Kopuła Bazyliki św. Piotra

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kopuła Bazyliki św. Piotra: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kopuła Bazyliki św. Piotra? Kliknij tutaj.

Kopuła Bazyliki św. Piotra: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 913 opinii

Super! Le rendez-vous a été simple à trouver. L'audience papale a été un moment d'exception. La basilique St Pierre est magnifique. Biensur vous pouvez faire le choix d'assister à l'audience papale gratuitement et visiter la basilique par vous meme. Mais ça simplifie vraiment les chooses de passer par unorgane quitte à payer 25 €. Vous êtes ainsi sûre d'avoir vos billets et de faire votre activité.

Prosty proces rezerwacji. Przyjaźni pomocni przewodnicy wycieczek. Wybraliśmy tę konkretną trasę, ponieważ nie byliśmy przywiązani do grupy. Posiadanie wcześniej zarezerwowanych biletów na atrakcje jest koniecznością, a ta firma turystyczna miała wszystko gotowe, kiedy przyjechaliśmy, aby odebrać bilety. Nieograniczone karnety na transport publiczny są genialne, aby pomóc nam szybko i łatwo poruszać się po mieście.

Odbyliśmy tę wycieczkę wczoraj po południu 14:30 23.01.2022 Muszę powiedzieć, że było to wyjątkowe doświadczenie, również dzięki naszemu przewodnikowi Luigi, który był bardzo charyzmatyczny i wyraźny we wszystkich szczegółach, wyjaśniając i opowiadając nam wszystko, nawet szczegóły. Polecam ją i zarezerwujcie z nim przewodnika, na pewno zachwyci Was piękno Basilicaty i mądrość Luigiego. Dziękuję Ci

To było naprawdę wyjątkowo piękne. W Bazylice św. Piotra człowiek czuje się taki mały i jest po prostu pod wrażeniem. Przewodnik był bardzo kompetentny i był w stanie przekazać nam nie tylko oczywiste, ale także wiele podstawowych informacji, ponieważ studiowała historię. Po prostu świetnie. Polecam każdemu zrobić to raz w życiu.

Wspanaiała wycieczka z doskonałm przwodnikie. Alessandra była po prostu niesamowiita. Polecam każdemu.