Wybierz daty

Casa Milà

Liczba znalezionych atrakcji: 61
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Casa Milà: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Casa Milà? Kliknij tutaj.

Casa Milà: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 15 289 opinii

Dość drogie, ale bardzo miłe doświadczenie. Zaraz po wejściu istnieje możliwość zabrania słuchawek i swego rodzaju smartfona, który jest jak wirtualny przewodnik. Gdy tylko zbliżysz się do pokoju lub obiektu, telefon zaczyna mówić sam za siebie, ponieważ wykrywa Twoją pozycję i zaczyna wyjaśniać bez naciskania. Słuchawki są bardzo wygodne, ponieważ pozwalają lepiej słuchać, nie przeszkadzając innym osobom, które mogą słuchać przewodnika w innym języku.

Trasa autobusowa zapewniała dobry dostęp do większości turystycznych części miasta. Czyść nowe autobusy i dobry komentarz przez słuchawki, jeśli chcesz. Jedynym minusem, który nie był winą firmy, było to, że było tak tłoczno, że ponowne wskakiwanie nie zawsze było łatwe i trzeba było czekać na miejsce w autobusie, poza tym bardzo dobrze

Bardzo dobry sposób na zwiedzanie miasta i dostanie się z punktu A do punktu B. Tylko przystanek „Park Güell” jest dość daleko od wyjścia z parku. Jeśli masz problem ze znalezieniem przystanku autobusowego: idź cały czas w dół do głównej drogi, a następnie około 200 m w lewo. Przystanek autobusowy znajduje się za/nad mostem.

Ten dom trzeba zobaczyć! Naprawdę podobało mi się doświadczanie tej niesamowitej nieruchomości, a system audio był świetny! Gdy wkroczyłeś w nowy obszar, audioprzewodnik zaczął opisywać, gdzie się znajdujesz. To działało bardzo dobrze i cieszę się, że zrobiliśmy tę część naszej podróży!

Bardzo interesująca wizyta z arcydziełem Gaudiego. Wirtualne doświadczenie dodatkowo jest całkowicie magiczne! Idealny prosty i przejrzysty audioprzewodnik Wystawa na poddaszu z modelami, taras na dachu z pięknym widokiem na Barcelonę! Niezapomniana wizyta.