Atrakcje i wycieczki
Bolonia

To miasto łączy w sobie bogatą lokalną kuchnię, kultowe samochody oraz oszałamiające wieże i portyki.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Bolonia

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Bolonia?

Na jakich wycieczkach w: Bolonia obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Bolonia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bolonia? Kliknij tutaj.

Bolonia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 842 opinii

I niezwykłe dobrze wydane doświadczenie edukacyjne

Od chwili, gdy spotkałem moją przewodniczkę, Manuelę, wiedziałem, że będzie to dobrze spędzony czas. W sumie wiele się nauczyłem od osoby, która emanuje ogromnym poczuciem dumy ze swojego miasta i kultury. Mówiła z głębi serca i postrzegała Bolonię jako integralną część tego, kim była. Zainwestowała dużą część swojego życia w nauczanie innych o swoich tradycjach i można było powiedzieć, że była uczciwa, szczera i pełna pasji. Byłem również pod wrażeniem jej poziomu wiedzy. Odniosła się do swoich uwag i zastosowała swoją prezentację do moich własnych doświadczeń. Jej odpowiedzi na pytania były dobrze przemyślane, a jej prezentacja profesjonalna. Nie mogłem być bardziej pod wrażeniem Manuelle i nie mogłem być pod większym wrażeniem Manueli i jestem wdzięczny za kontakt z tym przewodnikiem.

Uważaj po wizycie masz woucher degustacyjny, który da ci przewodnik, tak jak nam się to przydarzyło po wycieczce udaliśmy się w polecane miejsce i okazało się, że jest zamknięte, więc natychmiast powiadomiliśmy przewodnika, który nas powitał, o problemie, zgadnij co odpowiedziałem? bardzo przepraszam.nie, bo cena biletu zawierała również degustację.więc lepiej było zapłacić bilet wstępu na miejscu po 8€ za osobę zamiast 16€ za osobę przez aplikację

Doskonała orientacja na centrum Bolonii

Nasza przewodniczka, Giulia, miała ogromną wiedzę na temat Bolonii, jej historii i architektury. Chociaż dzień był dość chłodny i wietrzny, wszyscy wytrzymaliśmy i bardzo podobało nam się oglądanie Piazza Maggiore, bazyliki San Petronio, „osiołkowych” wież, starego uniwersytetu i teatru anatomicznego, siedmiu kościołów i bazyliki Santo Stefano, Palazzo Salina -Amorini i wszystkie twarze, rynek i kilometry łuków. W sumie świetna wycieczka.

„Degustacja” to po prostu smażona kanapka bolońska i gałka lodów. Nie było źle, ale spodziewałem się więcej po „degustacji”. Nie było też jasne, czy kupuję degustację. Chciałem tylko bilety na wieżę. Instrukcje nie były jasne, gdzie się spotkać. Na szczęście nie miałem problemów. Podobały mi się wieże, ale wycieczka mogła zostać wykonana lepiej.

szybka obsługa doskonały wybór sprzedawców żywności?