Atrakcje i wycieczki
Dénia

Dénia – nasze najbardziej polecane atrakcje

Dénia: Rejs katamaranem w ciągu dnia lub o zachodzie słońca

1. Dénia: Rejs katamaranem w ciągu dnia lub o zachodzie słońca

Ciesz się doświadczeniem żeglowania i wybierz się na rejs katamaranem w pobliżu wybrzeża Denia. Rozgość się na katamaranie i usiądź na siatkach lub na środkowych siedzeniach łodzi. Po opuszczeniu molo Denia, ciesz się morską bryzą, gdy katamaran płynie przez zatokę. Połóż się wygodnie, ciesz się uczuciem kołysania łodzi i podziwiaj widoki na wybrzeże Denii, klify, jaskinie, zamek i odległe góry. Dla tych, którzy wybiorą opcję zachodu słońca, zrelaksuj się, obserwując zachód słońca nad horyzontem. Słuchaj relaksującej muzyki z kieliszkiem wina musującego w dłoni, obserwując zachodzące słońce. Ciesz się idealnym zakończeniem dnia z najbliższymi nad Morzem Śródziemnym.

Z Denia: Wycieczka łodzią do jaskini Tallada z opcjonalną kąpielą

2. Z Denia: Wycieczka łodzią do jaskini Tallada z opcjonalną kąpielą

Ciesz się wyjątkowym przeżyciem wzdłuż wybrzeża Dénia, gdzie dzięki łodzi możesz zbliżyć się do obszaru jaskini Tallada i rezerwatu morskiego Dénia. Podczas tej aktywności odkryj wspaniałe wybrzeże Morza Śródziemnego i zobacz widoki na miasto Dénia z zamkiem i parkiem przyrody Montgó. Popłyń w kierunku jaskini Tallada, gdzie w zależności od warunków pogodowych zatrzymasz się na kąpiel. Jeśli nie jest to możliwe, Twój kapitan poszuka najlepszego alternatywnego miejsca do pływania.

Denia: Bilet wstępu do ogrodu L'Albarda

3. Denia: Bilet wstępu do ogrodu L'Albarda

Spaceruj wśród ogrodów inspirowanych kulturą arabską i renesansem oraz przez kolekcję róż i palm w Ogrodzie L'Albarda. Z biletem wstępu w ręku zobacz, co sprawia, że ta perełka jest warta krótkiej podróży z Denii. Zachwyć się widokami na góry, zbliżając się do ogrodu i wymieniając bilet na wejście. Rozpocznij swoją wizytę od spaceru do głównego domu i formalnego ogrodu, aby zdecydować, gdzie iść dalej. Spacerując po chodnikach i pergolach, daj się oczarować okazjonalnej fontannie, basenie i ścianom wyłożonym kafelkami. Podziwiaj nagromadzoną lokalną bioróżnorodność botaniczną i inspirację kulturą europejską i arabską w architekturze ogrodu. Ogród L'Albarda jest częścią FUNDEM, fundacji ochrony śródziemnomorskiej fauny i flory.

Denia/Jávea: Wycieczka katamaranem po Cova Tallada i przystanek na kąpiel

4. Denia/Jávea: Wycieczka katamaranem po Cova Tallada i przystanek na kąpiel

Podziwiaj widok niesamowitej Cova Tallada z morza podczas rejsu katamaranem. Wycieczka rozpoczyna się w porcie Denia, płynąc katamaranem motorowym w kierunku Las Rotas. Wyrusz i popłyń w kierunku Javea wzdłuż wybrzeża, podziwiając widoki Naturalnego Rezerwatu Morskiego. Po drodze zobaczysz magiczne plaże i klify. Dotrzyj do oszałamiającej Cova Tallada i podejdź jak najbliżej, aby zobaczyć ten piękny malowniczy obszar z katamaranu. Podczas podróży możesz cieszyć się relaksującą muzyką i orzeźwiającym napojem na pokładzie. Po podziwianiu tej fascynującej zatoczki z bliska i relaksującym czasie na pokładzie, kapitan będzie szukał wyjątkowego i pięknego miejsca, w którym będzie mógł się zatrzymać i popływać w orzeźwiającym morzu. Następnie wracamy do portu.

Dénia i Jávea: Wycieczka katamaranem żaglowym Portixol z grillem

5. Dénia i Jávea: Wycieczka katamaranem żaglowym Portixol z grillem

Wypłyń rano z portu w Denia. Wyrusz w relaksujący rejs luksusowym katamaranem z doświadczoną załogą. Ciesz się widokami wybrzeża i podziwiaj liczne zatoczki, krystalicznie czystą wodę i strome klify. Rzuć kotwicę w jednej z idyllicznych zatoczek, by popływać w oceanie z dala od zatłoczonych plaż. Zjedz obfity lunch na pokładzie i ciesz się trochę więcej czasu na opalanie lub pływanie. Po południu powrót do portu w Denia.

Z Denia/Jávea: Rejs katamaranem z opcją zachodu słońca

6. Z Denia/Jávea: Rejs katamaranem z opcją zachodu słońca

Podziwiaj widoki niesamowitego wybrzeża Costa Blanca z morza podczas rejsu katamaranem. Rozpocznij swoją przygodę żeglarską w kierunku Las Rotas na katamaranie motorowym. Płyń wzdłuż wybrzeża, podziwiając widoki naturalnego rezerwatu morskiego. Po drodze zobaczysz magiczne plaże i klify. Możesz wybierać między różnymi opcjami: DZIEŃ Z DENIA: Przypłyń do oszałamiającej Cova Tallada i podpłyń jak najbliżej, dzięki czemu zobaczysz tę piękną malowniczą okolicę z katamaranu. Podczas rejsu możesz cieszyć się zabawną muzyką i degustacją małży z białym winem, wodą lub napojem bezalkoholowym na pokładzie. Po podziwianiu tej fascynującej scenerii i spędzeniu miłego czasu na pokładzie, wróć do portu. ZACHÓD SŁOŃCA Z DENIA LUB JAVEA: Podziwiaj spektakularny zachód słońca nad górami Costa Blanca podczas wycieczki katamaranem motorowym. Ciesz się orzeźwiającym napojem, kontemplując kolorowy koniec dnia. Usiądź wygodnie i przygotuj się na niesamowity widok śródziemnomorskiego zachodu słońca. Popijaj drinka i daj się ponieść, słuchając relaksującej muzyki. Po zachodzie słońca wróć do punktu wyjścia.

Dénia: 1,5-godzinna wycieczka łodzią i doświadczenie parasailingu

7. Dénia: 1,5-godzinna wycieczka łodzią i doświadczenie parasailingu

Żegluj w powietrzu podczas tej pełnej przygód podróży parasailingiem. Dołącz do wycieczki łodzią i wyrusz na odkrywanie wspaniałego wybrzeża wokół Dénia. Podziwiaj widoki z łodzi i zobacz krajobraz z góry podczas lotu po krystalicznie czystych wodach Costa Blanca. Spotkaj się w biurze lokalnego partnera w pobliżu portu w Dénia, aby rozpocząć 1,5-godzinną przygodę. Podczas rejsu przypnij spadochron, aby cieszyć się 10 minutami parasailingu wysoko nad poziomem morza. Twój doświadczony kapitan i instruktor zadbają o to, abyś był bezpieczny i szczęśliwy podczas całej wycieczki.

Denia: Transfer łodzią w jedną stronę do/z Javea

8. Denia: Transfer łodzią w jedną stronę do/z Javea

Ciesz się transferem łodzią między Denią a Javeą. Wybierz się w tę ekskluzywną podróż, zapominając o swoim samochodzie. Wybierz z szerokiego harmonogramu odlotów w obie strony, z portu do portu w każdym mieście. Podczas około 50 minutowej podróży będziesz mógł podziwiać wspaniałe widoki Denii i Javei. Podziwiaj jaskinie i zatoczki, które znajdują się między tymi dwoma lokalizacjami.

Z Denia lub Javea: Wycieczka łodzią na 3 przylądki z nurkowaniem z rurką

9. Z Denia lub Javea: Wycieczka łodzią na 3 przylądki z nurkowaniem z rurką

Odkryj najlepiej strzeżone tajemnice wybrzeża. Podczas tej pełnej wrażeń wycieczki odkryj urocze miejsca, krajobrazy, jaskinie i nie tylko. Popłyń blisko wybrzeża i podziwiaj widoki na Cabo de San Antonio, Cabo de San Martín i Cabo de La Nao. Udaj się do portu w Denia lub Javea i wejdź na statek. Wyrusz z Dénia do Javea, mijając przylądek San Antonio i kierując się do portu Jávea. Następnie łódź płynie dalej do przylądka San Martín i przylądka Nao. Zakotwicz na około 1 godzinę, aby cieszyć się kąpielą i opcjonalnym snorkelingiem. Zanurz się w czystych wodach, aby odkryć podwodny świat. Wróć do wybranego portu pełnego wspaniałych nowych wrażeń.

Javea/Denia: Wycieczka katamaranem na wyspę Portitxol z paellą

10. Javea/Denia: Wycieczka katamaranem na wyspę Portitxol z paellą

Spędź dzień na morzu podczas wycieczki 1-dniowym katamaranem po malowniczym wybrzeżu Costa Blanca. Wyrusz z portu Javea lub Dénia i zyskaj szansę na zwiedzanie, opalanie się, pływanie, nurkowanie z rurką i zobacz zatoczki, plaże i hipnotyzujące klify w okolicy. Odwiedź strefę wyspy Portitxol i zażyj orzeźwiającej kąpieli lub poćwicz snorkeling w krystalicznie czystych wodach. Ciesz się tradycyjnym walenckim lunchem z sałatką, paellą, świeżymi owocami sezonowymi i wodą, napojem bezalkoholowym lub piwem. Kontynuuj rozkoszowanie się słońcem, słuchając muzyki w drodze powrotnej do Javea lub Dénia.

Wszystkie atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Dénia

Dénia: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Dénia? Kliknij tutaj.

Dénia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(545 recenzji)

Wycieczka była dobrze zorganizowana i bardzo miła i sympatyczna załoga. Łódź nie była w tym dniu w pełni zarezerwowana, co sprawiło, że było jeszcze przyjemniej. Przystanek w zatoce i pływanie były miłe, mimo że tego dnia nie widzieliśmy żadnych ryb. Więc skupiliśmy się bardziej na samej wycieczce łodzią, którą polecamy w każdej chwili.

Zaskakująco dobrze. Łódź jest taka, jak obiecano na zdjęciach, załoga była miła i to był wspaniały dzień. Polecam znaleźć jedno z miejsc do leżenia, poprawia to doznania o 200%. Jedyna mała wada, jedzenie nie było złe, ale zużycie to tylko jeden plastikowy kubek na osobę, dodałbym trochę więcej lub dał dwa drinki.

Genialny! Świetne doświadczenie, super przyjazny personel i niesamowita aktywność. 100% zalecane

Dziękujemy za niesamowitą wycieczkę! Wszystko perfekcyjne! Bardzo dziękuję! przeddzień

Dobra agencja mimo naszego opóźnienia czekał na nas