Atrakcje i wycieczki
Werona

Fall in love with this ancient city’s picturesque plazas, Roman amphitheater, and countless churches.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Werona

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Werona?

Na jakich wycieczkach w: Werona obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Werona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Werona? Kliknij tutaj.

Werona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 4611 opinii

Karta Verona była opłacalna i zaoszczędziła nam dużo czasu dzięki opcji pominięcia linii. Jedynym miejscem, w którym powiedziano nam, że musimy dołączyć do kolejki, była wieża Lamberti, którą pominęliśmy. Pani w centrum informacyjnym była bardzo pomocna w dostarczaniu dokładnych informacji o tym, jak możemy pominąć kolejkę. Jesteśmy ogólnie zadowoleni z naszego zakupu.

To było trochę kłopotliwe, dopóki nie wymyśliliśmy, jak wstępnie zarejestrować się na przejażdżki, ale potem było całkiem przyjemnie, ponieważ nie musieliśmy czekać w kolejce godzinami! Tak więc telefon komórkowy z wystarczającą mocą baterii jest w tej chwili ważny. Jedzenie w parku jest średnie.

Lokalny dostawca wykonał wszystko, co zarezerwowaliśmy. Personel był profesjonalny i bardzo przyjazny. Idealna organizacja! Miejsca siedzące na kamiennych stopniach areny również były dobre: blisko sceny i ze względu na Coronę były ponumerowane miejsca i było stosunkowo dużo miejsca.

Super sprawa! Cały dzień świetnej zabawy! Oczywiście było sporo ludzi, były kolejki, ale było warto. GetYourGuide naprawdę ułatwił nam distanie się do środka bez nerwów, na pewno będę korzystać z kolejnych usług tej firmy.

To pomaga ominąć kolejkę i masz darmowy wstęp w tak wielu interesujących punktach. polecam 100%