Sainte-Chapelle

Sainte-Chapelle
Liczba znalezionych atrakcji: 90
Sortuj wg::

Sainte-Chapelle: najlepsze atrakcje w pobliżu

Sainte-Chapelle – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Paryż: Tootbus Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Discovery Bus Tour

Paryż: Tootbus Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Discovery Bus Tour

Poznaj to, co najlepsze w Paryżu w ciągu zaledwie jednego, dwóch lub trzech dni dzięki tej wycieczce hop-on hop-off! W 100% czyste autobusy zapewniają wygodny i wygodny sposób na zobaczenie najważniejszych zabytków i atrakcji miasta, w tym Luwru, katedry Notre-Dame, Pól Elizejskich, Łuku Triumfalnego, Wieży Eiffla i nie tylko. Podczas wycieczki po mieście możesz skorzystać z komentarza audioprzewodnika, aby dowiedzieć się więcej o Paryżu i wysiąść na dowolnym przystanku, aby zwiedzić zabytki bardziej szczegółowo. Odwiedź Luwr, podziwiaj katedrę Notre Dame, zrób zakupy na Polach Elizejskich, odwiedź Łuk Triumfalny lub Wieżę Eiffla i podziwiaj niesamowite widoki na miasto. Wybierz się na spacer po Dzielnicy Łacińskiej, Marais lub Ile de Saint Louis i dowiedz się więcej o Paryżu dzięki komentarzowi audioprzewodnika. Dla najmłodszych dostępny jest przyjazny dzieciom kanał w języku angielskim i francuskim. Twój bilet jest ważny przez 24, 48 lub 72 godziny od momentu pierwszego skasowania i możesz wskakiwać i wyskakiwać z autobusu hop-on hop-off tyle razy, ile chcesz w okresie ważności. Przystanki na trasie są następujące: 1. Haussmann - Grands Magasins - 11, Rue Auber 75009 Paris2. Opera Garnier - 49, Avenue De L'opéra 75002 Paris3. Musee Du Louvre - Place Du Carrousel 75002 Paris4. Notre-Dame - 13 Rue Saint-Jacques 75005 Paris 5. Musee D'orsay - 8, Quai Anatole-France 75007 Paris6. Concorde - 12, Place De La Concorde 75008 Paris7. Champs-Elysees - Georve V -116, Avenue Des Champs-Elysées 75008 Paris8. Trocadero - 50, Avenue Du Président Wilson 75016 Paris9. Tour Eiffel - 69, Quai Branly 75007 Paryż10. Pont Alexandre III - Invalides - 41, Quai D'orsay 75007 Paryż10.

Paryż: Sainte-Chapelle, Conciergerie, Notre Dame - wycieczka z przewodnikiem

Paryż: Sainte-Chapelle, Conciergerie, Notre Dame - wycieczka z przewodnikiem

Wyrusz na urzekającą wycieczkę z przewodnikiem i zagłęb się w bogatą historię Paryża. Poznaj trzy niezwykłe zabytki na Île de la Cité, w tym katedrę Notre Dame, kultową Sainte-Chapelle i Conciergerie. Rozpocznij swoją przygodę na Île de la Cité, gdzie poznasz bogatą historię i kulturę Paryża. Po drodze odkryj urzekające szczegóły dotyczące tej wyspy, jednocześnie angażując się w rozmowy na temat katedry Notre Dame i niefortunnego niedawnego pożaru. Udaj się do inspirującej Sainte-Chapelle, gdzie będziesz miał zaszczyt zobaczyć jej zapierające dech w piersiach piękno. Ten architektoniczny klejnot, mieszczący święte relikwie Korony Cierniowej Chrystusa, słynie z wyjątkowych witraży, które rzucają czarujące ściany światła. Jest to prawdziwy klejnot francuskiej architektury gotyckiej i szczyci się najstarszym publicznym zegarem w Paryżu, który mierzy 47 metrów. Kontynuuj swoją podróż od słynnej Conciergerie, znajdującej się w samym sercu miasta na Île de la Cité. To niezwykłe miejsce, pierwotnie pierwszy pałac królewski w Paryżu, oferuje ekskluzywne wrażenia z wcześniej zarezerwowanymi biletami i przewodnikiem eksperta. Odkryj wyjątkowe gotyckie pokoje, w tym reprodukcję cel więziennych używanych w czasach trybunału rewolucyjnego. Zanurz się w historycznym miejscu wpisanym na listę UNESCO i posłuchaj urzekających historii jego najsłynniejszych więźniów, w tym słynnej Marii Antoniny. W ramach zwiedzania nie przegap pobliskiej Tour de l'Horloge, historycznej wieży zegarowej Conciergerie. Po zakończeniu wycieczki możesz poprosić przewodnika o rekomendacje dotyczące dalszego zwiedzania miasta. Ciesz się spokojnym spacerem urokliwymi uliczkami Paryża, wzdłuż malowniczej Sekwany, aby kontynuować swoją przygodę.

Paryż: Zwiedzanie Notre Dame i Ile de la Cité z Sainte Chapelle

Paryż: Zwiedzanie Notre Dame i Ile de la Cité z Sainte Chapelle

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Hôtel de Ville i rozpocznij pieszą przygodę na Ile de la Cité, wyspie, na której narodził się Paryż. Zanurz się w uroku tego obszaru położonego nad Sekwaną. Cofnij się w czasie, gdy Twój przewodnik ujawni historię kryjącą się za najważniejszymi atrakcjami. Podziwiaj piękno i majestat katedry Notre Dame, która pomimo pożaru, który zniszczył jej dach w 2019 roku, nadal stoi majestatycznie. Doceń, jak szybko postępują prace nad odbudową katedry. Dowiedz się więcej o szczegółach technicznych i stylu gotyckim. Kontynuuj do kościoła San Severino, gdzie wejdziesz do kościoła, który jest doskonałym przykładem stylu gotyku płomienistego. Przejdź przez dzielnicę Saint Michel, aby znaleźć jeden z najpiękniejszych i najbardziej ukrytych placów w Paryżu, który został zbudowany przez króla Henryka IV, Place Dauphine. Kontynuuj spacer przez chwilę, aż dotrzesz do kolejnego dzieła zbudowanego przez tego samego króla, Pont Neuf, pierwszego ceglanego mostu zbudowanego w Paryżu. Zakończ wycieczkę przed kościołem Saint Chapelle, aby lepiej zrozumieć tę wspaniałą część miasta. Twój przewodnik będzie Ci towarzyszył przy wejściu do Sainte Chapelle i wręczy Ci bilet wstępu, abyś mógł zwiedzić to arcydzieło sztuki gotyckiej we własnym tempie.

Paryż: Zwiedzanie Ile de la Cité i Sainte-Chapelle z przewodnikiem

Paryż: Zwiedzanie Ile de la Cité i Sainte-Chapelle z przewodnikiem

Discover the iconic landmarks of the Ile de la Cité on a guided walking tour. Stroll through the heart of Paris and visit the royal chapel of Sainte-Chapelle, the national monument of Conciergerie, and see the ongoing renovations at Notre Dame Cathedral. Meet your guide and begin your walking tour of Ile de la Cité on the Right Bank by the extravagant Hotel de Ville. Cross the river and head to the island that sits in the heart of Paris, the Ile de la Cité, home to Notre Dame Cathedral. Admire the imposing Gothic architecture of the cathedral. Still standing after the fire of 2019, learn more about her construction and ongoing restoration work. Next, enjoy a short stroll through the charming flower market to Sainte-Chapelle. Skip the ticket line to enter this former royal chapel. Admire its stunning interior and be amazed by its ornately decorated colored walls, 80 percent of which are covered in vibrant stained glass windows. Finally, benefit from skip-the-line entry to the Conciergerie. Learn about its original incarnation as a medieval palace and the Notorious prison of the French Revolution. Discover more about Queen Marie Antoinette's time in captivity within her walls, and visit her prison cell.

Paryż: Wycieczka na wyspę Notre Dame i bilet wstępu do Sainte Chapelle

Paryż: Wycieczka na wyspę Notre Dame i bilet wstępu do Sainte Chapelle

Odkryj urok Île de la Cité w Paryżu, chłonąc królewską historię na Place Dauphine i podziwiając kultową katedrę Notre Dame z zewnątrz podczas wycieczki z przewodnikiem. Skorzystaj ze wstępu bez kolejki do Sainte Chapelle, którą możesz zwiedzić po zakończeniu wycieczki. Spotkaj się z przewodnikiem i wyrusz na pieszą wycieczkę po Île de la Cité Dowiedz się o trwających pracach renowacyjnych w katedrze Notre Dame po niszczycielskim pożarze w 2019 roku, podziwiając jej fasadę. Przejdź przez Sekwanę i odwiedź księgarnię Shakespeare and Company. Poznaj fascynującą historię Place Dauphine i podziwiaj fantastyczne widoki na Île de la Cité, odkrywając jej historyczne ulice. Zakończ wycieczkę z przewodnikiem po urokliwej Sainte Chapelle, XIII-wiecznym klejnocie z oszałamiającymi witrażami. Skorzystaj ze wstępu bez kolejki i podziwiaj bogaty gobelin paryskiej historii, kultury i piękna.

Paryż: Wycieczka Discovery Hop-On Hop-Off i Paryż nocą

Paryż: Wycieczka Discovery Hop-On Hop-Off i Paryż nocą

Odkryj słynne zabytki Paryża w dzień podczas wycieczki hop-on hop-off lub oświetlone w nocy podczas wycieczki autobusowej z otwartym dachem. Zobacz najsłynniejsze zabytki i budynki miasta z doskonałych punktów widokowych i poznaj historię miasta z audioprzewodnika. W ciągu dnia korzystaj z największej sieci tras hop-on-hop-off w Paryżu, aby odwiedzić Miasto Światła, jego zabytki i dzielnice we własnym tempie. Skorzystaj z każdego przystanku, aby odwiedzić historyczne miejsca, takie jak Opera, Luwr, Katedra Notre-Dame, Sainte-Chapelle, Muzeum Orsay, Łuk Triumfalny, Wieża Eiffla i wiele innych. Ciesz się elastycznością, aby wysiąść w dowolnym momencie i spacerować po najbardziej urokliwych dzielnicach Paryża, artystycznej dzielnicy Montmartre, tętniącej życiem Dzielnicy Łacińskiej, modnym Marais lub spokojnej Ile de Saint Louis. Nocą przeżyj wyjątkową 2-godzinną wycieczkę, która zabierze Cię obok najważniejszych zabytków, doskonale oświetlonych w nocy. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami na Miasto Świateł w całej jego okazałości z górnego pokładu naszych autobusów. Zarówno podczas dziennych, jak i nocnych wycieczek posłuchaj komentarza audio specjalnie zaprojektowanego dla naszych tras, dostępnego w 5 językach. Jeśli podróżujesz z dziećmi, zabawny komentarz przeznaczony tylko dla dzieci zapewni im rozrywkę na całej trasie.

Paryż: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Paryż: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę od Wieży Eiffla, symbolu Paryża. f Paryż. Odwiedź Pont de l'Alma, gdzie królowa Diana spotkała tragiczną śmierć, i przejdź przez Most Aleksandra III, zbudowany na cześć imienia cara Aleksandra III. Następnie udasz się do kultowej ulicy handlowej przy Polach Elizejskich i jej ogrodach. Następnie zobacz Place de La Concorde, posągi i rzeźby w Ogrodzie Tuileries oraz wielką piramidę w Luwrze. Podziwiaj kościół Saint-Germain-l'Auxerrois z VII wieku i Pont Neuf, najstarszy kamienny most w Paryżu. Przystanek w Conciergerie wzbudzi Twoje zainteresowanie, aby zobaczyć więzienie osławionej królowej Marii Antoniny i słynną św. Kaplicę. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Notre Dame, która zadziwi Cię swoim zrujnowanym pięknem. Podczas wycieczki możesz w dowolnej chwili zatrzymać aplikację, aby zrobić sobie przerwę lub spędzić więcej czasu na zwiedzaniu. Poznaj historie i legendy miejskie związane z miastem lub jego zabytkami. Ciesz się wycieczką z przyjaciółmi i rodziną i poznaj miasto podczas wędrówki.

Paryż: Wycieczka po Île de la Cité, rejs i wstęp do Sainte Chapelle

Paryż: Wycieczka po Île de la Cité, rejs i wstęp do Sainte Chapelle

Ta dogłębna eksploracja historii, mitów, legend i wiedzy ukrytej za kamieniami najciekawszej dzielnicy Paryża zabierze Cię do historycznej Île de la Cité w samym sercu miasta. Od gotyckiego splendoru dzwonnic Notre Dame, które zainspirowały Victora Hugo do stworzenia swojego garbatego dzwonnika, po olśniewające witraże w Sainte Chapelle, zobaczysz Paryż z kilku zupełnie różnych perspektyw i odkryjesz dokładnie, co czyni go tak wyjątkowym miejscem. Twoja piesza wycieczka po średniowiecznym Paryżu rozpoczyna się spacerem wzdłuż brzegów Sekwany. Następnie nadszedł czas na krótką wędrówkę ulicami Île Saint-Louis, skąd roztacza się wspaniały widok na następny przystanek. Zbliżając się do kultowej Notre Dame, Twój przewodnik zabierze Cię w podróż setki lat wstecz, do czasów, gdy potężna katedra (odległość, z której mierzy się wszystkie punkty we Francji) została po raz pierwszy zbudowana, a Paryż wyglądał zupełnie inaczej niż dziś. Zostaniesz zabrany tak blisko majestatycznego punktu orientacyjnego, jak pozwoli na to trwająca renowacja, aby zapewnić Ci jak najlepsze widoki. Po przekroczeniu rzeki do historycznej Dzielnicy Łacińskiej, będziesz spacerować po meandrujących, brukowanych uliczkach, gdzie usłyszysz historie i dowiesz się o postaciach - poetach, filozofach, artystach - dzięki którym Paryż stał się Miastem Światła. Następnie czeka Cię krótki spacer do Conciergerie, najstarszej zachowanej części Palais de la Cité. Ta dawna rezydencja królów Francji stała się więzieniem podczas rewolucji francuskiej. Wejdziesz tam z wcześniej zarezerwowanymi biletami i otrzymasz wycieczkę z przewodnikiem. Następnie udasz się do najpiękniejszej kaplicy w mieście - Saint Chapelle. Ta królewska kaplica została pierwotnie zbudowana w celu przechowywania relikwii i dziś jest jednym z najbardziej oszałamiających pomieszczeń w Paryżu. Jest to również jedna z najpopularniejszych atrakcji miasta. Na szczęście ominiesz długie kolejki i będziesz jedną z pierwszych osób tego dnia, które docenią ten niezwykły zabytek. Po przejściu przez spokojny Place Dauphine, Twój przewodnik zostawi Cię ze specjalną gratką - rejsem po Sekwanie, podczas którego możesz doświadczyć i zobaczyć Paryż i jego wiele wspaniałych budynków z nowego punktu widzenia. Rejs potrwa godzinę, a na pokładzie znajduje się również przewodnik na żywo. Odwiedzane miejsca: Katedra Notre Dame (z zewnątrz) Île de la Cité Sainte Chapelle Conciergerie Sekwana Place Dauphine Dzielnica Łacińska Île Saint-Louis

Paryż: Wycieczka rowerem elektrycznym z przewodnikiem

Paryż: Wycieczka rowerem elektrycznym z przewodnikiem

Odkryj najważniejsze atrakcje Paryża jak miejscowy na wycieczce e-rowerem. Pedałuj urokliwymi uliczkami za pomocą silnika. Użyj płaszcza przeciwdeszczowego, aby cieszyć się miastem przy każdej pogodzie. Wybierz przyjazną rodzinom trasę, która przebiega głównie po ścieżkach rowerowych i chodnikach. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem i załóż kask i rower. Przetestuj rower, aby upewnić się, że wygodnie jeździsz na rowerze elektrycznym. Wyrusz na przygodę, jadąc do kultowego Luwru. Pomachaj do Mona Lisa, mijając Luwr i centrum handlowe Carrousel. Ciesz się zielenią Ogrodów Tuileries i obserwuj, jak statki przepływają obok doków. Podziwiaj najstarszy most w mieście w Pont Neuf. Udaj się na wyspę Cité, aby zobaczyć wspaniały pałac Cité. Zobacz gotycką architekturę Saint Chapelle i rozetę katedry Notre Dame. Udaj się do Instytutu Francji i zobacz zamki miłości na Moście Sztuki. Przejdź obok Muzeum Orsay, które kiedyś było dworcem kolejowym, zanim miniesz doki Orsay. Zbliż się do Wieży Eiffla i podziwiaj jej widok z ogrodów Trocadero. Poczuj ogrom Pałacu Chaillot, gdy zobaczysz oba skrzydła. Posmakuj sztuki współczesnej, przechodząc obok Pałacu Tokijskiego. Daj się połaskotać kontrastowi między Wielkim a małym pałacem. Przeżyj połączenie między Stanami Zjednoczonymi a Francją na Liberty Flame na placu Lady Diana. Przejedź przez łukowaty most Alexandre III i doceń wykorzystanie przestrzeni na placu Vendôme i Concorde. Zakończ wycieczkę tam, gdzie zacząłeś.

Paryż: najważniejsze atrakcje z Wieżą Eiffla, Luwrem i rejsem

Paryż: najważniejsze atrakcje z Wieżą Eiffla, Luwrem i rejsem

Poznaj to, co najlepsze w Paryżu w ciągu zaledwie jednego dnia dzięki naszej niesamowitej jednodniowej wycieczce Best of Paris! Nie daj się zniechęcić długim kolejkom i ogromnym odległościom, ponieważ mamy dla Ciebie rozwiązanie! Dołącz do naszego lokalnego przewodnika i odkryj najbardziej kultowe atrakcje miasta, w tym światowej sławy Luwr i jego Mona Lisę, strzelistą Wieżę Eiffla, oszałamiający Sacre-Cœur i historyczną Notre Dame, a wszystko to w ciągu jednego dnia. Dzięki biletom bez kolejki i wygodnemu transportowi z łatwością przejdziesz przez najważniejsze atrakcje. Rozpocznij dzień od pieszej wycieczki po Montmartre i Dzielnicy Łacińskiej, a następnie odwiedź Mona Lisę podczas wycieczki z przewodnikiem po Luwrze. Następnie nasz przewodnik poprowadzi Cię do paryskiej wieży Eiffla. Po zapoznaniu się z obszerną historią, nasz przewodnik pożegna się z Tobą i pomoże Ci wejść na wieżę, aby zwiedzić ją we własnym tempie. Przenosząc zwiedzanie Paryża na nowy poziom, będziesz mieć dostęp do 2. piętra wieży windą. Po całym dniu zwiedzania miasta drogą lądową możesz zrelaksować się podczas pięknego rejsu po Sekwanie. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki i uzyskaj wyjątkową perspektywę na kultowe zabytki Paryża, w tym Luwr, Musée d'Orsay, Notre Dame i Wieżę Eiffla, jednocześnie robiąc kilka zdjęć tego majestatycznego miasta. Dołącz do naszej małej wycieczki grupowej i jak najlepiej wykorzystaj swój czas w Paryżu.

Paryż: Najciekawsze atrakcje

Sainte-Chapelle: Wycieczki i bilety

Francja: Ciekawe miejsca

Sainte-Chapelle: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sainte-Chapelle? Kliknij tutaj.

Sainte-Chapelle: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(6401 recenzji)

Trasa przebiegła bardzo dobrze – bez dramatów i problemów; różne stacje wsiadania i wysiadania były łatwe do zlokalizowania, a personel był przyjazny. Kontynuuj doskonałą pracę i innowacje…

Uważam tę usługę za słuszną, ponieważ pozwala podziwiać Paryż i móc po zwiedzeniu wybranego zabytku lub muzeum móc wysiąść i wsiąść do innego autobusu. Radzę.

Bardzo łatwo było wsiadać i wysiadać, aby zobaczyć wszystkie atrakcje Paryża.

Czyste autobusy, przyjazny personel i ciekawe wskazówki w wielu językach!

Bardzo krótki czas oczekiwania pomiędzy autobusami