Atrakcje i wycieczki
Como

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Como: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Como? Kliknij tutaj.

Como: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2325 opinii

Niesamowita wycieczka od początku do końca. Była to super relaksująca podróż i można było zobaczyć tak wiele części Włoch. . Wielkie podziękowania dla naszego niesamowitego przewodnika Franco, który był przyjaznym i zabawnym przewodnikiem od początku do końca. Gorąco polecam to.

Troszkę ciężko było się odnaleźć na miejscu zbiórki czy aby na pewno to to miejsce. Przewodnik świetny, zabawny, doradzał również miejsca warte odwiedzenia podczas czasu wolnego oraz miejsca gdzie można dobrze zjeść. Szczerze mogę polecić wycieczkę.

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka. Z wolnym czasem na zwiedzanie Como, Bellagio i Varony. Bardzo uważny i miły przewodnik Franco sprawił, że wycieczka była bardzo przyjemna. W pełni polecam odwiedzić jezioro Como.

Wspaniałe doświadczenie prawdziwego Maurizio jest prowadzone przez bardzo miłą osobę, która jest zawsze dostępna. Zrobię z tobą kolejną wycieczkę na pewno dziękuję dziękuję dziękuję

Franco is the best, very educational trip, very pasionate person,. I’m not a big fan of organized excursions but i’ve enjoyed all trip. Don’t know when the time passed. Loved it.