Wybierz daty

Muzeum Welcome to Rome

  • Bilety wstępu
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Muzeum Welcome to Rome: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Welcome to Rome? Kliknij tutaj.

Muzeum Welcome to Rome: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 285 opinii

Bardzo pouczający pokaz i doświadczenie opowiedziane za pomocą filmu, efektów świetlnych i modeli 3D. Film opowiada o tym, jak powstał Rzym i jego początki, imperium rzymskie, renesans i inne kluczowe momenty historii Rzymu. Przyjechaliśmy tu pierwszego dnia w Rzymie i dało nam to dobre wyobrażenie o tym, na co zwracać uwagę i docenić to, co zmieniło się w Rzymie. Mój syn 8 naprawdę cieszył się kinem 3D i modelami. Personel był przyjazny i pomocny.

Miałem bardzo dobre doświadczenia. To było pouczające i interesujące. Wiele się nauczyłem podczas tej trasy. Polecam tę wycieczkę komuś, kto naprawdę chce poznać historię Rzymu. Uwielbiałem, jak wszystko zostało wyjaśnione. Ludzie prowadzący program byli pomocni i przyjaźni, polecili nawet świetną restaurację na kolację.

To było dokładnie to, czego szukałem po odwiedzeniu forum. Może przydałoby się więcej treści dotyczących forum w jego początkach lub w okresie republiki, ponieważ mogliśmy oglądać tylko cesarskie forosy i brakowało publicznych i religijnych budowli w tym okresie. Zresztą personel super profesjonalny i miły z nami.

Trójwymiarowe widowisko, które w miły i wciągający sposób pozwala zrozumieć historię tego miasta. Dzieciom się podobało, a nawet pozwoliły się zatrzymać po całym dniu chodzenia po mieście. Pod koniec filmu można dogłębnie zbadać 4 zabytki przed mniejszym ekranem na zewnątrz dużej sali.

Wycieczka jest naprawdę fajna, a animacje 3D pomagają zrozumieć dawne piękno wszystkich skał i kolumn w całym Rzymie. Najlepsze było kino z 4 ekranami i film, który w szybki i ciekawy sposób wyjaśniał historię Rzymu. Zdecydowanie warto!