Wybierz daty

Teatr City Hall

  • Bilety wstępu
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Teatr City Hall: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Teatr City Hall? Kliknij tutaj.

Teatr City Hall: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1608 opinii

Świetne show, zwłaszcza jeśli nie jesteś zaznajomiony z charakterem tańca! Po występie na pewno wiesz, o co chodzi we flamenco! Muzyka dla tancerzy grana jest na żywo, co również zrobiło na mnie duże wrażenie. Ogólnie byłem bardzo zafascynowany tańcem, muzyką i obchodzeniem się z ubraniami podczas tańca.

Wieczór zdecydował i zarezerwował kilka godzin wcześniej. Bardzo fajny program, 1 intensywna godzina, która mija zbyt szybko. Przytulny i przyjemny teatr. Zajęliśmy miejsca w pierwszym rzędzie, aby lepiej docenić występy tancerzy (napój w cenie). Zalecana!

Bardzo miło spędzony czas! Ładna muzyka i kostiumy i dużo talentu! Pełen dobrych intencji personel, który pozwolił nam lepiej zobaczyć pokaz udaru dzieci w wieku 7 i 11 lat. (Przemieszczając się i ustawiając krzesełka dla dzieci) Polecamy!!

To dobry kompromis, jeśli nie znasz flamenco, pokaz trwa około 1 godziny, a stosunek jakości do ceny jest więcej niż poprawny. Jeśli masz małe dzieci, nie polecam tego, dla twoich dzieci, dla ciebie i dla innych.

Mały pokój, dobry widok niezależnie od zarezerwowanego miejsca. O 17:15 kilka osób. Do zrobienia .