Wybierz daty

Palazzo Doria Pamphilj

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj według:

Palazzo Doria Pamphilj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palazzo Doria Pamphilj? Kliknij tutaj.

Palazzo Doria Pamphilj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1250 opinii

Bardzo miły wieczorny spacer. Trzeba to zrobić, ponieważ Rzym to inne miasto wieczorem lub nocą. Grzechotasz praktycznie wszystkie zabytki w centrum miasta: Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Panteon. Trzeba powiedzieć: to mniej chodzenia niż dużo stania, bo dużo się wyjaśnia. Stanie może być wtedy bardzo wyczerpujące w trzeciej godzinie. Ważne jest również, aby wpisać w Google pełną nazwę miejsca spotkania: wybraliśmy złą bazylikę „Sant Maria” i szybko przegapiliśmy 1 godzinę wycieczki. W Rzymie prawie wszystkie kościoły noszą nazwę „Santa Maria”, więc bądźcie ostrożni!! Nasz przewodnik, podobnie jak wszyscy inni anglojęzyczni przewodnicy, był doskonały i bardzo kompetentny. Te 3 godziny to lekcje historii i tak jak mówiłem, właściwie nie mają nic wspólnego ze spacerem.

To była świetna trasa, zrobiliśmy to pierwszego wieczoru w Rzymie i zdecydowanie polecam zrobić to samo. Rzym może być przytłaczający, ponieważ jest tak wiele do zrobienia i zobaczenia, że ta trasa pomogła nam zorientować się, zanim naprawdę zaczęliśmy odkrywać. Naprawdę zobaczyliśmy sporą część miasta w krótkim czasie, zrobiliśmy w pamięci notatki, gdzie chcemy wrócić, aby coś zjeść, napić się lub po prostu pospacerować. Nasz przewodnik był świetny i naprawdę znał wiele zabawnych, niezbyt dobrze znanych interesujących faktów na temat miasta i historii. To dużo chodzenia, ale zaufaj mi, kiedy mówię, że warto (po prostu pamiętaj o założeniu wygodnych butów i odzieży).

Wycieczka, którą odbyliśmy z żoną, rozpoczęła się o godzinie 19:00 i zakończyła około 22:00, przy świetnej temperaturze i niemożliwym przewodniku. Odnosimy się do Emanueli, przyjaznego, zabawnego, przyjemnego przewodnika z wielką znajomością Rzymu; w rzeczywistości ich towarzystwo miało ogromny wpływ na to, jak przyjemny był spacer. Gorąco do tego zachęcam, zwłaszcza pierwszego dnia zwiedzania miasta, ponieważ pozwala poznać i zrozumieć cel każdego dzieła sztuki, które odwiedzamy. Uściski i podziękowania za wszystko, Lala i Antonio

Ta wycieczka jest wyjątkowa. Nasz przewodnik Andrada był absolutnie fenomenalny. Jej wiedza z zakresu historii, religii i sztuki była naprawdę zdumiewająca. Czuję się, jakbym właśnie wziął udział w przyspieszonym kursie klasyki i renesansu i nie mógłbym być z tego powodu szczęśliwszy. Nie mogę wystarczająco polecić tej wycieczki! !

Karolina była niesamowita, nikt z nas z naszej wycieczki grupowej nie powiedziałby inaczej o tej wycieczce z przewodnikiem. Jej pasja i uznanie dla historii jest po prostu zaraźliwe i zawsze ma uśmiech na twarzy. Rzadko wystawiam recenzje, ale w tym przypadku po prostu musiałem. Nie będziesz rozczarowany ani znudzony!