Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Piza

To włoskie miasto to nie tylko krzywa wieża, ale też tętniące życiem bary i renesansowe place.

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 130
Sortuj według:
Strona 1 z 9

Często zadawane pytania dotyczące: Piza

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Piza?

Piza: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Piza? Kliknij tutaj.

Piza: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 15 004 opinii

Dobrze się bawiliśmy, mieliśmy dobre jedzenie na lunch. Wycieczka zaczęła się od Sieny i zjedliśmy lunch na centralnym placu. Później podczas degustacji dali nam wino musujące, białe i czerwone do spróbowania wraz z serami i wędlinami. W San Giminiano udało nam się trochę pospacerować i zrobić zdjęcia. Wycieczka zakończyła się w Pizie, gdzie udało nam się spędzić trochę mniej czasu, niż bym chciał. Przewodnik przeprowadziła wycieczkę po angielsku i hiszpańsku, dość przejrzyście w informacjach i z wielką sympatią dla swojego regionu.

Działało bez zarzutu. Zostaniesz wpuszczony na wieżę o zarezerwowanej godzinie. Choć mamy już koniec października, gdybyś kupił go na miejscu, musiałbyś czekać 90 minut. W rzeczywistości nie możesz zabrać ze sobą torby, więc nie możesz zabrać ze sobą małej torby. Jednak dostawa / odbiór działa płynnie.

Najważniejszy punkt. Fakt, że prawie nie musieliśmy czekać, ponieważ zarezerwowaliśmy przez GetYourGuide, sprawił, że wizyta była jeszcze przyjemniejsza. Zalecamy przybycie z samego rana, potem na placu nie ma zbyt wielu gości, a od 9 rano można zwiedzać zabytki.

Super organizacja, bardzo miła Pani przewodnik. W jeden dzień można zobaczyć wiele miejsc, które samemu bez auta trzeba byłoby rozłożyć na parę dni. Polecam Get Your Gide.

Everything was perfect and well organised. It was day full of attractions. Sara was amazong - great guide.