Benidorm – nasze najbardziej polecane atrakcje

Benidorm: wstęp do Aqualandii z opcjonalnym biletem łączony Mundomar

1. Benidorm: wstęp do Aqualandii z opcjonalnym biletem łączony Mundomar

Doświadcz Aqualandii z biletem dziennym i ciesz się różnorodnymi przejażdżkami wodnymi w jednym z największych parków wodnych na świecie. Odkryj ponad 20 atrakcji wodnych i wybierz bilet łączony, aby odwiedzić Mundomar Marine and Exotic Animal Park. Spędź pełen wrażeń dzień, korzystając z wielu zjeżdżalni wodnych, w tym najnowszej zjeżdżalni, radosnego cyklonu, basenów, bystrzy rzecznych i miejsc do opalania, z wodą pochodzącą bezpośrednio z morza. Wypróbuj inne usługi, w tym miejsce na piknik, sklep z pamiątkami, budkę fotograficzną, pływaki i inne udogodnienia. Kiedy będziesz gotowy do jedzenia, wypróbuj jedną z wielu samoobsługowych restauracji, które zaspokoją wszystkie gusta. Od baru z przekąskami po grilla, od pizzerii po bar z burgerami, od naleśnikarni po stoisko z kebabem — każdy znajdzie coś dla siebie. Wzbogać swoje wrażenia, wybierając bilet łączony i uzyskaj dostęp zarówno do Aqualandii, jak i Mundomar. Podziwiaj różne gatunki ssaków, ptaków i gadów, oglądaj różne pokazy, pływaj z lwami morskimi lub delfinami i rób zdjęcia z różnymi zwierzętami. Podziwiaj cieszące się uznaniem krytyków pokazy delfinów, podczas których te spektakularne zwierzęta prezentują wszystkie swoje umiejętności w starannie przygotowanym pokazie, któremu towarzyszą ich trenerzy.

Altea: rejs katamaranem o zachodzie słońca z winem musującym

2. Altea: rejs katamaranem o zachodzie słońca z winem musującym

Wypłyń z portu w Altei w rejs po Morzu Śródziemnym na pokładzie długiego katamaranu żaglowego. Delektuj się lampką wina musującego. Podziwiaj z wody wyjątkowe widoki na słońce zachodzące za horyzontem. Spotkaj się z załogą i wskocz na pokład dużego katamaranu. Znajdź najlepsze miejsce i rozsiądź się wygodnie, płynąc z portu w kierunku lśniącego morza. Słuchaj relaksującej muzyki z lampką cavy (wina musującego) w dłoni, patrząc, jak słońce zachodzi na tle panoramy. Ciesz się idealnym zakończeniem dnia w gronie przyjaciół i bliskich.

Benidorm: całodniowy bilet do parku zwierząt Mundomar

3. Benidorm: całodniowy bilet do parku zwierząt Mundomar

Poznaj różne gatunki ssaków, ptaków i gadów. Zobacz rozmaite pokazy. Popływaj z lwami morskimi lub delfinami. Zrób sobie zdjęcia ze zwierzętami. Podziwiaj doskonale oceniane, starannie zaplanowane pokazy delfinów, podczas których te wspaniałe zwierzęta w towarzystwie opiekunów prezentują swoje umiejętności. Pokazy lwów morskich przypadną do gustu wszystkim obserwatorom, bez względu na ich wiek. Spędź przyjemnie czas i pozwól się zaskoczyć – do udziału w pokazach wybierane są osoby z publiczności. Przygotuj się na mnóstwo radości i śmiechu. Wkrocz do świata papug. Te piękne zwierzęta w ramach pokazu w miejscu pełnym fantazji prezentują swoje zdolności, radząc sobie z rozmaitymi próbami i pokonując różne przeszkody. Baw się i poznaj całe mnóstwo ciekawostek na temat papug.

Benidorm: Pokaż w Pałacu Benidorm

4. Benidorm: Pokaż w Pałacu Benidorm

Żadna wizyta na Costa Blanca nie jest kompletna bez spędzenia wieczoru w słynnym na całym świecie Pałacu Benidorm. Benidorm Palace to znane na całym świecie miejsce rozrywki w stylu Las Vegas. Po przyjeździe usiądź obok członka zespołu Pałacu. Przygotuj się, by cieszyć się pokazem. Napoje można kupować przez cały wieczór. Ciesz się nowym programem „Fire” w 2023 roku z artystami z czterech stron świata, świętuj i twórz „Fire”. Podziwiaj imponujący talent artystów i najnowocześniejszą technologię, która stanowi integralną część każdego pokazu w Benidorm Palace. Podziwiaj nowo zainstalowane 250 metrów kwadratowych niestandardowych ekranów LED HD o rozdzielczości 8K. Łącząc oświetlenie, wideo, dźwięk i efekty specjalne, uzupełnione elementami scenicznymi i architektonicznymi, ten program przesuwa granice. Poznaj najnowsze trendy w kulturze popularnej, muzyce, kostiumach, choreografii i multimediach. Po zakończeniu pokazu muzyka będzie grana dalej, dając ci szansę na taniec.

Benidorm: Park tematyczny Terra Natura, bilet 1-dniowy

5. Benidorm: Park tematyczny Terra Natura, bilet 1-dniowy

W nowoczesnym parku tematycznym Terra Natura w Benidormie zobaczysz w unikalny sposób zaprojektowane miejsce do życia dla zwierząt, które pozwala na kontakt z nimi naśladujący środowisko naturalne. Podziwiaj ponad 1500 zwierząt z 200 różnych gatunków, z których 50 jest bezpośrednio zagrożonych wyginięciem. Odkryj także około 2500 egzemplarzy ponad 160 gatunków drzew, krzewów i roślin okrywowych. W całym parku rozmieszczone są tablice informacyjne z zakresu wiedzy przyrodniczej, a także punkty informacyjne. Dodatkowo wszelkie pokazy i aktywności sprawiają, że park Terra Natura to idealne miejsce dla rodzin, które szukają zabawy podczas wspólnego wyjazdu. Zobacz formacje mineralne i gigantyczne owady. Na początku podróży ogromną rolę odgrywa ogień. Rzeki lawy przepływają przez egzotyczne ogrody i poprowadzą do wnętrza parku. Tam natomiast skrywają się tarantule, skorpiony, gady, owady, rośliny, grzyby, a także liczne rośliny trujące. Dzikie zwierzęta szykują się w ukryciu do skoku, a słonie czekają na karmienie. Zobacz pokaz ich siły, inteligencji i wszechstronności. Obserwuj ptaki drapieżne, w tym 2 sokoły wędrowne, samicę puchacza, pustułki zwyczajne i 2 myszołowce. Dowiedz się więcej o różnych zwierzętach i poznaj ich opiekunów podczas indywidualnych rozmów. Miej oczy szeroko otwarte, bo nigdy nie wiadomo, który z tych drapieżników przeleci nad Twoją głową.

Benidorm: rejs parasailingiem z widokiem na Costa Blanca

6. Benidorm: rejs parasailingiem z widokiem na Costa Blanca

Przeżyj inne doświadczenie, samotnie, jako para, a nawet z rodziną. Spotkaj się z zespołem w Playa de Levante i rozpocznij swoją przygodę z parasailingiem w Benidorm, zapoznając się z zasadami bezpieczeństwa. Rozpocznij ekscytującą wycieczkę łodzią parasailingową u wybrzeży Benidormu i podziwiaj panoramiczne widoki miejskich drapaczy chmur i piaszczystych plaż. Poczuj adrenalinę, gdy łódź wypływa na otwarte wody i otwiera się spadochron. Parasailing nie jest straszny i nie da ci uczucia zadyszki, które możesz mieć podczas jazdy kolejką górską. Cały lot jest niezwykle płynny i spokojny, zdziwisz się jak cicho możesz wzbić się w powietrze. Uczestnicy wystartują i wylądują na tej samej łodzi, zamoczenie jest opcjonalne, ale wielu uznało to za najlepszą część lotu! Lot potrwa 10 minut, a pełne doświadczenie potrwa od 25 do 30 minut.

Benidorm: 1-dniowy bilet do parku rozrywki Terra Mítica

7. Benidorm: 1-dniowy bilet do parku rozrywki Terra Mítica

Trzy obszary tematyczne Terra Mítica oferują przygody dostosowane do wszystkich gustów i grup wiekowych. Poznaj obszar o tematyce egipskiej, w którym imponujące Bramy Karnaku witają Cię w Terra Mítica. Odkryj ukryte bogactwa Egiptu, odkryj Bramę Aleksandryjską i ciesz się wodospadami Błękitnego Nilu. W Grecji mitologiczne stworzenia i bogowie będą Ci towarzyszyć w podróży. Wejdź do wielkiego starożytnego imperium Rzymu, jego historycznych podbojów i walk gladiatorów. Aby uzyskać pełne wrażenia, poświęć trochę czasu w restauracjach Terra Mitica. Uzupełnij poziom energii, a następnie ciesz się pełnym wrażeń dniem i zabawą. Zabezpiecz swój wstęp, rezerwując bilet wstępu z wyprzedzeniem. Bilet zarezerwowany z wyprzedzeniem oznacza, że unikniesz długich kolejek osób czekających na zakup karnetu w ciągu dnia i uzyskasz dostęp do trzech stref tematycznych wypełnionych przejażdżkami i atrakcjami.

Benidorm: 1-dniowy bilet wstępu do parku rozrywki Aqua Natura

8. Benidorm: 1-dniowy bilet wstępu do parku rozrywki Aqua Natura

Wybierz się do parku wodnego Aqua Natura w Benidormie, aby spędzić pełen wrażeń dzień z całą rodziną. Park zajmuje ponad 40 000 m² powierzchni i został zaprojektowany z naciskiem na otwartą przestrzeń, w której rodzice mogą się zrelaksować, podczas gdy ich dzieci bawią się w wodzie. Park podzielony jest na 5 dużych sekcji, w tym basen, zjeżdżalnie wodne, basen dla dzieci, latarnię morską i spa z wanną z hydromasażem i solarium. Po wejściu do środka udaj się promenadą na plażę, gdzie możesz leniuchować na słońcu, wziąć orzeźwiającą kąpiel, spędzić czas w barze na plaży i korzystać ze zjeżdżalni wodnych liczących łącznie ponad 1000 metrów. W parku znajduje się też wspaniały basen ze sztuczną falą i leżakami, na których można odpocząć między kąpielami. Basen o nieregularnym kształcie otoczony jest wodospadami i gejzerami, w tym ogromną kolumną wody, która wyłania się z głębin morza, tworząc orzeźwiający prysznic wodny. Wskocz do malowniczej kaskady wodospadu i zrelaksuj się w strefie spa pod śródziemnomorskim słońcem. Zobacz pokazy lwów morskich i dowiedz się o ich siedliskach, zwyczajach reprodukcyjnych i stylu życia. Opiekunowie parku promują szacunek dla zwierząt morskich i podkreślają znaczenie ochrony przyrody. Dowiedz się więcej o takich kwestiach jak zanieczyszczenie oceanów i poznaj najlepsze sposoby ochrony morskiej flory i fauny. Dzieciom przypadną do gustu 2 baseny w Strefie Dziecięcej, w tym brodzik, w którym główną atrakcją jest położony w samym środku element pryskający dzieci dziesiątkami litrów wody. Całość dopełniają chodniki, ukryte zakamarki i interaktywne gry. Na koniec weź udział w pikniku w zielonych strefach i zregeneruj siły w cieniu.

Calpe: rejs katamaranem o zachodzie słońca z winem musującym

9. Calpe: rejs katamaranem o zachodzie słońca z winem musującym

Wypłyń z portu Calpe przez Morze Śródziemne podczas tego rejsu na pokładzie długiego katamaranu żaglowego. Wypij kieliszek musującego wina i podziwiaj niezrównane widoki zachodzącego słońca nad wybrzeżem. Spotkaj się z załogą, a następnie wskocz na pokład przestronnego katamaranu. Znajdź swoje idealne miejsce i poczuj się komfortowo, gdy wyruszysz z portu na lśniące morze. Posłuchaj uspokajającej muzyki z kieliszkiem wina musującego w dłoni, obserwując zachód słońca na horyzoncie. Ciesz się idealnym zakończeniem dnia z przyjaciółmi i bliskimi.

Z Albir i Benidormu: Guadalest i wodospady Algar

10. Z Albir i Benidormu: Guadalest i wodospady Algar

Wybierz się na całodniową wycieczkę po górach. Zatrzymaj się w Guadalest i wykorzystaj czas na zwiedzanie tej górskiej wioski i niektórych z jej licznych muzeów, sklepów i kawiarni. Odwiedź wioskę Callosa, po czym udaj się do Algar. Zjedz lunch w typowej dla tego rejonu restauracji (na własny koszt). Każda z restauracji posiada własny basen, z którego możesz skorzystać bezpłatnie. Zrelaksuj się i naciesz oczy wodospadami w Algar w spokojnym otoczeniu i zanurz stopy w jednym z licznych basenów. Dla osób bardziej żądnych przygód dostępne są miejsca przeznaczone do nurkowania*. Wodospad był ukazany w jednym z odcinków popularnego serialu ITV: „Benidorm”, co uczyniło go popularną atrakcją. W niektórych porach roku może się zdarzyć, że nie będzie można wejść do wody u podnóża wodospadu, jeśli władze lokalne uznają to za niebezpieczne.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Benidorm

Najciekawsze atrakcje

Benidorm: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 43
Sortuj wg::
Strona 1 z 3

Niezwykłe doznania

Benidorm: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Benidorm

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Benidorm?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Benidorm

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Benidorm to:

Walencja

Benidorm: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Benidorm? Kliknij tutaj.

Benidorm: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1637 opinii

Niesamowity personel robi wszystko, aby pomóc. Dużo emocji dzięki niesamowitym pokazom edukacyjnym, w tym delfinom i ich starzeniu się, aby trenerzy byli z nimi świetni. unosi się na pierścieniu, siatkowym nakrętkach na butelki itp. Pokaz papug był fantastyczny, opowiedziany o wszystkich różnych typach i pokazał filmy o dzikich pożarach niebezpiecznych dla zwierząt, ptaków itp. Pingwiny i wiele innych miejsc do zabawy dla dzieci urocza restauracja duża różnorodność. ponieważ jest bardzo pagórkowaty, ale łatwo dostępny na wózkach inwalidzkich lub skuterach inwalidzkich. Mają małe wózki z delfinami, które popychają maluchy, jeśli się zmęczą itp. W sumie niesamowity, wspaniały, pełen zabawy dzień.

Doświadczenie było bardzo przyjemne, a tym bardziej dla malucha, wszystko tam jest, a przede wszystkim musisz dobrze wyposażyć się w lekkie ubrania ze względu na upał, a w każdym razie dobrze nadzorować dzieci, ponieważ jest wiele zjazdów, ale poza tym bardzo zadowoleni z doświadczenia i życzliwości pracowników.

Zarezerwowałem jednodniową wycieczkę do Walencji Kathy była naszym przewodnikiem i bardzo profesjonalnie nasz dzień został zaplanowany z wojskową precyzją, a nasz przewodnik pieszy był równie dobrze zrobionym zespołem

Kochamy to. Miłe doświadczenie. Dzięki przyjaznej i taktownej załodze za wejście na pokład. Małe wino musujące podczas odkrycia, góra, dobrze zrobione...

Bardzo miłe doświadczenie i bardzo przyjazny personel?