza to, że telefon jest odblokowany, w przeciwnym razie jest zablokowany i niekompatybilny. -Prędkość Internetu zależy od zakupionej oferty produktu eSIM, zasięgu sieci w kraju/regionie, w którym się znajdujesz, specyfikacji i ustawień urządzenia. Zwykle, gdy prędkość 5G nie jest dostępna, karta eSIM zapewni połączenie z siecią 4G LTE. Nasza obsługa klienta działa głównie za pośrednictwem aplikacji Whatsapp i e-maili. Nasz zespół jest gotowy do pomocy w przypadku jakichkolwiek pytań lub trudności technicznych, które możesz napotkać podczas podróży. Nie wahaj się z nami skontaktować. Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Lotnisko w Barcelonie: Transfer autobusem z/do Salou

Lotnisko w Barcelonie: Transfer autobusem z/do Salou

BusPlana zapewnia doskonałe połączenia transportowe do iz lotniska El Prat w Barcelonie Przyloty T1 do Salou Boulevard Jaime I. Jeśli w końcu wrócisz do pierwotnego miejsca docelowego, możesz kupić bilet w obie strony, oszczędzając pieniądze i czas. Unikaj kłopotów związanych z poruszaniem się po systemie transportu publicznego przed lub po długiej podróży, zamiast tego zrelaksuj się i podziwiaj widoki Barcelony w zaciszu swojego miejsca. Wszystkie nasze autobusy są przystosowane dla wózków inwalidzkich. Prosimy pamiętać, że osoby o ograniczonej sprawności ruchowej muszą skontaktować się z nami co najmniej 24 godziny, aby zamówić usługę, ponieważ ze względu na problemy z przepustowością musimy ją zaplanować. Zrób zdjęcia i powiedz nam wymiary, których potrzebujesz. Wsiądź do nowoczesnego autobusu, aby zapomnieć o troskach i dotrzeć na czas do miejsca docelowego na lotnisku lub w mieście. Pozostań w kontakcie ze znajomymi dzięki darmowemu Wi-Fi.

Barcelona: karnet na ponad 40 atrakcji z opcją transportu publicznego

Barcelona: karnet na ponad 40 atrakcji z opcją transportu publicznego

Zwiedzaj Barcelonę bez przeszkód dzięki karnetowi miejskiemu Barcelona City Pass. Ta przepustka all-inclusive pozwoli Ci odwiedzić ponad 30 atrakcji, w tym Crypta Gaudi, Casa Vicens, Casa Batllò, Casa Mila, muzeum FC Barcelona, browar Estrella Damm i cieszyć się przejażdżką kolejką linową Montjuic. Skorzystaj z bezpłatnego rejsu po porcie, aby odkryć Barcelonę od strony wody i zobaczyć zabytki Barcelony dzięki przejażdżce autobusem hop on hop. Pozbądź się stresu związanego z planowaniem podróży do Barcelony i poznaj bogatą historię, kulturę i tętniącą życiem atmosferę miasta dzięki muzeom, wycieczkom i gastronomii. Zwiedzaj miasto we własnym tempie i poświęć na to 5 dni. Karnet obejmuje darmowy wstęp do najważniejszych zabytków, wycieczki z przewodnikiem, a wieczorem skorzystaj z szansy dołączenia do katamaranu Sunset, spaceru z przewodnikiem Tapas lub lekcji gotowania Paelli. Dzięki karnetowi miejskiemu możesz w pełni doświadczyć Barcelony i zaoszczędzić ponad 60% w porównaniu do pojedynczych rezerwacji. Zarezerwuj bilet na 1 do 5 dni i opcjonalnie bilet na transport publiczny, w tym na lotnisko. Następujące atrakcje są wliczone w cenę: Muzea i galerie: Casa Vicens Muzeum Magicznego Świata Zabawy Muzeum Moco Muzeum Figur Woskowych w Barcelonie Muzeum Sztuki Współczesnej Muzeum Historyczne Katalonii Muzeum Marihuany Punkty orientacyjne i pomniki: Casa Milà - La Pedrera Casa Batlló Casa Amatller Cripta Gaudi Castell del Fels Aktywności i rozrywka Atrakcje: Poble Espanyol: Hiszpańska wioska w sercu Barcelony Teleferic de Montjuic Mirador Torre Glòries Mirador de Colom Akwarium w Barcelonie FC Barcelona Immersive Tour Browar piwny Estrella Damm El Prat Estrella Damm Antigua Fabrica Doświadczenie Gaudiego Hop On Hop Off & Boat Experience: 24-godzinny bilet na autobus hop-on hop-off Oryginalny rejs wycieczkowy łodzią po porcie Wycieczka katamaranem o zachodzie słońca Wycieczka z przewodnikiem: Lekcja gotowania paelli Wycieczka piesza Tapas Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Barcelonie Gotyckie Stare Miasto w Barcelonie (po angielsku) Odkryj fascynującą Barri Gòtic (od kwietnia do listopada w języku niemieckim) Wycieczka piesza z Muzeum Picassa Wycieczka z przewodnikiem krimi: "Morderstwo przy katedrze" Poranna wycieczka do Montserrat Transport publiczny: Zarezerwuj opcjonalny transport publiczny w Barcelonie, w tym z / na lotnisko "El Prat" Partner rabatowy: 10% Jedz z Wioska handlowa La Roca Express Wycieczka 1-dniowa Figurees i Girona z krainy Dali Wycieczka z przewodnikiem Montserrat Easy Tour Wycieczka z przewodnikiem Montserrat Premium Tour Przejedź się luksusowymi samochodami

Lotnisko w Barcelonie: Transfer premium do hotelu w Barcelonie

Lotnisko w Barcelonie: Transfer premium do hotelu w Barcelonie

Będziemy śledzić Twój lot od samego początku, aby upewnić się, jaki jest Twój czas lądowania. Kierowca ze znakiem odbioru będzie czekał na Ciebie w hali przylotów na lotnisku. Pomoc z Twoim bagażem jest wliczona w cenę. Komfortowy samochód klasy premium zawiezie Cię do miejsca docelowego. Przedstawimy Ci miasto z najlepszymi miejscami i odrobiną historii, a także podamy dobre sugestie dotyczące restauracji i wskazówki, jak cieszyć się pobytem w Barcelonie. Przejażdżka z nami to piękne doświadczenie i to właśnie nas wyróżnia. UWAGA: Daj nam znać w opisie lub e-mailem te szczegóły: -Data podróży ( data Twojego przyjazdu do Barcelony ) -numer lotu -Miejsce docelowe transportu powrotnego do hotelu (nazwa hotelu, adres Airbnb, Cruise Termina lub inne) Czas oczekiwania wynosi do 1 godziny po wylądowaniu. Po upływie 1 godziny zostanie naliczona opłata w wysokości 25 euro.

Barcelona (BCN) Lotnisko z / do Cruise Port Prywatny transfer

Barcelona (BCN) Lotnisko z / do Cruise Port Prywatny transfer

Pozbądź się stresu związanego z rozpoczęciem lub zakończeniem rejsu do Barcelony i zarezerwuj z wyprzedzeniem prywatny transfer z terminalu wycieczkowego w porcie w Barcelonie na lotnisko w Barcelonie lub z lotniska w Barcelonie do portu w Barcelonie. Po przybyciu statku kierowca będzie czekał gotowy, aby odprowadzić Cię do pojazdu i zawieźć do miejsca docelowego. Dostępna 24 godziny na dobę usługa obejmuje również foteliki dziecięce i foteliki podwyższające bez dodatkowych opłat w razie potrzeby. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podróżując pojazdem klasy wyższej. Dotrzyj do miejsca docelowego jak VIP. Wszystko, co musisz zdecydować, to o której godzinie chcesz odebrać.

Barcelona: Najciekawsze atrakcje

Lotnisko Barcelona-El Prat: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Lotnisko Barcelona-El Prat: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Barcelona-El Prat? Kliknij tutaj.

Lotnisko Barcelona-El Prat: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(12 430 recenzji)

Kupiliśmy pięć z 72-godzinnych kart na naszą długą weekendową wycieczkę do Barcelony. Początkowe rozczarowanie, że nie obejmuje aerobusu (niebieskie autobusy) na lotnisku, które są osobną firmą. Myślę, że prawdopodobnie zapłacilibyśmy więcej, jeśli za każdym razem obliczylibyśmy średni przejazd, ale ogromną korzyścią były kolejki, przeszliśmy prosto przez szlabany i nie musieliśmy stać w kolejkach na ruchliwych stacjach, co według mnie uzasadniało ten dodatkowy koszt . System metra oznaczony kolorami jest naprawdę dobrze zorganizowany i łatwy do naśladowania. Trzymaj mapę metra w kieszeni, aby przeglądać przystanki. Miej oko na swoje torebki i noś worki na klatce piersiowej, aby zapobiec kradzieży w kieszeniach. Można ich tam zobaczyć, są to młodsi mężczyźni i kobiety, bez telefonów w rękach, bez bagażu i bez celu, aby jechać metrem. Wchodzą i schodzą oraz chodzą po peronach, ale widzieliśmy, jak codziennie podróżuje z nami ochrona metra, więc starają się temu zapobiec, ale nie bądź wyluzowany faktem, że jeśli to możliwe, ukradną ci torebkę

Wspaniale było móc korzystać ze wszystkich środków transportu publicznego. W cenę wliczony jest także pociąg z lotniska do centrum miasta. Różne linie autobusowe/metro są łatwe do znalezienia i dobrze opisane. po prostu świetnie!!

W Barcelonie byliśmy od piątku do środy - karta sprawdziła się idealnie! Bez stresu poruszaliśmy się po całym mieście, nie trzeba było liczyć przejazdów i przejmować się czymkolwiek! Polecam BARDZO! :)

W Barcelonie naprawdę warto! Dostaliśmy kartę na 4 dni i mogliśmy jeździć metrem, autobusem, kolejką linową, wszystko zintegrowane i bardzo praktyczne. Gorąco polecam!

Należy poprawić oznakowanie wskazujące miejsce odbioru na lotnisku