Atrakcje i wycieczki Sewilla

Stolica Andaluzji zachwyci Cię tętniącymi życiem placami, ekstrawagancką średniowieczną atmosferą i lokalizacjami z „Gry o tron”.

Często zadawane pytania dotyczące: Sewilla

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Sewilla?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Sewilla

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Sewilla to:

Kordoba

Sewilla: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sewilla? Kliknij tutaj.

Sewilla: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 48 412 opinii

To tylko na bilet i bez przewodnika. Więc zaraz po przyjeździe udaj się prosto do punktu kontroli bezpieczeństwa. Po kontroli bezpieczeństwa będzie można zamówić audioprzewodnik w cenie 5 GBP za sztukę. Dla tych, którzy kupili bilet o godzinie 11:30, przygotuj brzuszek na lunch przed lub po wizycie. Dla mnie i mojej rodziny ukończenie trasy zajęło nam trzy godziny i byliśmy wtedy bardzo głodni. W katedrze nie ma kawiarni.

pomnik do zrobienia bez wahania. kiedy staliśmy w kolejce, podeszła do nas Laura, przewodnik mówiący bardzo dobrze po francusku. na początku wątpliwe w końcu pojechaliśmy z przewodniczką i nie żałowaliśmy, jej wyjaśnienia były genialne, dowiedzieliśmy się wielu rzeczy! zwiedzanie z przewodnikiem trwało 1 godzinę, po czym możemy kontynuować zwiedzanie ogrodów bez przewodnika!

Doskonała wizyta w katedrze i wieży Giralda. Twój bilet dotyczy wejścia na wieżę, więc upewnij się, że dotrzesz na czas. Widok z wieży jest niesamowity i jest to łatwy spacer, ponieważ jest pochylony, a nie schody. Piękna katedra. Gorąco polecam wizytę.

Widok z wieży na Sewillę jest oszałamiający. Ale trzeba uważać, bo nagle zaczęły dzwonić dzwony i dudniło ci w uszach ‍ Katedra jest niesamowita. Powinnaś mieć wystarczająco dużo czasu, żeby wszystko zobaczyć.

Wspaniałe doświadczenie, akwarium jest naprawdę kompletne i piękne. Różne punkty obserwacyjne są naprawdę świetne!