La Maddalena

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

La Maddalena – najciekawsze atrakcje

La Maddalena: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu La Maddalena? Kliknij tutaj.

La Maddalena: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2191 opinii

Warto zobaczyć, ale lepiej wybrać się mniejszym statkiem

Wyspy La Maddalena są zdecydowanie warte odwiwdzenia. Ich linia brzegowa tworzy mnóstwo zatoczek oraz pięknych plaż. Niestety, ze względu na gabaryty statku, przycumowanej do nabrzeża jest możliwe w nielicznych miejscach, przez co większość przepięknych miejsc podziwia się mijając je. W moim odczuciu lepszym rozwiązaniem byłoby wynajęcie mniejszej łodzi indywidualnie i zatrzymywanie się gdzie dusza zapragnie.

Dobrze zorganizowana, z ciekawym programem, nie tylko plażowym. Przy pobycie w mieście La Maddalena warto przejechać się autobusem panoramicznym. Serwis na statku ok. Możliwość popływania w 3 miejscach - warto zabrać maski. Przewodnik mówi w 4 językach !

Obowiązkowy punkt programu dla każdego podróżnika :) profesjonalna organizacja, załoga statku bardzo miła, ciekawe opowiadania kapitana (biegle w 4 językach). Cudowne krajobrazy i plaże... Niezapomniane chwile :) dziękuję!

Prawie wszystko było jak w opisie. Niestety brakowało posiłku który był wliczony w cenę. I nie mielibyśmy nic przeciwko lecz inne statki z tego nie rezygnowały. Poza tym rejs udany . Archipelag piękny i wart zwiedzenia.

Atmosfera na pokładzie, zaangażowanie załogi w opisie miejsc odwiedzanych, poczucie bezpieczeństwa przy schodzeniu i wchodzeniu na pokład, asekuracja pracowników na pontonach wokół osób wchodzących do wody