Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Katania

To tętniące życiem i autentyczne sycylijskie miasto, położone między Etną a morzem, jest architektonicznym tyglem.

Katania: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Katania? Kliknij tutaj.

Katania: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 10 341 opinii

Wspaniale spędzony czas na wycieczce! Przewodnik z dużą wiedzą, fajnie przekazywał nam informacje podczas trwania wycieczki. Przede wszystkim zapierające dech w piersi widoki i cudny klimat Taorminy i Castelmoli to jest coś za co warto wydać każdy pieniądz. Na pewno pozytywnie będę wspominał ten wyjazd, polecam serdecznie. Było naprawdę prześwietnie!

Wspaniała wyprawa nawet dla ,,dojrzałych” uczestników. Niezapomniane widoki, wspaniały przewodnik mówiący w kilku językach. Polecamy wszystkim którzy chcą przeżyć coś co zapamiętają do końca życia. Spotkanie z nieujarzmioną naturą.

Bylam na wycieczce z mężem i córka. Wszyscy jestesmy bardzo zadowoleni z planu wycieczki, degustacji m.in. win, trunków, oliwy - jak i sposobie opowiesci naszego przewodnika Julietto. Polecam wszystkim ten rodzaj zwiedzania.

Super wycieczka, bardzo miły przewodnik, dużo tłumaczył i rzucał żartami. Wycieczka dla osób z minimum średnią kondycją. Dobra organizacja. Polecam :)

Spodziewałem się jakby czegoś innego, ale otrzymałem więcej niż się spodziewałem. Bardzo dobra wycieczka warta polecania