Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Taormina

Od starożytnych skarbów po kulturę sycylijską i aktywny wulkan – w tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie.

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 121
Sortuj według:
Strona 1 z 8

Często zadawane pytania dotyczące: Taormina

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Taormina?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Taormina

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Taormina to:

Etna

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Taormina na deszczowe dni?

Taormina: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Taormina? Kliknij tutaj.

Taormina: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 4222 opinii

Cóż za wspaniałe komentarze do tej czynności. Fabio, nasz przewodnik był doskonały! ! ! uprzejmy, punktualny, dyspozycyjny i uśmiechnięty. Mieliśmy wyjątkowy dzień zarówno pod względem temperatury, jak i wulkanu, który wybuchł 3 razy, zachód słońca był wspaniały, kolory na niebie niesamowite. Gorąco polecam SAT. Do tej pory miałem tylko dobre doświadczenia.

To była miła wycieczka. Jazda była trochę długa (3 godziny w jedną stronę), ale bardzo przyjemna i można było podziwiać piękny krajobraz Sycylii. Etna i Taormina miały po 2 godziny na zwiedzanie tego miejsca. W sumie dobrze zorganizowany, nasz przewodnik był bardzo miły i dużo nam opowiedział o Sycylii i dał nam kilka wskazówek dotyczących Palermo.

Świetnie spędziliśmy dzień z Allesio. Hojnie podzielił się z nami swoją wielką wiedzą o Etnie. Mogliśmy również skosztować produktów z regionu: olejów, miodów, win. Pyszne! Po południu zabrał nas do Taorminy, uroczego miasteczka, w którym spędziliśmy trochę wolnego czasu.

That was amazing trip with great guide, Denis. So many interesting facts shared, beautiful views, delicious food & wine. It was awesome even with rain. Thank You Denis for such a lovely day ❤

Polecam wszystkim. Alessio ciekawie opowiada i trudno się z nim nudzić. Odebrał nas z miejsca gdzie mieszkaliśmy i odwiózł na miejsce po wycieczce. Warto.