Wybierz daty

Plac Piazza del Popolo

Plac Piazza del Popolo: Wycieczki i bilety

Plac Piazza del Popolo: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plac Piazza del Popolo? Kliknij tutaj.

Plac Piazza del Popolo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2115 opinii

Andrada jest fantastycznym przewodnikiem. bardzo zorientowana i bardzo pasjonująca się tym, co robi. Nauczyłem się mnóstwo z jej bogactwa wiedzy w ciągu 3 godzin, które mieliśmy ją. Z pewnością nie czułem upływu czasu. trasa rozpoczęła się i zakończyła na czas. Jest atutem każdej firmy turystycznej, w której pracuje. Ta wycieczka z tym konkretnym przewodnikiem jest wysoce zalecana.

To był doskonały sposób na poznanie miasta. Dosłownie wyskocz, idź na spacer, zobacz kilka zabytków, a potem wskocz ponownie. Kupiłem bilety z Internetu rano, łatwo znaleźć łódź, ponieważ jest w mieście, na rzece. Bardzo spokojny rejs i widoki, które różniły się od bycia na poziomie ulicy.

Naprawdę fajnie było przemierzać miasto, opowiadając historię miasta. Bardzo podobała mi się jazda, która zabiera mnie prosto do miasta, jem lunch w uroczej restauracji i zrobiłem trochę zakupów podczas wycieczki.

Polecam, szczególnie dla osób nielubiących pośpiechu, w upał - miły chłód od wody. Trasa niezbyt długa, wystarczająca jednak, żeby moc zobaczyć okoliczne zabytki. Miła obsługa.

Było bardzo miło i spokojnie. Możesz wysiąść tam, gdzie chciałeś i nie spieszyć się bez stresu. Personel naprawdę bardziej niż przyjazny.