Bilet wstępu

Rzym: Koloseum, Forum Romanum, Bilety priorytetowe na Palatyn

Rzym: Koloseum, Forum Romanum, Bilety priorytetowe na Palatyn

Od 99,20 zł za osobę

Wybierz pakiet łączony i skorzystaj ze wstępu priorytetowego do Koloseum, na Palatyn oraz do Forum Romanum. Zapomnij o stresie i zwiedzaj w swoim tempie. Podziwiaj pozostałości po wspaniałej architekturze Republiki Rzymskiej.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Potwierdzenie biletu w ciągu 48 godzin
Po dokonaniu zakupu otrzymasz potwierdzenie rezerwacji od organizatora wycieczki.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Cofnij się w czasie do starożytnego Rzymu dzięki biletowi do Koloseum oraz na Forum Romanum i Palatyn
 • Skorzystaj z opcji wstępu priorytetowego do Koloseum o wybranej przez siebie porze
 • Pobierz specjalną mapę, która ułatwi Ci zwiedzanie atrakcji
Pełny opis
Uniknij czekania w długiej kolejce po bilet. Skieruj się prosto do wejścia priorytetowego, a następnie przejdź kontrolę bezpieczeństwa. Wejdź w wyznaczonym czasie do Koloseum (Amfiteatru Flawiuszów) i doświadcz na nowo losów cesarzy i gladiatorów. Początek budowy obiektu nastąpił za panowania cesarza Wespazjana w 72 roku n.e., a zakończenie miało miejsce w 80 roku n.e. w trakcie rządów jego syna, Tytusa. Koloseum to największy amfiteatr na świecie. Wyobraź sobie, że stoisz na owalnej, 4-poziomowej arenie mogącej pomieścić 73 000 widzów, a przed Tobą zaciekle walczą ludzie i zwierzęta. Cena biletu obejmuje również wstęp na Palatyn i do Forum Romanum. Są to najważniejsze punkty na trasie każdej wycieczki po Wiecznym Mieście. Według starożytnej tradycji to właśnie na Palatynie narodził się Rzym. Spójrz z góry na Forum Romanum, które w czasach Republiki Rzymskiej było centrum politycznym, społecznym i ekonomicznym miasta. Zobacz najstarsze części Rzymu z perspektywy najważniejszego z 7 wzgórz.
Wliczone w cenę
 • Wstęp priorytetowy do Koloseum o wybranej godzinie
 • Jednorazowy wstęp do Koloseum oraz jednorazowy wstęp na Forum Romanum / Palatyn ważny przez 24 godziny od pierwszego użycia
 • Dorośli: 16 EUR za bilet + 2 EUR opłaty za rezerwację; Obywatele UE w wieku 18–25 lat: 2 EUR za bilet + 2 EUR opłaty za rezerwację; Dzieci (0–17 lat): 0 EUR za bilet + 2 EUR opłaty za rezerwację
 • Mapa Cesarstwa Rzymskiego do pobrania
 • Wycieczki z przewodnikiem
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Należy przejść obowiązkowe mierzenie temperatury
 • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 12 lat, muszą przedstawić jeden z następujących dokumentów: dowód pełnego szczepienia, dowód przyjęcia pierwszej dawki szczepienia podanej co najmniej 15 dni temu, dowód zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub negatywny wynik testu wykonanego nie więcej niż 48 godzin przed rozpoczęciem atrakcji
 • Wszyscy uczestnicy muszą mieć przy sobie ważny dokument tożsamości ze zdjęciem wydany przez władze państwowe (np. paszport, prawo jazdy itp.)

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Piazza del Colosseo, 1, 00184 Roma RM, Włochy. Udaj się bezpośrednio do kasy posiadaczy biletów Fast Track w Koloseum, aby stać w kolejce do obowiązkowej kontroli bezpieczeństwa. Pas ten jest oznaczony znakiem „Posiadacz biletu i przepustka Roma Pass”.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Paszport lub dowód osobisty

Niedozwolone

 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • Ten bilet umożliwia jednokrotne wejście do każdej atrakcji
 • Zwróć uwagę na sezonowe godziny otwarcia atrakcji i weź to pod uwagę, wybierając godzinę wstępu wieczorem, aby mieć wystarczająco dużo czasu na wizytę
 • Bilety są ważne przez 24 godziny
 • Czas wejścia do każdej atrakcji można przesunąć w ciągu 1 godziny w zależności od dostępności
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 16835 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Jakość usług
  4,4/5
 • Organizacja
  4,3/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

The whole tour was really great- of course Colosseum, Forum Romanum and Palatine Hill itself are just great to see and definitely worth to spend any $$ ;) The only thing we were surprised about was that in Colosseum you could not walk wherever you wanted, some „ways” were closed and we could not reach some point but simply returning ourselves to the starting point. Contrary- forum&hill were open and we could walk and go wherever direction we wanted;;)

Czytaj dalej

20 lipca 2021

Wycieczka bardzo ciekawa. Warto wykupić audioprzewodnik po Koloseum (już na miejscu) - mają też wersję po polsku (!), opowieść jest dobrze opracowana, i bardzo pomaga w zwiedzaniu obiektu. Polecam (!!!) rezerwację biletów on-line. Bez tego zamiast podziwiać starożytny stadion stalibyśmy w ogromnej kolejce, najpierw do wejścia a potem jeszcze raz do kasy.

Czytaj dalej

3 lutego 2020

Palatyn super ale po otworzeniu nowych ścieżek (3 lata temu ich nie było - dojście do hal Trajana i kolumny Trajana pod Via Fori Imperiali) żeby wszystko obejść do 17 czasu nie starczy chyba, że zrezygnuje się Coloseum. Chyba że ktoś biegnie i zalicza. To wtedy się da. O 16 już niektóre ścieżki są zamykane np. Dom Liwii.

2 lutego 2020

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 127592