Wybierz daty

Panteon

Liczba znalezionych atrakcji: 259
Sortuj według:
Strona 1 z 17

Panteon: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Panteon? Kliknij tutaj.

Panteon: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 26 511 opinii

Hop on Hop off Bus Tour jest najlepszy! Zabierze Cię dookoła centrum Rzymu, do wszystkich głównych zabytków, które są w odległości spaceru na każdym przystanku. W sumie jest 8 przystanków, które trwają dwie godziny, a każdy przystanek znajduje się w pobliżu głównych atrakcji, takich jak Watykan (przystanek 6), fontanna di Trevi (przystanek 7) lub Koloseum (przystanek 3) itp. Otrzymasz mapę Rzymu , przystanki i słuchawki do słuchania podczas wycieczki, która dostarcza szczegółowych informacji na temat historii Rzymu itp. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo wspaniałych rzeczy o tym wskakuj na wysiadaj, z wyjątkiem tego, że pojawia się co 10-30 minut w zależności od natężenia ruchu, jest niedrogi i przyjemny, bezstresowy sposób na poruszanie się po mieście!

Prawie zawsze jeździmy na wycieczki autobusowe typu hop-on hop-off podczas wycieczek po mieście i jak dotąd zawsze było warto, tutaj też! Oferty te świetnie nadają się do uzyskania wstępnego przeglądu danego miasta. Komentarz audio jest ciekawy, trasa obejmuje większość ważnych miejsc, a częstotliwość 13 minut pozwala na wsiadanie i wysiadanie w dowolnym momencie bez planowania. Absolutna rekomendacja na pierwszą wizytę w Rzymie!

Sam zabytek piękne doznanie, ale bierzcie pod uwagę dni wolne i święta bo nawet jeśli macie kupon musicie zrobić rezerwacje na stronie Panteonu. Pamiętajcie tylko, żeby sprawdzać maila od agencji nawet dzień wcześniej bo często wysyłają akutalizacje.

Ta wycieczka to świetny sposób na zwiedzenie głównych miejsc w Rzymie. Z górnej platformy można dokładnie zobaczyć Koloseum i wiele innych, pięknych, historycznych miejsc, a przy okazji odpocząć :)

Bardzo dobrze opisane w poradniku. Musisz przybyć wcześniej