Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Bolonia

To miasto łączy w sobie bogatą lokalną kuchnię, kultowe samochody oraz oszałamiające wieże i portyki.

Wycieczki dostępne w dniu

  • Kuchnia i targowiska Bolonii
  • Zwiedzanie Bolonii
  • Włoskie wina i winnice
  • Ferrari, Lamborghini i Ducati
  • Lekcje gotowania w Bolonii
Liczba znalezionych atrakcji: 107
Sortuj według:
Strona 1 z 7

Często zadawane pytania dotyczące: Bolonia

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Bolonia?

Bolonia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bolonia? Kliknij tutaj.

Bolonia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1348 opinii

To było naprawdę dobre i zarezerwowane z pociągiem do bazyliki San Luca. (Nie zdawałem sobie sprawy, że to ta sama firma, która okazała się niesamowita, ponieważ nie musieliśmy spotykać 2 osób) przewodnik spotkał się z nami w wieży i wręczył nam bilety na pociąg i wieżę wraz z kuponami na degustacje jedzenia, które były niesamowite. Skończyło się na tym, że nie musieliśmy płacić za lunch, ponieważ dostaliśmy wino, wędliny, ser i chleb, lody i Crescentinę. Otrzymasz również kod QR, aby zeskanować przewodnik audio po wieży i punktach orientacyjnych w mieście. Całkowicie poleciłbym?

Zwiedzanie wieży jest dobre. To po prostu kwestia pokonania prawie 500 stopni. Możesz zeskanować kod QR w celu uzyskania informacji (nagranie dźwiękowe trwające nieco ponad 2 minuty...) Degustacje składały się z kawałka pizzy i lodów, zarówno bardzo dobrych, jak i wystarczających na posiłek.

Bardzo ładna wieża z epoki! 498 schodów może być przerażające, ale daje wspaniały 360-stopniowy widok na Bolonię! Naprawdę wspaniały!!! I otrzymaliśmy 4 vouchery na osobę, z których mogliśmy korzystać, kiedy tylko chcieliśmy, aby odkryć lokalne specjały! Wielkie odkrycia! Polecam.

Naprawdę miłe doświadczenie, młoda dama, która zapoznała nas z trasą była bardzo miła i przyjemna. Wspinaczka była trudna, ale widok się opłaca...

wziąłem moje dzieci i świetnie się bawiliśmy. Zdecydowanie do przerobienia