Teatr City Hall

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Teatr City Hall: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Teatr City Hall? Kliknij tutaj.

Teatr City Hall: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 816 opinii

Świetne show, przygotowane doskonale. Kameralna atmosfera małego teatru, a przede wszystkim artyści zaangażowani w sposób, który pozwala przez godzinę przenieść się w zupełnie inny świat pełen rytmów i emocji . Razem z żoną traktowaliśmy tę atrakcję raczej jako obowiązek, a okazała się ona jedną z najlepszych atrakcji artystycznych, które widzieliśmy nie tylko w Barcelonie ale i w ogóle . Sala jest niewielka więc jeśli chcesz zaoszczędzić to nie trzeba kupować miejsc w pierwszym rzędzie, napewno miło jest oglądać show popijając wino ( to opcja w cenie pierwszego rzędu ) i będąc najbliżej artystów ale w sali znajduje się bar i każdy może coś zamówić, a z tylnych rzędów widać również nieźle.

Mały, skromny, kameralny teatr, który pozwolił skupić się nad tym, co najważniejsze, co się dzieje na scenie. Spodziewałem się ferii barw, bogatych strojów a tu skromny zespół: tancerka, dwóch tancerzy, dwóch wokalistów i gitarzysta. Trzeba to przeżyć, gdyż nie da się tego opowiedzieć. Autentyczność i pełen profesjonalizm. Chylę czoła, gratuluję za wrażenia. Szczerze polecam.

Łatwa lokalizacja, do której można się dostać, bardzo prosta po przyjeździe i fantastyczny pokaz. Niesamowity autentyczny taniec i muzyka. Gorąco polecam turystom podróżującym po Barcelonie.

Niesamowite przeżycie. Poszłabym na ten pokaz jeszcze raz. Bardzo profesjonalni tancerze, świetny pokaz, każdy detal dopracowany. Niezapomniana atmosfera

Bardzo ciekawy występ, swietna muzyka i doskonali tancerze