Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Werona

Zakochaj się w malowniczych placach tego starożytnego miasta, rzymskim amfiteatrze i niezliczonych kościołach.

Werona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Werona? Kliknij tutaj.

Werona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 7358 opinii

Polecam zakup Verona Card. Po zakupie on linę odebrałam kartę w punkcie informacji turystycznej obok Areny. Dodatkowo otrzymałam mapkę i wyjaśnienie z których atrakcji mogę skorzystać w ramach karty,a na które przysługuje mi znizka.Do wejścia na Arenę czekała kolejka kilkudziesięciu osób,która mogłam ominąć i podejść do drugiego wejścia,którym wpuszczane były osoby z Verona card.

Bardzo wygodnie, na arenie masz skip-the-line, przez resztę skręcasz cicho, a do tego dołączono autobusy miejskie, co jest bardzo przydatne zwłaszcza w tym upale! Zdecydowanie polecam go wziąć (również dlatego, że wielu go nie bierze i ostatecznie na zewnątrz były długie kolejki)

Karta Verona była idealna do zwiedzania głównych atrakcji. Wystarczyło pokazać kartę i dostać bilety. Zaoszczędziliśmy dużo pieniędzy. Na arenie mogliśmy po prostu minąć kolejkę. Verona w każdej chwili ponownie z tą kartą.

Bylo cudownie bilet 24 bardzo ułatwil na zwiedzanie tych miejc co zaplanowałśmy Miałyśmy pierszeństwo wejścia na arene co przy tej dlugiej kolejce i upale bylo naprawde dobre

Świetna wycieczka, piękne miasta. Wycieczka, która była bardzo warta ze względu na krajobrazy i historię.