Cortile del Belvedere

Cortile del Belvedere

Cortile del Belvedere – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Rzym: Muzea Watykańskie, Kaplica Sykstyńska i zwiedzanie bazyliki

1. Rzym: Muzea Watykańskie, Kaplica Sykstyńska i zwiedzanie bazyliki

Zwiedź jedno z najświętszych dla chrześcijańskiego świata miast podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem. Odwiedź Muzea Watykańskie, kaplicę Sykstyńską i bazylikę św. Piotra. Najpierw odwiedź Dziedziniec Szyszki, Dziedziniec Belwederski, Galerię Map, Galerię Kandelabrów, muzeum Pio-Clementino, Galerię Gobelinów, Stanze Watykańskie (tylko w ramach wycieczek odbywających się wczesnym rankiem) oraz kaplicę Sykstyńską. Później w towarzystwie doświadczonego przewodnika odwiedź zarówno główne atrakcje, jak i mniej znane zakątki Watykanu, które umykają uwadze większości turystów. Zwiedź również inne galerie, które stanowią część Muzeów Watykańskich. Na zakończenie zobacz zdobiącą bazylikę św. Piotra „Pietę” autorstwa Michała Anioła i udaj się do kaplicy Sykstyńskiej.

Rzym: Muzea Watykańskie, zwiedzanie Kaplicy Sykstyńskiej i wstęp do bazyliki

2. Rzym: Muzea Watykańskie, zwiedzanie Kaplicy Sykstyńskiej i wstęp do bazyliki

Odkryj kolekcję sztuki w Muzeach Watykańskich podczas wycieczki z przewodnikiem-historykiem sztuki, z opcjonalnym wejściem do Zamku Gandolfo. Spaceruj po galeriach i podziwiaj arcydzieła Michała Anioła w Kaplicy Sykstyńskiej. Poznaj swojego przewodnika, historyka sztuki, który opowie Ci wszystko o arcydziełach, które napotkasz. Posłuchaj fascynujących faktów i historii, odwiedzając Galerię Map, Galerię Gobelinów i Galerię Kandelabrów. Zakończ wycieczkę, napotykając cuda Kaplicy Sykstyńskiej, wraz z freskami Michała Anioła. Stań twarzą w twarz z najsłynniejszym dziełem Michała Anioła: Sąd Ostateczny. Możesz także w pełni wykorzystać swoje doświadczenie, wybierając opcję dodatkowego biletu wstępu do Zamku Gandolfo i Bazyliki Świętego Piotra, które możesz zwiedzać we własnym tempie bez przewodnika.>

Rzym: Watykan, Kaplica Sykstyńska i zwiedzanie Bazyliki Świętego Piotra

3. Rzym: Watykan, Kaplica Sykstyńska i zwiedzanie Bazyliki Świętego Piotra

Poznaj wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Watykan podczas wycieczki z przewodnikiem po wszystkich jego najważniejszych skarbach. Odkryj Muzea Watykańskie, Kaplicę Sykstyńską i Bazylikę św. Piotra z szybkim wejściem, aby jak najlepiej wykorzystać swój dzień. Rozpocznij swoją przygodę od odkrycia arcydzieł sztuki w Muzeach Watykańskich autorstwa jednych z najwybitniejszych artystów na świecie. Podążaj za przewodnikiem w wybranym języku po najważniejszych obszarach muzeum, w tym Galerii Map i Galerii Gobelinów. Wejdź do Kaplicy Sykstyńskiej, aby kontemplować chwałę uznanego arcydzieła Michała Anioła „Sąd Ostateczny”, jednego z najsłynniejszych dzieł sztuki, jakie kiedykolwiek powstały. Następnie podziwiaj wspaniałe wnętrze Bazyliki św. Piotra z szybkim wejściem. Zachwyć się jednym z najświętszych miejsc na świecie i podziwiaj oszałamiającą „La Pieta” Michała Anioła.

Rzym: Wycieczka do Watykanu, Kaplicy Sykstyńskiej i Bazyliki Świętego Piotra

4. Rzym: Wycieczka do Watykanu, Kaplicy Sykstyńskiej i Bazyliki Świętego Piotra

Odkryj najlepsze atrakcje Watykanu podczas jednej wizyty. Omiń kolejkę do najważniejszych atrakcji i zobacz wyjątkowe przykłady sztuki i architektury w towarzystwie profesjonalnego przewodnika. Ciesz się zoptymalizowanym planem podróży, który pozwoli Ci jak najlepiej wykorzystać wizytę w Muzeach Watykańskich w ograniczonym czasie, obejmując między innymi niezwykłą Kaplicę Sykstyńską, Pokoje Raphaela i Bazylikę św. Piotra atrakcji w towarzystwie jednego z naszych przewodników ekspertów. Odwiedź Kaplicę Sykstyńską, gdzie będziesz miał okazję spojrzeć na sufit Michała Anioła, gdy Twój przewodnik wyjaśni tajemnice mistrzowskich obrazów Michała Anioła. W pobliżu Kaplicy Sykstyńskiej znajduje się zespół prywatnych apartamentów papieskich, znanych jako Pokoje Rafaela. W tych wspaniale urządzonych pokojach znajdują się jedne z najwspanialszych dzieł Rafaela, w tym „Szkoła ateńska”, grupowy portret najsłynniejszych filozofów starożytności, wielu z nich w przebraniach współczesnych Raphaelowi. Często pomijane przez gości, którzy spieszą się do Kaplicy Sykstyńskiej, Pokoje Raphaela zasługują na coś więcej niż krótki postój — Twój przewodnik zapewni Ci mnóstwo czasu na podziwianie dzieł Rafaela w wolnym czasie . Wizyta w Muzeach Watykańskich to świetna okazja do odkrycia niezwykłych kolekcji starożytnych rzeźb, w tym legendarnego Laokoona i Apolla Belwederskiego. Te klasyczne dzieła sztuki wywarły głęboki wpływ na artystów renesansu, a ich anatomia mięśni i intensywność psychologiczna silnie wpłynęły na twórczość Michała Anioła i Rafaela. W towarzystwie doświadczonego historyka sztuki dowiesz się wszystkiego o tych starożytnych arcydziełach i zyskasz większe uznanie dla sztuki greckiej i rzymskiej. Przejdź się po słynnej Galerii Map, podziwiaj Dziedziniec Pinecone i odwiedź Dziedziniec Belvedere. Chociaż nie można zobaczyć całej ogromnej kolekcji Watykanu w ciągu kilku godzin, podczas tej wycieczki zobaczysz szereg atrakcji, których nie można przegapić. Po wyjściu z Kaplicy Sykstyńskiej wejdź bezpośrednio do Bazyliki Świętego Piotra, bez konieczności czekania w kolejce. Bazylika była wzbogacana przez wieki rękami niezliczonych artystów i architektów. Podczas wycieczki po Bazylice św. Piotra przewodnik opowie Ci fascynującą historię bazyliki i umieści ją w kontekście historii chrześcijaństwa, od jej początków jako miejsca pochówku do obecnego stanu świetności i międzynarodowego znaczenia.

Muzea Watykańskie i Kaplica Sykstyńska - bilet wstępu bez kolejki

5. Muzea Watykańskie i Kaplica Sykstyńska - bilet wstępu bez kolejki

Zwiedzaj Muzea Watykańskie i Kaplicę Sykstyńską dzięki biletowi wstępu bez kolejki. Odwiedź Pokoje Raphaela, Galerię Map i zanurz się w fascynujący świat sztuki i artefaktów historycznych. Po spotkaniu z gospodarzem wejdziesz do sali głównej bez czekania w kolejce i otrzymasz bilety. Odkryj marmurową rzeźbę Laokoona i jego synów w Muzeum Pio-Clementino, jednej z renomowanych przestrzeni muzealnych na terenie kompleksu. Następnie zobacz słynny Tors Belvedere, Salę Okrągłą i Pokoje Raphaela. Podziwiaj wyjątkowy motyw i freski przedstawiające różne sceny i tematy. Kontynuuj podróż do Kaplicy Sykstyńskiej, słynącej z niezwykłych fresków Michała Anioła. Będziesz zachwycony arcydziełami Michała Anioła, Botticellego, Ghirlandaio i innych artystów renesansu. Podziwiaj piękną kolekcję starożytnych rzeźb, renesansowych obrazów, gobelinów, rękopisów i znalezisk archeologicznych. Przeżyj niezwykłą wizualną podróż do świata renesansu we własnym tempie.

Watykan: Muzea i Kaplica Sykstyńska - bilet szybkiego wstępu

6. Watykan: Muzea i Kaplica Sykstyńska - bilet szybkiego wstępu

Najważniejsze atrakcje dzięki biletom wstępu bez kolejki do Muzeum Watykańskiego Kupując bilety wstępu bez kolejki do Muzeów Watykańskich, możesz cieszyć się kilkoma atrakcjami bez konieczności czekania w regularnych kolejkach do wejścia. Poznaj największe muzeum pełne zabytkowych i antycznych rzeźb i fresków w Watykanie. Galerię Kandelabrów, Gobelinów i ulubioną przez wszystkich Galerię Map. W Galerii Map możesz jednym rzutem oka spojrzeć na 300-letnie zjednoczone Włochy. Najważniejsze atrakcje biletów wstępu bez kolejki do Kaplicy Sykstyńskiej Kupując bilety wstępu bez kolejki do Kaplicy Sykstyńskiej, możesz uzyskać bezpośredni dostęp do tego kultowego arcydzieła bez czekania w zwykłych kolejkach do wejścia. Gdy już znajdziesz się w środku, możesz podziwiać najsłynniejsze dzieła Michała Anioła. Jego malarstwo zawsze pokazuje ogrom. Będąc wewnątrz kaplicy, zobaczysz piękne freski. Mając tylko bilet i nie mając przewodnika, możesz zgubić się w tym ogromnym muzeum. W tym celu, jeśli chcesz, dostarczymy Ci mapę, a także zapoznasz się z informacjami dla odwiedzających Watykan. Ważne jest, aby pamiętać, że Kaplica Sykstyńska znajduje się na terenie Muzeów Watykańskich, a bilety wstępu bez kolejki specjalnie do Kaplicy Sykstyńskiej mogą nie być dostępne. Jednakże bilety wstępu bez kolejki do Muzeów Watykańskich zazwyczaj obejmują wstęp do Kaplicy Sykstyńskiej. Omijając zwykłe kolejki do wejścia, możesz bezpośrednio zanurzyć się w inspirującym pięknie Kaplicy Sykstyńskiej.

Rzym: Wczesnym rankiem zwiedzanie Muzeów Watykańskich i Kaplicy Sykstyńskiej

7. Rzym: Wczesnym rankiem zwiedzanie Muzeów Watykańskich i Kaplicy Sykstyńskiej

Pokonaj tłumy i zobacz historyczne arcydzieła z bliska podczas wycieczki z przewodnikiem po Muzeach Watykańskich i Kaplicy Sykstyńskiej. Zobacz wspaniałe pokoje Rafaela, podziwiaj dzieła sztuki w Kaplicy Sykstyńskiej i odwiedź imponujące Muzea Watykańskie z przewodnikiem. Wejdź do Muzeów Watykańskich zaraz po ich otwarciu, aby odbyć pełną wycieczkę z przewodnikiem po tej oszałamiającej przestrzeni. Podziwiaj arcydzieła bez zgiełku tłumów, podążając za przewodnikiem przez Dziedziniec Belwederski, Galerię Map, cztery Pokoje Rafaela i nie tylko. Dowiedz się od przewodnika, gdzie Raphael pracował nad twarzami Leonarda da Vinci i Michała Anioła na swoich freskach. Następnie udaj się do Kaplicy Sykstyńskiej. Przybądź tuż po otwarciu drzwi dla grup i odwiedź ją o najspokojniejszej porze dnia. Przed wejściem do Kaplicy Sykstyńskiej zapoznaj się z pełnym opisem fresków Michała Anioła, w tym ze szczegółowymi materiałami informacyjnymi. Zakończ zwiedzanie, udając się do Bazyliki Świętego Piotra specjalnym tajnym przejściem, omijając długie kolejki na zewnątrz. Zakończ swój poranek pełną wycieczką po tej świętej przestrzeni i spójrz na poruszającą Pietę Michała Anioła, wspaniały ołtarz Berniniego oraz poznaj historie i legendy kryjące się za sztuką.

Rzym: Zwiedzanie Muzeów Watykańskich i Kaplicy Sykstyńskiej z bazyliką

8. Rzym: Zwiedzanie Muzeów Watykańskich i Kaplicy Sykstyńskiej z bazyliką

Wyrusz w niezapomnianą podróż po Muzeach Watykańskich i Kaplicy Sykstyńskiej dzięki naszemu ekskluzywnemu dostępowi bez kolejki i wskazówkom ekspertów. Zanurz się w sercu historii sztuki, spacerując po watykańskich galeriach, w których znajdują się jedne z najbardziej znanych arcydzieł na świecie. W towarzystwie doświadczonego przewodnika odkryj ogromne kolekcje, w tym najważniejsze atrakcje, takie jak inspirująca Galeria Gobelinów, czarująca Galeria Map i spokojny Dziedziniec Belwederski w Muzeum Pio Clementino. Przygotuj się na zahipnotyzowanie, gdy wejdziesz do świętej przestrzeni Kaplicy Sykstyńskiej, gdzie kultowe freski Michała Anioła, w tym zapierające dech w piersiach "Stworzenie Adama" i głęboki "Sąd Ostateczny", zdobią ściany, oferując transcendentalne doświadczenie jak żadne inne. Dołącz do nas na wzbogacającą i pouczającą podróż przez niezrównane skarby Watykanu.

Rzym: Muzea Watykańskie i zwiedzanie Bazyliki Świętego Piotra ze wspinaczką na kopułę

9. Rzym: Muzea Watykańskie i zwiedzanie Bazyliki Świętego Piotra ze wspinaczką na kopułę

Spotkaj się ze swoim doświadczonym przewodnikiem po Watykanie przy Placu św. Piotra i zostaw Rzym za sobą, wjeżdżając do Watykanu i Bazyliki św. Piotra w chwili, gdy zostanie ona otwarta dla zwiedzających. Będąc w środku, przygotuj się na podziwianie najbardziej spektakularnych widoków Rzymu, gdy winda zabierze Cię na poziom tarasu bazyliki (lub przejdź się, jeśli wolisz, a później zasłuż sobie na lody)! Nagle „maleńkie” mozaiki, które widziałeś szczegółowo na obwodzie kopuły z poziomu gruntu, staną się masywne w swoim złotym blasku tuż przed twoimi oczami. Na poziomie tarasu możesz zdecydować, czy chcesz się zrelaksować i podziwiać widok, czy wspiąć się na pozostałe 320 stopni na szczyt, skąd zapierający dech w piersiach widok na Rzym i nie tylko jest po prostu niezrównany. Ponieważ to, co idzie w górę, musi upaść, zejdziesz z nami na niższy poziom bazyliki, aby zobaczyć „Vatacombs”, gdzie dawni papieże leżą w ozdobnych trumnach i podobiznach wykonanych przez najsłynniejszych artystów stuleci. Następną częścią tej przygody będzie dogłębna wizyta w Bazylice św. Piotra, największym kościele katolickim na świecie, w której znajdują się światowej sławy arcydzieła mistrzów renesansu, takich jak Michał Anioł, Rafael i Bernini. Ciesz się krótką przerwą i przekąską, zanim ponownie zbierzemy się na wstęp bez kolejki do Muzeów Watykańskich, prawdopodobnie najważniejszej kolekcji sztuki na świecie. Twój przewodnik będzie Ci towarzyszył przez muzeum, aby poruszać się po jego ponad 1200 galeriach, podkreślając jednocześnie Pokoje Rafaela, starożytne rzymskie i greckie elementy na dziedzińcu Belwederu oraz Galerię map, zapewniając jednocześnie, że pozostaniesz na właściwej drodze z okiem na ostateczna nagroda: Kaplica Sykstyńska. Znaczna część tej wycieczki będzie poświęcona Kaplicy, od jej uruchomienia po ostatnie szlify zastosowane przez nikogo innego jak Michelangelo Buonarroti, ponieważ Twój przewodnik pomoże ci odróżnić mit, fakt i popularną hollywoodzką fikcję dotyczącą tego majestatycznego dzieła sztuki.

Rzym: Muzea Watykańskie i Kaplica Sykstyńska bilet wstępu bez kolejki

10. Rzym: Muzea Watykańskie i Kaplica Sykstyńska bilet wstępu bez kolejki

Zwiedzaj Muzea Watykańskie i Kaplicę Sykstyńską z wcześniej zarezerwowanym biletem wstępu. Odkryj jedną z najobszerniejszych kolekcji sztuki na świecie, zawierającą arcydzieła z różnych epok i kultur, w tym starożytne egipskie artefakty i renesansowe obrazy. Skorzystaj ze wstępu bez kolejki i uniknij konieczności czekania w kolejce po bilety, dzięki czemu będziesz mieć więcej czasu na zwiedzanie ogromnych zbiorów. Odkryj różnorodne eksponaty z artefaktami z różnych cywilizacji i kultur globalnych. Podziwiaj rozległe dzieła sztuki znajdujące się w muzeach. Przejdź się po wspaniałej Galerii Map. Dotrzyj do Kaplicy Sykstyńskiej, słynącej z sufitu namalowanego przez Michała Anioła. Podziwiaj freski zdobiące Kaplicę Sykstyńską, w tym kultowe "Stworzenie Adama".

Liczba znalezionych atrakcji: 58
Sortuj wg::

Cortile del Belvedere: najlepsze atrakcje w pobliżu

Cortile del Belvedere – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Rzym: Muzea Watykańskie, Kaplica Sykstyńska i zwiedzanie bazyliki

Rzym: Muzea Watykańskie, Kaplica Sykstyńska i zwiedzanie bazyliki

Zwiedź jedno z najświętszych dla chrześcijańskiego świata miast podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem. Odwiedź Muzea Watykańskie, kaplicę Sykstyńską i bazylikę św. Piotra. Najpierw odwiedź Dziedziniec Szyszki, Dziedziniec Belwederski, Galerię Map, Galerię Kandelabrów, muzeum Pio-Clementino, Galerię Gobelinów, Stanze Watykańskie (tylko w ramach wycieczek odbywających się wczesnym rankiem) oraz kaplicę Sykstyńską. Później w towarzystwie doświadczonego przewodnika odwiedź zarówno główne atrakcje, jak i mniej znane zakątki Watykanu, które umykają uwadze większości turystów. Zwiedź również inne galerie, które stanowią część Muzeów Watykańskich. Na zakończenie zobacz zdobiącą bazylikę św. Piotra „Pietę” autorstwa Michała Anioła i udaj się do kaplicy Sykstyńskiej.

Rzym: Muzea Watykańskie, zwiedzanie Kaplicy Sykstyńskiej i wstęp do bazyliki

Rzym: Muzea Watykańskie, zwiedzanie Kaplicy Sykstyńskiej i wstęp do bazyliki

Odkryj kolekcję sztuki w Muzeach Watykańskich podczas wycieczki z przewodnikiem-historykiem sztuki, z opcjonalnym wejściem do Zamku Gandolfo. Spaceruj po galeriach i podziwiaj arcydzieła Michała Anioła w Kaplicy Sykstyńskiej. Poznaj swojego przewodnika, historyka sztuki, który opowie Ci wszystko o arcydziełach, które napotkasz. Posłuchaj fascynujących faktów i historii, odwiedzając Galerię Map, Galerię Gobelinów i Galerię Kandelabrów. Zakończ wycieczkę, napotykając cuda Kaplicy Sykstyńskiej, wraz z freskami Michała Anioła. Stań twarzą w twarz z najsłynniejszym dziełem Michała Anioła: Sąd Ostateczny. Możesz także w pełni wykorzystać swoje doświadczenie, wybierając opcję dodatkowego biletu wstępu do Zamku Gandolfo i Bazyliki Świętego Piotra, które możesz zwiedzać we własnym tempie bez przewodnika.>

Rzym: Watykan, Kaplica Sykstyńska i zwiedzanie Bazyliki Świętego Piotra

Rzym: Watykan, Kaplica Sykstyńska i zwiedzanie Bazyliki Świętego Piotra

Poznaj wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Watykan podczas wycieczki z przewodnikiem po wszystkich jego najważniejszych skarbach. Odkryj Muzea Watykańskie, Kaplicę Sykstyńską i Bazylikę św. Piotra z szybkim wejściem, aby jak najlepiej wykorzystać swój dzień. Rozpocznij swoją przygodę od odkrycia arcydzieł sztuki w Muzeach Watykańskich autorstwa jednych z najwybitniejszych artystów na świecie. Podążaj za przewodnikiem w wybranym języku po najważniejszych obszarach muzeum, w tym Galerii Map i Galerii Gobelinów. Wejdź do Kaplicy Sykstyńskiej, aby kontemplować chwałę uznanego arcydzieła Michała Anioła „Sąd Ostateczny”, jednego z najsłynniejszych dzieł sztuki, jakie kiedykolwiek powstały. Następnie podziwiaj wspaniałe wnętrze Bazyliki św. Piotra z szybkim wejściem. Zachwyć się jednym z najświętszych miejsc na świecie i podziwiaj oszałamiającą „La Pieta” Michała Anioła.

Rzym: Wycieczka do Watykanu, Kaplicy Sykstyńskiej i Bazyliki Świętego Piotra

Rzym: Wycieczka do Watykanu, Kaplicy Sykstyńskiej i Bazyliki Świętego Piotra

Odkryj najlepsze atrakcje Watykanu podczas jednej wizyty. Omiń kolejkę do najważniejszych atrakcji i zobacz wyjątkowe przykłady sztuki i architektury w towarzystwie profesjonalnego przewodnika. Ciesz się zoptymalizowanym planem podróży, który pozwoli Ci jak najlepiej wykorzystać wizytę w Muzeach Watykańskich w ograniczonym czasie, obejmując między innymi niezwykłą Kaplicę Sykstyńską, Pokoje Raphaela i Bazylikę św. Piotra atrakcji w towarzystwie jednego z naszych przewodników ekspertów. Odwiedź Kaplicę Sykstyńską, gdzie będziesz miał okazję spojrzeć na sufit Michała Anioła, gdy Twój przewodnik wyjaśni tajemnice mistrzowskich obrazów Michała Anioła. W pobliżu Kaplicy Sykstyńskiej znajduje się zespół prywatnych apartamentów papieskich, znanych jako Pokoje Rafaela. W tych wspaniale urządzonych pokojach znajdują się jedne z najwspanialszych dzieł Rafaela, w tym „Szkoła ateńska”, grupowy portret najsłynniejszych filozofów starożytności, wielu z nich w przebraniach współczesnych Raphaelowi. Często pomijane przez gości, którzy spieszą się do Kaplicy Sykstyńskiej, Pokoje Raphaela zasługują na coś więcej niż krótki postój — Twój przewodnik zapewni Ci mnóstwo czasu na podziwianie dzieł Rafaela w wolnym czasie . Wizyta w Muzeach Watykańskich to świetna okazja do odkrycia niezwykłych kolekcji starożytnych rzeźb, w tym legendarnego Laokoona i Apolla Belwederskiego. Te klasyczne dzieła sztuki wywarły głęboki wpływ na artystów renesansu, a ich anatomia mięśni i intensywność psychologiczna silnie wpłynęły na twórczość Michała Anioła i Rafaela. W towarzystwie doświadczonego historyka sztuki dowiesz się wszystkiego o tych starożytnych arcydziełach i zyskasz większe uznanie dla sztuki greckiej i rzymskiej. Przejdź się po słynnej Galerii Map, podziwiaj Dziedziniec Pinecone i odwiedź Dziedziniec Belvedere. Chociaż nie można zobaczyć całej ogromnej kolekcji Watykanu w ciągu kilku godzin, podczas tej wycieczki zobaczysz szereg atrakcji, których nie można przegapić. Po wyjściu z Kaplicy Sykstyńskiej wejdź bezpośrednio do Bazyliki Świętego Piotra, bez konieczności czekania w kolejce. Bazylika była wzbogacana przez wieki rękami niezliczonych artystów i architektów. Podczas wycieczki po Bazylice św. Piotra przewodnik opowie Ci fascynującą historię bazyliki i umieści ją w kontekście historii chrześcijaństwa, od jej początków jako miejsca pochówku do obecnego stanu świetności i międzynarodowego znaczenia.

Muzea Watykańskie i Kaplica Sykstyńska - bilet wstępu bez kolejki

Muzea Watykańskie i Kaplica Sykstyńska - bilet wstępu bez kolejki

Zwiedzaj Muzea Watykańskie i Kaplicę Sykstyńską dzięki biletowi wstępu bez kolejki. Odwiedź Pokoje Raphaela, Galerię Map i zanurz się w fascynujący świat sztuki i artefaktów historycznych. Po spotkaniu z gospodarzem wejdziesz do sali głównej bez czekania w kolejce i otrzymasz bilety. Odkryj marmurową rzeźbę Laokoona i jego synów w Muzeum Pio-Clementino, jednej z renomowanych przestrzeni muzealnych na terenie kompleksu. Następnie zobacz słynny Tors Belvedere, Salę Okrągłą i Pokoje Raphaela. Podziwiaj wyjątkowy motyw i freski przedstawiające różne sceny i tematy. Kontynuuj podróż do Kaplicy Sykstyńskiej, słynącej z niezwykłych fresków Michała Anioła. Będziesz zachwycony arcydziełami Michała Anioła, Botticellego, Ghirlandaio i innych artystów renesansu. Podziwiaj piękną kolekcję starożytnych rzeźb, renesansowych obrazów, gobelinów, rękopisów i znalezisk archeologicznych. Przeżyj niezwykłą wizualną podróż do świata renesansu we własnym tempie.

Watykan: Muzea i Kaplica Sykstyńska - bilet szybkiego wstępu

Watykan: Muzea i Kaplica Sykstyńska - bilet szybkiego wstępu

Najważniejsze atrakcje dzięki biletom wstępu bez kolejki do Muzeum Watykańskiego Kupując bilety wstępu bez kolejki do Muzeów Watykańskich, możesz cieszyć się kilkoma atrakcjami bez konieczności czekania w regularnych kolejkach do wejścia. Poznaj największe muzeum pełne zabytkowych i antycznych rzeźb i fresków w Watykanie. Galerię Kandelabrów, Gobelinów i ulubioną przez wszystkich Galerię Map. W Galerii Map możesz jednym rzutem oka spojrzeć na 300-letnie zjednoczone Włochy. Najważniejsze atrakcje biletów wstępu bez kolejki do Kaplicy Sykstyńskiej Kupując bilety wstępu bez kolejki do Kaplicy Sykstyńskiej, możesz uzyskać bezpośredni dostęp do tego kultowego arcydzieła bez czekania w zwykłych kolejkach do wejścia. Gdy już znajdziesz się w środku, możesz podziwiać najsłynniejsze dzieła Michała Anioła. Jego malarstwo zawsze pokazuje ogrom. Będąc wewnątrz kaplicy, zobaczysz piękne freski. Mając tylko bilet i nie mając przewodnika, możesz zgubić się w tym ogromnym muzeum. W tym celu, jeśli chcesz, dostarczymy Ci mapę, a także zapoznasz się z informacjami dla odwiedzających Watykan. Ważne jest, aby pamiętać, że Kaplica Sykstyńska znajduje się na terenie Muzeów Watykańskich, a bilety wstępu bez kolejki specjalnie do Kaplicy Sykstyńskiej mogą nie być dostępne. Jednakże bilety wstępu bez kolejki do Muzeów Watykańskich zazwyczaj obejmują wstęp do Kaplicy Sykstyńskiej. Omijając zwykłe kolejki do wejścia, możesz bezpośrednio zanurzyć się w inspirującym pięknie Kaplicy Sykstyńskiej.

Rzym: Wczesnym rankiem zwiedzanie Muzeów Watykańskich i Kaplicy Sykstyńskiej

Rzym: Wczesnym rankiem zwiedzanie Muzeów Watykańskich i Kaplicy Sykstyńskiej

Pokonaj tłumy i zobacz historyczne arcydzieła z bliska podczas wycieczki z przewodnikiem po Muzeach Watykańskich i Kaplicy Sykstyńskiej. Zobacz wspaniałe pokoje Rafaela, podziwiaj dzieła sztuki w Kaplicy Sykstyńskiej i odwiedź imponujące Muzea Watykańskie z przewodnikiem. Wejdź do Muzeów Watykańskich zaraz po ich otwarciu, aby odbyć pełną wycieczkę z przewodnikiem po tej oszałamiającej przestrzeni. Podziwiaj arcydzieła bez zgiełku tłumów, podążając za przewodnikiem przez Dziedziniec Belwederski, Galerię Map, cztery Pokoje Rafaela i nie tylko. Dowiedz się od przewodnika, gdzie Raphael pracował nad twarzami Leonarda da Vinci i Michała Anioła na swoich freskach. Następnie udaj się do Kaplicy Sykstyńskiej. Przybądź tuż po otwarciu drzwi dla grup i odwiedź ją o najspokojniejszej porze dnia. Przed wejściem do Kaplicy Sykstyńskiej zapoznaj się z pełnym opisem fresków Michała Anioła, w tym ze szczegółowymi materiałami informacyjnymi. Zakończ zwiedzanie, udając się do Bazyliki Świętego Piotra specjalnym tajnym przejściem, omijając długie kolejki na zewnątrz. Zakończ swój poranek pełną wycieczką po tej świętej przestrzeni i spójrz na poruszającą Pietę Michała Anioła, wspaniały ołtarz Berniniego oraz poznaj historie i legendy kryjące się za sztuką.

Rzym: Zwiedzanie Muzeów Watykańskich i Kaplicy Sykstyńskiej z bazyliką

Rzym: Zwiedzanie Muzeów Watykańskich i Kaplicy Sykstyńskiej z bazyliką

Wyrusz w niezapomnianą podróż po Muzeach Watykańskich i Kaplicy Sykstyńskiej dzięki naszemu ekskluzywnemu dostępowi bez kolejki i wskazówkom ekspertów. Zanurz się w sercu historii sztuki, spacerując po watykańskich galeriach, w których znajdują się jedne z najbardziej znanych arcydzieł na świecie. W towarzystwie doświadczonego przewodnika odkryj ogromne kolekcje, w tym najważniejsze atrakcje, takie jak inspirująca Galeria Gobelinów, czarująca Galeria Map i spokojny Dziedziniec Belwederski w Muzeum Pio Clementino. Przygotuj się na zahipnotyzowanie, gdy wejdziesz do świętej przestrzeni Kaplicy Sykstyńskiej, gdzie kultowe freski Michała Anioła, w tym zapierające dech w piersiach "Stworzenie Adama" i głęboki "Sąd Ostateczny", zdobią ściany, oferując transcendentalne doświadczenie jak żadne inne. Dołącz do nas na wzbogacającą i pouczającą podróż przez niezrównane skarby Watykanu.

Rzym: Muzea Watykańskie i zwiedzanie Bazyliki Świętego Piotra ze wspinaczką na kopułę

Rzym: Muzea Watykańskie i zwiedzanie Bazyliki Świętego Piotra ze wspinaczką na kopułę

Spotkaj się ze swoim doświadczonym przewodnikiem po Watykanie przy Placu św. Piotra i zostaw Rzym za sobą, wjeżdżając do Watykanu i Bazyliki św. Piotra w chwili, gdy zostanie ona otwarta dla zwiedzających. Będąc w środku, przygotuj się na podziwianie najbardziej spektakularnych widoków Rzymu, gdy winda zabierze Cię na poziom tarasu bazyliki (lub przejdź się, jeśli wolisz, a później zasłuż sobie na lody)! Nagle „maleńkie” mozaiki, które widziałeś szczegółowo na obwodzie kopuły z poziomu gruntu, staną się masywne w swoim złotym blasku tuż przed twoimi oczami. Na poziomie tarasu możesz zdecydować, czy chcesz się zrelaksować i podziwiać widok, czy wspiąć się na pozostałe 320 stopni na szczyt, skąd zapierający dech w piersiach widok na Rzym i nie tylko jest po prostu niezrównany. Ponieważ to, co idzie w górę, musi upaść, zejdziesz z nami na niższy poziom bazyliki, aby zobaczyć „Vatacombs”, gdzie dawni papieże leżą w ozdobnych trumnach i podobiznach wykonanych przez najsłynniejszych artystów stuleci. Następną częścią tej przygody będzie dogłębna wizyta w Bazylice św. Piotra, największym kościele katolickim na świecie, w której znajdują się światowej sławy arcydzieła mistrzów renesansu, takich jak Michał Anioł, Rafael i Bernini. Ciesz się krótką przerwą i przekąską, zanim ponownie zbierzemy się na wstęp bez kolejki do Muzeów Watykańskich, prawdopodobnie najważniejszej kolekcji sztuki na świecie. Twój przewodnik będzie Ci towarzyszył przez muzeum, aby poruszać się po jego ponad 1200 galeriach, podkreślając jednocześnie Pokoje Rafaela, starożytne rzymskie i greckie elementy na dziedzińcu Belwederu oraz Galerię map, zapewniając jednocześnie, że pozostaniesz na właściwej drodze z okiem na ostateczna nagroda: Kaplica Sykstyńska. Znaczna część tej wycieczki będzie poświęcona Kaplicy, od jej uruchomienia po ostatnie szlify zastosowane przez nikogo innego jak Michelangelo Buonarroti, ponieważ Twój przewodnik pomoże ci odróżnić mit, fakt i popularną hollywoodzką fikcję dotyczącą tego majestatycznego dzieła sztuki.

Rzym: Muzea Watykańskie i Kaplica Sykstyńska bilet wstępu bez kolejki

Rzym: Muzea Watykańskie i Kaplica Sykstyńska bilet wstępu bez kolejki

Zwiedzaj Muzea Watykańskie i Kaplicę Sykstyńską z wcześniej zarezerwowanym biletem wstępu. Odkryj jedną z najobszerniejszych kolekcji sztuki na świecie, zawierającą arcydzieła z różnych epok i kultur, w tym starożytne egipskie artefakty i renesansowe obrazy. Skorzystaj ze wstępu bez kolejki i uniknij konieczności czekania w kolejce po bilety, dzięki czemu będziesz mieć więcej czasu na zwiedzanie ogromnych zbiorów. Odkryj różnorodne eksponaty z artefaktami z różnych cywilizacji i kultur globalnych. Podziwiaj rozległe dzieła sztuki znajdujące się w muzeach. Przejdź się po wspaniałej Galerii Map. Dotrzyj do Kaplicy Sykstyńskiej, słynącej z sufitu namalowanego przez Michała Anioła. Podziwiaj freski zdobiące Kaplicę Sykstyńską, w tym kultowe "Stworzenie Adama".

Rzym: Najciekawsze atrakcje

Cortile del Belvedere: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Cortile del Belvedere: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cortile del Belvedere? Kliknij tutaj.

Cortile del Belvedere: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(43 643 recenzji)

Doskonała wycieczka z bardzo pouczającym przewodnikiem. Jest tak wiele do zobaczenia, że wycieczka gwarantuje, że zobaczysz wszystkie najważniejsze rzeczy, ponieważ obawiam się, że robiąc to samodzielnie, wiele byś przegapił. Przeskoczenie kolejek, szczególnie z kaplicy Sistene do Bazyliki, pozwoliło zaoszczędzić mnóstwo czasu, a będąc w Rzymie na kilka dni, kto chce stać w kolejce dłużej, niż to konieczne!

Nasza wycieczka była niesamowita, podobnie jak nasz przewodnik. Riccardo miał niesamowitą wiedzę i był w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania. Trasa przebiegła bardzo dobrze i uważam, że Riccardo pokazał nam wszystkie miejsca, które należało zobaczyć w krótkim czasie. Poleciłbym każdemu wybranie się na wycieczkę.

Przewodnik ma bardzo szeroką wiedzę na temat sztuki, co pomaga zrozumieć wiele z tego, co widzisz, ale jej angielski jest bardzo niejasny, a kiedy wokół panuje hałas, tłumy ludzi, bardzo trudno jest to zrozumieć.

Wycieczka była niesamowita? Odpowiedziano na wszelkie zadane pytania, przewodnik był taki uroczy i żartował, więc między wszystkimi nie panowała ciągła cisza, śmiał się, polecam w 100%

Przewodnik był bardzo kompetentny, przyjazny i pomocny! ! !