Port Vell

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Port Vell: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port Vell? Kliknij tutaj.

Port Vell: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 14 840 opinii

Łatwy dostęp dzięki biletom elektronicznym GetYourGuide. Uwielbiałem zbiornik o pojemności 1 miliona galonów z ruchomym chodnikiem. Spora różnorodność mieszkańców zwierząt, w tym unikalne, zachwaszczone smoki morskie. Bardzo dobre znaki edukacyjne. Czysta atrakcja, w tym toalety. Bardzo duże porcje w kawiarni na miejscu. Zauważyliśmy kilka interaktywnych wyświetlaczy dla dzieci i wiele grup szkolnych. Ogólnie przyjemne doświadczenie!

Daniel był świetnym przewodnikiem, bardzo pouczającym. Mogliśmy nie spieszyć się, ciesząc się wszystkim, co Barcelona miała do zaoferowania. Wiele się dowiedziałem o historii. Sprawił, że podróż była przyjemna, nie wspominając o tym, że mieliśmy świetną grupę podróżników. Bardzo podobał mi się odbiór i odbiór hotelu.

super miasto. Wycieczka autobusowa jest świetna do przeglądu. Był tam niestety tylko przez jeden dzień jako przystanek rejsu. Dwie rundy (niebieska i czerwona) trwają dwie godziny bez wysiadania. Wysiadanie na wszystkich interesujących przystankach zajęłoby prawdopodobnie cały tydzień. Wrócę....

Bardzo wygodny sposób zwiedzania, przy każdej atrakcji można wysiąść, zwiedzić i udać się w dalszą podróż po mieście.Przystanki rozmieszczone gęsto, autobus kursuje często.Minus nie ma przewodnika multimedialnego w wersji polskiej , dotyczy Barcelony.

Bardzo fajna atrakcja za dobrą cenę! Godzina rejsu jest zupełnie wystarczająca żeby zobaczyć miasto z innej perspektywy. Super organizacja, byliśmy bardzo zadowoleni. Najlepiej wybrać godzinę 11 lub 11:50, im później tym więcej jest ludzi.