Wybierz daty

Cortile del Belvedere

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj według:
1 - 16 / 18

Cortile del Belvedere: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cortile del Belvedere? Kliknij tutaj.

Cortile del Belvedere: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 36 909 opinii

Chiara była bardzo przyjazna i niezwykle dowcipna. W bardzo zabawny sposób wyjaśniła nam tajemnice Watykanu. Twój entuzjazm przeniósł się również na nas! Brak czasu oczekiwania również sprawił, że było to przyjemne. Byliśmy bardzo małą grupą 7 osób. W Muzeum Watykańskim Chiara bardzo precyzyjnie zaprowadziła nas do najważniejszych wydarzeń! Ona też zachwycała się pustymi korytarzami i korytarzami. Gdy pandemia się skończy i więcej turystów odważy się wrócić do miasta, z pewnością znów będą się spodziewać długich kolejek.

Wycieczka była absolutnie świetna! Nasz przewodnik był bardzo miły i oprowadził nas przez najbardziej niesamowite miejsca i sztukę w Bazylice Świętego Piotra i Muzeach Watykańskich. Informacje były bardzo interesujące, z dużą ilością szczegółów i zaskakujących faktów na temat budynków lub dzieł sztuki. Gorąco polecam każdemu, kto chce zwiedzić spektakularny Watykan.

Mieliśmy zarezerwowaną wspinaczkę na kopułę Watykanu i wycieczkę do muzeum, a także mieliśmy doskonałego przewodnika po Chiara. Miała dużo wiedzy i entuzjazmu do sztuki i podzieliła się wieloma ciekawymi faktami, dzięki czemu nasza wycieczka była super przyjemna! Jesteśmy jej bardzo wdzięczni (Ildiko-ex Attyli i Dani-alpinista :)

Oh yes! If you are lucky to have Massimo as a guide you will remember this adventure for a long time. The best views from different perspective ,facts you didn’t know and great memories guaranteed!

Chiara była doskonała! Była ekspertem, zabawna i wciągająca. Długa wycieczka – nieodpowiednia dla małych dzieci (dużo chodzenia i słuchania).