Atrakcje i wycieczki
Kopuła Bazyliki św. Piotra

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kopuła Bazyliki św. Piotra: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kopuła Bazyliki św. Piotra? Kliknij tutaj.

Kopuła Bazyliki św. Piotra: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 913 opinii

Przewodnik był genialny! Giovanna, bardzo entuzjastycznie nastawiona do swojej pracy, kompetentna, komunikatywna. Trasa była bardzo intensywna, aby uzyskać pewne wprowadzenie, a następnie przez chwilę zobaczyć główne punkty. Naprawdę polecam 3 godziny z przewodnikiem. Co najważniejsze, dopisz, że po wycieczce z przewodnikiem potrzeba co najmniej 1h na wejście na górę, odpoczynek, zrobienie zdjęć i zejście w dół (dla osób wybierających się na następną wycieczkę np. Kaplica Sykstyńska czy Muzeum. Niewiele czasu i dość długi spacer od jednego wyjścia do następnego. Dziękuję za poświęcony czas Giovanna!

Właśnie dostaliśmy bilety na papieską audiencję przy wejściu do Watykanu, ale nikt nie pokazał nam świetnego miejsca, na szczęście dotarliśmy tam wcześnie, udało nam się dobrze usiąść i zobaczyć Papieża z bliska. Poniższa wycieczka z przewodnikiem po Bazylice Świętego Piotra była bardzo miła! Polecam Wam tę aktywność!

Bardzo przyjemne doświadczenie od początku do końca. Łatwo znaleźć miejsce spotkania i bardzo przyjazny przewodnik, który cały czas się nami opiekował. Wycieczka rozpoczyna się wcześnie, więc brak kolejek i tłumów to najbardziej relaksujący sposób na zwiedzanie.

Doskonałe wrażenia, także dzięki działalności naszego przewodnika Selenii, który dzięki bogatym i precyzyjnym wyjaśnieniom pozwolił nam doskonale swobodnie odkrywać różne środowiska

Publiczność była świetna,.. było dość zimno, aw ogrzewanej sali, kilka metrów od Papieża. Bardzo dobrze.