Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Rzym

Zobacz niezwykłe osiągnięcia cywilizacji, zarówno starożytne, jak i współczesne, w tej liczącej 2500 lat metropolii.

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 332 828 opinii

Zdecydowanie warto kupić bilet czasowy przez GA. Przyjedź jednak 30 minut przed czasem, ponieważ wciąż mieliśmy 20-minutową kolejkę, a oni obejrzeli 20-minutowy film. To, czego nie wyjaśniono w szczegółach rezerwacji, to to, że ROZPOCZYNASZ od wejścia na forum i otrzymujesz wpis do koloseum. Nigdzie w szczegółach rezerwacji nie znajdziesz informacji o przedziale czasowym, dzięki czemu możesz zaplanować resztę dnia. Nasz „bilet” był o 10:00. Nasz bilet do koloseum wskazywał 12:50 pensów, podczas gdy przedstawiciel napisał na kopercie 12:30 pensów. Nie ma wyraźnie oznaczonych kolejek, w których należy ustawiać się w kolejce. Kiedy go znaleźliśmy, bardzo szybko uderzyło to, że brakuje organizacji i zestawu ip. Zawsze zadawaj pytania, dokładnie sprawdzaj swój kupon, bilet i wszystko, co Ci wręczono. Nie wyrzucaj niczego, ponieważ niektóre tix nie będą miały czasu, a będziesz potrzebować zarówno tix, jak i kuponu, aby pominąć kolejkę. Ogólnie rzecz biorąc, lepiej niż jakakolwiek budka z bil

Kupon kupiony za pomocą aplikacji tego samego dnia rano. Przechowalnia znajduje się dosłownie obok dworca. Po okazaniu kuponu w aplikacji dostaliśmy rachunek oraz dokument potwierdzający zostawienie bagażu. Przy odbiorze okazaliśmy dokument, który dostaliśmy przy zostawieniu bagażu i bez problemów zwrócono nam nienaruszony bagaż. Wszystko trwało dosłownie kilka minut.

Naprawdę podobało mi się zwiedzanie koloseum, rzymskiego forum i wzgórza palatynowego. Ta przepustka była idealna do szybkiego wejścia. Prawie żadna kolejka przy wejściu do koloseum czy na forum rzymskie. Nie był zbyt zaniepokojony filmem, został przez 5 minut i było to pouczające, ale wolałby mieć link do obejrzenia filmu w naszym czasie.

Rezerwacja biletów do Panteonu, w tym audioprzewodnika, zadziałała fantastycznie! Udało nam się ominąć tłumy do Panteonu w upalnym upale. Goście bez tego elektronicznego biletu nie mieli już tego dnia wstępu do Panteonu. Audioprzewodnik był bardzo pomocny! Świetne doświadczenie!

Super atrakcja do zwiedzania, wejście do Koloseum bardzo proste. Warto skorzystać ze zniżki dla obywateli UE 18-25, wejście prawie za darmo:) Polecam !!