Leonardo da Vinci Experience

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Leonardo da Vinci Experience: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Leonardo da Vinci Experience? Kliknij tutaj.

Leonardo da Vinci Experience: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 596 opinii

Byłem tu z moją 10-letnią córką i spędziliśmy tam dobre 90 minut. Naprawdę podobało nam się, że mogliśmy dotknąć i wypróbować poszczególne wynalazki. Informacje są łatwe do zrozumienia, a system a la „Tiptoi” świetny, dzięki czemu dzieci mogą teoretycznie samodzielnie zwiedzać muzeum z audioprzewodnikiem. Galeria muzeum nie „przytłacza” Ciebie i jest dobrym przygotowaniem do późniejszych wizyt w Wielkich Muzeach (Villa Borghese i Muzea Watykańskie)!

Chociaż nie jest to jedno z najbardziej znanych miejsc w Rzymie, jest zdecydowanie bardzo interesujące i jest jednym z naszych dotychczasowych doświadczeń. Jest pełen maszyn i obrazów, które szczegółowo wyjaśniono w audioprzewodniku. Audioprzewodnik jest w kilku językach oraz bardzo przejrzysty i profesjonalny.

Cudowne doświadczenie kreacji stworzonych przez leonardo da vinci. Gorąco polecam wizytę w tym muzeum. Również podczas trasy zaproponował mi mój partner, więc będzie to dla nas bardzo cenne wspomnienie.

Lokalizacja ma niesamowity urok i akustykę. Śpiewacy i pianista byli tak harmonijni i pełni pasji. Świetnie się bawiłem, mogę tylko polecić!

Niesamowite

Bardzo dobre doświadczenie do powtórzenia bez wahania!