• Wycieczki z przewodnikiem
  • Bilety wstępu
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj według:

Palazzo Doria Pamphilj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palazzo Doria Pamphilj? Kliknij tutaj.

Palazzo Doria Pamphilj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1088 opinii

Wylądowaliśmy rano w Rzymie i przez jakiś czas nie mogliśmy dostać się do pokoju hotelowego. Skończyło się na spacerowaniu. Chociaż widzieliśmy kilka wspaniałych rzeczy, było to po prostu takie przeżycie. Później tego samego dnia postanowiliśmy zarezerwować tę wycieczkę - mimo że podróżowała ona do wielu miejsc, w których byliśmy wcześniej. Właśnie wtedy czujemy, że nasze wakacje w Rzymie naprawdę się zaczęły. Oglądanie zabytków bez historii po prostu nie jest satysfakcjonujące. Nasz przewodnik był przyjazny i kompetentny. Chociaż denerwowałem się, że mój mąż naprawdę będzie miał trudności z chodzeniem i schodami, zawsze była przychylna, a on sobie z tym poradził. Nocna wycieczka była o wiele przyjemniejsza niż w ciągu dnia. Zamiast zawsze szukać cienia, możesz skupić się na zabytkach. Bardzo polecam tę wycieczkę.

Miły pouczający spacer po Centro Storico

Nauczyłem się kilku rzeczy i widziałem kilka rzeczy, czego się spodziewałem. Przewodnik (przepraszam, nie złapał jej imienia) trzymał nas wszystkich razem i powiedział kilka krótkich informacji o różnych zabytkach. Było kilka spokojnych okresów, które mogły być wypełnione dodatkowymi informacjami. Przewodnik musiał także dostarczyć komentarz hiszpański z komentarzem angielskim, aby zaspokoić tylko jednego hiszpańskojęzycznego gościa. Ponadto aktywność trwała dwie godziny, a nie trzy, jak reklamowano.

Andrada jest fantastycznym przewodnikiem. bardzo zorientowana i bardzo pasjonująca się tym, co robi. Nauczyłem się mnóstwo z jej bogactwa wiedzy w ciągu 3 godzin, które mieliśmy ją. Z pewnością nie czułem upływu czasu. trasa rozpoczęła się i zakończyła na czas. Jest atutem każdej firmy turystycznej, w której pracuje. Ta wycieczka z tym konkretnym przewodnikiem jest wysoce zalecana.