Polignano a Mare – nasze najbardziej polecane atrakcje

Polignano a Mare: rejs motorówką do jaskiń z aperitifem

1. Polignano a Mare: rejs motorówką do jaskiń z aperitifem

Weź udział w relaksującym rejsie, którego trasa wiedzie wzdłuż wybrzeża Polignano a Mare. Wyrusz w rejs na pokładzie 6,5-metrowej motorówki, by zobaczyć jedne z najwspanialszych okolicznych jaskiń. Zdecyduj się na prywatną lub grupową atrakcję. Spotkaj się z miejscowym kapitanem i załogą na terenie przystani Cala Ponte Marina, a następnie wypłyń w kierunku jaskiń. Zachwyć się cudami natury, do których można dotrzeć wyłącznie łodzią. Pokonaj odcinek wybrzeża o długości 11 km i podziwiaj miasto z zupełnie innej perspektywy. W ramach rejsu przewidziano postoje w najlepszych miejscach na pływanie i nurkowanie w krystalicznie czystej wodzie. Możesz też pozostać na pokładzie łodzi, ciesząc się słońcem lub sięgając po tradycyjny włoski aperitif. Po zakończeniu rejsu powrócisz do przystani Cala Ponte Marina.

Polignano a Mare: rejs łodzią po jaskiniach z aperitifem

2. Polignano a Mare: rejs łodzią po jaskiniach z aperitifem

Weź udział w rejsie po Morzu Adriatyckim z Polignano a Mare i zobacz z morza przybrzeżne jaskinie. Zatrzymaj się, aby zajrzeć do takich grot morskich jak Grotta Azzurra, Grotta Piana, Cala Paura i kilku innych. Skorzystaj z zapewnionego przez organizatora sprzętu do pływania i zanurz się w wodach ukrytych zatoczek. Delektuj się aperitifem na pokładzie. Odkryj liczne jaskinie rozsiane po wybrzeżu Polignano a Mare podczas relaksującego rejsu łodzią. Delektuj się aperitifem, korzystaj z częstych przystanków na pływanie w krystalicznie czystych wodach i podziwiaj wspaniałe widoki na wybrzeże. Wypłyń z małego portu San Vito i rozpocznij rejs po najważniejszych jaskiniach, w tym Grotta Palazzese, Grotta Santa Caterina, Grotta Chiari di Luna, Grotta delle Rondinelle, Cala Paura/Grottone, Grotta Azzurra, Grotta Piana i kilku innych. Zatrzymaj się, aby popływać w jednym z najpiękniejszych miejsc na wybrzeżu Polignano i pij pyszny aperitif na bazie Prosecco w trakcie rejsu. Opalaj się w promieniach słońca lub odpocznij pod parasolem. Korzystaj z drabinek i sprzętu do pływania zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Po zakończeniu wycieczki wróć do miejsca, w którym rozpoczął się rejs.

Polignano a Mare: Rejs łodzią do malowniczych jaskiń z Prosecco

3. Polignano a Mare: Rejs łodzią do malowniczych jaskiń z Prosecco

Odkryj najbardziej ukryte sekrety wzdłuż wybrzeża Polignano a Mare podczas tego eleganckiego, ekskluzywnego i ekscytującego rejsu! Podziwiaj miasto z wody i odkryj cuda natury dostępne tylko drogą morską: większość zapierających dech w piersiach jaskiń nie jest łatwo dostępna z plaż i tylko wycieczka łodzią pozwoli Ci zobaczyć z bliska jego słynne jaskinie. Grotta Palazzese, Grotta delle Rondinelle, Grotta Azzurra, Grotta Ardito i Caves of the Lovers to tylko niektóre ze słynnych jaskiń, które odkryjesz podczas tej wycieczki. Spotkaj się ze sternikiem i załogą w pięknej prywatnej przystani Cala Ponte w Polignano a Mare, autentycznym klejnocie na apuliańskim wybrzeżu Adriatyku i popłyń wzdłuż 12 km wybrzeża. Zatrzymaj się w najbardziej malowniczych miejscach, aby popływać, zanurz się w krystalicznie czystej wodzie lub zrelaksuj się na łodzi podczas opalania. Jeśli chcesz, ciesz się tradycyjnym włoskim aperitifem na pokładzie. Przeżyj niezapomnianą przygodę i podziwiaj jaskinie oraz miasto z wyjątkowej perspektywy.

Polignano a Mare: zwiedzanie jaskiń i grot łodzią ze Spritzem

4. Polignano a Mare: zwiedzanie jaskiń i grot łodzią ze Spritzem

Jedynym sposobem na zwiedzenie jaskiń Polignano a Mare jest rejs statkiem, podziwianie wysokich klifów, jaskiń i sylwetki starówek z kopułami kościołów. Wypływamy codziennie, przez cały rok, zgodnie z morskimi warunkami pogodowymi. Poznaj wiele grot, które morze stworzyło przez tysiąclecia, spędzając dwie godziny relaksu i zabawy. Podczas wycieczki będziemy mogli zatrzymać się na kąpiel.

Polignano a Mare: Wycieczka katamaranem z aperitifem i lokalnym jedzeniem

5. Polignano a Mare: Wycieczka katamaranem z aperitifem i lokalnym jedzeniem

Podziwiaj wspaniały Lama Monachile od strony morza z charakterystycznym mostem Bourbon i wspaniałą lokalizacją zawodów RedBull Cliff Diving. Historyczne centrum Polignano a Mare z jaskiniami, skałą Pustelnika (wysepka San Paolo), cala Portalga, a następnie przystanek na jednej z plaż między Polignano a Mare i Monopoli, aby móc popływać i skosztować typowego apulijskiego aperitifu . Podczas postoju można korzystać z znajdujących się na pokładzie paddleboardów

Polignano a Mare: Rejs łodzią z prosecco i przekąskami

6. Polignano a Mare: Rejs łodzią z prosecco i przekąskami

Niesamowita i emocjonująca wycieczka łodzią do jaskiń Polignano a Mare. Odkryj z nami wybrzeże Monopoli i Polignano a Mare. Wizyta w głównych jaskiniach regionu, w tym słynnej Grotta Palazzese, plaży Lama Monachile, Cala Paura, Grotta Ardito, Grotta Azzurra, Grotta delle Rondinelle, Grotta delle Monache i na wyspie San Paolo. Podczas rejsu będzie postój na kąpiel i relaks w świetle księżyca. Na koniec zaoferujemy na pokładzie kieliszek Prosecco i typową apulijską przekąskę „taralli”.

Polignano a Mare: rejs statkiem, pływanie i jaskinia z aperitifem

7. Polignano a Mare: rejs statkiem, pływanie i jaskinia z aperitifem

Przeżyj wspaniały dzień na morzu podczas wycieczki łodzią z przewodnikiem z Polignano a Mare. Odwiedź wybrzeże, zatoczki i jaskinie morskie, zanurz się w oceanie i delektuj się małym aperitifem. Wybierz opcję współdzieloną lub prywatną w zależności od tego, czy wolisz prywatność, czy możliwość poznania innych. Gdy wskoczysz na pokład, powitaj Cię personel, który zapewni Ci ręczniki, sprzęt do nurkowania i spersonalizowane okulary. Odkryj wspaniałe wybrzeże Polignano i zobacz posąg poświęcony Domenico Modugno. Następnie udaj się do pięknej zatoki Lama Monachile. Poznaj Grotę Palazzese i zobacz Wyspę Pustelnika (wyspa San Paolo), zanim zanurzysz się w dziewiczych wodach Apulii. Po orzeźwiającej kąpieli, w drodze powrotnej do Polignano a Mare zjedz toast bezpłatnym prosecco i taralli z Apulii.

Polignano a Mare: Rejs po jaskiniach z włoskim spritzem

8. Polignano a Mare: Rejs po jaskiniach z włoskim spritzem

Podziwiaj niesamowitą Lamę Monachile w Polignano a Mare od strony morza z charakterystycznym mostem Bourbon i miejscem zawodów RedBull Cliff Diving. Historyczne centrum Polignano a Mare z jaskiniami, skałą Pustelnika, cala Portalga, Jaskinia Gołębia, a następnie przystanek w Polignano, aby móc popływać i skosztować typowego włoskiego Spritz.

Polignano a Mare: wycieczka tuk-tukiem wzdłuż wybrzeża

9. Polignano a Mare: wycieczka tuk-tukiem wzdłuż wybrzeża

Poprowadzimy Cię przez zatoczki, klify, plaże i wieże Saracenów, punkty orientacyjne tego obszaru, gdzie fale wydają się ginąć za chmurami, a wiatr ustępuje horyzontowi, otwierając się na nieskończoność. Kolory i zapachy są wyjątkowe: wieczne, śródziemnomorskie. Dowiedz się o wszystkich ciekawostkach zatoczek, strumieni i najbardziej sugestywnych przystani na naszym terytorium. Ukryty klejnot nad morzem. Miasto, miejsce narodzin „Mr. Volare ”oferuje wyjątkowy widok dzięki różnym tarasom z widokiem na morze, gdzie błękit nieba spotyka się z oślepiającymi białymi domami. Możesz pieścić i oddychać śródziemnomorską duszą typowymi uliczkami starego miasta wśród kwiatów, wierszy, kościołów, placów i historycznych budynków.

Polignano a Mare: Prywatny rejs z szampanem

10. Polignano a Mare: Prywatny rejs z szampanem

Grota delle Rondinelle, grota Azzurra, grota Ardito, grota Palazzese. Odkryj najbardziej ukryte tajemnice podczas tego eleganckiego, ekskluzywnego i ekscytującego rejsu wzdłuż wybrzeża Polignano a Mare. Spotkaj się ze sternikiem i załogą w porcie turystycznym „Cala Ponte Marina” i popłyń wzdłuż 12-kilometrowego wybrzeża, podziwiaj miasto od strony wody i odkryj cuda natury dostępne tylko drogą morską. Zatrzymaj się w najbardziej malowniczych miejscach, aby popływać, zanurz się w krystalicznie czystej wodzie lub zrelaksuj się na łodzi podczas opalania. Jeśli chcesz, ciesz się tradycyjnym włoskim aperitifem na pokładzie. Przeżyj niezapomnianą przygodę i podziwiaj jaskinie oraz miasto z wyjątkowej perspektywy.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Polignano a Mare

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 46
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Polignano a Mare: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Polignano a Mare

Polignano a Mare: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Polignano a Mare? Kliknij tutaj.

Polignano a Mare: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 519 opinii

Cudowna wycieczka łodzią. Zapierający dech w piersiach widok na miasto Polignano a Mare! Wizyta w imponujących jaskiniach i nasz naprawdę miły i interesujący przewodnik Pietro. Na koniec kąpiel u podnóża Grotte Palazzese we wspaniałej, błękitnej wodzie. Nie przegap tej wizyty!

To była naprawdę fajna wycieczka. Byliśmy na łodzi 10 osób i odbyliśmy wycieczkę z naszymi dziećmi (6 i 4). Idealna długość wycieczki. Byliśmy tam o 15.00, oczywiście w jaskiniach jest dużo łódek.

Zdecydowanie polecam każdemu! Po zwiedzaniu jaskiń z przemiłymi przewodnikami mogliśmy wskoczyć do wody, później dostaliśmy przekąskę i prosecco. Niezapomniane wrażenia:)

To była cudowna wycieczka!!niezbyt długa pelna wrażeń,miłych ludzi i wspaniałej załogi! Serdecznie polecam,super atrakcją! Dziękuję!

Tak piękna. Wszystko w porządku, odpowiada na to, co zostało zaproponowane