Muzea Kapitolińskie

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Karty miejskie
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 12
Sortuj według:

Muzea Kapitolińskie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzea Kapitolińskie? Kliknij tutaj.

Muzea Kapitolińskie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 4742 opinii

Miałem trochę problemów ze znalezieniem biura, kiedy przybyłem przed Watykan (proponuję umieścić Opera zamiast Orp po prawej stronie dla jasności), ale przepustka Omnia jest zdecydowanie tego warta. Udało mi się wykonać wszystkie związane z tym czynności (wycieczka autobusowa, Muzeum Watykańskie...). Jeśli chodzi o Roma Pass, okazała się absolutnie niezbędna. Oferowane 2 zajęcia, zniżka na bilety do muzeów, a zwłaszcza na transport publiczny. Byłem bardzo zachwycony tym karnetem, który gorąco polecam. Warto jednak się o tym przekonać, aby nie przegapić jego zalet.

Świetne opcje dla wszystkich budynków Watykanu. Niestety żółty autobus hop on hop off odjeżdża dopiero od 10:00, czyli trochę późno, a przystanki autobusowe nie mają własnych oznaczeń. Ale kiedy już to opanujesz, możesz z nim poruszać się po całym mieście. Bardzo przyjazny personel!

Karnet Roma idealnie nam pasował, zrobiliśmy Koloseum i Forum tego samego dnia (liczy się jako jeden bezpłatny wstęp), a następnie wykorzystaliśmy go do Zamku Sant Angelo. Bezpłatne korzystanie z metra i autobusów też było świetne?

zniżki na muzea i używane do dowolnego transportu. Dzięki karnetowi nie musisz kasować biletu przy wejściu do autobusu. Nie musisz być w trybie online za biletami, możesz również skorzystać z publicznej łazienki. Święty spokój

Super rozwiązanie dla osób, które chcą w krótkim czasie zwiedzić Rzym i okolice.