Atrakcje i wycieczki
La Spezia

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

La Spezia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu La Spezia? Kliknij tutaj.

La Spezia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1646 opinii

To była jedna z najlepszych wycieczek z przewodnikiem, jakie kiedykolwiek miałem. Cris i Alessandro zadbali o to, abyśmy mogli zobaczyć wszystkie wioski w jeden dzień, a wycieczka łodzią była idealnym sposobem na zakończenie wycieczki. Transport i podróż pociągiem przebiegały sprawnie, a oni zadbali o to, aby każdy był dostosowany do swoich potrzeb i polecili najlepsze rzeczy do zrobienia w każdej wiosce. Zostaliśmy podzieleni na 2 grupy, co ułatwiło nam zarządzanie i dało nam więcej czasu na robienie rzeczy. Wycieczka była niesamowitym przeżyciem, z pięknymi widokami ze szczytu. Chciałbym szczególnie podziękować Crisowi i Alessandro za odpowiedzi na wszystkie pytania i dostarczenie nam tego niesamowitego doświadczenia, nawet w czasach Covid. Pobujacie!

Niesamowita jednodniowa wycieczka. Jednodniowa wycieczka do Cinque Terre z Florencji była jednym z głównych punktów naszej podróży do Włoch. Niesamowita sceneria i przyjemna podróż. Ciężko jest sprawdzić tak wiele wspaniałych miejsc w ciągu jednego dnia, ale jakoś Chris, nasz wspaniały przewodnik, sprawił, że to się stało i to w bardzo zabawny sposób. Moja dziewczyna i ja wybraliśmy wędrówkę z Cornigli do Vernazzy (opcjonalna część wycieczki, ponieważ możesz również pojechać pociągiem z biletem dziennym, który otrzymasz od przewodnika). Oceniłoby to co najwyżej skromną podwyżkę. Dzięki za wspaniałe doświadczenie i wnikliwe wyjaśnienia, Chris!

Wybór, którego dokonaliśmy, rezerwując wycieczkę do Cinque Terre, był najlepszym wyborem. Korzystamy z bardzo dobrze zorganizowanej podróży, odwiedziliśmy wszystkie 5 wiosek Cinque terre land, podróżując autobusem, pociągiem i statkiem. Spotkaliśmy ludzi z całego świata, bardzo miłą i sympatyczną grupę. Przewodnik Criss był dobrze zorganizowany i znał dużo historii. Dzielił się z nami swoją wiedzą, cały czas był bardzo pozytywny i miał naprawdę dobre żarty! Gorąco polecamy to innym turystom!

To było tego warte! Facet może zobaczyć wszystkie 5 miejsc w Cinque Terre. Przewodnik, Chris, był świetny i bardzo dobrze poinformowany o historii tego obszaru. Zdecydowanie polecę to.

Niesamowite widoki, bardzo dobra organizacja, człowiek czuje się zaopiekowana i informowany na bieżąco. Zdecydowanie polecał lunch. Najlepsze owoce morza!!!