Sainte-Chapelle

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Sainte-Chapelle: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sainte-Chapelle? Kliknij tutaj.

Sainte-Chapelle: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 4196 opinii

Pierwszy widok górnej kaplicy jest bardzo imponujący. Zatrzymaliśmy się tutaj około godziny i cieszyliśmy się atmosferą. Dobrym pomysłem jest kupienie planu podróży z planem okien, a następnie próba zidentyfikowania niektórych obrazów biblijnych. Odwiedziliśmy też Conciergerie z histopadami, co jest dość ciekawą aplikacją z rozszerzoną rzeczywistością.

St. Chapelle to absolutnie wspaniałe miejsce do odwiedzenia. Architektura jest piękna. Kaplica na niższym poziomie jest urocza ze swoimi malowanymi kolumnami i freskami. Wąskie zakrzywione schody prowadzą do oszałamiającej kaplicy drugiego poziomu. Witraże i ponad 1100 scen w oknach są niesamowite. Mógłbym odwiedzać St. Chapelle raz za razem.

Niesamowity sposób na przejście bez kolejek. Moja rodzina przybyła na godzinę przed zamknięciem kościoła bez biletów, powiedzieli nam, że nie możemy nawet dołączyć do linii, aby kupić jakieś szczęście, że ta opcja pojawiła się w Google. Nie mogę tego bardziej polecić, kupiłem bilety w kilka minut i wkrótce potem byłem w pięknym kościele.

zapiera dech w piersiach tutaj! cieszyliśmy się, że mamy bilety priorytetowe, ponieważ kolejki były raczej długie!

Witraże zapierające dech w piersiach. Niewyobrażalny trud średniowiecznych rzemieślników .