Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki La Maddalena

Wycieczki dostępne w dniu

  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 15
Sortuj według:

La Maddalena: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu La Maddalena? Kliknij tutaj.

La Maddalena: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5561 opinii

Łódź była przyzwoitej wielkości - nie obawiano się tłumu. Oferowany lunch był smaczny, a cena była odpowiednia. Długość przystanków została dobrze dobrana. Wcześniejsza komunikacja z organizatorem była bardzo dobra. Załoga była bardzo miła i pomocna przy wchodzeniu na pokład i wysiadaniu. Jedyny (mały) punkt krytyki: wyjaśnienia poszczególnych punktów były bardzo trudne do zrozumienia. W sumie bardzo fajna wycieczka i w każdej chwili wziąłbym w niej udział ponownie.

Zwiedziliśmy najpiękniejsze zakątki archipelagu La Maddalena, rejs trwał ponad 7 godzin, było sporo czasu na plażowanie. Claudia jest świetnym przewodnikiem z wielkimi zdolnościami językowymi, kapitan również umiejętnie kierował statkiem, tak aby widoki mieli zarówno pasażerowie z lewej jak i prawej strony. polecam!

Rejs na archipelag La Maddalena będę długo wspominać, piękne widoki, rajskie plaże, krystaliczna woda. Załoga była bardzo miła i pomocna, Pani przewodnik ciekawie opowiadała o miejscach w których byliśmy. Polecam każdemu

Mieliśmy wspaniały dzień, zespół jest naprawdę świetny! Bardzo fajny sposób na odkrywanie archipelagu bez kłopotów z organizacją!

To była naprawdę przyjemna czynność. Nasz przewodnik miał dużą wiedzę na temat okolicy i świetnie się tam bawiliśmy!