Dodaj daty

Ołtarz Ojczyzny

Ołtarz Ojczyzny – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Rzym: wieczorna wycieczka po mieście wózkiem golfowym z Gelato

1. Rzym: wieczorna wycieczka po mieście wózkiem golfowym z Gelato

Pozwól nam wygodnie poprowadzić Cię po mieście, pokazując wszystkie miejsca. Dzięki wyjazdom każdego wieczoru na wycieczkę z przewodnikiem do Twojej dyspozycji, możesz naprawdę maksymalnie wykorzystać swój czas w Rzymie. Przegląd najważniejszych wydarzeń: hiszpańskie kroki Plac Ludowy Mauzoleum cesarza Augusta Fontanna di Trevi Panteon Plac Navona Plac Wenecki Pomnik Wiktora Emanuela II i Grób Nieznanego Żołnierza Kolumna Trajana

Rzym: wycieczka hop-on hop-off autobusem Big Bus

2. Rzym: wycieczka hop-on hop-off autobusem Big Bus

Przygotuj się na zwiedzanie Rzymu w wyjątkowy sposób! Wejdź na pokład dwupiętrowego autobusu z odkrytym dachem i podziwiaj oszałamiającą architekturę oraz fascynującą historię miasta. Zobacz kultowe Koloseum, zachwyć się zapierającymi dech w piersiach widokami ze słynnych Schodów Hiszpańskich i daj się oczarować majestatycznemu Watykanowi. Dzięki codziennym odjazdom z dworca Termini i możliwości dołączania do wycieczki na dowolnym przystanku na trasie, jest to doskonały sposób na zwiedzanie ponad 10 miejsc w całym mieście. Jeśli masz ochotę na przygodę, odkryj Wieczne Miasto pieszo dzięki naszym fantastycznym cyfrowym samodzielnym wycieczkom pieszym. Odkryj wspaniałe miejsca oraz zanurz się w bogatej historii i kulturze tego niesamowitego miasta. Niektóre z miejsc, które można zobaczyć na trasie wycieczki: Bazylika Matki Bożej Większej Koloseum Forum Romanum Circus Maximus San Giovanni Plac Wenecki (Piazza Venezia) Piazza Navona Panteon Zamek św. Anioła Watykan Bazylika św. Piotra Fontanna di Trevi Schody Hiszpańskie Piazza Barberini Dworzec kolejowy Termini

Rzym: bilet na panoramiczną przeszkloną windę z aplikacją audio

3. Rzym: bilet na panoramiczną przeszkloną windę z aplikacją audio

Podziwiaj piękno Rzymu z dachu pomnika poświęconego Wiktorowi Emanuelowi II (Vittoriano) na placu Weneckim. Zobacz zapierający dech w piersiach widok na Koloseum, Forum Romanum i Palatyn z wyjątkowej i pięknej perspektywy. Skorzystaj z wliczonego w cenę biletu wstępu do pałacu Weneckiego i muzeum Risorgimento. Rozpocznij wizytę od obejrzenia filmu o pięknym starożytnym Rzymie w biurze organizatora atrakcji. Pobierz audioprzewodnik z ciekawymi informacjami o mieście i przejdź przez plac, aby dotrzeć do szklanej windy w towarzystwie opiekuna wycieczki. Unikalny pomnik kwadrygi skrywa piękny panoramiczny taras. Wjedź szklaną windą na szczyt tego masywnego marmurowego zabytku, aby podziwiać wyjątkową panoramę Wiecznego Miasta. Dowiedz się więcej o zabytku dzięki aplikacji z audioprzewodnikiem po Rzymie na smartfonie. Panoramiczna winda jest idealną atrakcją przed zwiedzaniem obszaru archeologicznego Koloseum lub Hal Trajana.

Rzym: Bilet na wycieczkę Hop On Hop Off Open-Bus

4. Rzym: Bilet na wycieczkę Hop On Hop Off Open-Bus

Odwiedź kultowe i historyczne zabytki Rzymu podczas wycieczki autobusowej hop-on hop-off. Zobacz kultowe miejsca, takie jak Plac Republiki, katedra Santa Maria Degli Angeli, Pałac Viminale i inne. Możesz wysiąść na dowolnym przystanku na trasie i zwiedzać ulubione miejsca we własnym tempie. Przejedź przez słynne atrakcje, w tym Palazzo Delle Esposizioni, teatr Eliseo, kolumnę Trajana, fora cesarskie, Koloseum, Łuk Konstantyna i wiele innych. O każdej atrakcji i jej historii dowiecie się z audioprzewodnika. Podróżuj po centrum tego historycznego miasta piętrowym autobusem z otwartym dachem.

Rzym: Zarezerwowane wejście do Palazzo Venezia z muzeum

5. Rzym: Zarezerwowane wejście do Palazzo Venezia z muzeum

Odkryj Pałac Wenecki, początkowo rezydencję papieską, a następnie siedzibę państwa faszystowskiego. Ciesz się także dostępem do Muzeum Risorgimento i Pomnika Vittoriano. Rozpocznij swoją wizytę od multimedialnego wideo na temat starożytnego Rzymu w biurze organizatora wycieczki. Dowiedz się o jego historii jako rezydencji papieskiej i o tym, jak stał się siedzibą faszystowskiego rządu. Spaceruj po cudownym ogrodzie Pałacu Weneckiego ukrytego w murach. Możesz także odwiedzić Ołtarz Ojczyzny i Muzeum Risorgimento. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami z tarasu Vittoriano. Panoramiczna winda jest idealna przed wizytą w obszarze archeologicznym Koloseum lub na Targach Trajana. Odwiedź Centralne Muzeum Risorgimento i poznaj epokę zjednoczenia Włoch. Cofnij się do końca XIX i początku XX wieku i poznaj Risorgimento poprzez pamiątki, obrazy, rzeźby, rysunki i broń.

Rzym: Prywatna wycieczka piesza La Dolce Vita

6. Rzym: Prywatna wycieczka piesza La Dolce Vita

Odkryj Rzym z lokalnym przewodnikiem. Zacznij od Piazza Venezia, geograficznego serca miasta i podziwiaj Palazzo Venezia w pełnym renesansowym stylu. Uzyskaj imponujące widoki na słynny pomnik narodowy Wiktora Emanuela II. Następnie dotrzyj do Fontanny di Trevi i pomyśl życzenie rzucając monetą. Spaceruj wzdłuż Via Condotti i kontempluj Piazza di Spagna z jego niesamowitymi schodami. Następnie skręć w Via del Corso i miń Piazza del Popolo i Piazza Colonna. Jedź dalej w kierunku Panteonu. Podziwiaj majestatyczną kopułę i miejsce pochówku wyjątkowego Rafaela. Na koniec odkryj barokowy Piazza Navona i Fontannę Czterech Rzek Berniniego. Ciesz się jego artystami, kawiarniami i wyjątkową atmosferą.

90-minutowa wycieczka w konwoju zabytkowym Fiatem 500

7. 90-minutowa wycieczka w konwoju zabytkowym Fiatem 500

Czy jest lepszy sposób, aby zaskoczyć swojego partnera na święta niż wyjątkowa wycieczka zabytkowym samochodem po Rzymie? Ta ekscytująca 90-minutowa wycieczka zabytkowym Fiatem 500 z szoferem to doskonały sposób na świętowanie rzymskich wakacji i odkrywanie niesamowitych miejsc w Wiecznym Mieście. Rozpocznij wycieczkę zaledwie 200 metrów od Koloseum i rozgość się w swoim zabytkowym pojeździe, podczas gdy Twój szofer wyruszy do rzadko odwiedzanych przez turystów części Rzymu. Podziwiaj spektakularną panoramę Rzymu z Ogrodu Zakochanych na Awentynie i zajrzyj przez słynną dziurkę od klucza na cichym Piazza dei Cavalieri di Malta. Ostatnim przystankiem przyspieszonej wycieczki jest wzgórze Janiculum, skąd można zobaczyć Panteon, podziwiać widok na Panteon, Villa Medici, a także Altare della Patria (Ołtarz Ojczyzny).

Piazza Navona, Panteon i Trevi piesza wycieczka po angielsku

8. Piazza Navona, Panteon i Trevi piesza wycieczka po angielsku

Ciesz się placem Navona, Panteonem i Fontanną di Trevi z profesjonalnym przewodnikiem po angielsku! Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Biurze Turystyki przy Piazza Navona 25. Wybierz się na spacer po tętniącym życiem Piazza Navona, być może najpiękniejszym placu w Rzymie ze wspaniałymi fontannami, w tym słynną Fontanną Czterech Rzek autorstwa Berniniego. Zwiedź Panteon z zewnątrz, świątynię poświęconą wszystkim bóstwom. Ta wspaniała budowla jest uważana za najlepiej zachowaną starożytną świątynię na świecie. Michał Anioł był pod takim wrażeniem architektury Panteonu, że kiedy zobaczył go po raz pierwszy, ogłosił, że jest to projekt anielski, a nie ludzki. Wrzuć monetę do Fontanny di Trevi, największej i najbardziej znanej fontanny w Rzymie, aby mieć pewność, że pewnego dnia wrócisz do Rzymu. Poznaj tajemnice, które skrywa fontanna. Wycieczka zakończy się na Placu Weneckim, położonym w centrum czterech głównych dróg Rzymu: Via del Corso, Via del Plebiscito, Via di Teatre Marcello i Via dei Fori Imperiali. Podziwiaj jego słynne zabytki: „Ołtarz Ojczyzny”, poświęcony królowi Wiktorowi Emanuelowi II, pierwszemu królowi Włoch, zwany także „Il Vittoriano”; „Palazzo Venezia” jeden z najstarszych renesansowych budynków w Wiecznym Mieście oraz „Palazzo Bonaparte” poświęcony matce cesarza Napoleona. Odkryj niektóre z ukrytych klejnotów Rzymu po drodze, gdy przewodnik poprowadzi Cię przez miasto. Poznaj historię Rzymu od czasów świetności Cesarstwa Rzymskiego po dzień dzisiejszy. Twój przewodnik opowie Ci wszystkie sekrety i ciekawostki!

Wycieczka po Rzymie: aplikacja z audioprzewodnikiem w smartfonie

9. Wycieczka po Rzymie: aplikacja z audioprzewodnikiem w smartfonie

Odkryj Rzym z bliska dzięki wspaniałej wycieczce po jego najważniejszych atrakcjach. Aplikacja audioprzewodnika Turingby oferuje spersonalizowaną podróż na smartfona. W trzy godziny zwiedzaj: - Piazza del Popolo - Mauzoleum Augusta — Ołtarz Pokoju - Pałac Borghese - Hiszpańskie kroki - Fontanna di Trevi - Kolumna Marka Aureliusza - Kolumna Trajana i Rynek - Średniowieczne wieżowce - Koloseum, majestatyczny punkt orientacyjny Trasa obejmuje 21 zabytków. Opowieść o każdym zabytku jest udostępniana za pośrednictwem nagrania dźwiękowego, napisanego przez prawdziwego historyka w urzekającym stylu. Ciesz się audioprzewodnikiem podczas dziennych lub nocnych wycieczek. Pobrane dane trasy zapewniają funkcjonalność w trybie offline.

Rzym: całodniowa wycieczka do Rzymu i Watykanu

10. Rzym: całodniowa wycieczka do Rzymu i Watykanu

Uderz w ziemię i omiń oszałamiające kolejki do rzymskiego Koloseum, największej areny sportowej starożytnego świata. Twój przewodnik oczaruje Cię opowieściami o gladiatorach i męczennikach, którzy rozsławili Koloseum, podczas wspólnego odkrywania pozostałości ich historii. Udaj się na Forum Romanum, aby dowiedzieć się, jak funkcjonowało i prosperowało serce wszechogarniającego imperium Rzymu. Zapomnij o walce przez tłumy na Forum, Twój przewodnik poprowadzi Cię bezpośrednio do oszałamiającego punktu widokowego. Stąd możesz podziwiać cały kompleks Forum, w tym Dom Senatu i Świątynię Westalek. Twój przewodnik ułatwi wyobrażenie sobie, jak Forum musiało wyglądać 2000 lat temu, z opowieściami o wojnie, polityce, ekonomii i religii, które ukształtowały starożytne miasto. Spaceruj po historycznym centrum, zatrzymując się przy wspaniałej Fontannie di Trevi, która jest największą barokową fontanną w Rzymie. Legenda głosi, że jeśli wrzucisz monetę przez lewe ramię do Fontanny, wrócisz do Rzymu. Następnym przystankiem podczas całodniowej wycieczki po Rzymie są Schody Hiszpańskie, gdzie można obserwować ludzi i robić mnóstwo zdjęć. Stąd przewodnik zabierze Cię metrem do Watykanu, gdzie będziesz miał przerwę na lunch przed wejściem do Watykanu. Po obiedzie Twój przewodnik zabierze Cię prosto do Muzeów Watykańskich, gdzie ominiesz długie kolejki ludzi i udasz się prosto do środka. Wraz ze swoim watykańskim ekspertem zagłębisz się w jedną z największych kolekcji dzieł sztuki na świecie. Ta specjalnie wyselekcjonowana wycieczka po Watykanie przedstawia najlepsze dzieła z ogromnych kolekcji, dzięki czemu możesz lepiej docenić to, co widzisz. Zanim udasz się do Kaplicy Sykstyńskiej, odkryjesz najlepsze galerie. Zobacz najsłynniejsze dzieło architektury renesansowej i największy kościół na świecie – Bazylikę św. Piotra. Twój lokalny, doświadczony przewodnik wyjaśni Ci fascynującą historię jego koncepcji, lokalizację na Wzgórzu Watykańskim, projekt, architekturę i symbolikę.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 30
Sortuj wg:
Strona 1 z 2

Ołtarz Ojczyzny: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ołtarz Ojczyzny? Kliknij tutaj.

Ołtarz Ojczyzny: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 3375 opinii

Hop on Hop off Bus Tour jest najlepszy! Zabierze Cię dookoła centrum Rzymu, do wszystkich głównych zabytków, które są w odległości spaceru na każdym przystanku. W sumie jest 8 przystanków, które trwają dwie godziny, a każdy przystanek znajduje się w pobliżu głównych atrakcji, takich jak Watykan (przystanek 6), fontanna di Trevi (przystanek 7) lub Koloseum (przystanek 3) itp. Otrzymasz mapę Rzymu , przystanki i słuchawki do słuchania podczas wycieczki, która dostarcza szczegółowych informacji na temat historii Rzymu itp. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo wspaniałych rzeczy o tym wskakuj na wysiadaj, z wyjątkiem tego, że pojawia się co 10-30 minut w zależności od natężenia ruchu, jest niedrogi i przyjemny, bezstresowy sposób na poruszanie się po mieście!

Niesamowity widok! Zachowaj ostrożność, jeśli rezerwujesz za pośrednictwem agenta zewnętrznego, tak jak my (Headout), nie zdawaliśmy sobie sprawy, że potrzebujemy wydrukowanego biletu, aby uzyskać dostęp do windy, więc mój syn musiał zejść do piazza venetzia do biura agentów, aby mogli wydrukować, aby dać pani w kasie biletowej windy, mimo że mieliśmy potwierdzenie na naszych telefonach z kodami kreskowymi, nie, chciała go wydrukować! Trochę zacofany i żałosny i niepotrzebny, myślałem, ale? więc bądź świadomy podczas rezerwacji. Ale możesz po prostu kupić bilet w budce przy wejściu do windy. Widok jest świetny, polecam?

Prawie zawsze jeździmy na wycieczki autobusowe typu hop-on hop-off podczas wycieczek po mieście i jak dotąd zawsze było warto, tutaj też! Oferty te świetnie nadają się do uzyskania wstępnego przeglądu danego miasta. Komentarz audio jest ciekawy, trasa obejmuje większość ważnych miejsc, a częstotliwość 13 minut pozwala na wsiadanie i wysiadanie w dowolnym momencie bez planowania. Absolutna rekomendacja na pierwszą wizytę w Rzymie!

Ta wycieczka to świetny sposób na zwiedzenie głównych miejsc w Rzymie. Z górnej platformy można dokładnie zobaczyć Koloseum i wiele innych, pięknych, historycznych miejsc, a przy okazji odpocząć :)

masz niesamowity widok 360 stopni na miasto, tablice z różnymi zabytkami ponumerowanymi wraz z opisem bardzo pomagają zrozumieć gorąco polecaną lokalizację