Atrakcje i wycieczki Benidorm

Często zadawane pytania dotyczące: Benidorm

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Benidorm?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Benidorm

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Benidorm to:

Walencja

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Benidorm na deszczowe dni?

Benidorm: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Benidorm? Kliknij tutaj.

Benidorm: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 966 opinii

Niesamowity personel robi wszystko, aby pomóc. Dużo emocji dzięki niesamowitym pokazom edukacyjnym, w tym delfinom i ich starzeniu się, aby trenerzy byli z nimi świetni. unosi się na pierścieniu, siatkowym nakrętkach na butelki itp. Pokaz papug był fantastyczny, opowiedziany o wszystkich różnych typach i pokazał filmy o dzikich pożarach niebezpiecznych dla zwierząt, ptaków itp. Pingwiny i wiele innych miejsc do zabawy dla dzieci urocza restauracja duża różnorodność. ponieważ jest bardzo pagórkowaty, ale łatwo dostępny na wózkach inwalidzkich lub skuterach inwalidzkich. Mają małe wózki z delfinami, które popychają maluchy, jeśli się zmęczą itp. W sumie niesamowity, wspaniały, pełen zabawy dzień.

Mój 11-letni syn i ja byliśmy zachwyceni atmosferą, różnymi gatunkami zwierząt i ciepłymi pracownikami. Mimo że nie udało mi się popływać z delfinami (musiałem zarezerwować 3 dni wcześniej), jak sobie tego życzyłam, udało nam się zrobić zdjęcia z jednym trzymanym za pysk. Nie mogę się doczekać ponownej wizyty i tym razem pływania z delfinami. Byliśmy zachwyceni niesamowitymi stworzeniami Boga.

Zarezerwowałem jednodniową wycieczkę do Walencji Kathy była naszym przewodnikiem i bardzo profesjonalnie nasz dzień został zaplanowany z wojskową precyzją, a nasz przewodnik pieszy był równie dobrze zrobionym zespołem

Ja i moja córka spędziliśmy cudowny dzień w Ely, więc miłe wspomnienia będą trwać wiecznie

Piękne miejsce, będąc w Hiszpanii, nie można go ominąć. Wodospady, góry - cos pięknego