Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Werona

Zakochaj się w malowniczych placach tego starożytnego miasta, rzymskim amfiteatrze i niezliczonych kościołach.

Wycieczki dostępne w dniu

  • Zwiedzanie Werony
  • Na kołach przez Weronę
  • Pizza, makaron, gelato i nie tylko
  • Wina z Veneto i winnice
  • Wycieczki po północnych Włoszech
Liczba znalezionych atrakcji: 119
Sortuj według:
Strona 1 z 8

Często zadawane pytania dotyczące: Werona

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Werona?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Werona

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Werona to:

Amfiteatr w Weronie

Jakie są najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Werona?

Werona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Werona? Kliknij tutaj.

Werona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 7358 opinii

To jest świetne! Jeśli chcesz w pełni poznać Weronę, ta karta jest niezbędna, oszczędza i pozwala zobaczyć wiele miejsc, za które gdybyś zrobił to osobno, zapłaciłbyś więcej. Ma kolejkę priorytetową na arenę. To, że obejmuje autobus, nie jest tak konieczne, ponieważ nie przejeżdżają przez centrum, ale jest przydatne, jeśli połączysz to z odjazdem, ponieważ zabierze Cię trochę na dworzec kolejowy. Polecam tę kartę

Bardzo dobry dzień na świętowanie 2 wyjątkowych miejsc we Włoszech. Werona to piękne miasto, a nasz lokalny przewodnik był świetny pod względem wiedzy i humoru. Widzieliśmy wszystko, co było potrzebne do zobaczenia. Następnie zobaczenie jeziora Garda z małego miasteczka Sirmione było fantastycznym wprowadzeniem w okolice jeziora. Twoje stopy będą bolały na końcu, ale warto! Wysoce rekomendowane.

Całkowity dostęp obejmuje najlepsze miejsca do zobaczenia w Weronie, zwłaszcza Arenę i Balkon Julii, a także kilka zniżek, jeśli jesteś w mieście dłużej. W razie potrzeby zapewnia również dostęp do transportu publicznego. Ma świetną wartość za 20 € i pomaga maksymalnie wykorzystać wizytę w Weronie.

Zdecydowanie doskonały zakup, zwłaszcza jeśli jest to Twój pierwszy raz w mieście. To doskonały przewodnik po Weronie, znający najbardziej charakterystyczne miejsca. Łatwo było odebrać kartę, uwaga personelu jest zawsze bardzo przyjazna. Oszczędzaj czas i pieniądze. Niesamowite!

Stosunek jakości do ceny jest tego wart. Wymiana vouchera bezproblemowo w informacji turystycznej przy arenie bezproblemowo. Karta umożliwia dostęp do wszystkich głównych witryn. O wiele bardziej opłaca się kupić kartę niż kupować pojedyncze bilety