Wybierz daty

Sainte-Chapelle

Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Sainte-Chapelle: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sainte-Chapelle? Kliknij tutaj.

Sainte-Chapelle: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 6401 opinii

Zdecydowanie zdobądź bilety z pominięciem linii Sainte-Chapelle, poszliśmy o 9 rano w sobotę. Brak linii w tym czasie, ale kiedy wyszliśmy o 10:30, kolejka do wejścia była bardzo długa! Witraż był absolutnie wspaniały! Jedyne, co bym zmienił, to czas, następnym razem, gdy zarezerwuję na południe, w ten sposób będziesz mieć pełne światło słoneczne wpadające przez okna. Upewnij się też, że nie mówisz ciszej, bo inaczej zostaniesz zbesztany przez docenta – głośna Amerykanka została uciszona w bardzo zawstydzający sposób!

Wycieczka była bardzo miła, ns. bardzo miły przewodnik Jeanette czekała na nas kilka razy, ponieważ zgubiliśmy się. . nie wsiada na łódź na rejs, ale czeka na nas u nas. wracać, a następnie towarzyszyć nam do luwru, wchodząc jako grupa preferencyjnym pasem, a następnie po wyjaśnieniu, jak go skręcić, przywitał nas dużym uśmiechem. Zalecana!

Warto odwiedzić St Chapelle. Zarezerwuj z wyprzedzeniem. Wstęp był bardzo dobrze zorganizowany. Na mój gust byłoby też w porządku, gdyby było tam mniej ludzi, ale wszyscy tak myślą, a mimo to każdy ma prawo doświadczyć tej pięknej sztuki. Rozpoznać historie biblijne na wielu obrazach... To prawdopodobnie zajęłoby kilka dni w St. Chapelle

Nasza przewodniczka, Catalina, była niesamowita! Super słodki i opiekuńczy. Podał wiele informacji o Paryżu w Eifflu. Byłeś bez przewodnika na łodzi iw Luwrze. Straciliśmy dużo pieniędzy, ale jeśli nigdy wcześniej nie byłeś w Paryżu, posiadanie przewodnika jest bardzo miłe!

Przepiękna bazylika, choć bardzo mała, warto przyjść rano bo nawet mając kupione bilety potrafi stać już kolejka do wejście z biletami. Na przeciwko atrakcji fajne restauracje, blisko inne atrakcje np. Notre Dame. Bez problemu zrealizowaliśmy kupon.