Atrakcje i wycieczki
Benidorm

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Benidorm

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Benidorm?

Na jakich wycieczkach w: Benidorm obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Benidorm: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Benidorm? Kliknij tutaj.

Benidorm: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 678 opinii

Przybyliśmy do Benidormu i zdecydowaliśmy, że rozwiniemy skrzydła i odwiedzimy gdzie indziej podczas naszego pobytu, tak jak byliśmy wcześniej w Benidormie i widzieliśmy wszystko, co ma do zaoferowania. Żona znalazła Get Your Guide i zarezerwowała wycieczkę autokarową do Walencji. Byłem niepewny, ponieważ byłem na wycieczkach takich jak ta, które były dość biedne. Na szczęście dla nas punkt odbioru znajdował się tuż przed naszym hotelem. Kiedy byliśmy w autokarze, zapoznaliśmy się z wieloma opcjami dodatkowych wycieczek, ale podobało mi się, że nie było to wyprzedaże. Zdecydowaliśmy, że ponieważ mamy 5,5 godziny w Walencji i zamiast wędrować bez celu przez 5 godzin, jak zwykle, zarezerwowaliśmy wycieczkę z przewodnikiem po Walencji i wycieczkę do Akwarium, z którego zostaniemy zabrani. Poza boską okropną obsługą w McDonalds za rogiem od punktu odbioru (tak, wiem .... to był McDonalds) podróż była genialna. Obie te wyprawy przerwały dzień i dały nam co najmniej godzinę przerwy na szybki

Piękne miejsce do odwiedzenia. Wodospady są spokojne. Jeśli masz trudności z chodzeniem, nie idź, jeśli idziesz, upewnij się, że masz buty plażowe lub mocne wodoodporne buty, abyś mógł chodzić po zboczu wodospadów i do wody, aby się ochłodzić! (Możesz kupić buty plażowe, które sprzedają w wielu pobliskich sklepach). Na miejscu spędziliśmy około 2,5 godziny, a potem wyszliśmy na lunch. Restauracje są niedrogie i mają świetną obsługę.

Podróż była genialna. Dobrze zorganizowany, a przewodnik (Lynn) był fantastyczny. Guadalest było piękne - podobały mi się muzea. Wodospady były niesamowite. Warte podróży, dobra jakość. Zdecydowanie polecam.

Bardzo miłe doświadczenie Wiele przystanków na różne „odbiory”, ale harmonogram wskazuje 5 godzin, więc bez niespodzianek, po prostu określ, że podróż zajmuje łącznie 2 godziny

Cześć wszystkim! Te miejsca są piękne nawet zimą. Dobrym pomysłem jest spędzenie tam dnia, jeśli chcesz połączyć się z naturą.