Atrakcje i wycieczki Sorrento

Poznaj skarby tego nadmorskiego miasta, w tym limoncello, zapierające dech w piersiach widoki i tradycyjne rzemiosło.

Sorrento – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Sorrento

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Sorrento?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Sorrento

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Sorrento to:

Positano

Sorrento: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sorrento? Kliknij tutaj.

Sorrento: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 16 252 opinii

Dobrze zorganizowana wycieczka. Przewodnik Antonio i kierowca Rosario okazali się mili, kompetentni i bardzo pomocni, ponieważ cierpiąc na chorobę lokomocyjną, pozwolili mi usiąść przed furgonetką i rozpraszać mnie. Pierwszy przystanek zrobiliśmy w Meta di Sorrento, gdzie wzięliśmy udział w degustacji Limoncello. Potem zatrzymaliśmy się w Positano na kilka zdjęć. Po przybyciu do Amalfi, nawet jeśli nie wybraliśmy tej opcji, Antonio zdecydowanie doradził nam, abyśmy dołączyli do wycieczki łodzią (12 € każda, ponieważ byliśmy w grupie), co było naprawdę tego warte. Kolejną perełką tego dnia był przystanek w Ravello, z którego można podziwiać niepowtarzalny widok, będąc najwyżej położonym miastem na wybrzeżu. Wysoce rekomendowane!

Wycieczka do Amalfi była piękna! Kierowca Luca i przewodnik Italo byli świetni. Oboje są towarzyscy i sprawili, że jazda była przyjemna. Wystarczą przystanki na robienie zdjęć. Jedyne, co byłoby miłe, to mieć więcej czasu w Amalfi. Mieliśmy tylko godzinę na relaks i byłoby wspaniale, gdybyśmy mogli popływać. Lunch był wliczony w cenę, jedynym problemem jest to, że można wybierać tylko między makaronem al pomodoro i makaronem al pomodoro z małżami. Gdyby wybór był jeszcze szerszy, byłoby jeszcze lepiej! W sumie wspaniały dzień! Absolutnie do przerobienia.

Zrób tę wycieczkę !! Idealny smak każdego małego miasteczka. „Lekki” lunch składał się z sałatki, makaronu i kawałka ciasta cytrynowego, które były całkiem dobre. Również nasz przewodnik Nunzia był świetny! Bardzo ładne i super pouczające dla tego rodzaju wycieczki. Poznał historię trzech miejsc. Ja i mój mąż tak bardzo kochamy Sorrento, że wróciliśmy dzień po wycieczce, aby zdobyć więcej wrażeń. Wysoce zalecane!!!

Wycieczka z Connie i Enzo oceniona na 5 na 5. Polecam, około godziny na wszystkich trzech etapach, z degustacją w Sorrento i rejsem statkiem (dodatkowo) do Amalfi i obiadem w Conca Dei Marini. Przewodniczka, Connie bardzo miła i pomocna. Dla mnie najlepszy sposób na zobaczenie trzech miast w jeden dzień.

Super uśmiechnieta przewodniczka Andrea! oraz przemiły kierowca Salvador :) Widoki piękne! Degustacja limoncello. Bardzo dobry lunch. Wspaniała przejażdżka łodzią po wybrzeżu Amalfi i piękne Ravello. Polecam gorąco! Widoki cudowne!