Ołtarz Ojczyzny

Ołtarz Ojczyzny

Ołtarz Ojczyzny – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Rzym: Autobus Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour z audioprzewodnikiem

1. Rzym: Autobus Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour z audioprzewodnikiem

Przygotuj się na zwiedzanie Rzymu w wyjątkowy sposób! Wejdź na pokład dwupiętrowego autobusu z odkrytym dachem i podziwiaj oszałamiającą architekturę oraz fascynującą historię miasta. Zobacz kultowe Koloseum, zachwyć się zapierającymi dech w piersiach widokami ze słynnych Schodów Hiszpańskich i daj się oczarować majestatycznemu Watykanowi. Dzięki codziennym odjazdom z dworca Termini i możliwości dołączania do wycieczki na dowolnym przystanku na trasie, jest to doskonały sposób na zwiedzanie ponad 10 miejsc w całym mieście. Jeśli masz ochotę na przygodę, odkryj Wieczne Miasto pieszo dzięki naszym fantastycznym cyfrowym samodzielnym wycieczkom pieszym. Odkryj wspaniałe miejsca oraz zanurz się w bogatej historii i kulturze tego niesamowitego miasta. Niektóre z miejsc, które można zobaczyć na trasie wycieczki: Bazylika Matki Bożej Większej Koloseum Forum Romanum Circus Maximus San Giovanni Plac Wenecki (Piazza Venezia) Piazza Navona Panteon Zamek św. Anioła Watykan Bazylika św. Piotra Fontanna di Trevi Schody Hiszpańskie Piazza Barberini Dworzec kolejowy Termini

Rzym: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Bilet otwarty Rzym.

2. Rzym: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Bilet otwarty Rzym.

Odwiedź kultowe i historyczne zabytki Rzymu podczas wycieczki autobusowej hop-on hop-off. Zobacz kultowe miejsca, takie jak Plac Republiki, katedra Santa Maria Degli Angeli, Pałac Viminale i inne. Możesz wysiąść na dowolnym przystanku na trasie i zwiedzać ulubione miejsca we własnym tempie. Przejedź przez słynne atrakcje, w tym Palazzo Delle Esposizioni, teatr Eliseo, kolumnę Trajana, fora cesarskie, Koloseum, Łuk Konstantyna i wiele innych. O każdej atrakcji i jej historii dowiecie się z audioprzewodnika. Podróżuj po centrum tego historycznego miasta piętrowym autobusem z otwartym dachem.

Rzym: Panoramiczny bilet na szklaną windę z aplikacją audio

3. Rzym: Panoramiczny bilet na szklaną windę z aplikacją audio

Podziwiaj piękno Rzymu z dachu pomnika poświęconego Wiktorowi Emanuelowi II (Vittoriano) na placu Weneckim. Zobacz zapierający dech w piersiach widok na Koloseum, Forum Romanum i Palatyn z wyjątkowej i pięknej perspektywy. Skorzystaj z wliczonego w cenę biletu wstępu do pałacu Weneckiego i muzeum Risorgimento. Rozpocznij wizytę od obejrzenia filmu o pięknym starożytnym Rzymie w biurze organizatora atrakcji. Pobierz audioprzewodnik z ciekawymi informacjami o mieście i przejdź przez plac, aby dotrzeć do szklanej windy w towarzystwie opiekuna wycieczki. Unikalny pomnik kwadrygi skrywa piękny panoramiczny taras. Wjedź szklaną windą na szczyt tego masywnego marmurowego zabytku, aby podziwiać wyjątkową panoramę Wiecznego Miasta. Dowiedz się więcej o zabytku dzięki aplikacji z audioprzewodnikiem po Rzymie na smartfonie. Panoramiczna winda jest idealną atrakcją przed zwiedzaniem obszaru archeologicznego Koloseum lub Hal Trajana.

Rzym: Nocne zwiedzanie Koloseum z lokalnym przewodnikiem

4. Rzym: Nocne zwiedzanie Koloseum z lokalnym przewodnikiem

Wyrusz w hipnotyzującą podróż przez serce starożytnego Rzymu, odkrywając niektóre z jego najbardziej znanych zabytków nocą. Nasza przygoda rozpocznie się przy pomniku Vittorio Emmanuela, gdzie przywita nas wspaniałość architektonicznego arcydzieła Rzymu oświetlonego nocnym niebem. Stamtąd wejdziemy na wzgórze Capitol Hill, gdzie historia ożywa pośród starożytnych ruin i zapierających dech w piersiach widoków na miasto poniżej. Następnie przejdziemy przez Forum Imperialne, gdzie pozostałości cesarskiej przeszłości Rzymu stoją jako niemi świadkowie wieków władzy i prestiżu. Z każdym krokiem będziemy zagłębiać się w tajemnice starożytnego Rzymu. Nasza wycieczka kończy się w kultowym Koloseum, gdzie staniemy w zachwycie nad tym architektonicznym cudem skąpanym w czarującym świetle nocy. Wpatrując się w jego wysokie łuki i imponujące fasady, poczujemy echa minionych wieków rozbrzmiewające w starożytnych kamieniach, przypominając nam o trwałym dziedzictwie imperialnej chwały Rzymu.

Rzym: Palazzo Venezia Zarezerwowane wejście z muzeum

5. Rzym: Palazzo Venezia Zarezerwowane wejście z muzeum

Odkryj Pałac Wenecki, początkowo rezydencję papieską, a następnie siedzibę państwa faszystowskiego. Ciesz się także dostępem do Muzeum Risorgimento i Pomnika Vittoriano. Rozpocznij swoją wizytę od multimedialnego wideo na temat starożytnego Rzymu w biurze organizatora wycieczki. Dowiedz się o jego historii jako rezydencji papieskiej i o tym, jak stał się siedzibą faszystowskiego rządu. Spaceruj po cudownym ogrodzie Pałacu Weneckiego ukrytego w murach. Możesz także odwiedzić Ołtarz Ojczyzny i Muzeum Risorgimento. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami z tarasu Vittoriano. Panoramiczna winda jest idealna przed wizytą w obszarze archeologicznym Koloseum lub na Targach Trajana. Odwiedź Centralne Muzeum Risorgimento i poznaj epokę zjednoczenia Włoch. Cofnij się do końca XIX i początku XX wieku i poznaj Risorgimento poprzez pamiątki, obrazy, rzeźby, rysunki i broń.

Rzym: Koloseum, Forum Romanum - wycieczka zewnętrzna

6. Rzym: Koloseum, Forum Romanum - wycieczka zewnętrzna

Cofnij się w czasie i zanurz się we wspaniałości starożytnego Rzymu podczas pieszej wycieczki po jego najwspanialszych zabytkach. Podziwiaj widoki na Koloseum, Forum Romanum i Piazza Venezia, poznając ich historię. Rozpocznij swoją podróż od słynnego na całym świecie Koloseum, największego amfiteatru, jaki kiedykolwiek zbudowano, w którym niegdyś gladiatorzy walczyli o chwałę. Podziwiaj jego imponującą architekturę i dowiedz się o jego fascynującej historii od kompetentnego przewodnika. Kontynuuj zwiedzanie Forum Romanum i dowiedz się więcej o jego znaczeniu jako politycznego, religijnego i handlowego centrum starożytnego Rzymu. Zakończ wycieczkę na wspaniałym Piazza Venezia, wielkim placu, który służy jako skrzyżowanie historycznych i nowoczesnych atrakcji Rzymu. Podziwiaj imponujący pomnik Vittorio Emanuele II, znany również jako Vittoriano, i dowiedz się o jego znaczeniu w historii Włoch.

Piazza Navona, Panteon i Trevi - piesza wycieczka w języku angielskim

7. Piazza Navona, Panteon i Trevi - piesza wycieczka w języku angielskim

Ciesz się Placem Navona, Panteonem i Fontanną di Trevi z profesjonalnym angielskim przewodnikiem! Spotkaj się z przewodnikiem w biurze turystycznym na Piazza Navona 25. Wybierz się na spacer po tętniącym życiem Piazza Navona, prawdopodobnie najpiękniejszym placu w Rzymie ze wspaniałymi fontannami, w tym słynną Fontanną Czterech Rzek autorstwa Berniniego. Poznaj Panteon z zewnątrz, świątynię poświęconą wszystkim bóstwom. Ten wspaniały budynek jest uważany za najlepiej zachowaną starożytną świątynię na świecie. Michał Anioł był pod takim wrażeniem architektury Panteonu, że kiedy zobaczył go po raz pierwszy, ogłosił, że jest to raczej anielski niż ludzki projekt. Wrzuć monetę do Fontanny di Trevi, największej i najbardziej znanej fontanny w Rzymie, aby zapewnić sobie powrót do Rzymu pewnego dnia. Poznaj tajemnice skrywane przez fontannę. Wycieczka zakończy się na Placu Weneckim, znajdującym się w centrum czterech głównych dróg Rzymu: Via del Corso, Via del Plebiscito, Via di Teatre Marcello i Via dei Fori Imperiali. Podziwiaj jego słynne zabytki: "Ołtarz Ojczyzny", poświęcony królowi Wiktorowi Emanuelowi II, pierwszemu królowi Włoch, zwany także "Il Vittoriano"; "Palazzo Venezia" jeden z najstarszych renesansowych budynków w Wiecznym Mieście i "Palazzo Bonaparte" poświęcony matce cesarza Napoleona. Odkryj niektóre z ukrytych klejnotów Rzymu po drodze, gdy przewodnik zabierze Cię przez miasto. Poznaj historię Rzymu od czasów świetności Imperium Rzymskiego do dziś. Możesz również zarezerwować bilet i odkryć panoramiczną szklaną windę, Pałac Wenecki i Muzeum Risorgimento, a także wybrać czas wizyty, który Ci odpowiada. Ciesz się wrażeniami multimedialnymi w Touristation Aracoeli (jeśli wybrano tę opcję). Połącz wycieczkę pieszą z Muzeami Kapitolińskimi, pierwszymi na świecie, które zostały otwarte dla publiczności w 1734 roku. Ciesz się wrażeniami multimedialnymi w Touristation Aracoeli i zarezerwuj bilety Zarezerwuj bilet w biurze Touristation i wybierz dogodny dla siebie czas wizyty w muzeach (jeśli wybrano tę opcję).

Rzym: Koloseum i panoramiczna winda

8. Rzym: Koloseum i panoramiczna winda

Czas wybrany dla Twojej rezerwacji odnosi się do czasu w biurze turystycznym, Piazza D'Ara Coeli 16. Rozpocznij edukacyjną przygodę z wycieczką po najważniejszych miejscach w Rzymie - idealną do zapoznania się z historią miasta. Uzyskaj wstępne informacje z krótkiego filmu multimedialnego, a następnie wyrusz pieszo, aby najpierw zobaczyć Forum, Wzgórze Palatyńskie, a na koniec Koloseum. Rozpocznij swoją przygodę w biurze organizatora atrakcji, gdzie odbierzesz zarezerwowane usługi i obejrzysz film multimedialny o starożytnym Rzymie. Następnie odkryj Park Archeologiczny: Forum Romanum, Wzgórze Palatyńskie i Koloseum. Podziwiaj piękno Rzymu z dachu pomnika poświęconego Wiktorowi Emanuelowi II (Vittoriano) na Placu Weneckim. Podziwiaj zapierający dech w piersiach widok na Koloseum, Forum Romanum i Wzgórze Palatyńskie z wyjątkowej i pięknej perspektywy. Podziwiaj Pałac Wenecki i Muzeum Risorgimento w ramach biletu. Pobierz informacyjny audioprzewodnik po mieście i przygotuj się na przejście przez plac, aby dotrzeć do szklanej windy Wiktor Emmanuel II w towarzystwie gospodarza. Unikalna statua rydwanu pomnika kryje piękny taras widokowy. Wjedź szklaną windą na szczyt tego masywnego marmurowego pomnika, aby podziwiać wyjątkową 360-stopniową panoramę wiecznego miasta. Dowiedz się więcej o pomniku dzięki aplikacji audioprzewodnika po Rzymie na smartfonie. Panoramiczna winda jest idealna przed wizytą w obszarze archeologicznym Koloseum lub na Rynku Trajana. Podczas odbioru Koloseum, Forum Romanum i Wzgórza Palatyńskiego personel pomoże Ci zarezerwować wycieczkę pieszą, w zależności od dostępności. W kolejnych dniach możesz wziąć udział w wycieczce pieszej po Rzymie w języku angielskim. Twój profesjonalny przewodnik opowie Ci o Placu Navona, Panteonie i Fontannie di Trevi.

Duża wycieczka krajoznawcza po Rzymie z audioprzewodnikiem

9. Duża wycieczka krajoznawcza po Rzymie z audioprzewodnikiem

Odkryj Rzym z bliska dzięki wspaniałej wycieczce po jego najważniejszych atrakcjach. Aplikacja audioprzewodnika Turingby oferuje spersonalizowaną podróż na smartfona. W trzy godziny zwiedzaj: - Piazza del Popolo - Mauzoleum Augusta — Ołtarz Pokoju - Pałac Borghese - Hiszpańskie kroki - Fontanna di Trevi - Kolumna Marka Aureliusza - Kolumna Trajana i Rynek - Średniowieczne wieżowce - Koloseum, majestatyczny punkt orientacyjny Trasa obejmuje 21 zabytków. Opowieść o każdym zabytku jest udostępniana za pośrednictwem nagrania dźwiękowego, napisanego przez prawdziwego historyka w urzekającym stylu. Ciesz się audioprzewodnikiem podczas dziennych lub nocnych wycieczek. Pobrane dane trasy zapewniają funkcjonalność w trybie offline.

Rzym: Wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Rzymu z Fontanną di Trevi

10. Rzym: Wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Rzymu z Fontanną di Trevi

Odkryj najważniejsze atrakcje Rzymu z przewodnikiem i podziwiaj majestat Koloseum, Wzgórze Palatyńskie, Forum, Panteon, Bazylikę Maria Sopra Minerva, Palazzo Cipolla, Fontannę di Trevi i nie tylko. Zacznij od jednego z najbardziej znanych miejsc w Rzymie, Koloseum. Zafascynuj się, gdy przewodnik zabierze Cię przez niektóre z historii i najbardziej zabawnych momentów, które miały tu miejsce. Następnie udaj się na północ, zatrzymując się przy imponującym pomniku Vittorio Emanuele II. Zachwyć się Forum, sercem Imperium Rzymskiego sprzed 1900 lat i historycznym Wzgórzem Palatyńskim. Następnie zatrzymaj się na lody i zasłużoną przerwę, zanim przejedziesz przez serce Rzymu. Tam natkniesz się na Panteon, Bazylikę Świętej Marii Sopry Minerwy z rzeźbą Michała Anioła, Palazzo Cipolla i zachwycający plac Piazza Navona ze słynnymi fontannami. Na koniec udaj się do niesamowitej barokowej Fontanny di Trevi, aby zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Liczba znalezionych atrakcji: 52
Sortuj wg::

Ołtarz Ojczyzny: najlepsze atrakcje w pobliżu

Ołtarz Ojczyzny – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Rzym: Autobus Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour z audioprzewodnikiem

Rzym: Autobus Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour z audioprzewodnikiem

Przygotuj się na zwiedzanie Rzymu w wyjątkowy sposób! Wejdź na pokład dwupiętrowego autobusu z odkrytym dachem i podziwiaj oszałamiającą architekturę oraz fascynującą historię miasta. Zobacz kultowe Koloseum, zachwyć się zapierającymi dech w piersiach widokami ze słynnych Schodów Hiszpańskich i daj się oczarować majestatycznemu Watykanowi. Dzięki codziennym odjazdom z dworca Termini i możliwości dołączania do wycieczki na dowolnym przystanku na trasie, jest to doskonały sposób na zwiedzanie ponad 10 miejsc w całym mieście. Jeśli masz ochotę na przygodę, odkryj Wieczne Miasto pieszo dzięki naszym fantastycznym cyfrowym samodzielnym wycieczkom pieszym. Odkryj wspaniałe miejsca oraz zanurz się w bogatej historii i kulturze tego niesamowitego miasta. Niektóre z miejsc, które można zobaczyć na trasie wycieczki: Bazylika Matki Bożej Większej Koloseum Forum Romanum Circus Maximus San Giovanni Plac Wenecki (Piazza Venezia) Piazza Navona Panteon Zamek św. Anioła Watykan Bazylika św. Piotra Fontanna di Trevi Schody Hiszpańskie Piazza Barberini Dworzec kolejowy Termini

Rzym: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Bilet otwarty Rzym.

Rzym: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Bilet otwarty Rzym.

Odwiedź kultowe i historyczne zabytki Rzymu podczas wycieczki autobusowej hop-on hop-off. Zobacz kultowe miejsca, takie jak Plac Republiki, katedra Santa Maria Degli Angeli, Pałac Viminale i inne. Możesz wysiąść na dowolnym przystanku na trasie i zwiedzać ulubione miejsca we własnym tempie. Przejedź przez słynne atrakcje, w tym Palazzo Delle Esposizioni, teatr Eliseo, kolumnę Trajana, fora cesarskie, Koloseum, Łuk Konstantyna i wiele innych. O każdej atrakcji i jej historii dowiecie się z audioprzewodnika. Podróżuj po centrum tego historycznego miasta piętrowym autobusem z otwartym dachem.

Rzym: Panoramiczny bilet na szklaną windę z aplikacją audio

Rzym: Panoramiczny bilet na szklaną windę z aplikacją audio

Podziwiaj piękno Rzymu z dachu pomnika poświęconego Wiktorowi Emanuelowi II (Vittoriano) na placu Weneckim. Zobacz zapierający dech w piersiach widok na Koloseum, Forum Romanum i Palatyn z wyjątkowej i pięknej perspektywy. Skorzystaj z wliczonego w cenę biletu wstępu do pałacu Weneckiego i muzeum Risorgimento. Rozpocznij wizytę od obejrzenia filmu o pięknym starożytnym Rzymie w biurze organizatora atrakcji. Pobierz audioprzewodnik z ciekawymi informacjami o mieście i przejdź przez plac, aby dotrzeć do szklanej windy w towarzystwie opiekuna wycieczki. Unikalny pomnik kwadrygi skrywa piękny panoramiczny taras. Wjedź szklaną windą na szczyt tego masywnego marmurowego zabytku, aby podziwiać wyjątkową panoramę Wiecznego Miasta. Dowiedz się więcej o zabytku dzięki aplikacji z audioprzewodnikiem po Rzymie na smartfonie. Panoramiczna winda jest idealną atrakcją przed zwiedzaniem obszaru archeologicznego Koloseum lub Hal Trajana.

Rzym: Nocne zwiedzanie Koloseum z lokalnym przewodnikiem

Rzym: Nocne zwiedzanie Koloseum z lokalnym przewodnikiem

Wyrusz w hipnotyzującą podróż przez serce starożytnego Rzymu, odkrywając niektóre z jego najbardziej znanych zabytków nocą. Nasza przygoda rozpocznie się przy pomniku Vittorio Emmanuela, gdzie przywita nas wspaniałość architektonicznego arcydzieła Rzymu oświetlonego nocnym niebem. Stamtąd wejdziemy na wzgórze Capitol Hill, gdzie historia ożywa pośród starożytnych ruin i zapierających dech w piersiach widoków na miasto poniżej. Następnie przejdziemy przez Forum Imperialne, gdzie pozostałości cesarskiej przeszłości Rzymu stoją jako niemi świadkowie wieków władzy i prestiżu. Z każdym krokiem będziemy zagłębiać się w tajemnice starożytnego Rzymu. Nasza wycieczka kończy się w kultowym Koloseum, gdzie staniemy w zachwycie nad tym architektonicznym cudem skąpanym w czarującym świetle nocy. Wpatrując się w jego wysokie łuki i imponujące fasady, poczujemy echa minionych wieków rozbrzmiewające w starożytnych kamieniach, przypominając nam o trwałym dziedzictwie imperialnej chwały Rzymu.

Rzym: Palazzo Venezia Zarezerwowane wejście z muzeum

Rzym: Palazzo Venezia Zarezerwowane wejście z muzeum

Odkryj Pałac Wenecki, początkowo rezydencję papieską, a następnie siedzibę państwa faszystowskiego. Ciesz się także dostępem do Muzeum Risorgimento i Pomnika Vittoriano. Rozpocznij swoją wizytę od multimedialnego wideo na temat starożytnego Rzymu w biurze organizatora wycieczki. Dowiedz się o jego historii jako rezydencji papieskiej i o tym, jak stał się siedzibą faszystowskiego rządu. Spaceruj po cudownym ogrodzie Pałacu Weneckiego ukrytego w murach. Możesz także odwiedzić Ołtarz Ojczyzny i Muzeum Risorgimento. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami z tarasu Vittoriano. Panoramiczna winda jest idealna przed wizytą w obszarze archeologicznym Koloseum lub na Targach Trajana. Odwiedź Centralne Muzeum Risorgimento i poznaj epokę zjednoczenia Włoch. Cofnij się do końca XIX i początku XX wieku i poznaj Risorgimento poprzez pamiątki, obrazy, rzeźby, rysunki i broń.

Rzym: Koloseum, Forum Romanum - wycieczka zewnętrzna

Rzym: Koloseum, Forum Romanum - wycieczka zewnętrzna

Cofnij się w czasie i zanurz się we wspaniałości starożytnego Rzymu podczas pieszej wycieczki po jego najwspanialszych zabytkach. Podziwiaj widoki na Koloseum, Forum Romanum i Piazza Venezia, poznając ich historię. Rozpocznij swoją podróż od słynnego na całym świecie Koloseum, największego amfiteatru, jaki kiedykolwiek zbudowano, w którym niegdyś gladiatorzy walczyli o chwałę. Podziwiaj jego imponującą architekturę i dowiedz się o jego fascynującej historii od kompetentnego przewodnika. Kontynuuj zwiedzanie Forum Romanum i dowiedz się więcej o jego znaczeniu jako politycznego, religijnego i handlowego centrum starożytnego Rzymu. Zakończ wycieczkę na wspaniałym Piazza Venezia, wielkim placu, który służy jako skrzyżowanie historycznych i nowoczesnych atrakcji Rzymu. Podziwiaj imponujący pomnik Vittorio Emanuele II, znany również jako Vittoriano, i dowiedz się o jego znaczeniu w historii Włoch.

Piazza Navona, Panteon i Trevi - piesza wycieczka w języku angielskim

Piazza Navona, Panteon i Trevi - piesza wycieczka w języku angielskim

Ciesz się Placem Navona, Panteonem i Fontanną di Trevi z profesjonalnym angielskim przewodnikiem! Spotkaj się z przewodnikiem w biurze turystycznym na Piazza Navona 25. Wybierz się na spacer po tętniącym życiem Piazza Navona, prawdopodobnie najpiękniejszym placu w Rzymie ze wspaniałymi fontannami, w tym słynną Fontanną Czterech Rzek autorstwa Berniniego. Poznaj Panteon z zewnątrz, świątynię poświęconą wszystkim bóstwom. Ten wspaniały budynek jest uważany za najlepiej zachowaną starożytną świątynię na świecie. Michał Anioł był pod takim wrażeniem architektury Panteonu, że kiedy zobaczył go po raz pierwszy, ogłosił, że jest to raczej anielski niż ludzki projekt. Wrzuć monetę do Fontanny di Trevi, największej i najbardziej znanej fontanny w Rzymie, aby zapewnić sobie powrót do Rzymu pewnego dnia. Poznaj tajemnice skrywane przez fontannę. Wycieczka zakończy się na Placu Weneckim, znajdującym się w centrum czterech głównych dróg Rzymu: Via del Corso, Via del Plebiscito, Via di Teatre Marcello i Via dei Fori Imperiali. Podziwiaj jego słynne zabytki: "Ołtarz Ojczyzny", poświęcony królowi Wiktorowi Emanuelowi II, pierwszemu królowi Włoch, zwany także "Il Vittoriano"; "Palazzo Venezia" jeden z najstarszych renesansowych budynków w Wiecznym Mieście i "Palazzo Bonaparte" poświęcony matce cesarza Napoleona. Odkryj niektóre z ukrytych klejnotów Rzymu po drodze, gdy przewodnik zabierze Cię przez miasto. Poznaj historię Rzymu od czasów świetności Imperium Rzymskiego do dziś. Możesz również zarezerwować bilet i odkryć panoramiczną szklaną windę, Pałac Wenecki i Muzeum Risorgimento, a także wybrać czas wizyty, który Ci odpowiada. Ciesz się wrażeniami multimedialnymi w Touristation Aracoeli (jeśli wybrano tę opcję). Połącz wycieczkę pieszą z Muzeami Kapitolińskimi, pierwszymi na świecie, które zostały otwarte dla publiczności w 1734 roku. Ciesz się wrażeniami multimedialnymi w Touristation Aracoeli i zarezerwuj bilety Zarezerwuj bilet w biurze Touristation i wybierz dogodny dla siebie czas wizyty w muzeach (jeśli wybrano tę opcję).

Rzym: Koloseum i panoramiczna winda

Rzym: Koloseum i panoramiczna winda

Czas wybrany dla Twojej rezerwacji odnosi się do czasu w biurze turystycznym, Piazza D'Ara Coeli 16. Rozpocznij edukacyjną przygodę z wycieczką po najważniejszych miejscach w Rzymie - idealną do zapoznania się z historią miasta. Uzyskaj wstępne informacje z krótkiego filmu multimedialnego, a następnie wyrusz pieszo, aby najpierw zobaczyć Forum, Wzgórze Palatyńskie, a na koniec Koloseum. Rozpocznij swoją przygodę w biurze organizatora atrakcji, gdzie odbierzesz zarezerwowane usługi i obejrzysz film multimedialny o starożytnym Rzymie. Następnie odkryj Park Archeologiczny: Forum Romanum, Wzgórze Palatyńskie i Koloseum. Podziwiaj piękno Rzymu z dachu pomnika poświęconego Wiktorowi Emanuelowi II (Vittoriano) na Placu Weneckim. Podziwiaj zapierający dech w piersiach widok na Koloseum, Forum Romanum i Wzgórze Palatyńskie z wyjątkowej i pięknej perspektywy. Podziwiaj Pałac Wenecki i Muzeum Risorgimento w ramach biletu. Pobierz informacyjny audioprzewodnik po mieście i przygotuj się na przejście przez plac, aby dotrzeć do szklanej windy Wiktor Emmanuel II w towarzystwie gospodarza. Unikalna statua rydwanu pomnika kryje piękny taras widokowy. Wjedź szklaną windą na szczyt tego masywnego marmurowego pomnika, aby podziwiać wyjątkową 360-stopniową panoramę wiecznego miasta. Dowiedz się więcej o pomniku dzięki aplikacji audioprzewodnika po Rzymie na smartfonie. Panoramiczna winda jest idealna przed wizytą w obszarze archeologicznym Koloseum lub na Rynku Trajana. Podczas odbioru Koloseum, Forum Romanum i Wzgórza Palatyńskiego personel pomoże Ci zarezerwować wycieczkę pieszą, w zależności od dostępności. W kolejnych dniach możesz wziąć udział w wycieczce pieszej po Rzymie w języku angielskim. Twój profesjonalny przewodnik opowie Ci o Placu Navona, Panteonie i Fontannie di Trevi.

Duża wycieczka krajoznawcza po Rzymie z audioprzewodnikiem

Duża wycieczka krajoznawcza po Rzymie z audioprzewodnikiem

Odkryj Rzym z bliska dzięki wspaniałej wycieczce po jego najważniejszych atrakcjach. Aplikacja audioprzewodnika Turingby oferuje spersonalizowaną podróż na smartfona. W trzy godziny zwiedzaj: - Piazza del Popolo - Mauzoleum Augusta — Ołtarz Pokoju - Pałac Borghese - Hiszpańskie kroki - Fontanna di Trevi - Kolumna Marka Aureliusza - Kolumna Trajana i Rynek - Średniowieczne wieżowce - Koloseum, majestatyczny punkt orientacyjny Trasa obejmuje 21 zabytków. Opowieść o każdym zabytku jest udostępniana za pośrednictwem nagrania dźwiękowego, napisanego przez prawdziwego historyka w urzekającym stylu. Ciesz się audioprzewodnikiem podczas dziennych lub nocnych wycieczek. Pobrane dane trasy zapewniają funkcjonalność w trybie offline.

Rzym: Wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Rzymu z Fontanną di Trevi

Rzym: Wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Rzymu z Fontanną di Trevi

Odkryj najważniejsze atrakcje Rzymu z przewodnikiem i podziwiaj majestat Koloseum, Wzgórze Palatyńskie, Forum, Panteon, Bazylikę Maria Sopra Minerva, Palazzo Cipolla, Fontannę di Trevi i nie tylko. Zacznij od jednego z najbardziej znanych miejsc w Rzymie, Koloseum. Zafascynuj się, gdy przewodnik zabierze Cię przez niektóre z historii i najbardziej zabawnych momentów, które miały tu miejsce. Następnie udaj się na północ, zatrzymując się przy imponującym pomniku Vittorio Emanuele II. Zachwyć się Forum, sercem Imperium Rzymskiego sprzed 1900 lat i historycznym Wzgórzem Palatyńskim. Następnie zatrzymaj się na lody i zasłużoną przerwę, zanim przejedziesz przez serce Rzymu. Tam natkniesz się na Panteon, Bazylikę Świętej Marii Sopry Minerwy z rzeźbą Michała Anioła, Palazzo Cipolla i zachwycający plac Piazza Navona ze słynnymi fontannami. Na koniec udaj się do niesamowitej barokowej Fontanny di Trevi, aby zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Rzym: Najciekawsze atrakcje

Ołtarz Ojczyzny: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Ołtarz Ojczyzny: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ołtarz Ojczyzny? Kliknij tutaj.

Ołtarz Ojczyzny: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2
(3375 recenzji)

Z przyjemnością zaczęliśmy od autobusu, który pozwolił nam zapoznać się ze wszystkimi zabytkami i miejscami do zobaczenia oraz dodatkowymi informacjami. Przyjemny personel.

Kopal, nasz przewodnik, był kompetentny i miał wspaniałe zabawne anegdoty! Wystarczająco dużo fantastycznego jedzenia dla armii. Zdecydowanie wybrałbym tę wycieczkę!

Autobus zatrzymywał się w pobliżu wszystkich największych atrakcji, więc nie przegapisz najważniejszych atrakcji.

Dobrze się bawiliśmy zwiedzając Rzym ze szczytu autobusu i odkrywaliśmy, jakie zabytki warto zwiedzić.

mógł mieć pełną osłonę na górze, gdy potężna burza deszczowa wszyscy rzucili się do przodu