Atrakcje i wycieczki Taormina

Od starożytnych skarbów po kulturę sycylijską i aktywny wulkan – w tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie.

Często zadawane pytania dotyczące: Taormina

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Taormina?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Taormina

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Taormina to:

Etna

Taormina: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Taormina? Kliknij tutaj.

Taormina: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3093 opinii

Wspaniale spędzony czas na wycieczce! Przewodnik z dużą wiedzą, fajnie przekazywał nam informacje podczas trwania wycieczki. Przede wszystkim zapierające dech w piersi widoki i cudny klimat Taorminy i Castelmoli to jest coś za co warto wydać każdy pieniądz. Na pewno pozytywnie będę wspominał ten wyjazd, polecam serdecznie. Było naprawdę prześwietnie!

Trasa bardzo ładna, odpowiednia również dla dzieci, polecane buty trekkingowe, na szczycie może być spory wiatr. Przewodnicy (Ciccio, Christian i Torello) są bardzo przygotowani i pomocni, to był bardzo przyjemny i zabawny poranek, szkoda, że nie wybrałeś całodniowej wycieczki.

Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana. Aleksandra była idealną przewodniczką wycieczek, a SAT Tours oferowała dobrze zorganizowany, kompleksowy pakiet beztroski. Czas pobytu był wystarczający, a dwa przystanki przy kraterze były świetne. Bezstresowa wizyta na Etnie.

That was amazing trip with great guide, Denis. So many interesting facts shared, beautiful views, delicious food & wine. It was awesome even with rain. Thank You Denis for such a lovely day ❤

Wspaniałą wycieczka. Polecam. Nie jest męcząca jeśli chodzi o chodzenie. Widoki piękne