Atrakcje i wycieczki
Sewilla

Stolica Andaluzji zachwyci Cię tętniącymi życiem placami, ekstrawagancką średniowieczną atmosferą i lokalizacjami z „Gry o tron”.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Zaplanuj pobyt

 • Ile dni spędzić w Sewilli?

  Aby bez pośpiechu zwiedzić atrakcje Sewilli, wystarczą Ci cztery dni. Jeśli planujesz przyjechać wiosną na Feria de Abril, zarezerwuj jeszcze dzień lub dwa. A jak chcesz spędzić w Sewilli niezapomniane 7 dni, przyjedź na Semana Santa (Wielki Tydzień przed Wielkanocą)!

 • Jak poruszać się po Sewilli?

  W mieście kursują autobusy i metro, a taksówki znajdziesz na każdym kroku. Główne atrakcje turystyczne znajdują się blisko siebie i można między nimi chodzić pieszo. Dzielnica Triana jest również obsługiwana przez autobusy i metro, więc możesz w niej nocować lub po prostu ją zwiedzić.

 • Gdzie nocować w Sewilli?

  Dzielnica Santa Cruz leży blisko centrum i głównych atrakcji Sewilli. Dzielnica Arenal to również bardzo dobry wybór, podobnie jak dawna dzielnica żydowska Triana na drugim brzegu rzeki. Pamiętaj, że jeśli planujesz przyjechać na Semana Santa, niektóre hotele wynajmują pokoje tylko na cały tydzień.

Przydatne informacje

 • Język
  Hiszpański
 • Waluta
  EUR (€)
 • Strefa czasowa
  UTC (+01:00)
 • Kod kraju
  +34
 • Najlepszy czas na zwiedzanie
  W okresie od marca do maja temperatury w Sewilli są przyjemne, nie ma jeszcze tłumów i odbywają się ciekawe festiwale.

Sewilla: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sewilla? Kliknij tutaj.

Sewilla: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 41 470 opinii

Wspaniale, że można wejść bez czekania, ale jeśli z Wielkiej Brytanii nie zapomnij paszportu, możesz zostać o to poproszony, byliśmy. Dźwięk był bardzo dobry, sporo historii i informacji, zajęło dużo czasu. Spacer po wieży Giraldi był dla niektórych uciążliwy, ale jeśli zachowa się ostrożność podczas oglądania przystanków, warto.

To była miła wycieczka, przewodnik był super słodki i wykonał świetną robotę, wyjaśniając historię zabytków, a także pokazując własne zdjęcia, które można dodać do historii. To była idealna długość, zdecydowanie polecam, jeśli chcesz przejść przez zabytki, jednocześnie poznając ich lokalną historię!

łatwe do rezerwacji online, łatwe do znalezienia (miejsce spotkania nie tam, gdzie jest napisane w Google). dużo miejsca na dole, cieszył się cudowną bryzą w 33-stopniowym upale, dobry komentarz i tyle do zobaczenia! naprawdę świetnie.

Wir miał naprawdę wspaniały dzień. Tak wiele mogliśmy zobaczyć i nauczyć się. Nasz przewodnik był bardzo pomocny i dbał o nas. Zdecydowanie mogę polecić tę wycieczkę.

The tour was great. The tour guide was very informative and kind. I recommend the tour.