Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Genua

Odwiedź tę bramę do riwiery i odkryj miasto tętniące życiem, pełne historycznych pereł i niesamowitych plaż.

Genua: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Genua? Kliknij tutaj.

Genua: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 3495 opinii

Zaczęło się na czas. Zwierzęta nadchodziły długo, ale potem zobaczyliśmy wieloryby i delfiny Cuviera. Załodze podobało się to tak samo jak nam, co było bardzo miłe! Okazali zwierzętom szacunek, a łódź ich nie nękała, co jest dla nas bardzo ważne. Ogłoszenia i informacje były stosunkowo trudne do zrozumienia, ale siedzieliśmy na górnym pokładzie. Z pewnością będzie lepiej na zamkniętym terenie. Wycieczka trwała nawet 30 minut dłużej, abyśmy mogli zobaczyć zwierzęta wystarczająco długo, gdy się pojawiły.

to piękne, jak wiele gatunków zwierząt można zobaczyć. delfiny to hit, który można tylko polecić na dłużej. Kiedy zejdziesz na dół, aby przyjrzeć się rekinom, zdajesz sobie sprawę, jak duże jest naprawdę akwarium.

Świetny zespół na pokładzie. Wszystko działało bardzo sprawnie. Rezerwacja została dokonana około 2 tygodnie przed wyjazdem z DE. Wielorybów nie widzieliśmy, za to wiele imponujących delfinów :-)

Świetny zespół, świetny statek i wspaniałe doświadczenie widząc tak wiele delfinów. Absolutnie polecam nas za tę cenę po prostu super! Kochamy to!

Piękny dzień widzieliśmy wiele delfinów, ale nie było wielorybów?