Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Fuengirola

Najciekawsze atrakcje

Fuengirola: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fuengirola? Kliknij tutaj.

Fuengirola: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 3839 opinii

Najbardziej jestem zadowolona z przewodnika, z którym wjezdzalam na Górę Giblartaru. Przewodnik okazał się Polakiem z bardzo dużą wiedzą na temat Giblartaru i sąsiadującej Hiszpanii. Historię tych dwóch Państw mieliśmy opowiadaną w 3 językach: angielskim, hiszpańskim i polskim. Pełen profesjonalizm.

Gorąco polecam tę wycieczkę. Bardzo piękna i super ekscytująca. Pamiętaj o wodzie, kremie przeciwsłonecznym i dobrych butach turystycznych. Przewodnik był dobrze rozplanowany i zawierał dobre fakty.

Bardzo dobrze zorganizowana i ciekawa wycieczka, a przede wszystkim doskonały przewodnik z Polski (Kraków), znający kilka języków i potrafiący przekazać dużo cennych informacji o Gibraltarze:)

Bardzo miła wizyta. Obaj przewodnicy byli bardzo przyjaźni. Wycieczka do jaskini była świetna. Małp nie było zbyt wiele, ale hej… Zwiedzanie miasta w czasie wolnym też było bardzo miłe.

Wszystko było idealne. Punktualność i powaga... zarówno przewodnik Ana, jak i kierowca Juan byli bardzo mili i bardzo świadomi wszystkich. Zalecane 100%