Atrakcje i wycieczki Fuengirola

Często zadawane pytania dotyczące: Fuengirola

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Fuengirola

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Fuengirola to:

Malaga

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Fuengirola na deszczowe dni?

Fuengirola: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fuengirola? Kliknij tutaj.

Fuengirola: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 6587 opinii

Fajna wycieczka. Zabawa z minibusem w Gibraltarze, a kierowca autobusu tutaj miał wiele do zaoferowania zarówno wiedzy, jak i zabawy. Podkreśl w rachunku, że oferowano wycieczkę na szczyt klifu, gdzie zapłaciliśmy gotówką. Jednak po wycieczce minibusem nie było przewodnika, więc kiedy i gdzie będę mógł wjechać na klif, nie wiadomo. Ta podróż i tak była stracona, więc kiedy przewodnik pojawił się ponownie na drodze powrotnej, nie było sensu pytać, kiedy zamierzamy wyjechać. W przeciwnym razie nic, na czym można by położyć palec. Super aranżacja

Ogólnie świetne doświadczenie. Autobus był bardzo wygodny. Jazda autobusem zajęła trochę czasu, ponieważ wpadliśmy na duży ruch i było wiele przystanków, aby odebrać ludzi, ale i tak honorowali oni pięć godzin na Gibraltarze. Przybyliśmy na Gibraltar o 11:30 i wyjechaliśmy o 16:30. Jako heads-up, pięć godzin na Gibraltarze mija szybciej niż myślisz. Przewodnik był bardzo kompetentny i mówił po angielsku i hiszpańsku. Zdecydowanie polecam za tę cenę.

Odbiór w Puerto Marina spóźnił się pół godziny z powodu wypadku po drodze, ale oznaczało to również późniejszy wyjazd na Gibraltarze, wygodny autokar, miły przewodnik, cztery i pół godziny na miejscu było ciasno, ale daliśmy radę na stopa: przez miasto w górę i przez śródziemnomorskie schody i punkt Europa z powrotem w dół, można było odwiedzić więcej w dłuższym czasie lub zrobić zakupy dłużej, ale na pierwsze wrażenie było w porządku

Bardzo dobra organizacja wycieczki,przewodnik posługiwał się j.angielskim zrozumiałym dla osób ze średnią znajomością j.angielskiego.Trasa malownicza i bezpieczna jednak nie można mieć lęku wysokości.

Wspaniała wycieczka, punkt obowiązkowy na mapie Andaluzji. Jest dużo czasu na podziwianie przepięknych widoków. Trzeba być gotowym na dreszczyk emocji kiedy patrzy się w dół. Bardzo polecam!