Atrakcje i wycieczki
Benidorm

Benidorm – nasze najbardziej polecane atrakcje

Benidorm: Wstęp do Aqualandii z opcjonalnym biletem Combo Mundomar

1. Benidorm: Wstęp do Aqualandii z opcjonalnym biletem Combo Mundomar

Doświadcz Aqualandii z biletem dziennym i ciesz się różnorodnymi przejażdżkami wodnymi w jednym z największych parków wodnych na świecie. Odkryj ponad 20 atrakcji wodnych i wybierz bilet łączony, aby odwiedzić Mundomar Marine and Exotic Animal Park. Spędź pełen wrażeń dzień, korzystając z wielu zjeżdżalni wodnych, w tym najnowszej zjeżdżalni, radosnego cyklonu, basenów, bystrzy rzecznych i miejsc do opalania, z wodą pochodzącą bezpośrednio z morza. Wypróbuj inne usługi, w tym miejsce na piknik, sklep z pamiątkami, budkę fotograficzną, pływaki i inne udogodnienia. Kiedy będziesz gotowy do jedzenia, wypróbuj jedną z wielu samoobsługowych restauracji, które zaspokoją wszystkie gusta. Od baru z przekąskami po grilla, od pizzerii po bar z burgerami, od naleśnikarni po stoisko z kebabem — każdy znajdzie coś dla siebie. Wzbogać swoje wrażenia, wybierając bilet łączony i uzyskaj dostęp zarówno do Aqualandii, jak i Mundomar. Podziwiaj różne gatunki ssaków, ptaków i gadów, oglądaj różne pokazy, pływaj z lwami morskimi lub delfinami i rób zdjęcia z różnymi zwierzętami. Podziwiaj cieszące się uznaniem krytyków pokazy delfinów, podczas których te spektakularne zwierzęta prezentują wszystkie swoje umiejętności w starannie przygotowanym pokazie, któremu towarzyszą ich trenerzy.

Benidorm: całodniowy bilet do parku zwierząt Mundomar

2. Benidorm: całodniowy bilet do parku zwierząt Mundomar

Poznaj różne gatunki ssaków, ptaków i gadów. Zobacz rozmaite pokazy. Popływaj z lwami morskimi lub delfinami. Zrób sobie zdjęcia ze zwierzętami. Podziwiaj doskonale oceniane, starannie zaplanowane pokazy delfinów, podczas których te wspaniałe zwierzęta w towarzystwie opiekunów prezentują swoje umiejętności. Pokazy lwów morskich przypadną do gustu wszystkim obserwatorom, bez względu na ich wiek. Spędź przyjemnie czas i pozwól się zaskoczyć – do udziału w pokazach wybierane są osoby z publiczności. Przygotuj się na mnóstwo radości i śmiechu. Wkrocz do świata papug. Te piękne zwierzęta w ramach pokazu w miejscu pełnym fantazji prezentują swoje zdolności, radząc sobie z rozmaitymi próbami i pokonując różne przeszkody. Baw się i poznaj całe mnóstwo ciekawostek na temat papug.

Benidorm: Park tematyczny Terra Natura, bilet 1-dniowy

3. Benidorm: Park tematyczny Terra Natura, bilet 1-dniowy

Terra Natura Benidorm to park dzikiej przyrody nowej generacji, w którym możesz odkryć unikalną koncepcję projektowania siedlisk, która umożliwia kontakt ze zwierzętami, jakby nie było między tobą żadnych barier. Zobacz ponad 1500 zwierząt z 200 różnych gatunków, z których 50 jest poważnie zagrożonych wyginięciem. Odkryjesz także ponad 2500 przykładów ponad 160 gatunków drzew, krzewów i roślin okrywowych. Informacje edukacyjne zawierające szczegóły biologiczne i punkty informacyjne są rozsiane po całym parku, a szereg pokazów i zajęć przygodowych sprawia, że Terra Natura jest idealnym wyborem dla rodzin szukających zabawy i satysfakcjonującego dnia. Odkryj formacje mineralne i gigantyczne owady. Ogień jest bohaterem na początku twojej podróży. Rzeki lawy płyną między egzotycznymi ogrodami i prowadzą do wnętrza parku. Wewnątrz żyją ptaszniki, gady, skorpiony, owady, rośliny, grzyby i ogromna gama trujących gatunków. Dzikie zwierzęta są gotowe do skoku, a słonie czekają na nakarmienie. Zrobią również show, które zademonstruje ich siłę, inteligencję i wszechstronność. Obserwuj ptaki drapieżne, w tym 2 sokoły wędrowne, samicę puchacza, pustułkę i 2 jastrzębie. Dowiedz się o różnych stworzeniach i poznaj ich opiekunów poprzez spersonalizowane rozmowy. I zawsze miej oczy szeroko otwarte; nigdy nie wiesz, która dzika bestia może cię zaskoczyć podczas podróży lub przelecieć nad twoją głową!

Altea: Rejs o zachodzie słońca z winem musującym

4. Altea: Rejs o zachodzie słońca z winem musującym

Wypłyń z portu Altea w rejs po Morzu Śródziemnym. Ciesz się kieliszkiem wina musującego i podziwiaj bezkonkurencyjne widoki na słońce zachodzące nad horyzontem z wody. Poznaj załogę, a następnie wskocz na pokład łodzi. Znajdź idealne miejsce i rozsiądź się wygodnie, wypływając z portu na lśniące morze. Słuchaj uspokajającej muzyki z kieliszkiem wina musującego w dłoni, obserwując słońce zachodzące nad horyzontem. Ciesz się idealnym zakończeniem dnia z przyjaciółmi i bliskimi.

Z Albir, Altea, Benidorm i Calpe: Guadalest & Algar Tour

5. Z Albir, Altea, Benidorm i Calpe: Guadalest & Algar Tour

Guadalest to jedna z najczęściej odwiedzanych miejscowości w Hiszpanii, przyciągająca ponad 2 miliony osób rocznie, które zachwycają się jej historią, wspaniałymi widokami i dziwacznymi muzeami, które oferują jedyne w swoim rodzaju doświadczenie odwiedzającym Costa Blanca. Wodospady Algar są bez wątpienia najczęściej odwiedzaną atrakcją przyrodniczą na Costa Blanca i są idealnym sposobem na ochłodzenie się, odświeżenie i zabawę oraz wytchnienie od południowego słońca. Twoja podróż rozpocznie się od odbioru klimatyzowanym autokarem z jednego z punktów w Albir, Altea, Benidorm lub Calpe*. Gdy wszyscy znajdą się na pokładzie, czas podróży do średniowiecznej górskiej wioski Guadalest wyniesie około 35-40 minut. Po przybyciu na miejsce będziesz mieć 2 godziny wolnego czasu na zwiedzanie wodospadów i okolic we własnym tempie. Czas zwiedzania Guadalest może wydłużyć się do trzech godzin w czerwcu i wrześniu. Dokładny czas wizyty zostanie podany w dniu podróży. Po wizycie w Guadalest udasz się do wodospadów na popołudnie w naturalnym parku wodnym. Wodospady znajdują się na wielu poziomach z różnymi punktami, w których można pływać, obszarem do nurkowania oraz łagodnymi strumieniami i basenami dla tych, którzy chcą zanurzyć się w naturalnych wodach górskich. Wymagany jest dobry poziom sprawności fizycznej, ponieważ możesz być zmuszony do wejścia na strome wzgórze, aby dostać się do wejścia do wodospadu, a po wejściu będziesz musiał wspiąć się po schodach z boku wodospadów, prowadzących do innych obszarów. Ponieważ są to naturalne wodospady, skały mogą być nierówne i śliskie. Zalecane jest obuwie plażowe, a klapki / klapki nie są odpowiednie. Ta wycieczka nie jest odpowiednia dla osób mających trudności z chodzeniem. Dla tych, którzy chcą wziąć udział w pikniku, jest wyznaczony obszar piknikowy, który znajduje się poza głównymi wodospadami. Zabrania się wnoszenia jedzenia i napojów na teren wodospadów. W okolicy znajdują się bary i restauracje, które są niedrogie i godne polecenia. Wycieczce towarzyszyć będzie anglojęzyczny przedstawiciel, który potwierdzi godziny i miejsca spotkań w danym dniu. Podróż powrotna odbędzie się w odwrotnej kolejności, rozpoczynając się w Benidorm i kończąc w Albir. Usługi z Calpe i Altea mogą być łączone z usługami z Albir i Benidorm, a trasa podróży zostanie ustalona w danym dniu. Pamiętaj, że wodospady mogą być bardzo zatłoczone w miesiącach letnich. W niektórych porach roku wejście do wody przy wodospadach może być zabronione, jeśli lokalne władze uznają to za niebezpieczne. Wycieczka będzie nadal działać w tych warunkach, chyba że wodospady zostaną zamknięte. Czas trwania aktywności jest jedynie wskazówką i może się różnić.

Benidorm: Pokaż w Pałacu Benidorm

6. Benidorm: Pokaż w Pałacu Benidorm

Żadna wizyta na Costa Blanca nie jest kompletna bez spędzenia wieczoru w słynnym na całym świecie Pałacu Benidorm. Benidorm Palace to znane na całym świecie miejsce rozrywki w stylu Las Vegas. Po przyjeździe usiądź obok członka zespołu Pałacu. Przygotuj się, by cieszyć się pokazem. Napoje można kupować przez cały wieczór. Ciesz się nowym programem „Fire” w 2023 roku z artystami z czterech stron świata, świętuj i twórz „Fire”. Podziwiaj imponujący talent artystów i najnowocześniejszą technologię, która stanowi integralną część każdego pokazu w Benidorm Palace. Podziwiaj nowo zainstalowane 250 metrów kwadratowych niestandardowych ekranów LED HD o rozdzielczości 8K. Łącząc oświetlenie, wideo, dźwięk i efekty specjalne, uzupełnione elementami scenicznymi i architektonicznymi, ten program przesuwa granice. Poznaj najnowsze trendy w kulturze popularnej, muzyce, kostiumach, choreografii i multimediach. Po zakończeniu pokazu muzyka będzie grana dalej, dając ci szansę na taniec.

Benidorm: 1-dniowy bilet wstępu do parku rozrywki Aqua Natura

7. Benidorm: 1-dniowy bilet wstępu do parku rozrywki Aqua Natura

Wybierz się do parku wodnego Aqua Natura w Benidormie, aby spędzić pełen wrażeń dzień z całą rodziną. Park zajmuje ponad 40 000 m² powierzchni i został zaprojektowany z naciskiem na otwartą przestrzeń, w której rodzice mogą się zrelaksować, podczas gdy ich dzieci bawią się w wodzie. Park podzielony jest na 5 dużych sekcji, w tym basen, zjeżdżalnie wodne, basen dla dzieci, latarnię morską i spa z wanną z hydromasażem i solarium. Po wejściu do środka udaj się promenadą na plażę, gdzie możesz leniuchować na słońcu, wziąć orzeźwiającą kąpiel, spędzić czas w barze na plaży i korzystać ze zjeżdżalni wodnych liczących łącznie ponad 1000 metrów. W parku znajduje się też wspaniały basen ze sztuczną falą i leżakami, na których można odpocząć między kąpielami. Basen o nieregularnym kształcie otoczony jest wodospadami i gejzerami, w tym ogromną kolumną wody, która wyłania się z głębin morza, tworząc orzeźwiający prysznic wodny. Wskocz do malowniczej kaskady wodospadu i zrelaksuj się w strefie spa pod śródziemnomorskim słońcem. Zobacz pokazy lwów morskich i dowiedz się o ich siedliskach, zwyczajach reprodukcyjnych i stylu życia. Opiekunowie parku promują szacunek dla zwierząt morskich i podkreślają znaczenie ochrony przyrody. Dowiedz się więcej o takich kwestiach jak zanieczyszczenie oceanów i poznaj najlepsze sposoby ochrony morskiej flory i fauny. Dzieciom przypadną do gustu 2 baseny w Strefie Dziecięcej, w tym brodzik, w którym główną atrakcją jest położony w samym środku element pryskający dzieci dziesiątkami litrów wody. Całość dopełniają chodniki, ukryte zakamarki i interaktywne gry. Na koniec weź udział w pikniku w zielonych strefach i zregeneruj siły w cieniu.

Calpe: Rejs o zachodzie słońca z winem musującym

8. Calpe: Rejs o zachodzie słońca z winem musującym

Wyrusz z portu w Calpe w rejs po Morzu Śródziemnym. Ciesz się kieliszkiem wina musującego i podziwiaj bezkonkurencyjne widoki na słońce zachodzące nad wybrzeżem. Poznaj załogę, a następnie wskocz na pokład łodzi. Znajdź idealne miejsce i rozsiądź się wygodnie, wypływając z portu na lśniące morze. Słuchaj uspokajającej muzyki z kieliszkiem wina musującego w dłoni, obserwując zachodzące słońce na horyzoncie. Ciesz się idealnym zakończeniem dnia z przyjaciółmi i bliskimi.

Calpe: Rejs wycieczkowy z opcjonalnym przystankiem na kąpiel

9. Calpe: Rejs wycieczkowy z opcjonalnym przystankiem na kąpiel

Ucieknij z zatłoczonych plaż Calpe i wyrusz w rejs katamaranem. Zbliż się do parku narodowego i imponującej formacji skalnej Peñon de Ifach. Spotkaj się z przewodnikiem i wskocz na pokład. Zrelaksuj się w słońcu na boa, płynąc wzdłuż wybrzeża. Nabierz kolorów i podziwiaj panoramiczne widoki na otaczające morze, miasto i wybrzeże. Zrób kilka zdjęć, aby podzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną w domu. Miej możliwość zakupu zimnych napojów z pokładowego baru. Przepłyń obok wapiennej wychodni Peñon de Ifach, gdzie łódź się zatrzyma. Jeśli wybierzesz opcję z postojem na pływanie, ciesz się dodatkową godziną aktywności i pływaj wśród ławic ryb w tym wspaniałym miejscu przed powrotem do miejsca odbioru w porcie Calpe.

Z Albir lub Benidorm: Jednodniowa wycieczka do wodospadów Algar

10. Z Albir lub Benidorm: Jednodniowa wycieczka do wodospadów Algar

Wodospady Algar są jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji przyrodniczych Costa Blanca. Twoja podróż rozpocznie się od odbioru klimatyzowanym autokarem z jednego z czterech punktów w Albir i Benidorm. Gdy wszyscy znajdą się na pokładzie, czas podróży do Algar wynosi około 35–40 minut. Po przybyciu otrzymasz 3 godziny wolnego czasu na zwiedzanie wodospadów i okolic we własnym tempie. Wodospady są rozmieszczone na wielu poziomach i oferują różne punkty do pływania, miejsce do nurkowania oraz łagodne strumienie i baseny dla tych, którzy szukają odrobiny wytchnienia od żaru południowego słońca. Wymagany jest dobry poziom sprawności fizycznej, ponieważ aby dostać się do wejścia do wodospadu, trzeba będzie wejść na strome wzgórze, a po wejściu do wodospadu trzeba będzie wspiąć się po schodach prowadzących do innych obszarów. Ponieważ są to naturalne wodospady, skały mogą być nierówne i śliskie. Zalecane są buty plażowe, a klapki/suwaki nie są odpowiednie. Ta wycieczka nie jest odpowiednia dla osób mających trudności z chodzeniem. Dla tych, którzy chcą wybrać się na piknik, przygotowano wyznaczone miejsce na piknik, które znajduje się poza głównymi wodospadami. Do wodospadów nie wolno wnosić jedzenia i napojów. W okolicy znajdują się bary i restauracje, które są niedrogie i godne polecenia. Wycieczce będzie towarzyszyć przedstawiciel mówiący po angielsku, który w danym dniu potwierdzi terminy i miejsca spotkań. Podróż powrotna odbędzie się z wysiadaniem w pierwotnych miejscach zbiórki w odwrotnej kolejności, zaczynając od Benidormu i kończąc w Albir. Należy pamiętać, że w miesiącach letnich wodospady mogą być bardzo zatłoczone. W niektórych porach roku wejście do wody przy wodospadzie może być zabronione, jeśli władze lokalne uznają to za niebezpieczne. Wycieczka będzie nadal odbywać się w tych warunkach, chyba że wodospady zostaną zamknięte. Czas trwania aktywności jest jedynie wskazówką i może się różnić.

Najciekawsze atrakcje

Benidorm: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Benidorm – nasze najbardziej polecane atrakcje

Benidorm: Wstęp do Aqualandii z opcjonalnym biletem Combo Mundomar

Benidorm: Wstęp do Aqualandii z opcjonalnym biletem Combo Mundomar

Doświadcz Aqualandii z biletem dziennym i ciesz się różnorodnymi przejażdżkami wodnymi w jednym z największych parków wodnych na świecie. Odkryj ponad 20 atrakcji wodnych i wybierz bilet łączony, aby odwiedzić Mundomar Marine and Exotic Animal Park. Spędź pełen wrażeń dzień, korzystając z wielu zjeżdżalni wodnych, w tym najnowszej zjeżdżalni, radosnego cyklonu, basenów, bystrzy rzecznych i miejsc do opalania, z wodą pochodzącą bezpośrednio z morza. Wypróbuj inne usługi, w tym miejsce na piknik, sklep z pamiątkami, budkę fotograficzną, pływaki i inne udogodnienia. Kiedy będziesz gotowy do jedzenia, wypróbuj jedną z wielu samoobsługowych restauracji, które zaspokoją wszystkie gusta. Od baru z przekąskami po grilla, od pizzerii po bar z burgerami, od naleśnikarni po stoisko z kebabem — każdy znajdzie coś dla siebie. Wzbogać swoje wrażenia, wybierając bilet łączony i uzyskaj dostęp zarówno do Aqualandii, jak i Mundomar. Podziwiaj różne gatunki ssaków, ptaków i gadów, oglądaj różne pokazy, pływaj z lwami morskimi lub delfinami i rób zdjęcia z różnymi zwierzętami. Podziwiaj cieszące się uznaniem krytyków pokazy delfinów, podczas których te spektakularne zwierzęta prezentują wszystkie swoje umiejętności w starannie przygotowanym pokazie, któremu towarzyszą ich trenerzy.

Benidorm: całodniowy bilet do parku zwierząt Mundomar

Benidorm: całodniowy bilet do parku zwierząt Mundomar

Poznaj różne gatunki ssaków, ptaków i gadów. Zobacz rozmaite pokazy. Popływaj z lwami morskimi lub delfinami. Zrób sobie zdjęcia ze zwierzętami. Podziwiaj doskonale oceniane, starannie zaplanowane pokazy delfinów, podczas których te wspaniałe zwierzęta w towarzystwie opiekunów prezentują swoje umiejętności. Pokazy lwów morskich przypadną do gustu wszystkim obserwatorom, bez względu na ich wiek. Spędź przyjemnie czas i pozwól się zaskoczyć – do udziału w pokazach wybierane są osoby z publiczności. Przygotuj się na mnóstwo radości i śmiechu. Wkrocz do świata papug. Te piękne zwierzęta w ramach pokazu w miejscu pełnym fantazji prezentują swoje zdolności, radząc sobie z rozmaitymi próbami i pokonując różne przeszkody. Baw się i poznaj całe mnóstwo ciekawostek na temat papug.

Benidorm: Park tematyczny Terra Natura, bilet 1-dniowy

Benidorm: Park tematyczny Terra Natura, bilet 1-dniowy

Terra Natura Benidorm to park dzikiej przyrody nowej generacji, w którym możesz odkryć unikalną koncepcję projektowania siedlisk, która umożliwia kontakt ze zwierzętami, jakby nie było między tobą żadnych barier. Zobacz ponad 1500 zwierząt z 200 różnych gatunków, z których 50 jest poważnie zagrożonych wyginięciem. Odkryjesz także ponad 2500 przykładów ponad 160 gatunków drzew, krzewów i roślin okrywowych. Informacje edukacyjne zawierające szczegóły biologiczne i punkty informacyjne są rozsiane po całym parku, a szereg pokazów i zajęć przygodowych sprawia, że Terra Natura jest idealnym wyborem dla rodzin szukających zabawy i satysfakcjonującego dnia. Odkryj formacje mineralne i gigantyczne owady. Ogień jest bohaterem na początku twojej podróży. Rzeki lawy płyną między egzotycznymi ogrodami i prowadzą do wnętrza parku. Wewnątrz żyją ptaszniki, gady, skorpiony, owady, rośliny, grzyby i ogromna gama trujących gatunków. Dzikie zwierzęta są gotowe do skoku, a słonie czekają na nakarmienie. Zrobią również show, które zademonstruje ich siłę, inteligencję i wszechstronność. Obserwuj ptaki drapieżne, w tym 2 sokoły wędrowne, samicę puchacza, pustułkę i 2 jastrzębie. Dowiedz się o różnych stworzeniach i poznaj ich opiekunów poprzez spersonalizowane rozmowy. I zawsze miej oczy szeroko otwarte; nigdy nie wiesz, która dzika bestia może cię zaskoczyć podczas podróży lub przelecieć nad twoją głową!

Altea: Rejs o zachodzie słońca z winem musującym

Altea: Rejs o zachodzie słońca z winem musującym

Wypłyń z portu Altea w rejs po Morzu Śródziemnym. Ciesz się kieliszkiem wina musującego i podziwiaj bezkonkurencyjne widoki na słońce zachodzące nad horyzontem z wody. Poznaj załogę, a następnie wskocz na pokład łodzi. Znajdź idealne miejsce i rozsiądź się wygodnie, wypływając z portu na lśniące morze. Słuchaj uspokajającej muzyki z kieliszkiem wina musującego w dłoni, obserwując słońce zachodzące nad horyzontem. Ciesz się idealnym zakończeniem dnia z przyjaciółmi i bliskimi.

Z Albir, Altea, Benidorm i Calpe: Guadalest & Algar Tour

Z Albir, Altea, Benidorm i Calpe: Guadalest & Algar Tour

Guadalest to jedna z najczęściej odwiedzanych miejscowości w Hiszpanii, przyciągająca ponad 2 miliony osób rocznie, które zachwycają się jej historią, wspaniałymi widokami i dziwacznymi muzeami, które oferują jedyne w swoim rodzaju doświadczenie odwiedzającym Costa Blanca. Wodospady Algar są bez wątpienia najczęściej odwiedzaną atrakcją przyrodniczą na Costa Blanca i są idealnym sposobem na ochłodzenie się, odświeżenie i zabawę oraz wytchnienie od południowego słońca. Twoja podróż rozpocznie się od odbioru klimatyzowanym autokarem z jednego z punktów w Albir, Altea, Benidorm lub Calpe*. Gdy wszyscy znajdą się na pokładzie, czas podróży do średniowiecznej górskiej wioski Guadalest wyniesie około 35-40 minut. Po przybyciu na miejsce będziesz mieć 2 godziny wolnego czasu na zwiedzanie wodospadów i okolic we własnym tempie. Czas zwiedzania Guadalest może wydłużyć się do trzech godzin w czerwcu i wrześniu. Dokładny czas wizyty zostanie podany w dniu podróży. Po wizycie w Guadalest udasz się do wodospadów na popołudnie w naturalnym parku wodnym. Wodospady znajdują się na wielu poziomach z różnymi punktami, w których można pływać, obszarem do nurkowania oraz łagodnymi strumieniami i basenami dla tych, którzy chcą zanurzyć się w naturalnych wodach górskich. Wymagany jest dobry poziom sprawności fizycznej, ponieważ możesz być zmuszony do wejścia na strome wzgórze, aby dostać się do wejścia do wodospadu, a po wejściu będziesz musiał wspiąć się po schodach z boku wodospadów, prowadzących do innych obszarów. Ponieważ są to naturalne wodospady, skały mogą być nierówne i śliskie. Zalecane jest obuwie plażowe, a klapki / klapki nie są odpowiednie. Ta wycieczka nie jest odpowiednia dla osób mających trudności z chodzeniem. Dla tych, którzy chcą wziąć udział w pikniku, jest wyznaczony obszar piknikowy, który znajduje się poza głównymi wodospadami. Zabrania się wnoszenia jedzenia i napojów na teren wodospadów. W okolicy znajdują się bary i restauracje, które są niedrogie i godne polecenia. Wycieczce towarzyszyć będzie anglojęzyczny przedstawiciel, który potwierdzi godziny i miejsca spotkań w danym dniu. Podróż powrotna odbędzie się w odwrotnej kolejności, rozpoczynając się w Benidorm i kończąc w Albir. Usługi z Calpe i Altea mogą być łączone z usługami z Albir i Benidorm, a trasa podróży zostanie ustalona w danym dniu. Pamiętaj, że wodospady mogą być bardzo zatłoczone w miesiącach letnich. W niektórych porach roku wejście do wody przy wodospadach może być zabronione, jeśli lokalne władze uznają to za niebezpieczne. Wycieczka będzie nadal działać w tych warunkach, chyba że wodospady zostaną zamknięte. Czas trwania aktywności jest jedynie wskazówką i może się różnić.

Benidorm: Pokaż w Pałacu Benidorm

Benidorm: Pokaż w Pałacu Benidorm

Żadna wizyta na Costa Blanca nie jest kompletna bez spędzenia wieczoru w słynnym na całym świecie Pałacu Benidorm. Benidorm Palace to znane na całym świecie miejsce rozrywki w stylu Las Vegas. Po przyjeździe usiądź obok członka zespołu Pałacu. Przygotuj się, by cieszyć się pokazem. Napoje można kupować przez cały wieczór. Ciesz się nowym programem „Fire” w 2023 roku z artystami z czterech stron świata, świętuj i twórz „Fire”. Podziwiaj imponujący talent artystów i najnowocześniejszą technologię, która stanowi integralną część każdego pokazu w Benidorm Palace. Podziwiaj nowo zainstalowane 250 metrów kwadratowych niestandardowych ekranów LED HD o rozdzielczości 8K. Łącząc oświetlenie, wideo, dźwięk i efekty specjalne, uzupełnione elementami scenicznymi i architektonicznymi, ten program przesuwa granice. Poznaj najnowsze trendy w kulturze popularnej, muzyce, kostiumach, choreografii i multimediach. Po zakończeniu pokazu muzyka będzie grana dalej, dając ci szansę na taniec.

Benidorm: 1-dniowy bilet wstępu do parku rozrywki Aqua Natura

Benidorm: 1-dniowy bilet wstępu do parku rozrywki Aqua Natura

Wybierz się do parku wodnego Aqua Natura w Benidormie, aby spędzić pełen wrażeń dzień z całą rodziną. Park zajmuje ponad 40 000 m² powierzchni i został zaprojektowany z naciskiem na otwartą przestrzeń, w której rodzice mogą się zrelaksować, podczas gdy ich dzieci bawią się w wodzie. Park podzielony jest na 5 dużych sekcji, w tym basen, zjeżdżalnie wodne, basen dla dzieci, latarnię morską i spa z wanną z hydromasażem i solarium. Po wejściu do środka udaj się promenadą na plażę, gdzie możesz leniuchować na słońcu, wziąć orzeźwiającą kąpiel, spędzić czas w barze na plaży i korzystać ze zjeżdżalni wodnych liczących łącznie ponad 1000 metrów. W parku znajduje się też wspaniały basen ze sztuczną falą i leżakami, na których można odpocząć między kąpielami. Basen o nieregularnym kształcie otoczony jest wodospadami i gejzerami, w tym ogromną kolumną wody, która wyłania się z głębin morza, tworząc orzeźwiający prysznic wodny. Wskocz do malowniczej kaskady wodospadu i zrelaksuj się w strefie spa pod śródziemnomorskim słońcem. Zobacz pokazy lwów morskich i dowiedz się o ich siedliskach, zwyczajach reprodukcyjnych i stylu życia. Opiekunowie parku promują szacunek dla zwierząt morskich i podkreślają znaczenie ochrony przyrody. Dowiedz się więcej o takich kwestiach jak zanieczyszczenie oceanów i poznaj najlepsze sposoby ochrony morskiej flory i fauny. Dzieciom przypadną do gustu 2 baseny w Strefie Dziecięcej, w tym brodzik, w którym główną atrakcją jest położony w samym środku element pryskający dzieci dziesiątkami litrów wody. Całość dopełniają chodniki, ukryte zakamarki i interaktywne gry. Na koniec weź udział w pikniku w zielonych strefach i zregeneruj siły w cieniu.

Calpe: Rejs o zachodzie słońca z winem musującym

Calpe: Rejs o zachodzie słońca z winem musującym

Wyrusz z portu w Calpe w rejs po Morzu Śródziemnym. Ciesz się kieliszkiem wina musującego i podziwiaj bezkonkurencyjne widoki na słońce zachodzące nad wybrzeżem. Poznaj załogę, a następnie wskocz na pokład łodzi. Znajdź idealne miejsce i rozsiądź się wygodnie, wypływając z portu na lśniące morze. Słuchaj uspokajającej muzyki z kieliszkiem wina musującego w dłoni, obserwując zachodzące słońce na horyzoncie. Ciesz się idealnym zakończeniem dnia z przyjaciółmi i bliskimi.

Calpe: Rejs wycieczkowy z opcjonalnym przystankiem na kąpiel

Calpe: Rejs wycieczkowy z opcjonalnym przystankiem na kąpiel

Ucieknij z zatłoczonych plaż Calpe i wyrusz w rejs katamaranem. Zbliż się do parku narodowego i imponującej formacji skalnej Peñon de Ifach. Spotkaj się z przewodnikiem i wskocz na pokład. Zrelaksuj się w słońcu na boa, płynąc wzdłuż wybrzeża. Nabierz kolorów i podziwiaj panoramiczne widoki na otaczające morze, miasto i wybrzeże. Zrób kilka zdjęć, aby podzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną w domu. Miej możliwość zakupu zimnych napojów z pokładowego baru. Przepłyń obok wapiennej wychodni Peñon de Ifach, gdzie łódź się zatrzyma. Jeśli wybierzesz opcję z postojem na pływanie, ciesz się dodatkową godziną aktywności i pływaj wśród ławic ryb w tym wspaniałym miejscu przed powrotem do miejsca odbioru w porcie Calpe.

Z Albir lub Benidorm: Jednodniowa wycieczka do wodospadów Algar

Z Albir lub Benidorm: Jednodniowa wycieczka do wodospadów Algar

Wodospady Algar są jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji przyrodniczych Costa Blanca. Twoja podróż rozpocznie się od odbioru klimatyzowanym autokarem z jednego z czterech punktów w Albir i Benidorm. Gdy wszyscy znajdą się na pokładzie, czas podróży do Algar wynosi około 35–40 minut. Po przybyciu otrzymasz 3 godziny wolnego czasu na zwiedzanie wodospadów i okolic we własnym tempie. Wodospady są rozmieszczone na wielu poziomach i oferują różne punkty do pływania, miejsce do nurkowania oraz łagodne strumienie i baseny dla tych, którzy szukają odrobiny wytchnienia od żaru południowego słońca. Wymagany jest dobry poziom sprawności fizycznej, ponieważ aby dostać się do wejścia do wodospadu, trzeba będzie wejść na strome wzgórze, a po wejściu do wodospadu trzeba będzie wspiąć się po schodach prowadzących do innych obszarów. Ponieważ są to naturalne wodospady, skały mogą być nierówne i śliskie. Zalecane są buty plażowe, a klapki/suwaki nie są odpowiednie. Ta wycieczka nie jest odpowiednia dla osób mających trudności z chodzeniem. Dla tych, którzy chcą wybrać się na piknik, przygotowano wyznaczone miejsce na piknik, które znajduje się poza głównymi wodospadami. Do wodospadów nie wolno wnosić jedzenia i napojów. W okolicy znajdują się bary i restauracje, które są niedrogie i godne polecenia. Wycieczce będzie towarzyszyć przedstawiciel mówiący po angielsku, który w danym dniu potwierdzi terminy i miejsca spotkań. Podróż powrotna odbędzie się z wysiadaniem w pierwotnych miejscach zbiórki w odwrotnej kolejności, zaczynając od Benidormu i kończąc w Albir. Należy pamiętać, że w miesiącach letnich wodospady mogą być bardzo zatłoczone. W niektórych porach roku wejście do wody przy wodospadzie może być zabronione, jeśli władze lokalne uznają to za niebezpieczne. Wycieczka będzie nadal odbywać się w tych warunkach, chyba że wodospady zostaną zamknięte. Czas trwania aktywności jest jedynie wskazówką i może się różnić.

Często zadawane pytania dotyczące: Benidorm

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Benidorm

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Benidorm to:

Benidorm – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Benidorm: Najciekawsze atrakcje

Benidorm: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Benidorm: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Benidorm? Kliknij tutaj.

Benidorm: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(1637 recenzji)

Wspaniała wycieczka, którą zarezerwowałem na stronie internetowej dzień przed wyjazdem. Łatwo znaleźć punkt odbioru i siedziałem w określonej liczbie miejsc w autokarze. Szkoda tylko, że nie mieliśmy więcej niż dwie godziny w obu miejscach. Woda spada niesamowicie, noś kostium kąpielowy pod ubraniem, a krokodyle na stopy są świetne, ponieważ jest wiele skał niewygodnych do chodzenia boso. koniecznie spróbuj pysznego owocu Loquat.

Park jest średniej wielkości, ale obiekty są bardzo dobrze utrzymane. Ma wiele zwierząt, które są bardzo zadbane. W porównaniu do innych podobnych lokali, ceny restauracji nie są wygórowane, a jakość jedzenia jest więcej niż akceptowalna. Najbardziej podobały nam się pokazy ze zwierzętami i czułość, z jaką traktowali je trenerzy.

Urocze miejsce na spędzenie spokojnie czasu wśród cieni drzew, pływając w wodzie lub skacząc z występu do prawdziwie niebieskiej wody, a potem można odpocząć w jednej z restauracji. Bardzo udane popołudnie. Trzeba wziąć buty do wody:)

Spędziliśmy tu naprawdę cudowny dzień, dostaliśmy taksówkę ze starego miasta za 9 euro Zjedliśmy lunch i napoje - ceny były zgodne z oczekiwaniami. Widziałem pokazy delfinów, fok i ptaków. Naprawdę nam się podobało

cała wycieczka była bardzo piękna, ale czas w Guadalest był krótki i w zupełności wystarczył na wodospady. Może dodaj pół godziny w Gadalest i pół godziny wolnego nad wodospadami.