Teatr City Hall

  • Bilety wstępu
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Teatr City Hall: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Teatr City Hall? Kliknij tutaj.

Teatr City Hall: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 1297 opinii

Tancerze byli znakomici, podobnie jak śpiewacy i muzycy. Przybyliśmy tu na naszą ostatnią noc w Barcelonie i mój chłopak i naprawdę podobało mi się to doświadczenie! Nie masz przydzielonych miejsc, więc w zależności od zakupionego biletu otrzymasz kolorową kartę, aby usiąść w określonym rzędzie. Łatwo było znaleźć, wystarczyło wykonać wskazówki w aplikacji Pobierz przewodnik. Bilet zawierał drinka, a personel był uprzejmy. Zdecydowanie polecam!

Świetne show dla każdego, kto chce zasmakować flamenco. Czas trwania: ok. 1 godzina - w zupełności wystarcza. Tancerze potrafią bardzo dobrze przekazać emocje - nawet tym, którzy nie mówią po hiszpańsku. Wskazówka: pamiętaj, aby zabrać ze sobą kurtkę, ponieważ w pokoju jest bardzo zimno.

Pokaz flamenco był dla nas wyjątkowym przeżyciem. Polecam każdemu, kto interesuje się kulturą i stylami tańca regionu lub po prostu chce doświadczyć czegoś wyjątkowego. Znaleźliśmy miejsce bezpośrednio z Google Maps. Wszyscy pracownicy byli bardzo przyjaźni.

wspaniałe wrażenie , trzy tancerki dwóch tancerzy , wołowe pokazy jak i w parach do tego muzyka , klimat miejsca też daje bardzo duzo

wspaniałe doświadczenie, na pewno emocje i wrażenia zostaną na długo we wspomnieniach♥️