Bilet wstępu

Pałac wersalski: bilet wstępu

Pałac wersalski: bilet wstępu

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 32 razy

Od 92,73 zł za osobę

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 32 razy

Odkryj centrum władzy politycznej we Francji przed rewolucją francuską. Zobacz pałac, odkryj wystrój „Króla Słońca” w Sali Lustrzanej i przespaceruj się po pałacowych ogrodach.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Poznaj postacie francuskiej monarchii, takie jak legendarny „Król Słońce”
 • Przejdź się po olśniewającej Sali Lustrzanej
 • Odkryj formalne i nieformalne ogrody na terenie pałacu
Pełny opis
Podziwiaj bogato zdobione apartamenty reprezentacyjne i zapierającą dech w piersiach Salę Lustrzaną w oficjalnej rezydencji francuskiej monarchii od 1682 do 1789 r. – Pałacu Wersalskiego. Dowiedz się więcej o Ludwiku XIV i innych francuskich rodzinach królewskich. Wersal, położony zaledwie 30 minut pociągiem od centrum Paryża, był senną wioską, dopóki Ludwik XIII nie zaczął budować domku myśliwskiego w 1623 roku. Pod koniec wieku, ciągła rozbudowa sprawiła, że miasto i zamek stały się symbolicznym centrum monarchii absolutnej Ancien Regime . Ludwik XIV przeniósł rodzinę królewską do pałacu w 1682 roku, a w drugiej fazie budowy (1678-1715) dobudowano 2 ogromne nowe skrzydła. Twój bilet umożliwia dostęp do bogato zdobionych komnat reprezentacyjnych wybudowanych przez Le Vau. Poczuj życie na francuskim dworze i przejdź przez błyszczącą Salę Lustrzaną. Dowiedz się o głównych postaciach monarchii francuskiej, aż do rewolucji francuskiej, kiedy rodzina królewska została zmuszona do powrotu do Paryża w październiku 1789 r. Wybierz się na spacer po legendarnych ogrodach we własnym tempie i podziwiaj fontanny, rzeźby i pięknie wypielęgnowane trawniki. Proszę wziąć pod uwagę, że czas oczekiwania na wejście do Pałacu Wersalskiego w szczycie sezonu może wynosić ponad 2 godziny, nawet z wcześniej zarezerwowanym biletem. Przyjedź wcześnie rano lub w środku popołudnia, aby uniknąć długich kolejek.
Wliczone w cenę
 • Wstęp bez kolejki do Pałacu Wersalskiego
 • Dostęp do ogrodów Pałacu Wersalskiego (tylko wtedy, gdy nie ma pokazu Fontanny)
 • Pomiń wpis kontroli bezpieczeństwa
 • Wejście do ogrodów Pałacu Wersalskiego w dni Grandes Eaux Spectacles
 • Wejście do Trianon
 • Wejście do posiadłości Marii Antoniny
 • Przewodnik
 • Pokaz fontann
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19

Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Okaż swój kupon bezpośrednio przy wejściu do pałacu. W szczycie sezonie przybądź odpowiednio wcześnie, aby uniknąć długich kolejek podczas kontroli bezpieczeństwa.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Parasolka
 • Paszporty lub dowody tożsamości dla dzieci

Co trzeba wiedzieć

 • Wstęp do pałacu jest bezpłatny dla dzieci poniżej 18 roku życia oraz dla obywateli UE poniżej 26 roku życia. Rezerwacja biletu nie jest konieczna, ale wymagany jest ważny dokument tożsamości. Obywatele spoza UE w wieku od 18 do 25 lat muszą kupić bilet
 • Przy kontroli bezpieczeństwa może wystąpić pewien czas oczekiwania. Z tym biletem wstępu możesz pominąć tylko kolejkę do kasy
 • noszenie maski jest obowiązkowe dla zwiedzających zamek
 • Wstęp do pałacu jest bezpłatny dla dzieci poniżej 18 roku życia oraz dla obywateli UE poniżej 26 roku życia. Rezerwacja biletu nie jest konieczna, ale wymagany jest ważny dokument tożsamości. Nadal będziesz musiał odebrać bezpłatny bilet w kasie. Obywatele spoza UE w wieku od 18 do 25 lat muszą kupić bilet
 • Twój bilet jest ważny tylko w zarezerwowanym dniu i godzinie
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,1 /5

na podstawie 2015 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  3,9/5
 • Jakość usług
  4/5
 • Organizacja
  3,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Z tej okazji wybraliśmy się na własną rękę do Wersalu. W ten sposób mogliśmy we własnym tempie i spokojniej cieszyć się okolicami Wersalu. Wcześniejsze wykupienie biletu uniemożliwiło nam ustawianie się w długiej kolejce do wejścia. Dzięki doskonałemu systemowi transportu publicznego, który ma miasto Paryż, bardzo łatwo jest dostać się do Wersalu z biletem z wyprzedzeniem.

Czytaj dalej

22 grudnia 2021

Si viajas a París, el Palacio de Versalles es uno de los lugares que debes conocer. Lo mejor es ir desde temprano para poder hacer la visita completea i tener tiempo de recorrer los jardines y la aldea de la Reina. Para llegar es necesario tomar el RER, verifica que las estaciones estén funcionando de manera normal el día de tu visita, ya que en Paris suelen cerrar muchas estaciones de metro y RER por diferentes razones y eso puede ocasionarte retrasos, especialmente si tu boleto tiene una hora especifica de ingreso.

Czytaj dalej

25 listopada 2019

Bilety kupione szybko i łatwo. 40-minutowy czas brodzenia minął szybko. Każdy musi sam zdecydować, czy chce ominąć kolejkę, kupując inną opcję biletu (droższego)! To był dla nas właściwy wybór biletu. Zamek jest miejscami bardzo zatłoczony, więc wymagana jest cierpliwość. Liczby do urządzenia audio są nieco trudne do znalezienia w niektórych miejscach, ale może to być również spowodowane dużą liczbą ludzi, że nie widać ich od razu. W sumie imponujący dzień.

Czytaj dalej

24 października 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 59528