Palermo

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Palermo: największe atrakcje

Palermo: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palermo? Kliknij tutaj.

Palermo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1893 opinii

Bardzo udany dzień. Nasz przewodnik był doskonały, kompetentny, przyjazny, gościnny i pełen pasji. Trasa była małą grupą z siedmioma osobami, w tym mną, co było w sam raz, a trasa była dobrze zaplanowana. Mieliśmy odpowiednią ilość czasu, aby zobaczyć miejsca. Zarezerwowałem wycieczkę tylko dzień wcześniej, a organizator wycieczki natychmiast powiadomił mój hotel o terminie odbioru. Całe doświadczenie było doskonałe!

Piękne lokalizacje, ciekawa historia, wspaniałe krajobrazy

Kierowca był na czas i zabrał nas do miejsc, przekazując nam historyczną opinię na temat miejsc, które odwiedzimy. Był bardzo cierpliwy i czekał na nas, nawet jeśli się trochę spóźniliśmy, ponieważ towarzyszyła mi moja 92-letnia matka, która oczywiście szła powoli. Odwiedzone miejsca były niesamowicie piękne, a sceneria wspaniała. Trasa trwała prawie 8 godzin i byli w odpowiednim czasie.

Bardzo dobra organizacja wycieczki i miła obsługa. Odbiór z hotelu. Na Etne mieliśmy około dwóch godzin co starczy na wjazd kolejką i dalsze skorzystanie z autobusów które zawożą pod jeden z kraterów (opcja dodatkowo płatna na miejscu 66 euro). Mogłoby być więcej czasu na Etnie bo jednak dwie godziny to za mało, kosztem krótszego zwiedzania Taorminy.

Transport do iz powrotem sprawił, że wycieczka była niezapomniana, ponieważ jazda ma tak dużą wiedzę na temat miejsc i okolicy.

Bardzo kompletna wycieczka. Kierowca Jozuego przez cały czas był o nas świadomy.